Skocz do zawartości

Sylwetka a popęd sekusalny


Rekomendowane odpowiedzi

@leto

 

Przybij sobie teścia i zobacz, czy to tak fajnie działa jak w tych badaniach :) Ja znam chłopaków co lecą na bombie i efekty mizerne, bo trening i dieta kuleje.  

 

Co do budowania mieśni na diecie wegańskiej. No niby można, ale nie będzie to OPTYMALNE. Dlatego nawet jak są kulturyści wege to i tak zbudowali oni masę mieśniową na typowej kulturystycznej diecie, a dopiero potem przeszli na dietę roślinną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, leto napisał:

Ulaniec :P

Nie  obrażaj pan, kurde! 

On jest hot i koniec i kropka. 

5 minut temu, leto napisał:

Lepiej byłoby chyba wskazać palcem na Baboumiana.

O to to! O nim mówił Orestes przy okazji omawiania pewnego filmu, ale ja nie pamiętam imion moich dalszych znajomych, a co dopiero Baboumiana. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KrólowaŁabędzi @leto pochwalcie się jak tam forma zbudowana na soi. ?

@KrólowaŁabędzi albo mam coś z Google albo nie wiem ale po w klepaniu tych dwóch nazwisk widzę gości o mocno przeciętnych sylwetkach, żeby nie rzec chujowych...

 

3 minuty temu, NoName napisał:

 Ja znam chłopaków co lecą na bombie i efekty mizerne, bo trening i dieta kuleje

@leto a w tych badaniach to było napisane ile czasu to trwało?

Bo coś mi się nie chce wierzyc, że dlugodystanowo to mogło mieć miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, KrólowaŁabędzi napisał:

Nie  obrażaj pan, kurde! 

On jest hot i koniec i kropka.

Ja się nie znam, wolę kobiety.

1 minutę temu, SSydney napisał:

w tych badaniach to było napisane ile czasu to trwało?

Z tego co pamiętam, cykle trwały w części badań 12 tyg, w części nawet 20 tyg na dawkach do 600mg/tyg enantanu testosteronu. Oczywiście zarzut o tym, że znaczna część zbudowanej masy mięśniowej zniknie, jest trafny - ale to samo tyczyłoby się zawodnika trenującego naturalnie, który by treningu zaprzestał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, leto napisał:

Z tego co pamiętam, cykle trwały w części badań 12 tyg, w części nawet 20 tyg na dawkach do 600mg/tyg enantanu testosteronu.

Czyli krótko, według mnie zaczeliby przegrywać po 3-5 miesiącu na bombie. Jak już naturale mieliby zbudowaną jako taką bazę siłową. 

No i kwestia jaki trening robili Ci ludzie. 

Bo tak na prawdę to w całe nie jest prawdą, że dieta to 70% sukcesu :)

Przynajmniej u mnie. ?

No i jeszcze jedno stosowanie anabolików to ryzyko dla zdrowia i dla amatora jest to imo nieopłacalne ale co kto lubi.

 

edt. 

Co do spadku to dla tych z samą bombą byłby nieporównywalne szybszy, nawet jak ćwiczysz i zejdziesz z bomby to będą spadki, w przypadku ćwiczenia kilka miesięcy i zrobienia 2 miesięcy przerwy nie stracisz wiele. 

Edytowane przez SSydney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SSydney napisał:

w przypadku ćwiczenia kilka miesięcy i zrobienia 2 miesięcy przerwy nie stracisz wiele. 

Zgadza się. Sam miałem okres, że przez kontuzję nie mogłem trenować nóg przez około pół roku.. Obwód uda lekko spadł, ale po powrocie do treningu bardzio szybko wrócił. Utrzymanie masy mięsniowej, czy powrót do tej, którą się miało jest znacznie łatwiejsze niż jej zbudowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SSydney napisał:

@KrólowaŁabędzi @leto pochwalcie się jak tam forma zbudowana na soi. ?

U mnie jest grubo ;)

Ja nie byłam  zainteresowana robieniem formy na diecie tradycyjnej i teraz też nie jestem, więc się nie wypowiem. 

2 godziny temu, SSydney napisał:

@KrólowaŁabędzi albo mam coś z Google albo nie wiem ale po w klepaniu tych dwóch nazwisk widzę gości o mocno przeciętnych sylwetkach, żeby nie rzec chujowych...

Królu złoty, gdyby połowa facetów na ulicach miałaby takie chujowe sylwetki, to Polska byłaby pięknym miejscem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Królu złoty, gdyby połowa facetów na ulicach miałaby takie chujowe sylwetki, to Polska byłaby pięknym miejscem

Myślałem, że podajesz kogoś kto zbudował sylwetkę na jakimś tam poziomie z punktu widzenia osoby cwiczacej a nie normika.

 

No bo jak popatrzę na ludzi z siłki, czyli amatorów, nie mówię o profesjonalnych kulturystach to raczej się nie będą wyróżniać na plus. 

 

Dobra obczailem dokładnie bo wcześniej na telefonie w pracy ciężko było.

 

Wybrańczyk czad z ryja więc pewnie dlatego nadrabia w twoich oczach. ?

Ciało jak na kogoś kto nie ćwiczy albo ćwiczy poniżej roku jest ok.

 

Kowalski normalny skinny fat.  

Nic specjalnego połowa chłopów w Polsce poniżej 30 tak wygląda. ? 

Przynajmniej taka jest moja obserwacja. 

 

Jak rozumiem chciałaś pokazać nirmikow? Tylko po co w pierwszym zdaniu piszesz, że można zbudować mięśnie na soi (z czym się zgadzam of kors) a potem zrzucasz takie przykłady? ?

 

Dla mnie dobrym przykładem będzie Frank Moderano forma zrobiona na kalistenice i z tego co wiem to jest weganinem. 

 

O to jest forma! ??

 

Edit.

Wiem, że może trochę się przypierdalam ale mam zaburzona optykę bo patrzę z perspektywy osoby ćwiczącej jakiś czas. ?

 

Edytowane przez SSydney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2020 o 22:46, leto napisał:

No ale wiadomo, najłatwiej wybrać korporacyjnego snickersa i udawać, że nie ma czegoś takiego,

Jako iż dość mocno empirycznie mam obcykany temat brązowe/szyb windy/brązowe, zatem przytoczę autentyczną anegdotę jako poparcie tezy iż otyłość w pierwszym stadium jest chorobą psychiczną.

 

Kiedyś dawno temu podczas pogadanki służbowej z kierownikiem terminala zabrakło gościowi argumentów.

...."cuźwa jak srasz to nie jesz"!!!

....no nie do końca, zdażyło mi się kilka razy ooopierdolić na kiblu 'marsa'.

 

Jako dowód beztroski w tym temacie podpowiem iż potrafiłem opierdolić

'srutelle' 750ml łyżką stołową podczas jednego filmu zapijając to 2L coli.

ZAZWYCZAJ  z tematu SyFy filmy były.

 

 

....wiecie taka otoczka pożywki dla ducha i ciała.... ;)

 

REASUMUJĄC.

Często 'bombomik' był jedynym ciepłym posiłkiem wedle dnia pracy.

....A w domu wiadomo, brukiew i brukiew.

Jak tu żyć? ...pane premiere jak 'żywiosz'???

 

....zatem zajadanie  stresu jest jak najbardziej na podłożu psychicznym A pierdolenie o genach ma tyle racji co inkubacja krokodyla w autoklawie 'kormorana', wszak oba mają bieżnik.

 

 

Edytowane przez Tornado
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed ciążą myślałam, że jestem gruba. 170cm i 60kg ale biegałam więc miałam ładną sylwetkę mimo to czułam się wiecznie za gruba.  Dopiero w ciąży zauważyłam jaka byłam hot laska i zrozumiałam, że żeby mieć i pozwolić sobie na nadwagę to trzeba mieć naprawdę zryty beret. Przecież to nie jest życie.  A tłumaczy się ten kto szuka wymówek na swoje obżarstwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalka jeśli zamierzasz karmić piersią i będziesz z dzieckiem codziennie chodzić na długie spacery, to jest szansa, że po roku będziesz dużo szczuplejsza niż przed ciążą (oczywiście przy jednoczesnym normalnym, a nie nadmiarowym odżywianiu się). To jest niesamowite ile taki mały ssak z nas wysysa, trzeba wręcz uważać żeby nie przesadzić w drugą stronę :) A tak btw, gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ostatnio zapytałam męża mojej koleżanki, co mu się w niej najbardziej podoba, to powiedział, że figura.

A koleżanka ma nadwagę...  

Kiedy uczyłam ją przypinania pończoszek do pasa, a moja głowa znalazła się na wysokości jej ud, i ogólnie była przecież przy mnie naga, długo się nad tym zastanawiałam, czy on na pewno wie, co mówi, czy nie jest czasami czymś odurzony... 

Byliśmy po trzech butelkach szampana, więc chyba mówił prawdę. 

 

 

 

 

 

 

W dniu 24.06.2020 o 10:34, Conrad napisał:

więc i tak i tak codziennie skazani jesteśmy na wypijanie tych hormonów.

Chyba, że pijesz szungitkę.  

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nawet od takiej dziewczyny przy kości dostać to przejebane. Miałem kiedyś sytuację, że wyzywałem się przed sklepem z chłopakiem sprzedawczyni. Nagle jego dziewczyna taka przy kości wyleciała ze sklepu i szła szybkim krokiem w moją stronę. Zaczęła się drzeć ,, Szarak ty jebany gnojku! Chcesz dostać w japę?". Ja oczywiście zacząłem się śmiać a ona jak już podeszła to zajeb@ła mi prosto w ucho. Aż mi Tyskie z ręki wypadło. Taka dziewczyna to skarb.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.06.2020 o 18:37, Chadeusz napisał:

Wszystkie kobiety powinny dbać o swoje ciało bez jakiś głupich wymówek o etatach, gotowaniu i dzieciach.

 

Tak powinna wyglądać każda szanująca się i dumna kobieta od 0:00 do 1:55.

 

@bassfreak, patrz, jakie tu herezje Chadeusz rozpowiada :P

 

@SSydney to musi wynika z absolutnie rozbieżnej perspektywy. Dla mnie Wybrańczyk jest dobrze zbudowany, dla ciebie cienias, a ten koleś z podlinkowanego filmiku wygląda dla mnie jak jakieś ohydne monstrum, poza tym jaki procent mężczyzn tak wygląda? :P

Ale moja ocena nie ma żadnego znaczenia, ważne jest, że na diecie roślinnej można zrobić formę. 

W dniu 25.06.2020 o 14:07, Egregor Zeta napisał:

Samice zobaczą takiego badboya/chada i od razu mokro...

Dla mnie takie ciało, gdzie widać tyle mięśni, to jak się ruszają pod skórą jest odrażające. 

Nie chcę powiedzieć, że obrzydliwe, bo rozumiem, że ten gość włożył w to mnóstwo pracy, ale, no, nie, po prostu nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Chadeusz napisał:

Różnorodność jest spoko, ale jak miałbym kopulować z Panią, którą zamieścił @bassfreak 

Ja tam bym wyruchał w ramach ciekawostki. XD

W sumie taka jeszcze ujdzie bo ma w miarę proporcje, jednak wolałbym, żeby zbiła trochę BMI.

Dobra przyjrzałem się jeszcze raz, trochę za dużo "podpiździa" do odchudzania! xD

Ale dalej bym wyruchał dla sportu. Z filmiku @Chadeusz za to pewnie wydymałbym wszystkie, które występują (nie wiem bo tylko przeklikałem sceny) :D

12 godzin temu, KrólowaŁabędzi napisał:

to musi wynika z absolutnie rozbieżnej perspektywy.

Rozmawialiśmy o budowaniu SUCHEGO MIĘCHA, więc u mnie w głowie pojawili się ludzie z automatu powyżej mnie, stąd nasze niezrozumienie. No ale ok wyjaśnione. :D

12 godzin temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Dla mnie Wybrańczyk jest dobrze zbudowany, dla ciebie cienias

Nie cienias, jak na "normika" wygląda spoko, zwłaszcza ten pierwszy z mordą "Czada" może bardzo się podobać kobietom.

Po prostu myślałem, że to twoje przykłady budowania mięsa na diecie wege. No ale wyjaśnione. ?

12 godzin temu, KrólowaŁabędzi napisał:

, a ten koleś z podlinkowanego filmiku wygląda dla mnie jak jakieś ohydne monstrum, poza tym jaki procent mężczyzn tak wygląda?

To jest tylko przykład, że można zbudować ekstremalną formę na diecie wege, nic poza tym. Sam nie dążę do takiej sylwetki, w zasadzie nie trzymam michy(co do grama bo pi razy oko wiem ile zjadam) bo i tak do wakacji nie zdążę więc teraz leci tylko siła i lekka rekompozycja. :D

 

19 godzin temu, $Szarak$ napisał:

podeszła to zajeb@ła mi prosto w ucho. Aż mi Tyskie z ręki wypadło.

Coś z tym zrobiłeś? ? U mnie po piwku Pani mogłaby żałować tego czynu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Jestem szczerze zdzziwiona tym, że ta laska jest dla niektórych za gruba. Toż to tylko brać i tarmosić!

Ja zdecydowanie wolę krąglejsze kobiety, chyba, że chodzi o Azjatki, te wyglądają auper jak są bardzo szczupłe. 

Panna pewnikiem ma cellulit no i widoczny jest brzuch. A wszędzie dookoła albo seksbomby o idealnych proporcjach, albo skinny fit girl. Jakby na billboardach dominowały rubensowskie kształty to pani byłaby za chuda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Jestem szczerze zdzziwiona tym, że ta laska jest dla niektórych za gruba. Toż to tylko brać i tarmosić!

Ja zdecydowanie wolę krąglejsze kobiety, chyba, że chodzi o Azjatki, te wyglądają auper jak są bardzo szczupłe. 

Nie wiem co może być przyjemnego w tarmoszeniu takiego tyłka. To chyba dla jakiś ostrych fetyszystów. Wszystkie zdjęcia tej Pani są pięknie wygładzone na instagramie, a rzeczywistość wygląda mniej więcej tak.

fat-female-body-cellulite-overweight-600

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.