Skocz do zawartości

Bunt młodych - a gadają że ja jestem nie wiadomo jaki


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

Jak oni teraz tacy sfrustrowani, to co będzie za 10-15 lat. Nasłuchali się za młodu, jakie to życie piękne,

a tu rzeczywistość, nie chce się dostosować, do ich wyobrażeń..

Nie wiem czemu, ale ja ten filmik odbieram jakoś tak lewacko..

 

Chociaż faktycznie różowo nie jest, a państwo wszystko utrudnia, albo uniemożliwia..

W sumie, też jak sobie pomyśle, ile lat człowiek zmarnował na naukę, a jak go to przygotowało, do prawdziwego życia,

to przychodzi mi na myśl słowo "sabotaż"... Chociaż, ja i tak jestem dobrej sytuacji, bo koniec końców, skończyłem

przyzwoitą uczelnie techniczną..

 

Widzę, że już jest interpretacja naszego ziomka ;)

 

Edytowane przez StatusQuo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczęcie buntu (start of anger of polish youth) --> "Chcę coś zmienić więc głosuję" -->"Chuj z tym zagłosuję na mniejsze zło" --> Koniec buntu (end of anger of polish youth)

 

Jedynie co jest słusznie zauważono i zostało wypowiedziane w normalnym języku to "fatalna jakość powietrza".

Edytowane przez la paloma adieu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, BumTrarara said:

To jest dzieło, może nawet arcy, lewicowej propagandy. Mówię to bez przekąsu. Zauważcie do kogo jest adresowane to coś - do młodych, "gniewnych", antypisowskich, antykatoli. Bo starych to w żaden sposób nie przekona a młodych, którzy nie lubią PiSu, są odpowiednio zindoktrynowani lewicowo, którzy mają zasadniczo wywalone na politykę może skłonić do pójścia na wybory na zasadzie buntu właśnie. Buntu przeciwko starym, katolskim zgredom, którzy śmią im mówić co mają robić. Wiadomo, że adresaci tej reklamy, bo to jest reklama, nie zagłosują na Andrzeja, więc zagłosują na Rafałka. No a o to autorom i zleceniodawcom tej reklamy chodzi.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ideodawcą tej reklamy jest Latarnik Wyborczy,  śledząc dalej - Centrum Edukacji Obywatelskiej, w nim takie nazwiska jak Paweł Śpiewak i pani Pacewicz. To jest to samo środowisko które instaluje "system" od ponad 30 lat. Teraz mamy olbrzymi i narastający kryzys liberalnej demokracji, zarówno w aspekcie ekonomicznym, ideowym jak i społecznym. Od kryzysu finansowego narastają napięcia społeczne manifestujące się upadkiem tradycyjnych partii politycznych w wielu krajach. Ludzie w swojej masie widzą, że coś poszło nie tak, tylko jeszcze nie potrafią nazwać problemów. Nie potrafią, bo nikt ich tego nie uczy, a powszechna edukacja tworzy zastępy wykształconych idiotów. Kontrolę nad ludźmi zapewniają media i kultura. W zasadzie kulturę powinienem dać w  cudzysłów. 

 

Co zatem robią architekci porządku? Starą operację pierekirowki. Podkładają nowe "rewolucyjne" idee i kierunkują młodych do bezproduktywnego "buntu", który służy wyłącznie utrzymaniu status quo. Chyba nie ma wygodniejszego "buntownika", który pomiędzy jedną a drugą kawką w Starbucksie , będzie protestował przeciwko pogodzie. Albo człowieka warunkowanego seksualnie oczekującego wyzwolenia z "opresji społecznej". Tak oto architekci porządku odwracają uwagę od rzeczywistych źródeł problemów.  Goebbels przy dzisiejszych manipulantach byl przedszkolakiem i prymitywem.

 

Film ma na celu kanalizowanie niewerbalnego niezadowolenia młodych ludzi z rzeczywistości w ściśle określonych przez projektodawców kierunkach. Przykro się ogląda takie wulgarne intelektualne ameby, chociaż wpleciono tam wypowiedzi osób, które mają prawo być niezadowoleni (np kelner, który musi mieszkać 10 lat dłużej z rodzicami). Jednak cały obraz obraca się wokół jednej agendy.

 

 

Edytowane przez NurniF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.