Skocz do zawartości

Randeczki, randeczki


Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Dwa, że pokazujesz w ten sposób słabość. RUSZA CIĘ TO.

 

Uwierz, że mnie to nie rusza, nie śmieszy, jest mi to całkowicie obojętne - po prostu na zasadzie "acha, wiec to tak..."  i doceniam zdobyte doświadczenia oraz opisuję to tu na forum aby ci co nie wiedzą i nie mają doświadczenia mogli coś pokojarzyć i oszczędzić trochę życia i pieniędzy.  Cieszę się tylko, że mam już na tyle doświadczenia, że wiem co znaczą pewne ich opowieści itd. Szkoda że nie byłem aż tak świadomy wiele lat temu. Ale sami widzicie aby dojść do takiego miejsca trzeba czasu i doświadczenia zdobytego bojem, a także lektury tego forum - bo sam nie dam rady wszystkiego przeżyć i wyciągnąć wniosków.

 

Lubię rzeczy nazywać po imieniu i mówić "jak jest". Może brzmi to czasami dosadnie ale jest to zamierzone na efekt kropki nad "i".

Godzinę temu, Kim Un Jest? napisał:

Masz rację, ja tylko wyjaśniam skąd te odchyły od normy. Bo generalnie jest jakaś norma wyglądu człowieka w wieku 20, 30, 50 lat. 

 

Jak się ktoś nie szanuje - zarywa noce na imprezach, pali papierosy, chleje, solarium okrągły rok. Do tego kładzie na twarz tony chemii w postaci kremów, i innych syfów. Efekt jest gwarantowany - twarz już w wieku 35 lat będzie wyglądał na 10 lat starszą. A ludzie potrafią nie dbać o siebie i się nie oszczędzać.

 

Więc można spotkać np 40 latkę fajną zadbaną i wyglądającą na przynajmniej ze 6 lat młodszą, jak również np 40 latka może równie dobrze wyglądać na 50 latkę.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rarek2 napisał:

Uwierz, że mnie to nie rusza, nie śmieszy, jest mi to całkowicie obojętne

@rarek2 luz.
Tak jak Ci napisałem - to absolutnie nic osobistego - raczej "uwaga redakcyjna". Stojący z boku, niewtajemniczeni w klimat forum/Twój styl pisania zrozumieją to jako bóldupienie.
TYLKO tyle.

 

1 godzinę temu, rarek2 napisał:

Więc można spotkać np 40 latkę fajną zadbaną i wyglądającą na przynajmniej ze 6 lat młodszą, jak również np 40 latka może równie dobrze wyglądać na 50 latkę.

ZADBANA kobieta.
OMG, jak ja lubię ten stan.

 

A jaka szkoda, że owo "zadbanie" to tak nie bałdzo bardziej nad deklaratywne zadbanie wychodzi.

Ostatnio miałem przyjemność z taką właśnie ZADBANĄ panią. Nie mylić ze "zrobioną". Uczta dla oczu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, KonkretnyKonar napisał:

Ludzie weźcie się za zarabianie pieniędzy. Jeżeli przeżywacie kilka złotych na kawę czy kolację to coś jest mocno nie tak z waszymi finansami.

Czyś Ty się z choinki urwał białorycerzu?

Policz 100zł x5 zapoznawczych na tydzień, a i to nie ma pewności czy choć 1 spełni nasze oczekiwania lub my jej, żeby spotkać się ponownie.

 

Tacy jak Ty psują rynek bo potem każda zaczyna oczekiwać, że na zapoznawczej randce dostanie darmowy obiad lub kolację.

 

W dniu 25.06.2020 o 11:13, KonkretnyKonar napisał:

że nie masz na dwie kawy i ciastko w kawiarni

Atrakcyjne  zazwyczaj nie jedzą słodyczy bo przestaną być atrakcyjne.;)

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2020 o 01:16, Stary_Niedzwiedz napisał:

nie bierz tego ad personam - to raczej taka moja uwaga "redakcyjna". Lepiej się to potem

.....idąć tym torem...... pytanie 'czego szuka' zawiera interpolacje stanu 'owerfull' opowieści z dupy treści....

 

...jak to on ją zaniedbywał....bo on wiecznie pracował......

Jednak za każdym razem jedyne co się zmienia to głębokość kopania, wytrysk źródła PRAKTYCZNIE POWIERZCHNIOWY.

 

OPCJA wycinkowego pomiaru 'siły pędu' chomika oraz położenie 'kątowe' wedle układu pożądku 'Disney rules'   tyż ulega przepełnieniu.

 

Teraz 4 szukanie w stosie czarnych wron, białego łabędzia jest dość zabawnie opisane przez A Eisteina.  

 

 

 

Biada tym co naaaa poziomie kwant, szukają  UNIFIKUJĄCEGO pola samiczej boskości.

 

....POCZEMU?.....

 

Jak zapewne wiadomo/nie wiadomo, pole jest wynikiem dynamicznego działania.

Gdyby 'śliniący' się nie wykonywali wsadu energetycznego w kwant ('spierdoliny' och jaka ja to...).

ZANIKŁO BY oddziaływanie.

 

 

SPAWAJĄC elektrycznym łukiem trzeba jarzyć elektrody z dużym chukiem. Pryska, syczy, promieniuje.

Kombinezon zmaceruje.

Rola taka jest spawacza, kiedy 'smarka' to jest CZACZA.

Ultrafiolet w czoło daje, z popażenia my nie staje.

Ta przypowieść, mocno znana,

'w gołej klacie' nie spawaj 'Tarpana'.

...skura zejdzie, 'bomble' spuchną,

się podrapiesz no bo swędzi,

JAK CI KASY ZBRAKNIE to Cię foka w mig przepędzi.

 

 

-mig: sowiecki myśliwiec produkowany na potęgę chwały komitetu......

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2020 o 10:36, KonkretnyKonar napisał:

Ludzie weźcie się za zarabianie pieniędzy. Jeżeli przeżywacie kilka złotych na kawę czy kolację to coś jest mocno nie tak z waszymi finansami.

 

@KonkretnyKonar

 

Tu nie chodzi o te parę złotych.

Tu chodzi o zmianę zasady "płać boś facet!".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.