Skocz do zawartości

"Pick - up"


deleteduser78

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Nefertiti napisał:

A tak po prawdzie Wszystkim Wam Dziękuję, za Wyrozumiałość, Cierpliwość i naprawdę bardzo dobre traktowanie

No widzisz, taką mamy właśnie tutaj społeczność, która szanuje ludzi i wspiera i pomaga,  a jaja sobie też porobi. 

 

7 minut temu, Nefertiti napisał:

zapewne brak bolca

Tak se właśnie pomyślałem że się nudzisz "na smutno". :)

7 godzin temu, SSydney napisał:

forach dyskusyjnych

Hahahaha moderator patton_de_distrojer, @Patton jest o Tobie film.

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

15 minut temu, Imbryk napisał:

No widzisz, taką mamy właśnie tutaj społeczność, która szanuje ludzi i wspiera i pomaga,  a jaja sobie też porobi. 

 

Wiem o tym i jestem wdzięczna za to, że mogłam poznać znakomitości, tak zacne grono osób w jednym punkcie. 

 

 

15 minut temu, Imbryk napisał:
23 minuty temu, Nefertiti napisał:

zapewne brak bolca

Tak se właśnie pomyślałem że się nudzisz "na smutno". :)

No weź - :D. Nie dobijaj :D

16 minut temu, Imbryk napisał:
7 godzin temu, SSydney napisał:

forach dyskusyjnych

Hahahaha moderator patton_de_distrojer, @Patton jest o Tobie film.

O mnie? Szok. 

"Dżizas"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pick up artists czyli tak naprawdę lift up artists, PUAsi podnoszą kobietom samoocenę by zaruchać, ale czy to gwarantuje społeczeństwu trwalsze związki? (mnie interesuje tylko czy Polacy się rozmnażają, mają trwałe związki i nie zdychamy, a nie jak bogate mają życie seksualne i ile partnerek na koncie).

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim życiu chyba nigdy nie spotkałam żadnego pick-upa.  

Szkoda, miałabym z tego niezłą bekę. 

Nie pamiętam tez żadnej randki na której opowiadałabym o sobie, ani prosiła o to drugą osobę. Zwykle poruszam tematy, których nie powinno się poruszać, bo prowadzą do drobnych spięć na poziomie światopoglądowym. Chyba, że widzę, że nie ten poziom intelektualny, to wtedy opowiadam jakieś historie. Zależy od człowieka. 

Nie znoszę, kiedy ktoś mnie dotyka na pierwszej randce, to mnie rozjusza. Tacy kolesie powinni od razu odpuszczać. Zwykle jestem jakoś negatywnie nastawiona. Bojowo, jakbym miała z kimś walczyć, a nie się pojednać.  

 

Kiedy kolo mi się podoba, to sama inicjuję kontakt fizyczny, nie lubię, kiedy mężczyzna wychodzi z inicjatywą, i gdzieś próbuje mnie pocałować, albo dotknąć mojej dłoni czy ud. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Nefertiti napisał:
15 godzin temu, Imbryk napisał:
22 godziny temu, SSydney napisał:

forach dyskusyjnych

Hahahaha moderator patton_de_distrojer, @Patton jest o Tobie film.

O mnie? Szok. 

"Dżizas"

Sprostowanie. Źle przeczytałam - za dużo myśli jednocześnie, a dziś na spokojnie zobaczyłam błąd mój :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, JudgeMe said:

W swoim życiu chyba nigdy nie spotkałam żadnego pick-upa.  

Szkoda, miałabym z tego niezłą bekę. 

Byle facet, który do Ciebie zagada to może być właśnie taki gość. Skoro kobiety deklarują jednogłośnie, że nie zamierzają podjąć pierwsze inicjatywy niemalże nigdy, no to ktoś chyba musi wziąć odpowiedzialność za relacje międzyludzkie, zatem robią to mężczyźni. Wielu gości trafia na PUA bo chcą poznać kobietę do związku, ot cała historyja. Skoro dostają zlewki to szukają sposobu, podczas gdy Panie sobie leniwie czekają. A potem jeszcze mają bekę z próbujących :) Ja to bym chciał się kiedyś urodzić w świecie, gdzie każdy ma każdego w dupie, zero atencji, nic. Kobiety by się pozabijały :) Że tak powiem... miałbym z tego niezłą bekę :)

 

5 hours ago, JudgeMe said:

Kiedy kolo mi się podoba, to sama inicjuję kontakt fizyczny

A kolejne milion kobiet już tego nie zrobi, więc wiń za to, że pierwsi Was dotykamy swoją płeć. To Wy jasno i klarownie mówicie, że do nas należy pierwszy krok, więc go podejmujemy. Proste. I nie, nikt nie czyta Wam w myślach i nie rozkminia czy to już, czy jeszcze nie :)

  • Like 1
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.