Skocz do zawartości

Jakie najdziwniejsze komplementy usłyszeliście od kobiety ??


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, 17nataku napisał:

Najdziwniejszy komplement jaki usłyszałem to taki, że Pani podobał się sposób w jaki się poruszam czytaj. chodze :P

 

 

 A to ciekawe. Czytałem gdzieś kiedyś, że każdy chodzi w specyficzny dla siebie sposób. dlatego też często z daleka poznajemy znajomych m.in ze względu na sposób poruszania się. - nie pamiętam gdzie czytałem, więc można uznać Instytut Danych z D*** Wujka Spellmana.

Edytowane przez Spellman71
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Spellman71 napisał:

Zawsze coś podobnego słyszałem od kobiet które były potencjalnie niebezpieczne dla mnie - tzn. nie umiałem się przed nimi mentalnie bronić i traciłem głowę :D 

No najczęściej mówiła mi to była dziewczyna, która ma bordera. Co trzeba przyznać jej była i jest seks bomba. Bardzo zadbana nawet dziś ją spotkałem,  lizała się ze swoją DZIEWCZYNĄ.?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne komplementy i teksty usłyszane od div:

"Ty możesz bez gumki". ?

"Od Ciebie wezmę mniej, 100 za godzinę".

"Dla ciebie to 300 za całą noc".

"Masz plany na Sylwestra? Bo ciężko teraz spotkać kogoś normalnego..."

 

Od koleżanek z pracy usłyszałem kilkanaście lat temu:

"Ty to pewnie przebierasz w dziewczynach...". - Nie wiedziała że byłem wtedy prawiczkiem. ?

"Dziewczyny to muszą mieć twój ołtarzyk, do którego się modlą".

 

W związkach:

"Podoba mi się że jesteś taki zaradny". - Myślała że będę bankomatem-beciakiem.

"Lubię zapach twojego penisa". - Dla mnie śmierdział, ale nie pozwoliła go umyć...

Edytowane przez ufo
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.