Jump to content

Świetne tematy i trafne spostrzeżenia: "Better Bechelor"

Recommended Posts

Witam Panowie, gorąco polecam kanał. Niżej podcast o pani, z biura matrymonialnego, która zrezygnowała z pracy, bo nasze panie mają niedorzecznie, wysokie wymagania, oczywiście nikt nie pojawia się na horyzoncie, bo same niczego nie potrafią przynieść do stołu. No, ok "kapciorke", ale też nie pierwszej świeżości. 

• Like 1

Oglądam od dawna. Fajna forma i luzackie nagrania ale dość mądre. Z 80% się zgadzam. Czasem gość się trochę zapędza co biorąc pod uwagę tematykę nie dziwi ;)

Mnie ta forma strasznie nudzi, obejrzałem parę odcinków, wszystko jest na jedno kopyto.

Wg mnie gość ma talent (i przyjemny w odbiorze głos), którego nie rozwija.

• 6 months later...

Według mnie kanał jest wręcz idealny jak na youtube i jego cenzurę. Joker wie też, że ponad połowa odbiorców słucha audycji kierując samochód i zawsze opisuje pokazywane obrazy.
Może być dla niektórych zbyt monotonnie, ale mi odpowiada, prędkość x1.5 i mogę słuchać godzinami, przy okazji szlifując angielski.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.