Skocz do zawartości

Bunt młodych - a gadają że ja jestem nie wiadomo jaki


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

 

W skrócie: jestem nieudacznikiem, ale to oczywiście nie ja jestem temu winien, tylko politycy, system, homofobia, zmiany klimatyczne. 

 

 

 

-Nie radzę sobie w dorosłym życiu - winne państwo, które nie prowadzi mnie za rączkę.

-Inny gość mówi że będzie musiał jeszcze przez 10 lat mieszkać u rodziców - winny system.

-"Moje życie to bezmyślne decyzje polityków, przez które będziemy mieć tylko coraz więcej susz, powodzi i huraganów"

-"Z tą Polską chujową, nadającą się tylko do tego by z niej spier**ać"

 

 

To ma być przyszłość narodu? Śmiechu warte ogółem. Przepraszam że tak powiedziałem.

  • Like 3
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cst9191 napisał:

To ma być przyszłość narodu? Śmiechu warte ogółem.

 

Zamnknij te du

 

W podobnej estetyce są takie spoty, gdzie wyborcy pissu są przedstawieni w karykaturalny sposób. Jeden widziałem z "kibolem", a drugi z typem dla którego 8 lat roboty nie było [w domyśle - za platformy], a za

pissu został prezesem. Wszystko zwieńczone konluzją "on pójdzie na wybory, a ty?". Miałem lekkie zwarcie styków widząc to, tak samo jak przy wrzuconym przez Ciebie materiale. ?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na listę filmów z tego jutuba

https://www.youtube.com/channel/UCtqqzPuo9zFwaTqbbl1Sf1g/videos

Poza dofinansowaniem i przyzwoitą techniką to rzuca się w oczy, że wszystkie filmy są politycznie zaangażowane w jedną stronę.

 To wygląda jak następny nieoficjalny spot/kanał opozycji totalnej ?

I brzydko kojarzy się z tym:

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bunt i oburzenie jest w modzie, plus wiele wysiłku nie kosztuje.

Sam 20 lat temu pracowałem na umowie śmieciowej, sam płaciłem za edukację, lepszą lub gorszą, ale też sam wziąłem życie w swoje ręce. 

Mi nikt to nie mówił co mi się należy, ale rodzice mówili mi, że na utrzymanie i życie trzeba pracować. Owszem należy głosować, ale w obecnych czasach mamy też wiele możliwości i dostęp do wiedzy i szkoleń łatwiejszy niż kiedykolwiek. 

Jeden się będzie oburzać, a drugi w tym czasie będzie pracował, rozwijał się, oszczędzał, etc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.