Skocz do zawartości

I o co tu chodzi? Shit test?


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, powerade napisał:

przez chwile naprawdę zwątpiłem w to forum kiedyś byłem białym rycerzem i sądziłem ze zagrałem z nią dobrze teraz staram się być taki jak podpowiadacie a tu h...uj pojazd ps. Chociaz nie ukrywam ze czułem trochę ze jestem az za zimny i chyba trochę przecholowalem wycofała się bo tak jak mówisz zobaczyła za mocny chad !  ?

Jak tabletka wjedzie za mocno...

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, powerade napisał:

A skąd ja na początku mogłem wiedzieć czy chce ja tylko na sex może okazać się wartościowa osoba

no ale to chyba po dwóch spotkaniach nie sposób stwierdzić ...

Nie mogłeś tego wiedzieć. Po po pierwszym spotkaniu można się zorientować iż kobieta szukała bolca. Zobaczyła, że Ty również nie szukasz czegoś na stałe i chciała wybadać temat czy byłbyś zainteresowany seksem bez zobowiązań. Skoro ja olałeś nie wracaj do niej, temat zamknięty. Ty olałeś ja, a ona Ciebie. Czasem tak się w życiu dzieje, że jakieś osoby się pojawiają na chwilę po czym później znikajai się o nich zapomina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Adameo napisał:

Nie rozumiesz chyba co to jest shit test. Z opisu wynika że laska zainwestowała więcej niż ty.

 

I tak było przyznaje się bez bicia. No ale to tez chyba nie koniec świata ze zainwestowała i się znudzila

po 3 tygodniach bez przesady nie zrobiła dla mnie nie wiadomo czego. Zaproponuje jej spotkanie i się odezwę, nalegać nie będę jeżeli nie będzie zainteresowana już dalsza znajomością odpuszczam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, powerade napisał:

No tak najlepiej latać po 30 km w jedna i w druga stronę i odwozić ;) tak złe i tak nie dobrze -  mam wrażenie ze te forum

służy po to aby komuś *doyebac* do pieca a nie doradzić 

Chłopaki potrafią dojebać to jest racja ale nie celem dojebania, a żeby niektórzy po prostu zdali sobie sprawę z niektórych rzeczy. Masa chłopaków tutaj nie zna swojej wartości albo czasem pierd0li od rzeczy że aż ciężko się czyta. Jak zapanujecie nad sobą to wtedy już można się za panienki brać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zatruła się chadem :( to bardzo niebezpieczne.

 

23 godziny temu, powerade napisał:

przepraszam ale nie możemy się już spotykać ponieważ nie chce aby ktoś ja zranił

Standardowy tekst ze słownika T9 starej nokii. Dziewczynie chyba zabrakło czegoś, emocji, atencji i postanowiła zakończyć znajomość przerzucając standardowo winę na Ciebie, że ja zranisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, powerade napisał:

służy po to aby komuś *doyebac* do pieca a nie doradzić 

ZRÓB sobie przysługę, powiedz swojemu 'ego', że zjebałeś.

Pani ewidentnie szukała kogoś do związku. Czy była prawdziwa tego nie wiemy.

Na pewno jej zegarek tyka resztą sprężyny(telefon czy dojechłeś).

 

Lecz miałeś aurę 'kalina cyrkowca' z stąd wycofanie samicy gdyż SŁUSZNIE WYCZUŁA, że odpierdalasz cyrk.

 

SAM sobie teraz daj odp: KTO ZAWINIŁ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obwiniać się o jakąś randomową znajomość, która trwała łącznie może kilka godzin i parę wiadomości? No bez jaj... 

 

Nie myśl w kategoriach kto jest winien - przemysl co byś zrobił inaczej, aby dosięgnąć swojego celu i zacznij to stosować. 

 

Tylko wyciągając wnioski własnych poczynań jesteśmy w stanie zaliczać kolejne progresy. To właśnie eksperymenty i nasz własny styl powoduje, że wiemy na co nas stać i co jest dla nas najlepsze. 

 

Wiesz już na pewno, jak zlać ciepłym moczem. Pora na next step ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, AlfaTEREX napisał:

I jak? 

Pobzykane było przyjechała. Ale znajomosc się urywa albo mnie sprawdza po tym jak napisałem z racji tego ze jestem veganem ze wszyscy co jedzą mięso dla mnie są do utylizacji ;)  i napisała czy jej rodzina również .. odpisałem krótko niestety ale tak ? chciała wymusić na mnie przeprosiny niestety nie przeprosiłem .....i nie przeproszę zobaczymy jak narazie ochłodziło się i brak kontaktu . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.