Skocz do zawartości

Sylwetka a popęd sekusalny


Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierniczę normalnie coraz częściej jestem typowany do tablicy i muszę zacząc wyjaśniać typów....

 

No więc skoro do mnie się doczepiacie, że ponoć się zgadzam z każdą kobieciną tutaj, to może pierwsze z brzegu przykłady, z @JudgeMesię nie zgadzam z tym, że leci do zajętego faceta nawet chyba męża, ale to jej wybór i zdradzającego oraz kobiety, która jest krzywdzona i jest ofiarą. Co ciekawe to właśnie @JudgeMe się za mną wstawiła - dziękuje:)  (potem się odezwę na priv i wyznam miłość, czekoj plz!)

Drugi przykład najświeższy z Bruxą się nie zgodziłem gdy nazwała ludzi pogardliwie nizinami społecznymi a było to ze 3 dni temu.

 

A teraz moja riposta, skoro tak chcecie:

 

@Egregor Zeta

Nie dosyć, że 75% Twoich wypowiedzi to ataki, to teraz jeszcze starasz się podburzyć przeciwko mnie innych.

 

@DuchAnalityk

Czy jako, ktoś kto pisze blogi, o tematyce red pillowskiej, która uczy zachowań w stosunku do kobiet, nie uważasz że proszenie zdjęć na ogólnym czacie jednej z forumowiczek jest słabe?

cytuję - "Mi też wyślij proszę"?

 

Także...

 

O co chodzi?

Chodzi o zazdrość, że mam kontakt z rezerwatem, czy o co? 

Bo ja naprawdę już nie wiem o co wy się ludzie do mnie rzucacie raz za razem. Jeśli coś to mnie zgłaszajcie, lub dajcie na ignore albo kuźwa petycję do Marka Kotońskiego napiszcie by mnie usunięto lub sam odejdę bo to już jest poniżej żałosności. I naprawdę nie chce mi się tłumaczyć raz za razem. Ja i tak nie korzystam z tego forum, tylko daję od siebie, mało co biorę może z 5%...ale jak to nie jest mile widziane to, strzałka i mnie nie ma. Jeśli nie jestem tu mile widziany.

 

Także jak chcecie się bawić w ataki to proszę bardzo.

Dla mnie to strata czasu, i robię to niechętnie ale nie pozwolę by mi farmazony zarzucać, niesamowite jest to jak ludzie tu mają wonty do gościa co raz po raz odezwie się do jakieś babki z rezerwatu, normalnie jakbym najcięższą jakąś zbrodnię robił, a potem mówią że forum inceli czy kij tam wie czego i wcale się nie dziwię. 

 

Poza tym naprawdę wątpię by @Imiennik ruszyło to typowanie czy tam Chadeusza. 

 

Robię abstynencję od forum więc droga wolna, chcecie to piszcie do forumowych lachonów, umawiajcie się, płodźcie dzieci CO MNIE To obchodzi...

Chcecie to atakujcie je wiadomościami czy co tam chcecie, mnie to obchodzi jak zeszłoroczny śnieg.

 

Nie szukam tutaj kobiety.

 

Ja pierniczę po prostu nie wierzę, że co jakiś czas się muszę tłumaczyć, bo mi coś się zarzuca. A zostawić to wszystko czy potraktować ciszą, też nie mogę, bo z jakiej paki mają na mnie goście wjeżdżać, sytuacja patowa...

 

Przepraszam za off top. 

 

@leto

Znowu mnie biją :D 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Ja pierniczę normalnie coraz częściej jestem typowany do tablicy

Ja bym @Chadeuszi @Imiennik wyjaśnił w 5 minut XD

Co oni fikają do naszych sarenek szatan? Zaraz ich posadzimy w gipsie. @Chadeusz i @Imiennik chcecie sobie coś wyjaśnić zapraszam na ubitą ziemię bez sprzętu xD

Poniżej skrót wydarzeń:

 

 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, SzatanKrieger napisał:

O co chodzi?

Chodzi o zazdrość, że mam kontakt z rezerwatem, czy o co? 

Bo ja naprawdę już nie wiem o co wy się ludzie do mnie rzucacie raz za razem.

@SzatanKrieger ja myślę, że chłopakom z forum chodzi o coś innego. Pozwól, że posłużę się tutaj pewną historią, która miała miejsce ponad 20 lat temu.

 

Jak miałem 12-13 lat bujałem się z paczką chłopaków, którzy mieszkali na tym samym osiedlu co ja. Łącznie było nas może z 6. Jak to młode wilki rozrabialiśmy, robiliśmy głupoty, mieliśmy swój męski klub, włóczyliśmy się do późna, dokuczaliśmy dziewczynom, graliśmy w piłkę, chodziliśmy na złodziejkę. Na tym samym osiedlu mieszkał też jeden chłopak, który był w naszym wieku, ale on od nas stronił i wolał zadawać się z dziewczynami. Grał z nimi w różne dziewczęce gry np. w gumę, w klasy, bawił się z nimi lalkami. Generalnie swój wolny czas poświęcał na przebywanie w żeńskim towarzystwie. Jak pewnie się domyślasz nasza paczka uważała go za przysłowiową cipę. Ale to nie wszystko. Kiedy od czasu do czasu chodziliśmy "podokuczać" dziewczynom i był poruszany temat tego chłopaka (pod jego nieobecność) można było wyczuć od tych dziewczyn pewną pogardę do jego osoby, często się rówież z niego naśmiewały. Tak więc pomimo tego, że się z nim bawiły, ich gadzie mózgi podświadomie czuły do niego obrzydzenie, jako do mężczyzny.

 

Wnioski wyciągnij sam.

Edytowane przez Chadeusz
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Tylko czego skoro inni tutaj się umawiają na tindery i mają seksu tyle, że nie są w stanie tego przejeść, jak wynika z ich opowieści? 

Piszesz tak, jakby seks stanowił najwyższą wartość. 

A tak przecież nie jest... 

Nie tym liczy się wartość człowieka. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chadeusz

 

 

I się z Tobą w pełni zgadzam w sensie z tą historyjką bo tak jest, wbrew pozorom ja robię praktycznie wszystko na opak jeśli mowa o forum i podrywie, więc naprawdę ciężko bym w ten sposób wyrywał kobiety na moje "dobre serce i intencje" tutaj. Kobiety gardzą dobrem i moimi intencjami, gardziły i gardzić będą- doskonale o tym wiem i jestem tego świadom. No i z pewnością kolesiówy na forum nie czekają by taki jak ja je "wyrwał", więc dodatkowo nie pojmuję, czemu tak się wciąż na nowo ktoś doczepia. I dlatego dziwi mnie to, że są takie reakcje co jakiś czas, bo każdy kto czyta forum powinien wiedzieć, że w ten sposób to zupy nie ugotuję i powinien mi współczuć a nie dowalać ;) 

 

Ludzie nie widzą tylko jednej rzeczy, że ja jestem jak murzyn który poszedł do Amerykańskiego więzienia a po jednej stronie są Chińczycy a po drugiej biali, więc dostaję i od tych i od tych bo staram się być sobą i tyle. Nie faworyzuję żadnej ze stron bo podkreślam raz po raz w moich wypowiedziach, że obie płcie to są nic nie warte. 

1 godzinę temu, JudgeMe napisał:

Piszesz tak, jakby seks stanowił najwyższą wartość. 

A tak przecież nie jest... 

Nie tym liczy się wartość człowieka. 

Ale mi się zarzuca @JudgeMe co drugi tydzień, że ja jestem jakiś Sanchez Rodrigez tutaj i wyrywam lachony i mam w domu istne lachonarium i może o to się wściekają lub odbierają moje żarty w stronę rezerwatek jako próby "czegoś więcej" co chyba to może być przyczyną ataków bo ja już naprawdę nie wiem.

 

Nie chce mi się tego samego tłumaczyć po raz enty. 

 

Spokojnego weekendu wszystkim.

 

 

 

 

 

Po zastanowieniu się, przysięgam sobie, że ostatni raz się tłumaczyłem z tego co, z kim i jak piszę. 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Szatanie wiem, że jesteś w porządku gościem i nikogo nie udajesz. Kiedyś trafisz na kogoś, kto Cię w pełni zaakceptuje i już to, że wszyscy inni uważają Cię za obciachowego, czy niedzisiejszego nie będzie Cię w najmniejszym stopniu obchodziło, I tak się będziesz czuł, jakbyś wygrał życie. No ale trzeba trochę wysiłku w odszukanie takiej osoby włożyć, może gdzieś ruszyć w teren.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JudgeMe,  prawda jest taka, że seks jest jedną z najważniejszych rzeczy koniecznych do szczęścia, jest to normalna sprawa. Wciskanie dyrdymałów o tym, że seks nie jest ważny to kłamstwo. Taki kit, to można wciskać facetowi, który nie może dostać seksu, by przestał wywierać nacisk na społeczeństwo.

 

Zresztą typowe zagranie, mówić, że nie tym liczy się wartość człowieka itp., a potem nagle w realu zupełnie odmienne zachowania i ocenianie wartości faceta na podstawie jego atrakcyjności fizycznej. 

 

Zaniżanie wartości seksu to tania wymówka kobiet, by nie dawać dupki wiadomo komu i robić faceta w konia, by był bankomatem, pomagierem, który przecież nie powinien skupiać się na seksie, bo "to przecież nie jest istotne". Jak tylko słyszę, że kobieta mówi coś o małej wartości seksu, to włącza się czerwona lampka ostrzegawcza, zalecam od takich kobiet uciekać.

Edytowane przez DuchAnalityk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, DuchAnalityk napisał:

prawda jest taka, że seks jest jedną z najważniejszych rzeczy koniecznych do szczęścia,

I to jest typowa powielana bzdura przez którą rzesze facetów ma problem bo seks stawia na piedestale a on jest zwyczajnie przereklamowany. Picie, jedzenie, sranie i spanie to są potrzeby... Hobby, relaks, rozwój osobisty to są do szczęścią potrzebne rzeczy. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badania naukowe dowodzą co innego. By człowiek był szczęśliwy musi spełniać swoje potrzeby, seks jest jedną z nich i to podstawową. Nikt nie stawia seksu na piedestale, tylko należy zauważyć jego szalenie ważną rolę w życiu. Udawanie, że seks jest nieistotny to karmienie się bajkami. Oczywiście do szczęścia potrzebne jest więcej niż sam seks, ale on jest niezbędny, seks i rozmnażanie to naturalne potrzeby każdego człowieka.

 

Jeśli ktoś ma inne zdanie, to niech dobrowolnie wejdzie w celibat do końca życia i pokaże nam jak bardzo będzie szczęśliwy.

Edytowane przez DuchAnalityk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, DuchAnalityk napisał:

Udawanie, że seks jest nieistotny to karmienie się bajkami.

Sex jest forma zniewolenia, tak jak inne używki . Jest tak istotny jak działka dla ćpuna lub łyk wódy dla alkoholika. Oni też są "szczęśliwi " na ta chwilę kiedy zaspokajają swój nałóg. 

Edytowane przez thyr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jedzenie, tlen, woda, rozmowy, znajomości, bliskość też Thyr.

 

 

 

1.Błąd logiczny kości ogonowej(Coccyx fallacy)

 

Jest to błąd logiczny, stosowany przez bluepill przeciwko redpill i blackpill, polegający na sprowadzaniu seksu do roli "zwykłego zajęcia", degradując go do poziomu czegoś zastępowalnego, zbędnego, pomimo faktu, że seks to podstawowa potrzeba ludzka. Bluepill ignoruje fakt, że udane życie seksualne jest jednym z głównych składników udanego i satysfakcjonującego życia, i że jego brak może prowadzić do poważnych problemów. Nazwa "błąd logiczny kości ogonowej" bierze się z tego, że ludzie używający tego błędu logicznego zachowują się tak, jakby ludzkie narządy płciowe były narządem szczątkowym, takim jakim jest właśnie kość ogonowa, czyli pozostałością narządu, który kiedyś był naszym przodkom potrzebny, a dzisiaj jest zbędny.

 

Przykłady użycia Błędu logicznego:

 

"Seks jest przereklamowany."

 

„Nie umrzesz, jeśli nie będziesz uprawiać seksu.”

 

„Dlaczego tak bardzo zalezy ci na seksie ?”

 

„Po prostu znajdź inne zajęcie niż seks, nie myśl o nim.”

 

Jest to klasyczny argument bluepill. Wielu mężczyzn pod wpływem presji bluepill zaczyna wierzyć w ten błąd logiczny. Mężczyźni pomimo swojej naturalnej chęci seksu, zaczynają wierzyć w te kłamstwa i zaczynają wmawiać sobie że ich chęć uprawiania seksu jest czymś nienormalnym, co prowadzi do większej frustracji i kolejnych problemów w życiu.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DuchAnalityk napisał:

Badania naukowe dowodzą co innego. By

Nudny jesteś i w dodatku niedouczony. 

Rozejrzyj się wokół i powiedz o swojej teorii choćby duchownym.

Naczytałeś się o teoriach, nie czerpiąc w ogóle z codziennego doświadczenia. 

 

Teorie o których piszesz doczekały się krytyki, o której zapewne nawet nie masz pojęcia... Bo w innym przypadku nie wypisywałbyś swoich kocopołów. 

 

Edytowane przez JudgeMe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Amperka napisał:

Ja Szatanie wiem, że jesteś w porządku gościem i nikogo nie udajesz. Kiedyś trafisz na kogoś, kto Cię w pełni zaakceptuje i już to, że wszyscy inni uważają Cię za obciachowego, czy niedzisiejszego nie będzie Cię w najmniejszym stopniu obchodziło, I tak się będziesz czuł, jakbyś wygrał życie. No ale trzeba trochę wysiłku w odszukanie takiej osoby włożyć, może gdzieś ruszyć w teren.

Widzisz @SzatanKrieger Amperka chciała stanąć w Twojej obronie, ale nieświadomie Ci pocisnęła, bo jej gadzi mózg kazał jej napisać co o Tobie w rzeczywistości myśl jako kobieta. Nikt wcześniej przecież na forum nie opisywał Ciebie w ten sposób.

  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DuchAnalityk Buahahhahaa błąd logiczny kości ogonowej o kur... ?. Presja blue-pill... O matko. 

W dniu 27.06.2020 o 09:48, KrólowaŁabędzi napisał:

Jestem szczerze zdzziwiona tym, że ta laska jest dla niektórych za gruba. Toż to tylko brać i tarmosić!

Nie i jeszcze raz nie. Tarmosiłem taką kiedyś. Zero funu, w łóżku ograniczone ruchy, żeby od tylu zaladować to trzeba się napocić, słaba kondycja. To dobrze tylko wygląda na insta żeby się morświny dowartościowały. Ale każdy ma inne gusta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, JudgeMe napisał:

Rozejrzyj się wokół i powiedz o swojej teorii choćby duchownym.

Z tymi duchownymi, to akurat słaby przykład. ?

 Jeśli chodzi o szatanka to chyba ziomek nie ma jajek, albo odwagi, albo boi się co sobie o nim pomyślisz... Za bardzo się z Tobą certoli... podejrzewam, że Twoi frajerzy z życia prywatnego też, skoro pozwalają Ci w tak bezkompromisowy i bez jakiegokolwiek miejsca na czyjąś opinie się do nich zwracać. To już nawet nie jest arogancja, tylko egocentryzm... Ale kiedy wjedzie kilka zmarszczek, to będziesz miała niezłe zderzenie z rzeczywistością i ludzie w końcu będą mieć do Ciebie neutralny stosunek. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, prod1gybmx napisał:

Z tymi duchownymi, to akurat słaby przykład

Dlaczego słaby przykład? 

 

17 minut temu, prod1gybmx napisał:

k bezkompromisowy i bez jakiegokolwiek miejsca na czyjąś opinie się do nich zwracać. To już nawet nie jest arogancja, tylko egocentryzm... Ale kiedy wjedzie kilka zmarszczek, to będziesz miała niezłe zderzenie z rzeczywistością i ludzie w końcu będą mieć do Ciebie neutralny stosunek.

O co Ci właściwie chodzi? Pisz jak mężczyzna, a nie jak rozhisteryzowana kobieta bełkotać pod nosem, niezrozumiale. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, JudgeMe napisał:

Dlaczego słaby przykład?

To, że ślubowali, nie znaczy, że tego nie robią. Pewnie nawet jakieś 20% śmiga na divy albo ma dupy na boku... Nie docierają do Ciebie takie informacje? Na insta o tym nie piszą?

3 minuty temu, JudgeMe napisał:

O co Ci właściwie chodzi? Pisz jak mężczyzna, a nie jak rozhisteryzowana kobieta bełkotać pod nosem, niezrozumiale. 

Mam Cie cytować? Nie rznij głupa, to nie seks z blondynka... W swojej mądrości powinnaś wiedzieć o co chodzi. AROGANCKI ton wypowiedzi i stosunek do tematów/użytkowników. To, że szatanek daje się tak traktować, jest godne politowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, prod1gybmx napisał:

Pewnie nawet jakieś 20% śmiga na divy albo ma dupy na boku... Nie docierają do Ciebie takie informacje? Na insta o tym nie piszą?

Sorrrki, nie sądziłam, że można ten temat potraktować tak trywialnie... Moja wina, bo założyłam, że wiesz coś o teorii Freuda i coś tam poczytałeś o libido... 

Wycofuję się.  ?‍♀️

4 minuty temu, prod1gybmx napisał:

AROGANCKI ton wypowiedzi i stosunek do tematów/użytkowników.

Przeczytaj jak się do mnie odniósł użytkownik Imiennik i jak potraktował innych użytkowników tego forum.  

Pomijam już, że ciągle obrażasz Szatana, a on jest za dobrym człowiekiem, żeby jakoś odeprzeć Twój atak. I dobrze o tym wiesz, a wciąż go atakujesz.  

Żałosny jesteś.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, JudgeMe napisał:

Sorrrki, nie sądziłam, że można ten temat potraktować tak trywialnie... Moja wina, bo założyłam, że wiesz coś o teorii Freuda i coś tam poczytałeś o libido... 

Wycofuję się.  ?‍♀️

Skoro podajesz przykład, to powinien być sensowny nieeee? W przypadku tych panów, to tak mocno średnio.

3 minuty temu, JudgeMe napisał:

Przeczytaj jak się do mnie odniósł użytkownik Imiennik i jak potraktował innych użytkowników tego forum.  

Może nie darzy Cie sympatią, ja zresztą też. Ale z tego co widzę, to z szatankiem "kolegujecie". A w przyjaźni takie zachowanie/traktowanie jest raczej niedopuszczalne. ;) Z jakiś względów plując mu w twarz, uznaje, że to pewnie deszcz pada. ;) Koniec offtopu. Jak coś to możemy się potryrać na arenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis?

 

 

Nie warte to jest nawet splunięcia ale...

 

"Bracie" @prod1gybmx wiesz jako ktoś kto nie ma jajek i odwagi to zazdroszczę Ci nadmiaru jajek, widocznie tak jest gdy ma się dwóch ojców, męskość aż kipi! Poza tym zazdrościć, że "bez jajeczny" sobie napisze z którąś, z forumowiczek, raczej stawia Ciebie w złym świetle a nie mnie ? Bo to tak jakby zazdrościć, że bezzębny sobie patrzy w sklepie na sucharki za szklaną ścianą.

 

Zawistni mali ludzie...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.