Skocz do zawartości

Bezsenność


Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy, potrzebna pomoc do stworzenia pewnej teorii bezsenności w trakcie pełni księżyca. Jak wiadomo księżyc od zawsze oddziaływał na ziemskie funkcjonowanie. Ja chciała bym się skupić na tym jednym jedynym aspekcie-bezsenności. Czy są na forum osoby które mają z tym problem i pozwoliły by mi na zerknięcie w ich kosmogram.

@SzatanKrieger po raz drugi straciłam twój kosmogram czy to jakaś nieczysta siła nad tym siedzi? Z tego co pamiętam ty miałeś opozycję plutona do księżyca.

Chciała bym to pokategoryzować bo jak narazię bazuje na dwóch rodzajach opozycji. Po pierwszę opozycja jowisz-księżyc. Po drugię opozycja pluton-księżyc.

Dzięki za ewentualną pomoc ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NimfaWodna napisał:

Moi drodzy, potrzebna pomoc do stworzenia pewnej teorii bezsenności w trakcie pełni księżyca.

Mi jest znana teoria, że kłopoty ze snem w czasie pełni są spowodowane bogatym życiem wewnętrznym, a mianowicie obecnością pasożytów w organizmie.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, NimfaWodna napisał:

A jak się sprawdza te pasożyty

Na podstawie analizy kału (mało dokładne) albo krwi. Pewne objawy naszego organizmu również mogą świadczyć o obecności pasożytów- np. zgrzytanie w nocy zębami, trudne do wyleczenia anemie, przewlekły suchy kaszel (szczególnie w nocy), którego przyczyny nie potrafimy zdiagnozować.

Edytowane przez ewelina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ewelina napisał:

Mi jest znana teoria, że kłopoty ze snem w czasie pełni są spowodowane bogatym życiem wewnętrznym, a mianowicie obecnością pasożytów w organizmie.

Mi z kolei jest znana teoria potwierdzona przez życie, że pojęcie bezsenności nie istnieje. Wystarczy być tylko odpowiednio zmęczonym, a zasypia się w każdych warunkach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Stefan Batory napisał:

Wystarczy być tylko odpowiednio zmęczonym, a zasypia się w każdych warunkach.

Ja kiedyś byłam tak zmęczona i marzyłam żeby zasnąć. A jak już położyłam głowę do poduszki to kręcilam się jak głupia.

17 minut temu, Cellardoor napisał:

Chcesz taki kosmogram sama zrobić

To jest 2 min. roboty. Chodzi mi tylko o to czy ksiezyc tworzy jakiś aspekt z planetami gornego układu ?

29 minut temu, Libertyn napisał:

A może to demony przeszłości? 

Przeszłość mam czystą ?

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, sargon napisał:

ehhh...2 minuty na "zrobienie kosmogramu"....

A ile zajmuję wklepać dane?

Mi chodzi tylko o ten jeden aspekt. Z ciekawosci pewnie sprawdzę inne i mogę komuś coś napisać o tym jak chce.

6 minut temu, sargon napisał:

p.s. aspekty przez godności to też aspekty

Jak w danym domu nie ma planet to się grzebie dalej ale chyba to wiesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nasz sen ma wiele czynników wpływ, chociażby higiena snu. Wybudzanie może być kwestią zbytniej stymulacji przed snem światłem niebieskim, za małego wymęczenia, stresu. Jeśli chodzi o wybudzanie się w czasie pełni to najprędzej wpadają na myśl pasożyty, które już @ewelina podała ale też wiem, że wybudzać może problem z histaminą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam całkiem normalny rytm dobowy. Mniej więcej 22/23 -  6. 

 

Jestem na ketozie od 2 miesięcy, okulary eyeshield 4 godziny przed spaniem. Jeżeli mogę Ci jakoś pomóc swoją osobą to pisz.

 

Co najważniejsze - przed wprowadzeniem tych rzeczy totalna bezsenność, męczyłem się, żeby zasnąć i bardzo długo spałem.

Edytowane przez freemasonry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NimfaWodna Powiem Ci tak, jak się naćpam i najebię to śpię jak złoto do pierwszego sikania, czyli ze 4 godz.

 

   Dobrą robotę robisz rusałko, ale zawsze trza brać poprawkę na człowieka, fajnie poczytać na pseudo swój kosmodram,

z reguły dopasujemy do siebie. Ciekawy temat, ale do ogarnięcia dla tych co w tym siedzą.

 

   Nie będzie o bezsenności tylko o tym jak szedłem na nocną służbę w psiarni, sprawdzałem czy będzie pełnia.

I uwierzcie, części społeczeństwa odpierdalało. Nie wiem czemu, ale ilość interwencji wzrastała.

Mogły być popularne imieniny, pseudo święta, gówno imprezy. Nastawialiśmy się na ostro, o tu chuj, spokój

jak u proboszcza na parafii, bo dzieci poszły do domu. My nastawieni, a tu dwie, trzy domówki, nic się nie dzieje.

Ale jak pełnia to wilkołaki wyłaziły z facetów i bab, nie szło obrobić, pojebane to wszystko.

 

   Tak że jest coś w tym księżycu i wpływu tego ciała na nas.:D

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi @Adolf ty nam to zobrazowałeś. Nie kazdy jest w stanie zrozumieć temat taka prawda.

Naukowcy od lat głowią się co sprawia, że ludzie w tym czasie zachowują się jak bestie. Ja w czasie pelni mogła bym siedziec na parapecie okna i patrzeć w jego magiczną tarczę...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.