Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Montella26

Spotkanie z dziewczyną z tindera....

Recommended Posts

Witam Panowie. Chciałbym się podzielić z wami pewna sprawa, bo jestem w tym wszystkim trochę pogubiony. Mam 26 lat. Poznałem na pewnym portalu randkowym pewna dziewczynę. Zaczęliśmy sobie pisać i pod pretekstem wysłania zdjęcia dała mi fb. Napisała że nic na moim profilu nie ma. A ja zażartowałem, że to jest fejk konto. Odrazu skasowała mnie ze znajomych, że ona kiedyś miała akcje ze stalkerem. No nic. Postanowiłem napisać dwa dni później drugi raz. Wysłałem jej zdjęcie, na co ona wysłała serduszko i odrazu do mnie pytanie. Kiedy odwiedzę, jej miasto. Że puby, parki, restauracje już są czynne. No to tak się złożyło, że się umówiliśmy. I też oczywiście się spotkaliśmy. W czasie między spotkaniem. Pisaliśmy, nagrywaliśmy wiadomości głosowe. Ona oczywiście bardzo zajeta. Cały dzień studia, potem praca przed komputerem. W każdym razie światowa dziewczyna. Była w 24 krajach w wieku 24 lat. Robi wrażenie.
Dobrze, no więc kazała mi podjechać pod pewne centrum handlowe zgodnie z umową. Czekałem na nią z 5 minut. Dopiero jej musiałem napisać że jestem. I powiedziała ze juz schodzi na dół. Zniecierpliwiony, zacząłem chodzić, zrobiłem z 300 metrów i było osiedle z blokami. Postanowiłem podjeść pod jedna z klatek i obserwować ją. Może ja zauważę. No i stoję pod tą klatka, odchodzę z 10 metrów stoję tyłem. I słyszę głośne hej, część, jesteś, jestem już. Szok ze mnie poznala od tyłu. A jeszcze większym szokiem było to, ze miałem do wyboru mnóstwo możliwość a i tak trafiłem pod jej klatkę. No masakra. Oczywiście, mocno mnie przytuliła na przywitanie. Bardzo, fajna, rozgadana i uśmiechnięta dziewczyna. Jednak zaniepokoiła mnie jedna rzecz. Dzień wcześniej pisala czy będziemy coś jeść czy pójdziemy na spacer, czy przyjadę autem czy busem. I w dniu spotkania non stop o tym jedzeniu pisala, że ona chce ze mną zjeść gdzieś. No to idziemy na ten spacer. Była taka uśmiechnięta, jak szliśmy obok siebie to wchodziła na mnie cały czas, śmiejąc się że ona na każdego tak wchodzi. Patrząc się na mnie z góry do dołu, mierząc mnie i płacząc ze śmiechu z moich mało śmiesznych żartów. Bardzo przyjemnie się z nią konwersowało. Czułem że mogę się otworzyć, dosłownie przez 2h 45 min, bo tyle trwało spotkanie. Cisza była dosłownie przez 10 sekund. Cały czas gadaliśmy i się śmialiśmy. O wszystko mnie pytała, zrobiła wywiad, o kulisach jak to mieszkanie kupiłem, kim moi rodzice są, opowiadalem jej o swoich związkach, ona o swoich. Mówiła, że wcześniej miała tindera na początku kwarantanny, i poznała tam chłopaka po dwóch dniach z którym sie bardzo często spotykała bo jej sie bardzo podobal, a on zaczął ją źle traktować. Ona duzo wkładała w znajomość na samym końcu był agresywny, obrażał ją i cieszy się ze miała tyle siły by to skończyć. Miał problemy ze sobą, a ona chciała go naprostowac. I mówiła coś że na samym końcu wyszło coś jeszcze przykrego i że okazał się strasznym dupkiem. Ze mieli do siebie blisko i bardzo dobre połączenie tramwaj, bus. Rozmawialiśmy, pytała ile jeszcze mam kredytu na mieszkanie. Nie chciałem o tym mówić, ale tak ją to interesowało, ja wiem jakie są czasy teraz.
Spotkaliśmy sie o 18. Ona chciała o 15. I nalegała na 15. A ja ze najwcześniej o 18. Zapaliła mi się lampka jak napisała że jest zmęczona i że szybko ode mnie ucieknie. Czyli pewnie miała juz plany na piątkowy wieczór. No nic, ja to rozumiem. Ale mam też świadomości, że miała maraton z pracą i studiami. Dużo śmiechu, tak nie jesteś fejkiem, wyglądasz tak samo jak na zdjęciach identiko. Wydawało mi się, że jej się podobam. W tramwaju jak jechaliśmy pierwszy raz. Usiadła obok mnie, siedziała tak blisko że dotykała swoim kolanem o moje. I czułem taki nacisk na kolano. Co oczywiście wiadomo jakie może wywołać reakcje. Tak samo było podczas drogi powrotnej. Był napis w tramwaju ze jedno miejsce wolne. Śmiałem się, że nie siadam bo wejdzie starszy pan to będzie miał gdzie usiąść. A ona nalegała, i znów zrobiła to samo. Pokazywała mi coś w telefonie i kolano w kolano. Jak sobie siedzieliśmy. Na dwóch to zadzwonił telefon. A 20 minut później powiedziała, że ona jest śpiąca i musimy wracać do niej, znaczy się ona musi wracać. Poprawiła się szybko. No i jak wracaliśmy, to mówiła ze wyglądam tak jak na zdjęciach, i zapytała o siebie. A ja do niej tekst, że wygląda normalnie. I zaczęło się. Właśnie zauważyłam, że masz rudą brodę w tym świetle, rudzielec, ty jesteś chory. Co mnie oczywiście zirytowało. Bo nie lubię tego. Potem w tramwaju ją pytałem jaki mam kolor. To w szoku ze jednak czarny. Byliśmy już na jej osiedlu. I powiedziałem jej, że ja sobie tutaj odbije bo idę jeszcze do sklepu. Na co ona, że idziemy pod moje auto, bo chce zobaczyć jakie mam. Tak jak by to było istotne.. Mówię jej że lepiej nie i tyle. A ona czyli nie chcesz żebym widziała twoje auto. No nic. Przytuliła mnie mocno na pożegnanie i powiedziała, żebym się trzymał. Pożegnaliśmy się i tyle. Auto jest bardzo ładne, ale nie chciałem po prostu. Dziwnie się czułem wtedy. Odjechałem autem, na na pewno widziała i się odwróciła. A no i zrobiła sobie ze mną fotkę na pamiątkę którą mi wysłała jak pojechałem. Odpisałem jedynie haha. Ona nie odpisała nic. W między czasie jak wracaliśmy to pisala do niej kuzynka, czy piją piwo czy wino. A ona ze nic dzisiaj. Wróciłem do domu bo mam 40 km do niej. To była jeszcze aktywna na messenger przez dwie godziny. A podobno miala isc spać bo jest śpiąca i ziewała. Teraz już sam nie wiem co o tym myśleć. Nie jedliśmy żadnego posiłku, kupiła tylko pączki, a ja picie. Ale sugerowała wcześniej że tam jest dobre jedzenie, aja po prostu nie byłem głodny. Co o tym myślicie Panowie? Drugi dzień cisza, zarówno u mnie jak i u niej. I też nie chciałem płacić po prostu 50 zł, za posiłek dla mnie i dla niej. bo ona nie jest moją dziewczyną, zebym jej obiadki serwował na mieście :) nie jestem sknera

• Haha 4
  • Confused 1

Posted (edited)

Oj, Bracie.. niewerbalnie dałeś kilka razy znać Pani, że nie jesteś nią zainteresowany.

14 minut temu, Montella26 napisał:

No i jak wracaliśmy, to mówiła ze wyglądam tak jak na zdjęciach, i zapytała o siebie. A ja do niej tekst, że wygląda normalnie.

Było chociaż powiedzieć, że ładnie... 😆 "Normalnie" oznacza z grubsza "nie podobasz mi się".

okazywała mi coś w telefonie i kolano w kolano. Jak sobie siedzieliśmy.

Dostałeś niewerbalny sygnał, to trzeba było ją objąć, czy coś. Jak tego nie robisz, to znaczy, że nie jesteś zainteresowany.

Byliśmy już na jej osiedlu. I powiedziałem jej, że ja sobie tutaj odbije bo idę jeszcze do sklepu. Na co ona, że idziemy pod moje auto, bo chce zobaczyć jakie mam. Tak jak by to było istotne.. Mówię jej że lepiej nie i tyle

Spławienie Pani na odchodne. Trzeci sygnał,że nie jesteś zainteresowany.

Ale sugerowała wcześniej że tam jest dobre jedzenie, aja po prostu nie byłem głodny.

W sumie - czwarty sygnał. jak ktoś Cię gdzieś zaprasza, a Ty i tak nie idziesz - to nie jesteś zainteresowany.

A no i zrobiła sobie ze mną fotkę na pamiątkę którą mi wysłała jak pojechałem. Odpisałem jedynie haha. Ona nie odpisała nic

No i finalna wiadomość na odczepne. Piąty sygnał.

Ogólnie to przekazałeś Pani, żeby spierdalała, chociaż nie wiem, czy taka była Twoja intencja.

Edited by Januszek852
  • Like 6

38 minut temu, Montella26 napisał:

Auto jest bardzo ładne

W ten deseń?

Podobny obraz

41 minut temu, Montella26 napisał:

O wszystko mnie pytała, zrobiła wywiad, o kulisach jak to mieszkanie kupiłem, kim moi rodzice są,

Ale się tanio sprzedałeś, tak na marginesie :) 

• Like 1
  • Haha 4

Historia jakbyś miał 14 lat a nie 27. Laska to jedna z tych laskowatych a Ty widzę, że jeszcze cienki w te klocki. Daj se siana, ona cie zje, przerzuje i wypluje. Poszukaj jakiejś panny spokojniejszej.

• Like 5
  • Haha 1

Panna robi kolesiowi rozszerzony wywiad środowiskowy i finansowy na 1 spotkaniu, a ten ma rozkminki uczuciowe 😂😂😂😂 Jebnę ze śmiechu. 

• Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 7

5 minut temu, maroon napisał:

Panna robi kolesiowi rozszerzony wywiad środowiskowy i finansowy na 1 spotkaniu, a ten ma rozkminki uczuciowe 😂😂😂😂 Jebnę ze śmiechu.

Proszę, jak się szybko wyrobił ;) Ile to tygodni, ze 3 czy 4?

• Like 1

Smyrała Cię kolanem, a Ty zamiast się wprosić do niej na herbatkę po spacerze i z nią zadziałać to olałeś sprawę. Do auta też było ją zabrać i zaproponować przejażdżkę, że lubisz plenery, nie jesteś stąd i niech Ci coś pokaże w okolicy.

Miałeś bracie opcję na zamoczenie i nie skorzystałeś. Teraz jest już po ptokach. Zyskałeś za to cenne doświadczenie, które zaprocentuje przy następnym podrywie.

• Like 1
  • Haha 1

Dobra lekcja na przyszłość, dobrze bracia mówią było próbować kontaktu cielesnego, no i się bardzo szybko sprzedałeś ze swojej wiedzy, wywiad środowisko-finansowy.

• Like 2

51 minut temu, Montella26 napisał:

Na co ona, że idziemy pod moje auto

Powinno ci się już włączyć " Będę brał Cię, w aucie"

Zjebaleś.

• Like 1
  • Haha 1

Istnieją konkretne dziewczyny, może nie był to materiał na żonę, ale nawet nie wiesz jakby się zakończyło, gdybyś wykonał swój ruch.

Być może ty nastawiałeś się na "poznanie kogoś", a ona na ruchanie, ale nawet nie wiesz, bo nie sprawdziłeś, chłopaki mogą mieć racje.

Godzinę temu, Montella26 napisał:

opowiadalem jej o swoich związkach, ona o swoich.

az zaniemówiłem.

Na pierwszej randce powiedziałeś jej o sobie zdecydowanie za dużo. Informacje, które powinna wyciągać od Ciebie latami dostała w dwie godziny. Dla mnie tenat spalony.

• Like 1

Posted (edited)

Tyle błędów to chyba tylko Komorowski na teście z ortografii walnął. 

Bracia podsumowali. Zanim się wypowiem to mam do Ciebie pytanie. 

Jaki masz przebieg? W sensie, ile miałeś wcześniej kobiet, jak długo z nimi byłeś w jakim wieku. Dlaczego nie jesteście razem? (nie chodzi mi o szczegóły, bardziej kto się rozstał i w 2 zdaniach czemu). 

Z tego co piszesz, to Ty po prostu nie znasz się na budowaniu relacji. Masz szczere intencje ale nie dość, że się za wcześnie otwierasz na tematy na które nie powinieneś (byłe i sytuacja materialna) to w dodatku łatwo Cię owinąć w okół palca. 

Nie szukaj tylko Panny z bąbelkiem bo zrobi Cię w 3 minuty 😬

Edited by Zgredek
  • Like 1
  • Haha 4

Posted (edited)

Zbyt dużo rozkmin z Twojej strony. Nie widać u Ciebie jakiejś matrycy według, której chciałbyś budować relację. Powinieneś przeprowadzić głęboką refleksję nad samym sobą i zdefiniować jakich zasad chcesz przestrzegać i tego samego wymagać od kobiety. Młody nie jesteś już, więc pewnie potrafisz wyczuć w kimś fałsz. 

Edited by ajstos

Posted (edited)
2 godziny temu, Montella26 napisał:

Ona oczywiście bardzo zajeta. Cały dzień studia, potem praca przed komputerem. W każdym razie światowa dziewczyna.

Tak, odpisywaniem kilku bolcom...

Była w 24 krajach w wieku 24 lat. Robi wrażenie.

Bogaci rodzice albo "sponsorzy", o czym zapomniała dodać...

Dobrze, no więc kazała mi podjechać pod pewne centrum handlowe zgodnie z umową.

Galerianka?

Dzień wcześniej pisala czy będziemy coś jeść czy pójdziemy na spacer, czy przyjadę autem czy busem.

Czyli czy rokujesz na sponsora.

Była taka uśmiechnięta, jak szliśmy obok siebie to wchodziła na mnie cały czas, śmiejąc się że ona na każdego tak wchodzi.

Po takiej kutang-karuzeli, nie ma już oporów.

zrobiła wywiad, o kulisach jak to mieszkanie kupiłem, kim moi rodzice są,

Biednym za nic nie daje.

pytała ile jeszcze mam kredytu na mieszkanie.

Czerwona lampka.

Nie chciałem o tym mówić, ale tak ją to interesowało, ja wiem jakie są czasy teraz.

Tiaaa...

Czyli pewnie miała juz plany na piątkowy wieczór. No nic, ja to rozumiem.

Ma prawo bzykać się z kilkoma za hajs, takie czasy...

Na co ona, że idziemy pod moje auto, bo chce zobaczyć jakie mam

Kolejna czerwona lampka.

To była jeszcze aktywna na messenger przez dwie godziny. A podobno miala isc spać bo jest śpiąca i ziewała.

Ustawiła na noc innego, hajs i atencja muszą się zgadzać.

Wróciłem do domu bo mam 40 km do niej.

Taniej i przyjemniej było by wpaść do oficjalnej prostytutki, niż bawić się w podchody z cichodajką, do której musisz się tłuc 40 km, po polskich drogach.

Edited by ufo
  • Like 1

Posted (edited)

Panowie z tym, że opowiadałem o swoim związku to śmieszne historie z nim zwiazane co mi się trafiło. 

Zastanawiał mnie fakt, że święta Bożego Narodzenia spędziła zs granicą z przyjaciółka. Zamiast w rodzinnym domu. Pytała czy mam włosy na klacie. I na moje pytanie czego szukała na tinderze. Odpowiedziała, że kogoś kto pojechałby z nią na weekend majowy w bieszczady lub kogoś to będzie z nią podróżował po świecie. Mówiła ile zarabia, że wciąż mało ale przy takiej ilości godzin jest to całkiem ładna suma . Sprawdziłem jej profil na goldenline. I faktycznie pracuje od 2017 roku i to w. Dwóch miejscach jednocześnie. I mówiła mi ile ma kasy odłożonej. Jak jechałem do niej, to była w bluzce, wysłała mi filmik. A na spotkanie przyszła w skórze i w koszulce na ramiączkach, z tym że jedno ramiączko jej spadało. 

Zastanawia mnie to. Jak można było być w tylu krajach. Jak zobaczyłem jej zkosmacone skarpetki to zwątpiłem i te poniszczone lakierki co są obdarte. Na takie podróże ma hajs, a balerin i białych stopek nie kupi? 

Co do jedzenia. Jak sugerowała, że tam jest dobre jedzenie. Powiedziałem że potem pójdziemy, a ona ze okej. Bo się fajnie siedzi. Ale miałem z tyłu głowy, że zjemy i ona spierdzieli do domu i 5 dych wydam. Nie mam obowiązku stawiania. 

Napisze do niej dzisiaj z zapytaniem jak minął weekend i zobaczymy 

I coś tam wspomniała, że dużo osób pisze ze to męczy i nie chce jej się każdemu odpisywać ale ze i tak mega dużo pisaliśmy i rozmawialiśmy biorąc pod uwagę jaki miała zapierdziel. 

Edited by Montella26
  • Haha 2
  • Confused 1

Na koń rycerzu, na ratunek tinderowej księżniczce!

Jak już tyle rozkmniniasz to pomyśl, że takich bolców z tindera to ona miała wielu. Też się o nich ocierała i pchała do auta. A potem opierdalała im kutangi. Myślisz, że oni mieli tyle skrupułów, co Ty?

• Haha 1

7 godzin temu, Zgredek napisał:

Tyle błędów to chyba tylko Komorowski na teście z ortografii walnął. 

Mistrzostwo 😂😂😂😂

• Like 2
  • Haha 1

Messenger to zwalona aplikacja. U mnie jest tak, że zasypiam o 23, a wyświetla przez całą noc, że jestem aktywny, więc tym się nie sugeruj. Po za tym temat już spalony. Szukaj dalej i nie za pomocą takich aplikacji, tylko wyjdź do ludzi (bar, biblioteka etc.).

Posted (edited)

Ten temat zboczył z kursu - @Januszek852 jedynie ze zdrowym rozsądkiem podszedł do tematu, reszta wyrocznia już założyła, że się szmaci na Tinderze. Błagam, jeśli Wy po żqdnej rzeczowej informacji nie wskazującej na to wyciągacie wnioski - to chyba z autorem możecie iść polowac na Panny, takie samo macie pojęcie.

Ale nie jadąc po autorze, przejdę do rzeczy. 

1 godzinę temu, Montella26 napisał:

Panowie z tym, że opowiadałem o swoim związku to śmieszne historie z nim zwiazane co mi się trafiło. 

Zastanawiał mnie fakt, że święta Bożego Narodzenia spędziła zs granicą z przyjaciółka. Zamiast w rodzinnym domu. Pytała czy mam włosy na klacie. I na moje pytanie czego szukała na tinderze. Odpowiedziała, że kogoś kto pojechałby z nią na weekend majowy w bieszczady lub kogoś to będzie z nią podróżował po świecie. Mówiła ile zarabia, że wciąż mało ale przy takiej ilości godzin jest to całkiem ładna suma . Sprawdziłem jej profil na goldenline. I faktycznie pracuje od 2017 roku i to w. Dwóch miejscach jednocześnie. I mówiła mi ile ma kasy odłożonej. Jak jechałem do niej, to była w bluzce, wysłała mi filmik. A na spotkanie przyszła w skórze i w koszulce na ramiączkach, z tym że jedno ramiączko jej spadało. 

Zastanawia mnie to. Jak można było być w tylu krajach. Jak zobaczyłem jej zkosmacone skarpetki to zwątpiłem i te poniszczone lakierki co są obdarte. Na takie podróże ma hajs, a balerin i białych stopek nie kupi? 

Co do jedzenia. Jak sugerowała, że tam jest dobre jedzenie. Powiedziałem że potem pójdziemy, a ona ze okej. Bo się fajnie siedzi. Ale miałem z tyłu głowy, że zjemy i ona spierdzieli do domu i 5 dych wydam. Nie mam obowiązku stawiania. 

Napisze do niej dzisiaj z zapytaniem jak minął weekend i zobaczymy 

I coś tam wspomniała, że dużo osób pisze ze to męczy i nie chce jej się każdemu odpisywać ale ze i tak mega dużo pisaliśmy i rozmawialiśmy biorąc pod uwagę jaki miała zapierdziel. 

Co do zasady - nie jest się wylewnym na temat byłych. To jest temat nie tyle tabu, co po prostu jest nie smaczny. Sam mam wiele smiesznych historii ale o nich mogę sobie z przyjacielem przy zakrapianej imprezie pogadać a nie z dziewczyną, z którą chce się spotykać. Musisz sam zrozumieć gdzie są granice smaku. 

Zastanawiały Cię te święta, to wystarczyło zapytać. Nie oczywiście bezposrednio ale dobrze rzucone "rodzina nie tęskniła za Tobą na świętach?" i masz wtedy wywarzone pytanie, na które jak będzie chciała Ci odpowiedzieć to to zrobi. 

Pytanie o włosy na klacie mega dziwne - nie wiem w jakiej sytuacji to padło co nie zmienia faktu, że dziewczyna ogólnie jest jakaś dziwna z rozmowy (oczywiście pisze to na podstawie Twoich odczuc, które też są trochę zamgatwane). 

A co miała Ci powiedzieć? Że szuka związku? Nie mówi się tego kolesiowi z którym spotyka się z Tinderze - bo jak nie wyjdzie zostaje kwas. Moja też mówiła, że szuka tylko na wesele - oboje wiedzieliśmy czego chcemy, nie trzeba do tego słów by to wiedzieć. Po mnie zresztą też założyła Tindera 😂

O pieniądzach? Serio nie było lepszych tematów do rozmów? Gdzie ten Wasz niby super kontakt jak głównym wątkiem to mieszkanie, kredyty, hajs, podróże. 

Ile by prac nie miała, co w tym dziwnego? Sprawdzasz jej prawdomówność czy co? Pracuje to pracuje - przynajmniej jest obrotna. 

Wow, skandal. Tak Cię oszukać, była w bluzce a się przebrała! Jeśli Ty do niej jechales a ona była nie wyszykowana to logiczne, że na "randkę" wrzuciła coś innego. Brzmisz jakby na filmikach była Panną 10/10 a przyszedł ktoś zupełnie inny i byś sie zastanawiam czy to nie jakiś żart.... 

Może rodzice jej dawali na podróże a może jest takim typem, który nie dba o wygląd kosztem fajnych wspomnień. Takie rzeczy po kilku spotkaniach samemu się odkrywa. 

A ona powiedziała, POSTAWISZ MI OBIAD? Chłopie, chciała gdzieś wyjść - nie koniecznie po obiedzie od razu idzie się do domu, co Ty nigdy na randki nie chodziłeś? Wpadłeś bez pomysłu, bez jakiegokolwiek planu. Nie chciałeś iść na obiad Twój wybór ale co w takim razie zaplanowałeś na to wyjście? No właśnie... Alternatywa. Ja rozumiem, że spacery są fajne - bo wszystko, nawet powietrze za darmo. No ale chłopie... Jak nie masz kasy to nie chodź na randki. Logiczne. 

Poza tym wieje hipokryzją. Jej wyrzygujesz, że kosztem ubrań ma na podróże, kiedy sam idąc na randke żałujesz 5 dyszek na obiad. Masz węża w kieszeni i osobiście uważam, że wydanie na spotkanie kilku złotych korony mi z głowy nie zdejmie. Serio, nie uważam to za jakąś ujmę zwlaszcza, że wychodzę z założenia, że na 1 randce o ile nie jest to randomówka z klubu, za ten posiłek można zapłacić. 

To był podtekst. Dała Ci do zrozumienia, że mimo, iż dużo facetów pisze, to wolała rozmawiać z Tobą. 

Dla mnie, zjebałeś na każdej możliwej płaszczyźnie. Nie obraz się bo nie mam lepszego słowa po prostu - ale jest to UPOŚLEDZENIE w kontaktach z kobietami. 

Zwyczajnie nie znasz się na podrywaniu, nie masz określonych własnych wartości - spotykasz się ale nie rozumiesz sygnałów, nie masz własnej inicjatywy, nie widzisz korzyści a tylko same straty. Nie dziw się, że Panna nie ma ochoty z Tobą rozmawiać, skoro tak spartaczyłeś wyłożoną na tacy panienkę. 

Z drugiej strony jesteście oboje dziwaczni. Bez tematow tabu, toczycie na 1 spotkaniu prymitywne tematy. Chwalicie się ile zarabiacie, kredyty, mieszkania, samochody. Ty nie wiesz o czym rozmawiać, ona zaś nie zdaje sobie sprawy o czym nie wypada. 

Ktoś ostatnio pisał, że "szkoły podrywania" to wydawanie kasy w błoto. Tobie to jest NIEZBĘDNE! Nie znasz się chłopie kompletnie na podstawach relacji, podrywie. Widać, że po prostu w tym temacie jesteś bardzo ale to bardzo mocno w plecy. 

Po co Ci dziewczyna, skoro nawet nie będziesz czerpał z tego przyjemności? Zacznij od jakiś kompletnych podstaw i mówię tu naprawdę na serio. Na chwilę obecną daj sobie kompletny spokój z wojażami bo znajdujesz się na straconej pozycji. Dużo nauki przed Tobą.

Edited by Zgredek

Posted (edited)

O ja pierdole a myślałem że to ze mną jest źle jeśli chodzi o randkowanie :lol: najwidoczniej może być znacznie gorzej.

@SSydney @Still @Tomko

Jest dla mnie nadzieja.

Edited by bassfreak
  • Haha 3

Pani wydaję się być typowym szonem z tindera, szuka atencji, robi wywiad środowiskowo-finansowy, mówi gdzie by chciała pójść zjeść, szuka kogoś do podróżowania, na weekend majowy.

W żadnym wypadku nie brałbym takiej osoby pod uwagę względem jakiejkolwiek długoterminowej relacji.

11 godzin temu, Montella26 napisał:

I powiedziałem jej, że ja sobie tutaj odbije bo idę jeszcze do sklepu. Na co ona, że idziemy pod moje auto, bo chce zobaczyć jakie mam. Tak jak by to było istotne.. Mówię jej że lepiej nie i tyle. A ona czyli nie chcesz żebym widziała twoje auto.

Typowe zachowanie laski badającej grunt faceta i na czym stoi. Stąd pytania o kredyt, mieszkanie, auto. Kiedyś o tym pisałem i to mężczyźni powinni pytać laski o to samo. 

A ja do niej tekst, że wygląda normalnie. I zaczęło się. Właśnie zauważyłam, że masz rudą brodę w tym świetle, rudzielec, ty jesteś chory.

Fajnie, że o tym wspominasz. W temacie pewnej dziewczyny na 12 stron pisałem o tym samym. Jak kobiecie powiesz, że wygląda ok, normalnie nagle atak miałem to samo. 

Teraz już sam nie wiem co o tym myśleć. Nie jedliśmy żadnego posiłku, kupiła tylko pączki, a ja picie. Ale sugerowała wcześniej że tam jest dobre jedzenie, aja po prostu nie byłem głodny. Co o tym myślicie Panowie? Drugi dzień cisza, zarówno u mnie jak i u niej. I też nie chciałem płacić po prostu 50 zł, za posiłek dla mnie i dla niej. bo ona nie jest moją dziewczyną, zebym jej obiadki serwował na mieście :) nie jestem sknera

Ja wiem stary odpuść sobie tą rozszczenioną lalkę szkoda czasu. Wybadała grunt, sytuację materialną a Ty chciałeś się dobrze bawić. Na Twoim miejscu nie odpisywał bym jej ani nic, zero. Ona jest nie warta zakładania nawet tematu.