Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
deleteduser10

Przyjęcie Islamu

Recommended Posts

Oj tam, oj tam, Arabusy to bardzo rozrywkowi ludzie, życie wśród nich na pewno byłoby ciekawe  :D

Teraz w kalendarzu muzułmańskim mamy 1437 rok hidżry. Do oświecenia jeszcze parę stuleci musi upłynąć ...

Jak ktoś ciekawy intencji, zapraszam na priv.

Sorry Oberlojtnant :D , ale Ja ciekawy nie jestem.

Już mnie wystarczająco rozbawiłeś :lol: .

Tak jak oczekiwałem, to prowo...które mnie zdziwiło.

Zaraz okaże się, że red założy temat o swoim nawróceniu na ortodoksyjny katolicyzm, Marek zacznie chwalić religię ''skodo-doktorantyzmu'', a SledgeHammer napisze, że właściwie to ''komuna nie była taka zła'', Pikachu stworzy wypracowanie o negowaniu jakiejkolwiek boskości (nawet tej ''pół'') pod hasłem ''Półbóg umarł'', Assasyn zostanie anglofilem, wychwalającym wysoką kulturę Brytoli, a Brzytwa zostanie moderatorskim ''hippisem'' i pod hasłem ''miłujcie się'' zrezygnuje z dawania ostrzeżeń i banów.

Edited by AdrianoPeruggio
  • Like 3

A mnie zastanawia odpowiedź na pytanie czy Islam jest naprawdę taki zły i gorszy niż jakakolwiek religia na tym świecie...? Czy aby nie ulegamy histerii pakując wszystkich arabów do jednego wora...? Tak wiem i zgadzam się z tym, co podnosicie, że wszystkie religie służą temu samemu i są narzędziem kontroli mas. Ale czy w związku z tym mamy prawo do opluwania islamu i upatrywania w nim wszelkiego zła i zagrożeń dla obecnego świata, mając na uwadze, że nasz krąg kulturowy w kontekście historycznym ma na tym polu przynajmniej tyle samo sobie do zarzucenia (krucjaty itd). Czy mamy prawo dziwić się tym samobójcom wysadzającym się w powietrze, jeśli przeanalizujemy imperialną politykę świata zachodniego w ostatnich latach toczącą się w świecie arabskim...? Czy to oni nas najpierw zaatakowali czy to my dokonujemy przewrotów rządów i dyktatur na bliskim wschodzie i wprowadzamy "demokrację" oczywiście kontrolowaną przez tych zachodnich najeźdźców? Czy w związku z tym ci ludzie nie mają prawa się bronić? A jak maja się bronić przed mocarstwami zachodnimi nie mając ku temu środków  ? Tylko przez partyzantkę i tego typu działalność (tak jak vietnamczycy, afgańczycy w przeszłości czy nawet nasi ak-owcy określani swego czasu mianem band rozbójniczych). Nie dziwmy się zatem, że napotykamy opór skoro sami się tam pchamy (liczba mnoga pchamy- mam również na myśli Polskę współpracującą w tym zakresie ze swoimi sojusznikami a dokładniej mocodawcami m.in. poprzez działania w Klejkutach i pewnie innych nieznanych bydlentom przed telewizorami operacjach). A czy świat zachodni ma legitymację, żeby się pchać w te rejony świata i siać "pokój i demokrację w trosce o prawa człowieka"? Czy te intencje nie mają oby zwykłych merkantylno-imperialnych podwalin. Otóż zapewne mają bo czemu akurat bliski wschód jak setki tysięcy ludzi zarzyna się w Afryce czy Korei Północnej ale jakoś nikt nie jedzie zaprowadzać tam "pokoju".

Inną kwestią jest fakt, że Europa, w tym Polska tak naprawdę potrzebuje tych uchodźców. Potrzebuje ich bo staje się coraz bogatsza a bogactwo, nadwyżki wszystkiego a tym samym wygodne i bezpieczne życie sprawiają, że ludzie przestają się rozmnażać. Przestają się rozmnażać i stają się coraz bardziej leniwi, co prowadzi do sytuacji, że nie ma kto wykonywać pewnych zawodów i nie ma jak utrzymać systemu emerytalnego i aparatu biurokratycznego w wymierających społeczeństwach (eksperyment Calhouna). Możemy myśleć o arabach czy jakichkolwiek innych nacjach w jakikolwiek sposób ale nikt mnie nie przekona, że ich nie potrzebujemy. Także sposobem na ruszenie tych mas ludzi żyjących w dobrobycie jest tylko albo zastrzyk nowej krwi albo zburzenie poczucia bezpieczeństwa.

I niech mi nikt nie mówi, że nasz kraj jest w ruinie czy mamy problem głodujących dzieci bo parsknę śmiechem. Wielu ludzi zdaje się nie pamiętać jak było kiedyś bo przyzwyczaili się za bardzo do rzeczywistości jaka jest teraz. Nikt tu nie głoduje, tony żywności wywalamy, a ludzie chcą za wszelką cenę się odchudzać a nie walczyć o pozywienie. Na ulicach gigantyczne korki- po 2, nieraz 3 auta na rodzinę. Świat się zmniejszył, niegdziejsze wakacje nad polskim morzem zrównały się cenowo z pobytami w śródziemnomorskich kurortach.

W takim wypadku może komuś zależy aby nam obrzydzić tych arabów? Może to rozgrywka wielkich mocarstw? Podkopanie ratującej się zasobem ludzkim upadajacej, zbiurokratyzowanej unii przez USA bądź Rosję? Przecież to USA stworzyło i uzbrajało bojowników islamskich od wielu lat. 

Dobra. Maski opadają, karty na stół.

To ja wspólnie z Vincentem byłem architektem tej prowokacji. Wpadliśmy na taki pomysł razu pewnego jak chcieliśmy sobie porobić jaja:ph34r:

• Like 1

Dnia 24.11.2015 at 12:54, red napisał:

1430647427df37amuslim_playboy.jpg

co do arabskiego pleyboya to zydzi tez moga dymac kozy

• Like 1

5 minut temu, Pikaczu napisał:

co do arabskiego pleyboya to zydzi tez moga dymac kozy

Może to robić każda nacja, jednakowoż w dzisiejszych czasach nieliczne w tym się lubują. Nie widziałem nigdzie filmiku z Żydem spółkującym z kozą, w przeciwieństwie do innych nacji :P

3 godziny temu, red napisał:

Może to robić każda nacja, jednakowoż w dzisiejszych czasach nieliczne w tym się lubują. Nie widziałem nigdzie filmiku z Żydem spółkującym z kozą, w przeciwieństwie do innych nacji :P

jedni sie kryją drudzy nie%-)

16 minut temu, Pikaczu napisał:

jedni sie kryją drudzy nie%-)

No ale jak ktoś zostawia swoje upodobania w sypialni to nic mi do nich :P

• Like 1

4 godziny temu, red napisał:

No ale jak ktoś zostawia swoje upodobania w sypialni to nic mi do nich :P

no nie wiem pustynia to pustynia%-)

Dnia 25.11.2015 o 22:33, Bolo napisał:

Inną kwestią jest fakt, że Europa, w tym Polska tak naprawdę potrzebuje tych uchodźców. Potrzebuje ich bo staje się coraz bogatsza a bogactwo, nadwyżki wszystkiego a tym samym wygodne i bezpieczne życie sprawiają, że ludzie przestają się rozmnażać. Przestają się rozmnażać i stają się coraz bardziej leniwi, co prowadzi do sytuacji, że nie ma kto wykonywać pewnych zawodów i nie ma jak utrzymać systemu emerytalnego i aparatu biurokratycznego w wymierających społeczeństwach (eksperyment Calhouna). Możemy myśleć o arabach czy jakichkolwiek innych nacjach w jakikolwiek sposób ale nikt mnie nie przekona, że ich nie potrzebujemy. Także sposobem na ruszenie tych mas ludzi żyjących w dobrobycie jest tylko albo zastrzyk nowej krwi albo zburzenie poczucia bezpieczeństwa.

Naprawdę ty sądzisz, że oni podtrzymają przy życiu obecny system emerytalny?  Naprawdę myślisz, że oni wezmą się do roboty w rzeczach, których autochtoni nie chcą robić wówczas gdy arabscy przybysze wolą żerować na zasiłku i płodzić dzieci, olewając często kulturę gospodarza? Prędzej się wkurzą jak  będzie ich coraz więcej i zasiłki się skończą(a wtedy nieliczni z tych naprawdę myślących zostaną w kraju, który ich przyjął a reszta wpadnie w szał, wspomagany religijnym szajsem). Szkoda że taki naiwny jesteś, myśląc że większość tych dzikusów w czymkolwiek pomoże Zachodowi.

• Like 1

1 minutę temu, Rysiek Judasz napisał:

To nie jest kwestia naiwności, tylko statystyki. Bolo ma rację.

A możesz pokazać statystyki? Chcę się z nimi zapoznać. 

Jakie statystyki? Statystyki to są takie, że Europa się starzeje i umiera, a ludzie nie są zainteresowani rozmnażaniem, bo od czasu, gdy wzrosła świadomość i ludzie zdali sobie sprawę z tego, że nie ma żadnej bozi, podwodnych cywilizacji i życia wiecznego, konsumują to co mają bez zwracania uwagi na ogół jako społeczność. Ktoś doszedł do wniosku, że tylko mieszając ludzi można przywrócić dzietność. Sprawdź ile dzieci statystycznie rodzi kobieta w Europie, a ile w Azji. Masz inny pomysł na to, żeby nasza cywilizacja nie skończyła jak myszy Calhouna?

Kolega Bolo za duzo TV...Ci ludzię maja jasno postawiony cel, Oni przyjezdzają tu rozwalić Europe pod kazdym względem, głowny nacisk kłada na ekonomie(benefity, socjal) i kulture, religie (Sariat)...To nie jest siła robocza, poczytaj sobie islamskie hadisy, tam będzies z miał wszystko...

To jest fala ludzi specjalnie przeznaczona do destabilizacji krajów Europy...Dlatego kazda ich pomoc o której wspominasz mija sie z ich głownym celem...a tak byc nie moze, prawda?

To nie jest emigracja zarobkowa, jak w przypadku Polaków, to ludzie z wrogiej nam kultury, cywilizacji...

Specjalnie poczytałem koran, dostałem od kolegi  z Afganistanu  i chodziłem do ich dzielnicy w duzym miescie w UK pogadac tak z ciekawosci, to imbecyle, kiedy zadawałem sporo niewygodnych pytan bylem potem bardzo niemile wydziany w tej dzielnicy, to się dalo odczuc, dlatego potem przestałem robic wyciecki rowerowe bo bałem się ze mnie zapierdolą...

Nie ogladaj TV, tam jest scierwo i gnój, fikcja...pogadaj z islamistami w Niemcech, UK takimi z prawdziwego zdarzenia, pozadawaj niewygodne pytania, zobaczysz reakcje, popytaj dlaczego 70% młodych muslimów nie pracuje? dlaczego sie nie asymilują? kupiony marny dziennikarzyna tego nie zrobi...Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak genialnie media na zachodzie mAnipulują opinia publiczną...

@Rysiek Judasz fakt Europa wymiera, ale nie sadzisz ze Islam jest po to aby ratowac cywilizacje

Edited by Assasyn
  • Like 2

10 minut temu, Rysiek Judasz napisał:

Jakie statystyki? Statystyki to są takie, że Europa się starzeje i umiera, a ludzie nie są zainteresowani rozmnażaniem, bo od czasu, gdy wzrosła świadomość i ludzie zdali sobie sprawę z tego, że nie ma żadnej bozi, podwodnych cywilizacji i życia wiecznego, konsumują to co mają bez zwracania uwagi na ogół jako społeczność. Ktoś doszedł do wniosku, że tylko mieszając ludzi można przywrócić dzietność. Sprawdź ile dzieci statystycznie rodzi kobieta w Europie, a ile w Azji. Masz inny pomysł na to, żeby nasza cywilizacja nie skończyła jak myszy Calhouna?

Świadomość wzrosła, bo po prostu mają teraz więcej dóbr i do religii(która nie jest im potrzebna) nie chcą się odwoływać i ją porzucają stopniowo. Co do drugiego punktu tego komentarza, ten cały pomysł z muzułmanami raczej będzie działać na krótką metę, a właśnie sprowadzaniem sobie dziczy z Bliskiego Wschodu i Afryki nasza cywilizacja skończy podobnie jak te myszy(z tym że przedstawiciele naszej cywilizacji przejmą kulturę i styl bycia przybyszy). 

21 minut temu, Rysiek Judasz napisał:

ludzie zdali sobie sprawę z tego, że nie ma żadnej bozi, podwodnych cywilizacji i życia wiecznego

To wlasnie jest jednym z głownych powodow dlaczego jest jak jest, odejscie od jednego z trzech fundamentów który zbudował ta cywilizacje :)

Popatrz jak potezny system religijny funkcjonuje w krajach Islamiskich...To ogromny fundament...

Islam, Chrześcijaństwo, Potwór Spghetti to są sprawy wtórne wobec faktu, że Europa umiera na starość. Jak wspomniałem, ktoś doszedł do wniosku, że ci ludzie się będą powoli asymilować. Co to znaczy? To,że części stopa życiowa spadnie, a innym wzrośnie. Już w tej chwili większość systemów emerytalnych zbankrutowała. Dodatkową wartością dodaną jest fakt, że na kanwie ataków terrorystycznych może dojść do wzrostu poparcia dla ugrupowań skrajnie prawicowych. Prawdziwym problemem są długi, które trzeba albo próbować spłacać inflacją i zwiększaniem populacji, albo poprzez wojnę.

Rysiek są różne nacje z dużą dzietnością, które nie zachłystują się agresywnymi ideologiami, a ich średnie IQ jest na poziomie europejskim lub wyższym.

W związku z tym, ja się pytam, czemu nie ma politycznego parcia na zaludnianie pokojowo nastawionymi nacjami, o wysokim IQ i rozwiniętej kulturze?