Skocz do zawartości

Sylwetka a popęd sekusalny


Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, SSydney napisał:

Coś z tym zrobiłeś? ? U mnie po piwku Pani mogłaby żałować tego czynu.

Szczerze mówiąc to nie. Wkurwiłem się bardzo, bo jednak trochę mnie trząsło, ale nie odegrałem się. Często dziewczyny musza się wpieprzyć. Mój kolega jak mial sie bic z gosciem, to jego dziewczyna (wlasnie ta z tematu hehe) powiedziała, że go nie ruszy bo jak mu cos zrobi to ona go najebie. Na imprezie tez miałem sytuacje, że zaczął mnie chłopak szarpać a moja od razu pisk i pomiędzy nami się wpieprza. Krzyczę żeby poszła stad to ona dalej pisk. Przecież jebla idzie dostać ten mnie szarpie a ona ciągnie w druga stronę. Ani się obronić w razie W, ani nic.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Libertyn niestety cellulit dotyka także szczupłe kobiety. 

I pewnie promowanie przez lata jedynej słusznej figury też swoje zrobiło.

 

@Chadeusz pokazałeś babkę o kilka rozmiarów większą i o zupełnie innej figurze (brak talii, krzywe nogi). Jeśli ta z insta dba o skórę i ćwiczy, to może mieć jędrną i gładką. 

 

 

Edit: weszłam na jej profil. Jeśli ona jest gruba i nieatrakcyjna, to ja nie wiem ? przecież to klasyczna curvy girl i to ze świetnymi proporcjami ciała.

Edytowane przez KrólowaŁabędzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, $Szarak$ napisał:

Ani się obronić w razie

To przez rycerstwo i uczenie, że kobiety to nawet kwiatkiem. Czują się nietykalne jak na "god mode" dlatego im odpierdala.

Przecież ja nie biegnę do Pudziana walić go w pysk bo przecież nie ma prawa oddać, ponieważ jest silniejszy.

 

No kurwa paranoja oczywiście zawsze znajdzie się rycerz. 

 

Pod warszawskim klubem Park wpierdoliła się między mnie a typa baba i gdyby nie kuzyn to pewnie musielibyśmy spierdalać przed hordą rycerzy...

 

Wojtas w swoich opowieściach wspomina, że mają problem z agresywnym babami. To jest problem zaszczepienia tego wirusa w głowach społeczeństwa, zarówno bab i chłopów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, KrólowaŁabędzi napisał:

@Chadeusz pokazałeś babkę o kilka rozmiarów większą i o zupełnie innej figurze (brak talii, krzywe nogi). Jeśli ta z insta dba o skórę i ćwiczy, to może mieć jędrną i gładką. 

 

 

Edit: weszłam na jej profil. Jeśli ona jest gruba i nieatrakcyjna, to ja nie wiem ? przecież to klasyczna curvy girl i to ze świetnymi proporcjami ciała.

Nie wiem ile masz lat, ale obstawiam, że w okolicach 45-50, bo każdy choć trochę rozgarnięty użytkownik internetu wie, że instagram a rzeczywistość to dwa różne światy. Myślisz, że dlaczego Pani nie ma wstawionego ani jednego zdjęcia tyłka?

 

Co do porównania figury to ważne, że zgadza się wzrost, długość nóg i wielkość dupska. Specjalnie dla Ciebie wrzucam zdjęcie tej Pani od tyłu.

 

https://www.instagram.com/p/B1-mFe2oKPo/

 

Natomiast talia, ćwiczenia i gładka skóra? Bitch please ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Edit: weszłam na jej profil. Jeśli ona jest gruba i nieatrakcyjna, to ja nie wiem ? przecież to klasyczna curvy girl i to ze świetnymi proporcjami ciała.

Edytowane 6 minut temu przez KrólowaŁabędzi

Mam kilka koleżanek z nadwagą. 

Obecnie trzy. Dwie borykają się z IO.

 

Gdyby zmieniły dietę, pewnie inaczej by to wyglądało, ale obserwuję je, więc wiem, czym się żywią. Ciągle namawiają mnie na hamburgery, lody i pizzę. Wino, piwo, chipsy. 

Traktują swoje żołądki jak śmietniki. 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, JudgeMe napisał:

Gdyby zmieniły dietę, pewnie inaczej by to wyglądało, ale obserwuję je, więc wiem, czym się żywią. Ciągle namawiają mnie na hamburgery, lody i pizzę. Wino, piwo, chipsy. 

Traktują swoje żołądki jak śmietniki. 

JudgeMe, mam pytanie odnośnie tego seksu z tym mężatym Twoim ex.

 

Czy w związku z tym, nie traktujesz siebie jak śmietnik uprawiając z nim seks raz po raz? 

Co o tym sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JudgeMe

Masz rację ale nie wiem, który to był temat :D 

 

W sumie racja, wyskoczyłem trochę z tym jak Filip z Konopi. 

Zadałem je bo tak mnie jakoś naszło, nic do Ciebie @JudgeMe będziesz robić jak uważasz, jednak jestem ciekaw czy widzisz jakieś powiązanie w tym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

JudgeMe, mam pytanie odnośnie tego seksu z tym mężatym Twoim ex.

 

Czy w związku z tym, nie traktujesz siebie jak śmietnik uprawiając z nim seks raz po raz? 

Co o tym sądzisz?

A może byś kolego z łaski swojej nie robił offtopa i nie zaczepiał po chamsku koleżanki?

Edytowane przez Chadeusz
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bassfreak

@KrólowaŁabędzi

Szczerze? Nie ma takich pieniędzy bym takie monstrum wpuścił do łóżka. Jeśli tylko takie kobiety chodziłby po świecie, to byłbym prawiczkiem. 

@KrólowaŁabędzi

Nie usprawiedliwiaj swojej nadwagi jakimiś chorymi gustami. Ta grubaska ma uda jak wyrośnięte ciasto drożdżowe, plecy pewnie obrośnięte zatłuszczonym garbem, ohyda. Do tego brzuch jak po pięciu ciążach, przerost podpiździa jak to już stwierdzono. Co z tego że ma jako tako sylwetkę, skoro jest ulana? To odpychające, mój gadzi mózg natychmiast wycofuje porządnie.

 

Wydaje mi się że kwestia gustu dużo zależy od genetyki, jest coś takiego jak dopasowanie genetyczne. Jakby na to nie patrzeć otyłość jest porażką ewolucyjną, obniża kondycję fizyczną oraz zdrowotną, ogranicza motorykę, zwiększa zapotrzebowanie na pokarm, to choroba cywilizacyjna. Podniecenie się otyłymi to jak podniecanie się niepełnosprawnością. 

 

Osobiście mam bmi idealnie po środku, muszę naprawdę zmuszać się do michy by nabrać masy, ćwiczenia fizyczne idą głównie w rzeźbę i wytrzymałość. Rozmawiałem z wieloma osobami na ten temat, wszyscy wręcz nakazują mi się cieszyć takim stanem rzeczy, zazdroszczą metabolizmu. Nawet jak nie trenowałem nie miałem problemu ze zrobieniem 10 podciągnięć, 30 pompek, sprintem po schodach, wchodzeniem na jakiekolwiek wysokości, wspinaniem się etc - dlatego nikt mi wmówi, że wiszące ciało, ociężałości i otyłość jest sexy. 

 

W związku warto się motywować do ćwiczeń, gdy codzienność nabiera rutyny a tyłek rośnie. Jedna z moich byłych zaczęła dostawać brzuszka od regularnych obiadków - lubię gotować, zwłaszcza z kimś. Trochę się opierała na myśl o ćwiczeniach, ale nie odpuściłem i ćwiczyliśmy razem w domu, pomagałem jej. Efekt? Płaski brzuszek, do tego pupcia się podniosła razem z kondycją ud, co się przydaje podczas zabaw. Oczywiście wygodniej odpalić netflixa, żreć kanapki ze smalcem i wmawiać sobie atrakcyjność.

 

@Chadeusz

Gratuluję gustu!

 

Zobaczyłem jej pępek na insta, da się to odzobaczyć?

 

 

Edytowane przez Imiennik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Libertyn napisał:

Panna pewnikiem ma cellulit no i widoczny jest brzuch.

I drugi podbródek, wysuwa głowę do przodu i się napina żeby nie był tak widoczny na zdjęciu ;)  

 

A publikowane zdjęcia to te, które najlepiej wyszły ;)   

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, SSydney napisał:

To przez rycerstwo i uczenie, że kobiety to nawet kwiatkiem. Czują się nietykalne jak na "god mode" dlatego im odpierdala.

Przecież ja nie biegnę do Pudziana walić go w pysk bo przecież nie ma prawa oddać, ponieważ jest silniejszy.

 

No kurwa paranoja oczywiście zawsze znajdzie się rycerz. 

 

Pod warszawskim klubem Park wpierdoliła się między mnie a typa baba i gdyby nie kuzyn to pewnie musielibyśmy spierdalać przed hordą rycerzy...

To fakt, gdy wyżej napisałem o koleżance, która chciała się bić za chłopaka, to powiedziałem jej, że na pewno da radę chłopowi +100kg. A ona no jak to dziewczyna, że zobaczymy i jeszcze nie wiem, jak niektórych ubiła. Oczywiście ani razu nie została nawet odepchnięta.

W te wakacje mam zamiar z kolegami się wybrać na kilka dni na Poznania wiec mam nadzieje, że tam na miejscu odbędzie się wszystko bez konfliktów. Nie moje tereny a Poznań do spokojnych miast podobno nie należy wiec lepiej zachować rozwagę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Chadeusz napisał:

Nie wiem ile masz lat, ale obstawiam, że w okolicach 45-50, bo każdy choć trochę rozgarnięty użytkownik internetu wie, że instagram a rzeczywistość to dwa różne światy.

Haha, mam 28 lat, tyle, że instagram służy mi do obserwowania kilku znanych osób i dużej ilości puszystych kotków xD

Cytat

Myślisz, że dlaczego Pani nie ma wstawionego ani jednego zdjęcia tyłka?

Chyba jednak wstawia, skoro je poniżej podlinkowujesz? 

I jak dla mnie wygląda całkiem hot. 

 

@Imiennik

Nie usprawiedliwiam, bo nie mam takiej potrzeby. Dla mnie ona jest tak samo seksowna jak te modelki z teledysku, a do samej siebie mam też bardzo ciepły stosunek. 

Piszesz o otyłości, ale ona nie jest otyła. Jej BMI jest pewnie w górnej granicy normy lub ma lekką nadwagę. 

 

@SzatanKrieger

Trochę czym innym jest "dla każdego coś miłego" i to mi szę podoba, a tamto nie, a czym innym jest nazywanie dziewczyny z lekką nadwagą grubasem i odgórnie nieruchable.

Edytowane przez KrólowaŁabędzi
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Nie usprawiedliwiam, bo nie mam takiej potrzeby. Dla mnie ona jest tak samo seksowna jak te modelki z teledysku, a do samej siebie mam też bardzo ciepły stosunek. 

Piszesz o otyłości, ale ona nie jest otyła. Jej BMI jest pewnie w górnej granicy normy lub ma lekką nadwagę. 

@Imiennik dobrze napisał. Usprawiedliwiasz swoją otyłość. To aż bije po oczach. Nie, BMI tej Pani nie jest w normie. Ma chorobliwą nadwagę. @KrólowaŁabędzi Lepiej weź się za dietę i ćwiczenia i nie próbuj naginać rzeczywistości. Prędzej czy później otyłość odbije się na Twoim zdrowiu, a nie tylko na ograniczeniu kontaktów seksualnych z mężczynami.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, KrólowaŁabędzi napisał:

a czym innym jest nazywanie dziewczyny z lekką nadwagą grubasem i odgórnie nieruchable.

Wielu w tym stara się ukazać swoją wyższość nad kimś tam, ot takie zwykłe "dowalę komuś by się poczuć lepiej", nie ma czym się przejmować mówi to tylko o niskim poczuciu wartości tego kto tak pisze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Chadeusz napisał:

@Imiennik dobrze napisał. Usprawiedliwiasz swoją otyłość.

Przetrzyj swoją kryształową kulę, wróżu Macieju, bo nie jestem otyła ??‍♀️

3 minuty temu, Chadeusz napisał:

To aż bije po oczach. Nie, BMI tej Pani nie jest w normie. Ma chorobliwą nadwagę.

Nie ma czegoś takiego jak "chorobliwa nadwaga". 

3 minuty temu, Chadeusz napisał:

@KrólowaŁabędzi Lepiej weź się za dietę i ćwiczenia i nie próbuj naginać rzeczywistości. Prędzej czy później otyłość odbije się na Twoim zdrowiu, a nie tylko na ograniczeniu kontaktów seksualnych z mężczynami.

Dzięki za troskę, zdrowie monitoruję ze względu na ewentualne niedobory wynikające z diety wegańskiej, a w kwestiach łóżkowych jest z roku na rok coraz lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Jestem szczerze zdzziwiona tym, że ta laska jest dla niektórych za gruba.

Ja też. Inna rzecz, że znając jednego feedersa i fana BBW gwarantuję, że nawet by na te Panią nie spojrzał : ) Za chuda. Nie oceniam ludzkich upodobań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że póki co to jest 9 stron kłótni "osób nominowanych do nadprogramowych kg" które nie chcą ruszyć dupy żeby poprawić sytuację

 

kontra reszta która ruszyła już dupę z miejsca. @maggienovak wyśmiała reakcją :), a @Marden potwierdził mojej przypuszczenia :(

Jak przystało na tematy w rezerwacie, jak zwykle przoduje @SzatanKrieger tym razem znajdujący poparcie w @KrólowaŁabędzi w racjonalizowaniu swojego lenistwa i głupoty zdrowotnej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Chadeusz napisał:

Tak samo jak nie jest dla Ciebie otyła Pani z instagrama? ? 

Ty rżniesz głupa, czy nie odróżniasz nadwagi od otyłości? Pani ze zdjęcia ma w najgorszym wypadku nadwagę, nie jest otyła. 

 

@Eleanor

Aktualnie mam nadwagę. Moje BMI w ciągu roku waha się od 24(przełom jesieni i zimy)-27(początek lata). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie posty @Egregor Zeta :

 

Dowalić:

"Przypominam że póki co to jest 9 stron kłótni "osób nominowanych do nadprogramowych kg" które nie chcą ruszyć dupy żeby poprawić sytuację kontra reszta która ruszyła już dupę z miejsca."

Dowalić:

Czy nie jest tak że autor tematu sam nie ma z kim pogadać o tej sytuacji i nawiasem mówiąc przypomina tego "zdesperowanego dobrze wyglądającego żula"?

Dowalić:

Denerwujesz się bo trafnie wytykam ci błędy? Dajcie sobie buzi/do buzi na priv i po kłopocie

Dowalić:

Wybieram 3, dodaj do tagów: "szatankrieger ten temat jest z dupy wzięty".
Dowalić:
Życzę Ci żebyś schudła i wyglądała tak jak ja...
Dowalić:
@KrólowaŁabędzi @SzatanKrieger @maggienovak i chyba @Marden nominowani do nadprogramowych kg.
Dowalić:
Samo zaoranie level poniżej @Analconda To co opisałeś to redpill zmieszany z blackpill. Ja pierdole kolejny...
Dowalić:
@Marek Kotoński Po co Ci plecak? Uciekasz z forum?
Dowalić:
Powiedz swojej żonie żeby zrobiła za jakiś czas badania bo chodzisz na kurwy  i nie wiesz czy przypadkiem "czegoś" nie przyniosłeś do domu...  (Dowalić jakieś żonie kogoś)
 
 
 
Na 15 widocznych Twoich najświeższych postów, w 9 aż musiałeś się przypierdolić, do kogoś - lekko bo lekko "ale musiałeś"
Idź sam może schudnij czy coś, narka.
 
Miło było ale daje Cię na ignore, bo niestety dla mnie nie wnosisz nic konstruktywnego w Twoich wypowiedziach, a przypierdalałek nie zamierzam słuchać.
Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.