Skocz do zawartości

Marcinkiewicz: Respektuję wyrok sądu, ale nie mogę znaleźć pracy. Zalega byłej żonie 180k alimentów


Dworzanin.Herzoga

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Taboo napisał:

Ciekawe czy Izabela jeszcze rękę w temblaku nosi i pracować nie może ;)

Nosi a przynajmniej nosiła jak ją widziałem miesiąc temu na ulicy. Po tym rusztowaniu ją z resztą poznałem.

Godzinę temu, t0rek napisał:

Na moje ci politycy to bardziej takie słupy dla lobbystów i doradców. Gdy tracą plecy, to kończą jak Kaziu.

Oczywiście, że tak. Przecież politycy na wysokim szczeblu zarabiają śmieszne grosze w stosunku do tego czym zarządzają. Dlatego są tak podatni na łapówki. W polityce trzyma ich ogromna popularność i lizusostwo otoczenia. W prywatnych rozmowach po alkoholu przyznają, że kasa jest z tego śmiesznie mała. Dlatego tak ich ciągnie do Brukseli, gdzie są konkretne pieniądze.

Popatrzcie na Adama Hofmana, który jako poseł połasił się na 3 tysiące złotych na paliwo z delegacji a teraz zarabia miliony w biznesie wykorzystując stare pisowskie znajomości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jej "temblaka" jakiś rehabilitant się wypowiadał, że gdyby rzeczywiście ta ręka była nieruchoma przez cały czas to byłby tam gołym okiem widoczny zanik mięśni, nawet przy intensywnej terapii (na którą nie ma pieniędzy podobno).

 

Kazik jest katolik hipokryta pierwszej wody. Kilka miesięcy przed porzuceniem żony jak już rżną tę młódkę, opowiadał w jakimś kościele z ambony, że najważniejsza jest rodzina i przestrzeganie wartości. Jak boli go serce, że młodzi są teraz tacy zepsuci. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Piter_1982 napisał:

Kazik jest katolik hipokryta pierwszej wody. Kilka miesięcy przed porzuceniem żony jak już rżną tę młódkę, opowiadał w jakimś kościele z ambony, że najważniejsza jest rodzina i przestrzeganie wartości. Jak boli go serce, że młodzi są teraz tacy zepsuci. 

 

Dulszczyzna.


Powiedzieć można wszystko, słowa są tanie. ;) 

Alimenty już niestety nie, w tym przypadku.

 

6 minut temu, Piter_1982 napisał:

Co do jej "temblaka" jakiś rehabilitant się wypowiadał, że gdyby rzeczywiście ta ręka była nieruchoma przez cały czas to byłby tam gołym okiem widoczny zanik mięśni, nawet przy intensywnej terapii (na którą nie ma pieniędzy podobno).

 

Ten rehabilitant to pewnie jakiś seksista patriarchalny. ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Jan III Wspaniały said:

Gdzie my do kurwy nędzy żyjemy?

Spokojnie, system zniechęcający mężczyzn do pracy (podatkami), inwestycjami w rodzinę (jak to prawo) padnie. Czy to pod własnym ciężarem czy z pomocą zewnętrzną. Można tylko dbać o siebie i swoje środowisko.

W Europie spadła dzietność, sprowadzili samców z zewnątrz. Ci nie tylko nie chcą pracować ale tworzą problemy, państwa są coraz słabsze i padną. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

"Ukryj dochody, omijaj urzędy, nie pozwól się zastraszyć im. Moralna słuszność jest po twojej stronie, nie ty wybierałeś ten syf."

Tak właśnie wspomniani panowie postępują i jakoś im się żyję, bo wątpię, żeby mieszkali na ulicy lub w zapyziałej kawalerce. 

 

Alimenty za pogorszenie się poziomu życia to naprawdę jakaś porażka zdrowego rozsądku. Tak samo jak niebotycznie zawyżone alimenty na dzieci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskakują mnie sformułowania "chciał młodej niech płaci" !

Istota sprawy nie jest to kogo chciał posuwać Marcinkiewicz bo ma do tego prawo jak każdy z nas, ale to że szon wykorzystuje machinę sądowa-medialną by go okraść w świetle prawa.

Kurwa wystawia rachunek za usługi których mu NIE świadczy a wy mówicie "dobrze mu tak" ?

Gdyby go panienka nie przekręciła to zapewne uważalibyście kolesia za wzór ? Gdzie tu jest dulszczyzna ? Kto jest dwulicowy ?

Kurwiszon ma prawo go dymać bo jest BYŁYM premierem ? A gdyby był ochroniarzem w tesco ?

Kto jest ofiarą a kto agresorem ?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ntech napisał:

Gdzie tu jest dulszczyzna ?

 

Ja używając słowa "dulszczyzna" miałem na myśli tylko to, co mówił w kościele, co nie zmienia faktu, że takie wyroki są IMO skandaliczne i chyba wyraźnie to zaznaczyłem

w pierwszym poście rozpoczynającym temat. ;) 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Piter_1982 napisał:

Co do jej "temblaka" jakiś rehabilitant się wypowiadał, że gdyby rzeczywiście ta ręka była nieruchoma przez cały czas to byłby tam gołym okiem widoczny zanik mięśni, nawet przy intensywnej terapii (na którą nie ma pieniędzy podobno).

 Tak wygląda ręka po zaniku mięśni spowodowanym urazem: 

jamel-debbouze-main.jpg

 

Edytowane przez horseman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Bartek2 napisał:

Swoją droga nie rozumiem pewnej rzeczy. Jak to możliwe by tacy nieudacznicy zostawali Premierem naszej Ojczyzny? W kraju jest tyle przedsiębiorców, milionerów, postaci wybitnych i zaradnych pod każdym względem- a tu proszę. Swego czasu lider 38 mln kraju który teraz ledwo ciągnie i zasłania się brakiem pracy. To jest absurdalne- jak człowiek który nie może pomoc sobie, chciał pomagać innym? Jestem przekonany, ze jakby te towarzystwo etatowe w sejmie przetrzebić to 50% z nich nie poradziłoby sobie w realnym życiu. U nas bogactwo i zaradność jest powodem do wstydu a warto chwalić się bieda.

Przykład tego o czym piszesz:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Piter_1982 napisał:

Kazik jest katolik hipokryta pierwszej wody. Kilka miesięcy przed porzuceniem żony jak już rżną tę młódkę, opowiadał w jakimś kościele z ambony, że najważniejsza jest rodzina i przestrzeganie wartości.

Może te alimenty to forma pokuty? Niezbadane są wyroki boskie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

--

On 6/24/2020 at 1:35 PM, mac said:

Szuja to szuja, wiadomo, ale nawet szujom wypada oddać pewną sprawiedliwość.

Jego problem polega na tum, że kiepska z niego szuja.

Gdyby się nazywał Morawiecki to by się, finansowo, tak nie wpier, papier. Ogarnąłby jakiś sprytny myk i by nie zapłacił ani złotówki czy tam pikacza.

Tu widać, wyłazi jego naiwna, głupota i skrupuły. To jest dla niego problem. Dla prawdziwych szui, takich jak "as" Morawiecki, "as" Balcerek czy inne "asy" to nie byłby żaden problem ani powód do wstydu. Wstydu, który aż zionie z jego wypowiedzi.

 

Wot, taka poczciwina, która by chciała zapłacić za grzech młodości ale nie daje rady.

 

I tu jest problem. Powinien dać przykład, wszystko upłynnić, dać pijawce jak najmniej, tak żeby się nie zorientowała po czym ogłosić niewypłacalność.

To by było szybsze, tańsze i zdrowsze. Dla niego i braci samczej, która by zobaczyła, że to jest zwyczajna nagonka.

 

A tak to taka z niego dupa, że nie dość że nic nie ma i się tym zadręcza to jeszcze daje zły przykład światu i pijawkom, które myślą, że teraz to można każdego tak złupić, nawet premiera. Powinien trafić pod pręgierz, nie za długi a za zły przykład.

 

24 minutes ago, KonkretnyKonar said:

Przecież dokładnie tak zrobił. Nie bój żaby kasy mu nie brakuje

Gdzie to jest napisane?

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2020 o 13:06, Dworzanin.Herzoga napisał:

 

M.Wójcik z "Ani mru mru", któremu sąd kilka lat temu nakazał płacić byłej żonie z którą nie ma dzieci 5k zł miesięcznie.

Za co płacić ? Za to, że był w związku z nią ? To jest ku%wa chore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2020 o 13:14, jerry napisał:

Tak się kończy romansidło z młodą dupą podczas fali sukcesu.

Mógł chcieć ją nawet tylko wyruchać i zostawić, to nie tłumaczy tego że został zrujnowany..

Czasem się zastanawiam, czy ten wyrok, to nie był na zamówienie, bo może ostro kogoś podkurwił..

Może mu się w pewnym momencie, że był większy od samego Jarka, a jego ekscelencja nie wybacza takiego

wybiegania przed szereg.. :)

W dniu 24.06.2020 o 13:26, Perun82 napisał:

Sam jest sobie winny - miał rodzinę. Zachciało mu się młodej - to niech płaci. Bo za głupotę się płaci. Tutaj nie będę go bronił bo sam sobie zapracował na ten los. 

Przeraża mnie takie myślenie. Tylko dlatego, że ktoś miał kiedyś lepiej od Ciebie, to znaczy, że zasługuje na zły los i niech cierpi?

To jest pułapka myślenia i moim zdaniem sączy się z tego podświadoma zazdrość..

Facet pomyślał fiutem... niech zdycha.. Najgorsze jest to, że kiedyś już gadałem na podobny temat z kimś i znam już ten tok myślenia..

To, że uległ "małemu Johnowi", to nie znaczy, że zasługuje na niesprawiedliwość i ostracyzm społeczny..

Ale przez to, że ludzie tak właśnie myślą, to jest pewnego rodzaju przyzwolenie i cicha zgoda, żeby człowieka zgnoić i zniszczyć.

Małżeństwa kończą się z różnych powodów, a tu pojawiła się młoda, atrakcyjna, zakochana..

Tylko dlatego, że odpłynął na haju emocjonalnym, to nie znaczy, że już ma być skazany na piekło..

Znamy tylko jedną stronę medalu i to tą, która jest napędzana przez media..

Swoją drogą, on, jak nikt inny może powiedzieć, czym się różni kobieta typu asset, od kobiety typu liability.. :)

W dniu 24.06.2020 o 15:11, Jan III Wspaniały napisał:

Gdzie my do kurwy nędzy żyjemy?

W kraju, w którym własność prywatna już jest wydmuszką, czyli na papierze jest, ale w rzeczywistości nie ma.. komunizm..

Tak się dzieje na każdym kroku to się nazywa marksizm kulturowy.

Na przykład partia Andrei Merkel, to była partia Chrześcijańska.. Pis, to prawica..

A ja się pytam, jakby w kościele, przez dekady zamienić wszystkich księży na satanistów, to nadal był by kościół chrześcijański

i czy może już satanistyczny?

Marksizm kulturowy polega na odwracaniu pojęć.. Mówisz jedno, robisz drugie, a jak Ci ktoś zwróci uwagę, to jest antysemitą, albo faszystą..

Wygodne życie.. to jest monopol na prawdę, słuszność i nieomylność..

 

Michalkiewicz ma takie zajebiste powiedzenie, na temat tego czym są wydmuszki, w tym wydmuszki wolności:

"Czym się różni orzeł, od orła wypchanego? Wypchany ma on wprawdzie wszystko to, co i orzeł żywy: dziób, skrzydła i szpony, tyle – że nie lata"

I tak jest właśnie z naszą wolnością i sprawiedliwością.. Wygląda jak wolność i sprawiedliwość.. ale..

Edytowane przez StatusQuo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich spraw jak ta, która stała się udziałem Kaza Marcinkiewicza jest pełno. To codzienność w polskich sądach. Dobrze, że ta historia jest nagłaśniana przez prasę, bo w dzisiejszych czasach tylko facet będący kompletnym idiotą może się ożenić. Każdy żonaty facet w Polsce może tak skończyć. Los Kaza Marcinkiewicza powinien być przestrogą dla wszystkich mężczyzn chcących zawrzeć umowę cywilno- prawną zwaną małżeństwem.

 

O kimś takim jak mój kumpel gazety nie będą pisać. Facet był żonaty, dwójka dzieci w wieku nastoletnim, ale swojej żonie nie poświęcał wystarczająco dużo uwagi,  biedaczka cierpiała przez swojego męża a mojego kumpla i dlatego musiała zacząć się  ruchać ze swoim kolegą z pracy. Rozwód bez orzekania o winie (żeby szybko zamknąć całą sprawę).  Do tego momentu banalna historia. Po rozwodzie się zaczęło. Jakieś półtora roku póżniej   (oni już nie mieszkali ze sobą dwa lata) pani się przypomniało, że mąż był potworem i fizycznie znęcał się nad rodziną. Sprawa w sądzie, w dwóch instancjach kumpel został uniewinniony. W wyroku min. przeczytałem, że " Sąd nie dał wiary zeznaniom...." Czyli pani złożyła fałszywe zeznania. Co jej sąd zrobił za to? Nic, zupełnie nic. Przecież jest kobietą. O tym zresztą pan Marek wielokrotnie mówił.

 

Kumpel sprawę karną o znęcanie się nad rodziną tak odchorował, że wylądował w szpitalu z zawałem. To jeszcze nie wszystko. Alimenty w Polsce ustalane są inaczej niż w Niemczech (tam są tabele alimentacyjne). Alimenty w kraju nad Wisłą są ustalane na podstawie "możliwości zarobkowych" alimenciarza i "usprawiedliwionych potrzeb dziecka". Kumplowi pomagałem pisać pisma procesowe i dał mi do poczytania wyliczankę "usprawiedliwionych potrzeb dzieci" sporządzoną przez jego byłą żonę, a przysłaną przez sąd. Przeczytałem tam min. że do usprawiedliwionych potrzeb dzieci należy zaliczyć takie wydatki jak wycieczka do Londynu za 2,5 kilo PLN, aparat fotograficzny lustrzanka, rata kredytu jaki pani musi spłacać za apartament jaki kupiła razem z gachem za 700 kilo PLN.

 

Co ciekawe, sąd wszystko bez dyskusji przyklepał. Kumpel po zapłaceniu alimentów miał całe 540 PLN na życie. I było to o tyle wqurwiające, że wcześniej przed sprawą alimentacyjną była sprawa karna opisana przeze mnie dwa akapity wyżej. Sąd jest niezawisły i mógł to wziąć pod uwagę przy ocenie wiarygodności pani domagającej się szmalu od byłego męża ale nie musiał. Polskie sądy to nie film made in USA. Podobnych historii mógłbym sporo przytoczyć. Marcinkiewicz znalazł się w czarnej doopie i nie może z tym nic zrobić. Zupełnie nic, tak samo jak mnóstwo innych ludzi. Żeńta się chłopy! Żeńta się!

  • Like 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, wrotycz napisał:

nach west. Sajo nara.

A potem będzie:

 

Cytat

 

policja.waw.pl

ENA za niepłacenie alimentów

Data publikacji 30.11.2010

W lutym br. Sąd Okręgowy w Toruniu wystawił za Marianem G. Europejski Nakaz Aresztowania za niepłacenie alimentów. Wczoraj policjanci z ogniwa patrolowo – interwencyjnego z Targówka namierzyli i zatrzymali 53-latka.

Policjanci z ogniwa patrolowo – interwencyjnego z Targówka uzyskali anonimową informację o poszukiwanym dwoma listami gończymi i Europejskim Nakazem Aresztowania mężczyźnie. Wczoraj o 9.30 potwierdzili ją. W jednym z domków jednorodzinnych przy ulicy Cmentarnej zastali 53-letniego Mariana G. i zatrzymali go. Mężczyzna miał ponad trzy promile alkoholu we krwi.

Sąd Okręgowy i Sądy Rejonowe w Toruniu wystawiły za nim dwa listy gończe i ENA za niepłacenie alimentów.

ea/mb

 

 

 

I zostanie mu tylko robotna na czarno u Turka w kebsie i omijanie systemu bankowego... a w perspektywie paru lat to i monitoringu miejskiego, jak tam wszędzie dołożą rozpoznawanie biometrii.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Stefan Batory napisał:

Czyli pani złożyła fałszywe zeznania. Co jej sąd zrobił za to? Nic, zupełnie nic. Przecież jest kobietą

 

38 minut temu, Stefan Batory napisał:

Kumpel sprawę karną o znęcanie się nad rodziną tak odchorował, że wylądował w szpitalu z zawałem

https://www.youtube.com/watch?v=PreAABChTyQ

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, StatusQuo napisał:

Przeraża mnie takie myślenie. Tylko dlatego, że ktoś miał kiedyś lepiej od Ciebie, to znaczy, że zasługuje na zły los i niech cierpi?

To jest pułapka myślenia i moim zdaniem sączy się z tego podświadoma zazdrość..

Facet pomyślał fiutem... niech zdycha.. Najgorsze jest to, że kiedyś już gadałem na podobny temat z kimś i znam już ten tok myślenia..

To, że uległ "małemu Johnowi", to nie znaczy, że zasługuje na niesprawiedliwość i ostracyzm społeczny..

Ale przez to, że ludzie tak właśnie myślą, to jest pewnego rodzaju przyzwolenie i cicha zgoda, żeby człowieka zgnoić i zniszczyć.

Małżeństwa kończą się z różnych powodów, a tu pojawiła się młoda, atrakcyjna, zakochana..

Tylko dlatego, że odpłynął na haju emocjonalnym, to nie znaczy, że już ma być skazany na piekło..

Znamy tylko jedną stronę medalu i to tą, która jest napędzana przez media..

Swoją drogą, on, jak nikt inny może powiedzieć, czym się różni kobieta typu asset, od kobiety typu liability..

To jest gość który dołożył swoją cegiełkę w aspekcie politycznym to takiego stanu w jakim ty teraz żyjemy. Ja mu głupoty nie zazdroszczę. Tylko nie żałuje żadnego polityka ani osoby która przyczyniła się do tego stanu rzeczy. Pada ofiarą swojej polityki.

 

Prowadzona polityka (również przez niego) to jest przyzwolenie aby człowieka zgnoić i zniszczyć. 

 

Szkoda mi jest normalnych samców, którzy nie mają aż takiego wpływu na rzeczywistość.

Edytowane przez Perun82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sprawy się mają tak (poza ty, ze wyrok już jest)

a. jeśli dał się zrobić w konia, i faktycznie nie ma kasy to jest głupi i naiwny i robi wszystkim samcom czarny PR

b. jeśli schował kasę i tylko udaje niemotę, to nie dość że jest sqrwielem, to jeszcze robi wszystkim samcom czarny PR

W zasadzie nie wiem co gorsze. Ale myślę, że to drugie. W przypadku pierwszym, brakuje mi jego faktycznej postawy wojownika, w sensie, stało się, jestem gammą, albo i gorzej, jakoś to muszę przeżyć ale czas to zmienić i zmienić prawo w tej kwestii. Tyle, że on nie chce nic zmienić w tej kwestii więc poza współczuciem, takim delikatnym nie ma na co liczyć.

 

2. No i ja mu bynajmniej nie zazdroszczę. Mieć 180k długu, nawet takiego, de facto niezasłużonego, to jest problem dla każdego kto zarabia mniej niż Bieńkowska.

Mogę mu współczuć ale współczucie nie oznacza akceptacji. To lewacka propaganda każe wszystko tolerować, czyli, w ich mniemaniu, akceptować. Tak nie jest. Tolerancja, nie oznacz akceptacji, tak jak empatia i współczucie nie oznacza akceptacji i pochwalania. To nie to samo.

 

3. Racje ma każdy, kto uważa, że wyrok w jego sprawie był niesprawiedliwy ale jako, że jesteśmy facetami, nóż się w kieszeni otwiera kiedy się widzi taką niemotę bez ducha walki. Takie przynajmniej sprawia wrażenie. Jeśli jest inaczej (patrz pkt. 1b.)  to tylko szafot.

 

--

5 hours ago, BumTrarara said:

A potem będzie:

 policja.waw.pl: ENA za niepłacenie alimentów

Czy ja czasem nie powiedziałem "na zachód"?

A tak, jak najbardziej.

18 hours ago, wrotycz said:

nach west

A twoje zatrzymani9 było w Wa-wie. Od kiedy Paryż północy jest na zachodzie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, wrotycz napisał:

A twoje zatrzymani9 było w Wa-wie. Od kiedy Paryż północy jest na zachodzie?

Ale pańcia załatwiła sobie sądownie "europejski" nakaz aresztowania ;) i tylko do tego się odnosiłem z tym zachodem.

Więc nie uciekniesz, na blisk zachód, bo i tak będą Cię ścigać za długi alimentacyjne.

 

Swoją drogą to ENA ma takie logo

Eab_logo.png

Cudo normalnie.

Edytowane przez BumTrarara
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.