Skocz do zawartości

Który kandydat pasuje do Twoich poglądów ?


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, maroon napisał:

W dalekiej rodzinie kuzyn miał odlożony milion. Dla zdecydowanej większości masa kasy, prawda? Miał wypadek, konieczność leczenia za granicą (US) i milion poszedł w rok. 

 

Nigdy nie wiadomo, co się zdarzy. 

 

Natomiast chodzi zdecydowanie o to, że obecny system i sposób dystrybucji socjalu promuje patologię i życie na koszt państwa, a nie pracę. Tyle i aż tyle. 

To prawda co piszesz chociaż  ten system się istotnie nie zmieni. Natomiast to co mnie boli (no może nie boli bo to za dużo powiedziane) to fakt, że ludzie tutaj mówią o socjalu z pogardą idąc daleje bo pakując w ten socjal także ludzi a to już nie jest fajne.
Sam mieszkam na Pradze Północ, dobrze zarabiam, nie chce nic od nikogo. Ogólnie powinienem mieć wyjebane i  puszczać przez okno Kennedysów "Kill The Poor " (ironicznie lub nie) ale to wszystko jest naprawdę dużo bardziej skomplikowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgupsze pytanie to "Media publiczne powinny być dofinansowywane z budżetu państwa."

Media publiczne są z definicji finansowane z publicznych pieniędzy. Co za debilizm.

 

Podobnie "Zamiast udzielać dopłat na wynajem mieszkań budowanych przez prywatne firmy, państwo powinno finansować budowanie mieszkań komunalnych."

 

Nie da się odpowiedzieć, "nie zgadzam się na dopłaty, kropka". Iście socjalistyczny wybór - możesz wybrać czy zapłacisz za menelowe+ czy za karynowe+...

 

--

 

O dziwo

Tanajno - 78%

Żółtek/Bosak 74%

...

Biedroń 35%

 

 

PS nie pomyliłem się, z ortografii mam piątkę.

 

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje TOP 5. Na pytania o socjal, podatki, minimalną pensje dałem zdecydowane NIE. Na nacisk utrwalania narodowosci TAK. Na niewpieprzanie UE do Polski też TAK, USA jako główny partner PL dałem NIE. Nie można bazować na USA bo jest wiele innych krajów co mogą oferować korzyści. USA i tak traktuje nas jak psa. 

1. Bosak
2. Żółtek
3. Tanajno
4. Kamysz
5. Jakubiak.

4Y1vqpQ.png

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.