Skocz do zawartości

Sąsiedzi


mph25

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, RabarbaR napisał:

3500 litra wody poszło w rury jak nic.🤔

Mają rozmach skurczybki.😂

 

Nie zazdroszczę. 

Temat ciężki.

Z sąsiadami to zawsze loteria.

Przypuszczam,że jeśli faktycznie działa po złości. 

To tylko argument siły dotrze do tego tępego łba.

 

Słowo na dziś .

Determinacja .

By zrobić krok ku zmianie otoczenia .

Jednak gwarancji na spokojny fyrtel niestey nie ma.

 

 

Ps.

Wnioskuj do zarzadcy o wymianę przestarzalych liczników. :)

 


Ja rozumiem, nie lubić sąsiada, poskakać mu nad głową ze złości.. ale żeby kogoś nie lubić tak żeby nalewać wodę przy piszczących licznikach przez 5 godzin i 20 minut?  Siostra ma znajomego w Policji, ma popytać.. ale raczej bez szans na cokolwiek jeżeli sąsiedzi nie potwierdzą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2020 o 22:43, mph25 napisał:

Poradziłem się kiedyś kumpla co by w takiej sytuacji zrobił, a on że wybrałby się do nich na spacer w celu uświadomienia im że od dnia dzisiejszego kończą się takie ekscesy w tym domu bo jak nie to weźmie sobie owego pana pod pachę i porozmawia z nim w inny sposób - jednak to kawał chłopa który stoi na bramce więc pewnie z nie jednego pieca chleb jadł. Czy zostaje tylko konfrontacja fizyczna?

Może weź tego kumpla i porozmawiajcie w 6-8 oczy.

 

W dniu 14.02.2021 o 15:43, mph25 napisał:

jak ona może walić po rogach męża który ma firmę, dzięki któremu nie musi pracować

Lub zasugeruj, że mąż się dowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią ludzka głupota nie zna granic .

Może ona nie wie ,że za tą szopkę dość słono jej gach zapłaci. 🤣

 

A tak przy okazji. 

Zakręcajcie wodę w czasie mycia ząbków. 😉

Edytowane przez RabarbaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, mph25 napisał:

(wie że liczniki przy kręceniu piszczą)

że co kurja ? Ja wiem, że woda lejąca się w nocy mocnym strumieniem może powodować szum w rurach ale pisk liczników ? To co to za liczniki ? Może to by prędzej pasowało zgłosić do zarządcy, jako wadę?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MaxMen napisał:

że co kurja ? Ja wiem, że woda lejąca się w nocy mocnym strumieniem może powodować szum w rurach ale pisk liczników ? To co to za liczniki ? Może to by prędzej pasowało zgłosić do zarządcy, jako wadę?

 

Niestety tak jest, sam tak u siebie w mieszkaniu mogę zrobić, jeżeli bardzo powoli odkręcę wodę licznik zaczyna piszczeć, uspokaja się dopiero gdy mocno odkręcę wode, te liczniki były wymieniane, ale sprawę zgłosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mph25 napisał:

Pytanie jest następujące czy zgłoszenie sprawy z art 51 kw zda tu rezultat ? wszędzie wszyscy piszą że muszę mieć świadków bo będzie słowo przeciwko słowu, niestety każdy się ich boi.

Policmeny to mogą jedynie przychodzić, ale do Ciebie i Ciebie spisywać zamiast baby. Przerabiałem podobny temat.

 

Jedynie co w tej sytuacji możesz zrobić to sprawa z powódstwa cywilnego z art, o nękaniu. Masz nagranie z tej akcji?

Musisz wykazać uporczywość i nachalność owej pańci. Ja nie zakładałem, w końcu ogarnęli się po realnym zagrożeniu beknięciem.

 

(pochodziłem po sąsiadach wokól owych i popytałem czy słyszą to i owo, bo zamierzam założyć sprawę w sądzie i jeżeli dołączą się do zeznań to uczciwie podzielę się odszkodowaniem - pocztą pantoflową dotarło gdzie trzeba i się uspokoiło, na szczęście tylko typowo wsiowa rodzinka z bąblami, którzy myśleli, że w bloku to będzie tak jak w domciu na wsi :))

 

Masz dwa wyjścia, albo konsekwetnie ogarniasz nagrania i wykazujesz potem nękanie albo szukasz dla siebie innej chawiry. Na bagiety nie licz, to nie ten kraj.

 

Ludzie boją się bo zazwyczaj to stado miernot, które nic w życiu nie osiągneło i wolą siedzieć cicho w gównie, bo to znane dla nich i wygodne gówno.

Edytowane przez Feniks8x
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.