Skocz do zawartości

Jakie najdziwniejsze komplementy usłyszeliście od kobiety ??


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio podczas nocnego włóczenia się autem po mieście z kumplem padł taki temat. Uznałem, że mógłby być ciekawy również na forum, a znalazłem jedynie przeciwny. 

W moim przypadku usłyszałem od partnerki, że mam "ładnego penisa" podczas pierwszej konsumpcji relacji. 
Inny przykład, który usłyszałem niegdyś to że mam "ładne rzęsy". Ale trudno mi ocenić jak to się ma w przypadku mężczyzny. O.o

Zatem, jak było u Was ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Spellman71 napisał:

że mam "ładnego penisa"

Hahaha, chyba ją zdominowałeś bo nie wymyśliła nic innego, to było po zrobieniu loda?

Jak dla mnie zajebisty komplement.?

19 minut temu, Spellman71 napisał:

Inny przykład, który usłyszałem niegdyś to że mam "ładne rzęsy"

Mi moja za narzeczeństwa też tak powiedziała, dodała że fajne owłosione przedramiona.

Coś na rzeczy chłopaku, atakuj i nie odpuszczaj.?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adolf napisał:

Jak dla mnie zajebisty komplement.?

No właśnie to było chwilę przed tym jak zaczęła loda, co mnie zdziwiło, ale i podbiło samopoczucie. 

 

3 minuty temu, Adolf napisał:

Coś na rzeczy chłopaku, atakuj i nie odpuszczaj.?

To coś jest z tymi narzeczonymi bo ta od brwi jest właśnie narzeczoną obecnie :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   

1 minutę temu, Spellman71 napisał:

bo ta od brwi jest właśnie narzeczoną obecnie

 

   Nie chcę Cię wybijać z dobrego nastroju, ale masz okres promocji, okres przytulenia misia, i zaobrączkowania. 

Nic w życiu nie ma za darmo, komplementy ze strony kobiety mają swoją cenę, cena? Twoje życie, bądź świadom.

Ja też popłynąłem na tym i dzisiaj jestem 30 lat po wyroku. Bo w kafeterii przy lodach sprawiła mi parę komplementów.

Bądź czujny bracie, bo sidła są zastawione.:D

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adolf napisał:

Bądź czujny bracie, bo sidła są zastawione.:D

Wiem o co chodzi Bracie, trzymam się twardo. Jasne zasady i intercyza, Uczucia uczuciami, ale otwarcie mówię, żeby miała świadomość, że rozwody też istnieją.  Jestem świadom zagrożeń i staram się podchodzić z rozwagą jak na mądrego mężczyznę przystało. Wiadomo, wszystkiego się nie uniknie, na razie rokowania są optymistyczne. Nie chce też tu umieszczać całej historii związku bo to nie ten temat, ale na razie dzielnie spełnia normy rozsądnego egzemplarza partnerki. :) Ale staram się trzymać głowę na karku. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, takie co mi się rzucają jako pierwsze w umyśle zapodam:

 

"Jesteś dobrym chłopakiem, gdybyś chciał się ze mną ożenić to bym się zgodziła" - jakoś tak zabrzmiało plus minus.

 

"Jesteś prosty jak zupa pomidorowa przez to Cię lubią" - mniej więcej jakoś tak.

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku że mam fajne, duże przyrodzenie, w środku relacji mówiła że jest spory, na koniec zaś przy akompaniamencie wyzwisk od kurwiarzy itp. że nigdy nie widziała mniejszego.

 

Prawdą było to ostatnie stwierdzenie, dysponuję 14 cm sprzętem, ale Bóg mi świadkiem, kocham je, jak siebie samego !

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, KonkretnyKonar napisał:
8 minut temu, RENGERS napisał:

 

Prawdą było to ostatnie stwierdzenie, dysponuję 14 cm sprzętem, ale Bóg mi świadkiem, kocham je, jak siebie samego !

Spróbuj podczas mierzenia mocniej linijkę w brzuch wcisnąć.?

Śpieszę z pomocą panowie :)

 

wKECqYBM8ny0cVOP4Y4_N5A01dAB6lGHG2RKGN9eqIU.jpg?auto=webp&s=4766649e20ef18f7693db78b2dedaf9405828dd1

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.