Skocz do zawartości

Dlaczego nie ma zamachów terrorystycznych w czasie koronawirusa?


Rekomendowane odpowiedzi

5 minutes ago, SSydney said:

Jak nie ma? W ostatnich dniach było chyba kilka ataków nożowników w UK. A na pewno jeden był 20 czerwca. 

Dokładnie, potwierdzali że to był atak terrorystyczny imigrant z Libii zadźgał trzy osoby w parku w Reading. Pili alkohol.

https://www.telegraph.co.uk/news/2020/06/21/reading-stabbings-park-three-dead-killed-knife-attack/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_terrorist_incidents_in_June_2020

 

W Nigerii w zamachu zginęło min. 81 osób. W innym ataku, też Nigeria - min. 62 zabitych, min. 100 rannych. Inne miejsca: Pakistan, Syria, Somalia. Kilka w UK, jak już wspomniano wyżej. Jeden atak bombowy w USA. Także, niestety, dzieje się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Quo Vadis? napisał:

Ludzie przywykli, media już tak nie informują, bo to już pospolite jak wypadki samochodowe.

Poza tym efekt "bliższa koszula ciału". Media na Zachodzie nigdy nie były za bardzo skore do informowania o zamachach terrorystycznych w Afryce i Azji, gdzie od wielu lat jest ich najwięcej (i najwięcej ofiar).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamachów nie ma bo jest pchana inna idea, niewidzialnych wrogów (oczywiście nieistniejących). Jest kilka kart:
1)nienawiści rasowej
2)terroryzmu
3)wojny
4)"globalnej" zagłady np. zmyślonych komet mijających ziemię o centymetry
5)chorób itp
6)masowej migracji (ta akurat jest realna ale "wspomagana")

Zapewne jest ich więcej ale to te, które przychodzą mi na myśl najszybciej. W tym roku mieliśmy mocno ukazane dwie z nich. Na jesień w okolicach wrzesień+ będzie pchana w mediach druga fala "wirusa"

Edytowane przez EMKEJ
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciętnym oglądaczem telewizji, nie ma mowy w niej o atakach np na Francuską restaurację, to dla mnie nie ma w ogóle.

(Przyjmuję tu pogląd, zwykłego Stefana)

 

Akbary nic ostatnio nie wysadzili w Europie? Jakieś wieży w Pizie, restauracji, MacDonalda czy coś?

(W sumie Macdonald jest chyba najbezpieczniejszym miejscem - nie słyszałem by ktoś tą placówkę choćby kredką pomalował), bo tam pewno zamawiają raz po raz żarcie terroryści, więc szkoda rozwalać miejsce gdzie robią burgery :D ) 

 

@EMKEJ

No też tak mi się wydaje :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jeszcze spójrzcie:

 

ter-we-isl-20170523.png

 

Co się działo między 1971 a 1994? Ano Na Trioblóidí się działo.

 

@SzatanKrieger ostatni atak terrorystyczny przeprowadzony przez islamistów na Zachodzie miał miejsce nieco ponad miesiąc temu, 21 maja w Corpus Christi w USA.

Edytowane przez leto
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczba zamachów terrorystycznych spada ponieważ zmieniają się czasy. Coraz więcej ludzi nawet w krajach 3-go świata ma dostęp do informacji i chce żyć a nie poświęcać się. Myślisz, ze przeciętny Rosjanin, Chińczyk, Irańczyk chce stracić życie za jakieś idee? Czasy fanatyzmu mijają a znaleźć zamachowców samobójców jest coraz ciężej. Przeważnie to młodzi ludzie- przegrywy wykluczone ze społeczeństwa. We Francji bezrobocie młodych ciaptych jest kosmiczne. W Rosji młodzi Czeczeni tez maja problemy. Jedynym wytłumaczeniem Terroryzmu jest ruch narodowo-wyzwoleńczy. W Palestynie najbogatsi ludzie to Ci którzy są liderami Hamasu- oni mają miliony a społeczeństwo głoduje. Oto taka piękna idea Wolna Palestyna. W Iranie najbogatsi są dowódcy Rewolucji Islamskiej a kraj ma sankcje od wielu lat. Al-kaida czy IS już nie mają tej mocy generowania Muzułmanów obok siebie teraz zostali im tylko psychopaci wykluczeni ze społeczeństw zachodu. Zreszta bardzo często Ci ludzie są prowadzeni za rękę przez służby specjalne. Służby chcą wrogów do dojenia budżetu Państwa. Ot cała filozofia. Terroryzm bez wojen narodowych to zawsze sztuczny i zafałszowany Twór. Pss Polacy a dokładnie Polski Wywiad tez dokonywal zamachów terrorystycznych na Niemieckich dworcach kolejowych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, SzatanKrieger said:

jakieś teorie czemu nie słychać o atakach?

Cała kampania reklamowa pompa sabotażowo-medialno-propagandowa szła w innym kierunku, że nie było czasu karabinów załadować.

Takie prikazy z góry. Nic nie miało rozpraszać uwagi. Jupitery na koronkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Jak w temacie - jakieś teorie czemu nie słychać o atakach?

A gdzie słyszałeś, że nie słychać?? ?️‍♂️

Skąd te informacje, że w ogóle jakieś akty terrorystyczne miały miejsce?

A u laryngologa Pan już był, czy zarejestrować na wizytęę?

 

Ja osobiście uważam, że prawi ludzie zajęli się w końcu walką o równość przez duże er. Powinniśmy być im wdzięczni, gdyż efekty ich działań widać NAOCZNIE w postaci spadku aktów terrorystycznych.

bravvooo!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucid

 

Ale te wszystkie Syrie itd, to się nie liczą, mój błąd mogłem pokreślić, że bardziej chodzi mi o Amerykę lub Europę czyli nasze podwórko białych ludzi i najbliższe nam regiony lub Ameryka.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger ale jest dużo czynników, które na to wpływają, a terroryzm w innych częściach świata nie jest oderwany od naszego podwórka. Radykalni islamiści też kalkulują i też patrzą, w którym miejscu Ziemi mogą najwięcej ugrać ograniczonymi środkami, które mają. A środki te zostały bardzo mocno ograniczone po pokonaniu Państwa Islamskiego, które jeszcze parę lat temu czerpało gigantyczne dochody z ropy z kontrolowanych przez siebie terenów, a wcześniej - rozbiciu struktur Al Kaidy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo trudniej się teraz ukryć. Pewnie mają sporo roboty, z pomaganiem ziomkom, ,którzy np. nie mają karty stałego pobytu itp. W tłumie jakoś się ukryli. A jak w kwietniu 3 osoby na krzyż na ulicy i co 5 minut patrol, to jeśli jesteś poszukiwany to ciężko nawet po bułki wyjść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.