Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem, że może Wam sie spodobać ten kawałek:

 

 

Jeden z moich ulubionych muzykow z czasow liceum, zdecydowanie jeden z najbardziej wyrazistych a jednocześnie bardzo mało znanych.

VAST to projekt stworzony przez jednego człowieka - gitarzyste, wokaliste, multiinstrumentaliste i producenta muzycznego zarazem. W wieku 22 lat podpisał kontrakt z Elektra Records (to ci co nagrali i wydali m.in. The Doors) i nagrał z nimi pierwszy album. 

Teraz sam tworzy, nagrywa, miksuje, masteringuje i wydaje swoje albumy.

Niesamowity facet.

Czytalem i ogladalem wiele wywiadow z nim- tez przeszedl przez wiele toksycznych zwiazków z różnymi dziwnymi samicami, co widać w jego tekstach i słychać w twórczości.

Teraz samotnie wychowuje dzieciaka.

Jakby Wam sie spodobalo, to polecam caly pierwszy album:

 

A szczególnie: Here (pierwszy kawałek), Dirty Hole (najprawdopodobniej o kobietach niszczących mezczyzn, ale są różne interpretacje, niektorzy mówią że to ogólnie o silnych uzależnieniach), Temptation i Somewhere Else to Be.

 

Niektóre kawałki są bardzo romantysz, inne mroczne i ciezkie. Dla mnie zdecydowanie muzyka na "trudne czasy".

 

Niedawno sobie odświeżałem swoje ulubione zespoły ze starych lat, także pomyślałem że podrzuce.

pozdro.

Edytowane przez Tamten Pan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam przesłuchać ciągiem cały pierwszy album który podlinkowałem. Jak pomyśle ze facet sam wszystko napisal i nagral i to jeszcze w 1998 to nie moge wyjsc z podziwu.

Jeszcze taki kawalek troche odnosnie MGTOW (tekst) :D 

https://www.youtube.com/watch?v=MplGqmZXg_M

 

Album z którego podchodzi też zajebisty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.