Skocz do zawartości

I o co tu chodzi? Shit test?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako iż dzieje się ostatnio Dużo w moim życiu - rok po rozstaniu postanowiłem zaliczać łaski nie szukać do stałego związku No chyba ze znajdzie się coś ciekawego  No i całkiem niezłe mi to wychodzi. Opowiem jedno z zaliczeń i sam niewiem

czy coś zepsułem chociaz staram się trzymać zasad forum

itp . A wiec opowiem

laska poznana na tinderze około 30

km miejscowość oddalona od mojej.

okolo tydzień czasu pisanie ale nie nachalne z mojej strony itp 
zaproponowalem
 ze przyjade do niej i się poznamy spacer itp zgodziła się - spacer byl

fajny odrazu kontakt pocałunki itp . , nie zdarzylem dojechać do domu już SMS czy dojechales itp - po tym można już wywnioskować czy się łasce podobam . 
Ok lecimy dalej jako iż podobal

mi się spacer i nawet fajna łaska zaproponowalem

aby przyjechała do mnie - zgodziła się tylko była w trakcie załatwienia leasingu na auto i nie była mobilna - powiedziałem Ok poczekam

az będziesz miała auto - a ona ze przyjedzie PKS i czy moglbym

ja odwieźć ponieważ później nie chodza PKS - Ok zgodziłem się . 
Nie wiem czy to jest ważne ale gdy umówiliśmy się na określony dzień po godzinie 17 ona zadzwoniła i powiedziała ze zamulila i nie wsiadła do tego autobusu co trzeba - ja powiedziałem Ok przyjedziesz kiedy indziej . Za 20

min dzwoni ze ma autobus jeszcze jeden i przyjedzie - czyli tu już moglbyc jakiś test czy nie przylece po nią . 
Ok przyjechała było miło zaprosiłem ja do siebie postawiłem pizzę był przyjemny sex ..... po czym odwiozłem i nie proponowalem

zasnych spotkań ona nalegała abym przyjechał ja moeilem

ok

jak będę miał czas - codziennie wieczorem dzwoniła ale nie zawsze odbieralem

bo bylem

np na spotkaniu z inna łaska . Po około tygodniu napisała przepraszam ale nie możemy się już spotykać ponieważ nie chce aby ktoś ja zranił itp a czuje ze ja taki jestem, napisała tez. Ze pewnie będzie żałować tej decyzji ale zebym

sie trzymal

cieplo i pozdrawia życzy dobranoc . Ja napisałem ze rozumiem i tez życzę dobranoc . No i od 3 dni cisza . Nie ukrywam

ze jeszcze bym

ją poruchal ? I co dalej robić czekać aZ sama się odezwie czy jakoś samemu się odezwać w stylu - chcem cie znów poczuć .... 

czy to z jej strony test ? 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ręce opadają ..

... najpierw łapiesz laskę od niechcenia, potem olewasz temat, a jak laska ogarnia o co chodzi i ci daje kosza to masz rozkminy czy to shit test ?!?
Może dojdź do porządku ze sobą i swoimi zachowaniami a potem bierz się za interakcje z innymi ludźmi ...

 

  • Like 18
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chciałeś mieć seks bez zobowiązań z ta dziewczyna mogłeś też z początku jej zakomunikować sytuację iż bedzicie się spotykać delikatnie mówiąc ,,dla sportu". W momencie kiedy dzwoniła mogłeś odebrać i nie zrywać kontaktu albo przynajmniej oddzwonić jak w danej chwili byłeś zajęty. Teraz już kobieta może odpuścić temat gdyż możliwe iż znalazła sobie jakiegoś innego faceta. Bądź już konksekwentny jak już raz potraktowałeś kobietę w stylu - w sam raz na jeden raz nie biorąc ja pod uwagę do dłuższej relacji albo nawet seksu bez zobowiązań.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, nowy00 napisał:

Jeśli chciałeś mieć seks bez zobowiązań z ta dziewczyna mogłeś też z początku jej zakomunikować sytuację iż bedzicie się spotykać delikatnie mówiąc ,,dla sportu". W momencie kiedy dzwoniła mogłeś odebrać i nie zrywać kontaktu albo przynajmniej oddzwonić jak w danej chwili byłeś zajęty. Teraz już kobieta może odpuścić temat gdyż możliwe iż znalazła sobie jakiegoś innego faceta. Bądź już konksekwentny jak już raz potraktowałeś kobietę w stylu - w sam raz na jeden raz nie biorąc ja pod uwagę do dłuższej relacji albo nawet seksu bez zobowiązań.

A skąd ja na początku mogłem wiedzieć czy chce ja tylko na sex może okazać się wartościowa osoba

no ale to chyba po dwóch spotkaniach nie sposób stwierdzić ...

17 minut temu, GurneyHalleck napisał:

W sumie to ręce opadają ..

... najpierw łapiesz laskę od niechcenia, potem olewasz temat, a jak laska ogarnia o co chodzi i ci daje kosza to masz rozkminy czy to shit test ?!?
Może dojdź do porządku ze sobą i swoimi zachowaniami a potem bierz się za interakcje z innymi ludźmi ...

 

Do następnego spotkania miało dojść to nie jest tak ze ją olalem - raptownie zmieniła zdanie i napisała ze nie powinnismy się spotykać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laska się określiła dosyć jasno. Nie wszystko jest testem to że jej uciekł autobus nie nie znaczy może to się wydarzyć każdemu. Było miło jak Ci zależy może odezwij się po czasie z zapytaniem co robi ma weekend czy by chciała wypić kawę. Nic nie tracisz jak wtedy odmówi to bym odpuścił całkiem. Jak sex jej się podobał i ją kręcisz na bank się odezwie po Twojej wiadomości. 

 

Jest jedno ALE. Jak to laska z Tindera do którego mam swoje zdanie to weź pod uwagę, że takich jak Ty ona może mieć kilku. Więc nie bądź zadufany w sobie, że ją poruchałeś od razu i masz ją w garści. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A później się dziwić, że Panny stają się sukami.

 

Nawet w FWB są pewne zasady. A Ty mój drogi żeś to spartolił. Ona liczyła na co innego a jedynym shit testem była wiadomość końcowa - mająca wyłonić czy Tobie chodziło tylko seks, czy może coś źle zrozumiała. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Zgredek napisał:

A później się dziwić, że Panny stają się sukami.

 

Nawet w FWB są pewne zasady. A Ty mój drogi żeś to spartolił. Ona liczyła na co innego a jedynym shit testem była wiadomość końcowa - mająca wyłonić czy Tobie chodziło tylko seks, czy może coś źle zrozumiała. 

No tak najlepiej latać po 30 km w jedna i w druga stronę i odwozić ;) tak złe i tak nie dobrze -  mam wrażenie ze te forum

służy po to aby komuś *doyebac* do pieca a nie doradzić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, powerade napisał:

Nie wiem czy to jest ważne ale gdy umówiliśmy się na określony dzień po godzinie 17 ona zadzwoniła i powiedziała ze zamulila i nie wsiadła do tego autobusu co trzeba - ja powiedziałem Ok przyjedziesz kiedy indziej .

Za 20 min dzwoni ze ma autobus jeszcze jeden i przyjedzie - czyli tu już moglbyc jakiś test czy nie przylece po nią . 

Tak, to mógł być test na zasadzie czy po nią przyjedziesz, jak bardzo Ci zależy na tym spotkaniu.

Pokazałeś, że bez problemu możecie spotkać się innym razem co na pewno zadziałało pozytywnie na jej chęci odwiedzenia Ciebie.

 

12 godzin temu, powerade napisał:

Po około tygodniu napisała przepraszam ale nie możemy się już spotykać ponieważ nie chce aby ktoś ja zranił itp a czuje ze ja taki jestem, napisała tez.

Ze pewnie będzie żałować tej decyzji ale zebym sie trzymal

Widocznie zdała sobie sprawę że nie jesteś typem, który będzie za nią biegał i się płaszczył ale może również mogła Cie rozgryźć, że nie będziesz w stanie się zaangażować w relację z nią.

Ona nie jest widocznie zainteresowana relacją platoniczną opartą tylko na seksie więc się wymiksowała.

 

12 godzin temu, powerade napisał:

Ja napisałem ze rozumiem i tez życzę dobranoc

Zrozumiałeś, pożegnałeś się, temat zamknięty.

 

Nie odzywaj się do niej, jak zmieni zdanie i zechce zaakceptować Twoje warunki to sama się odezwie.

Edytowane przez 17nataku
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 17nataku napisał:

Tak, to mógł być test na zasadzie czy po nią przyjedziesz, jak bardzo Ci zależy na tym spotkaniu.

Pokazałeś, że bez problemu możecie spotkać się innym razem co na pewno zadziałało pozytywnie na jej chęci odwiedzenia Ciebie.

 

Widocznie zdała sobie sprawę że nie jesteś typem, który będzie za nią biegał i się płaszczył ale może również mogła Cie rozgryźć, że nie będziesz w stanie się zaangażować w relację z nią.

Ona nie jest widocznie zainteresowana relacją platoniczną opartą tylko na seksie więc się wymiksowała.

 

Zrozumiałeś, pożegnałeś się, temat zamknięty.

 

Nie odzywaj się do niej, jak zmieni zdanie i zechce zaakceptować Twoje warunki to sama się odezwie.

Dziękuje za sensowna i treściowa odpowiedz ?

3 minuty temu, Dellinger napisał:

Spokojnie. Jeszcze się odezwie

A czy nie przeszkodzi jak ja się odezwę i zaproponuje spotkanie np w weekend czy ma ochotę pojechać na plaże itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, powerade napisał:

No tak najlepiej latać po 30 km w jedna i w druga stronę i odwozić ;) tak złe i tak nie dobrze -  mam wrażenie ze te forum

służy po to aby komuś *doyebac* do pieca a nie doradzić 

Ja o czym innym a Ty o czym innym. Z całą resztą dobrze zrobiłeś - mi chodzi tylko, że Panna wyraźnie pisze "chciałabym się spotykać, pociągasz mnie - ale Tobie chyba chodzi tylko o ruchanie dlatego nie chce w to brnąć" a Ty jej odpisałeś "ok". Tak w krótkim przekazie jej chodziło w ostatniej wiadomości. 

 

Może liczyła na latanie za nią, może chciała coś więcej uczuciowo. 

 

Generalnie, nawet jeśli jej jedynym pragnieniem było bolcowanie to dla podwójnych korzyści wybierze kogoś, kto będzie za nią latał. W kwestii uczuciowej, no na pewno ktokolwiek będzie lepszy od Ciebie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Zgredek napisał:

Ja o czym innym a Ty o czym innym. Z całą resztą dobrze zrobiłeś - mi chodzi tylko, że Panna wyraźnie pisze "chciałabym się spotykać, pociągasz mnie - ale Tobie chyba chodzi tylko o ruchanie dlatego nie chce w to brnąć" a Ty jej odpisałeś "ok". Tak w krótkim przekazie jej chodziło w ostatniej wiadomości. 

 

Może liczyła na latanie za nią, może chciała coś więcej uczuciowo. 

 

Generalnie, nawet jeśli jej jedynym pragnieniem było bolcowanie to dla podwójnych korzyści wybierze kogoś, kto będzie za nią latał. W kwestii uczuciowej, no na pewno ktokolwiek będzie lepszy od Ciebie. 

No dzięki zgredziu za odpowiedz bo przez chwile naprawdę zwątpiłem w to forum kiedyś byłem białym rycerzem i sądziłem ze zagrałem z nią dobrze teraz staram się być taki jak podpowiadacie a tu h...uj pojazd ps. Chociaz nie ukrywam ze czułem trochę ze jestem az za zimny i chyba trochę przecholowalem wycofała się bo tak jak mówisz zobaczyła za mocny chad !  ?

Edytowane przez powerade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, powerade napisał:

No dzięki zgredziu za odpowiedz bo przez chwile naprawdę zwątpiłem w to forum kiedyś byłem białym rycerzem i sądziłem ze zagrałem z nią dobrze teraz staram się być taki jak podpowiadacie a tu h...uj pojazd ?

Nie no zagranie prawidłowe - może faktycznie nie ogarnęła autobusu a nóż to był pretekst. Jednak wygrana na koncie jest, dałeś jej do zrozumienia, że nie tak się umawialiście i droga dobra. 

 

Jednak w części po sexie - zawsze należy ogarnąć sprawę, w jakim kierunku druga osoba idzie. Bo w tym momencie jeśli Panna ma dystans, to ma wylewkę - jeśli jednak dostała kopniaka na twarz uchylając cipki, może poczuć się trochę szmaciarsko z tego powodu. 

 

A co do gadania, że dawno nie nadstawiała - to nie generalizowałbym. Zdarzało mi się rozdziewiczać i ogólnie pukać Panny po 1 spotkaniach i nie było to żadne Tinderówki. Po prostu tak się zadurzyly i sądziły, że będzie coś na poważnie. Tak naprawdę z tych kilku epizodów tylko jedna od razu określiła, że nie szuka związku i chyba ta jedyna akcja nie zamieniła się w szloch, płacz i ubliżanie mi na każdym możliwym kroku ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, powerade napisał:

Twoim zdaniem miałem ją prosić o spotkanie i przekonywać ze jednak powinnismy się spotkać? 

Moim zdaniem nie powinieneś się dziwić, że jeśli kogoś olewasz, to ten ktoś oleje Ciebie.

 

Napisała Ci jasno i wyraźnie, że nie chce być przez Ciebie wodzona za nos, wcześniej natomiast wielokrotnie wykazywała zainteresowanie.

 

Czy Ty w ogóle umiesz w kontakty międzyludzkie? Pytanie o autyzm nie było bezpodstawne.

Edytowane przez leto
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, leto napisał:

Moim zdaniem nie powinieneś się dziwić, że jeśli kogoś olewasz, to ten ktoś oleje Ciebie.

Nie do końca stary tak jak myślisz nie olewałem jej poprostu nie latałem i nie byłem na każde jej skinienie a o to chyba w tym

wszystkim chodzi i taka jest idea tego forum? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, powerade napisał:

Nie do końca stary tak jak myślisz nie olewałem jej poprostu nie latałem i nie byłem na każde jej skinienie a o to chyba w tym

wszystkim chodzi i taka jest idea tego forum? 

Stary, kompletnie pokićkałeś sobie to wszystko. 

 

Forum jest dla mezczyzn i jak wieść to męskie życie, dzieląc się swoimi refleksjami. Dodatkowo po to jak żyć w szczęśliwym związku, osiągać sukcesy w pracy, jak powinno wyglądać wspólne życie z kobietą - kiedy możesz pokazać ludzkie oblicze a kiedy nie warto trudzić się dla kobiety próbującej nas omotać i manipulować. 

 

Nikt nie kazał Ci za nią latać - ale wszystkim chodzi o tą jej ostatnia wiadomość. Sam napisałeś, że nie wiesz czy chcesz coś z nią się spotykać czy tylko pykać. Ona postawiła Cię przed faktem, sama dając do zrozumienia, że liczy na coś więcej. Ty jej dałeś do zrozumienia, że chodzi tylko o seks. 

 

Więc co mogła sobie pomyśleć? To samo co facet myśli o kobietach, że teraz już pewnie puka inną. Jak Ty byś się poczuł, jakbyś miał do Panny miętę i chciał się spotkać a ona insynuowałaby że to tylko jednorazowe pukanko? 

 

Pewne wnioski wyciągnąłeś a w pewnych kompletnie lezysz. Nawet sam nie zdajesz sobie sprawy o co chodziło w Waszej rozmowie, to już o czymś świadczy. 

Edytowane przez Zgredek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, powerade napisał:

No dzięki zgredziu za odpowiedz bo przez chwile naprawdę zwątpiłem w to forum kiedyś byłem białym rycerzem i sądziłem ze zagrałem z nią dobrze teraz staram się być taki jak podpowiadacie a tu h...uj pojazd ps. Chociaz nie ukrywam ze czułem trochę ze jestem az za zimny i chyba trochę przecholowalem wycofała się bo tak jak mówisz zobaczyła za mocny chad !  ?

Eh ... typowe. Przeciągnąłeś dźwignie w drugą stronę, stąd Twoje takie, a nie inne zachowanie (chamskie). Jeszcze długa droga przed Tobą, więcej pokory i szacunku, nie tylko do drugiego człowieka, ale też do siebie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.