Skocz do zawartości

Słabe nawilżenie cipki


Brat Jan

Rekomendowane odpowiedzi

Spotykaliście kobiety, które miały trudności tego typu?

Stres, niechęć do partnera czy po prostu tak z natury ?

A może kwestia cyklu miesiączkowego ?

 

Dobra szybka odpowiedź , bo czasu szkoda :D .

 

Dobra uciekaj od niej , jedź do tych rodziców i obmysl jakiś plan. Jak zniknąć.

 

RUN BJ, RUN i to qrwa fast. RUN AWAY :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kobieta ma ochote i jest na Ciebie napalona to aż pachnie sexem, cieknie jak z rynny, a i podczas gry wstepnej zdarzaja sie mokre niespodzianki...

Squirting.

 

A co do braku nawilżenia-żel w rękę, smarujemy vaginę i jazda.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta może uważać Cię za bardzo atrakcyjnego, ale przez pryzmat stresu, bo np ciąży na niej jakaś presja, albo ma natłok myśli, może być sucha jak pieprz. To się zdarza i nie oznacza, że jest się nieatrakcyjnym. Raz jedzie się na sucho, a raz na mokro. Jak jest sucho, to wersja ekonomiczna, czyli na ślinę i jazda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być też jakaś choroba, albo uraz psychiczny, ale najczęściej jest to brak podniecenia. Trzeba pokazać "pazur"... albo portfel.

 

No nie Bi Dżej o własnej małżonce piszę :)

Tu już nic nie pomoże , uuuuhhaaahahaa.

 

To tak jakbym Ja chciał swoją nawilżyć - o nie, na samą myśl już mi się płakać chcę, ale ze śmiechu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żona ma różną wilgotność zależną od okresu.

 

 miałem styczność z panną, bawiłem się jej cycami jakiś czas potem ręka w majtki a tam sucho

innej po takich pieszczotach majtki w kiślu

 

niestety było to za kawalera i nie rozpytałem bo może wyjawiłaby dlaczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ze swoją Bracie Janie podobnie - w sensie pożycia codziennego z tą jednak różnicą, że ja chyba jednak jeszcze działam na nią tak jak trzeba.

Wczoraj włożyłem nie tylko swoje przyrodzenie ale także nutkę zaangażowania - efekt - mokre majtki oraz podczas jednego zbliżenia 3x szczytowała w bardzo krótkich odstępach czasowych - było to jedno z lepszych naszych zbliżeń.

Dziś od rana chodzę zadowolony :)

Więc może popracuj trochę nad kobietą a efekty będą

Edytowane przez scOOtt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scOOtt

 

moja najbardziej jest mokra po minetce, sporej dawce alko + zabawy z zawiązanymi oczami, po dłuższej wstrzemięźliwości oraz w emocjonujących warunkach (np na festynie w busie-blaszaku, gdy wokół było pełno ludzi)

 

staż, rutyna, znudzenie monotonią 

 

zgadza się, że duże efekty są gdy się "popracuje" nad nią, ale nie zawsze się chce ciągle to wzbudzać, chyba wszystkie długoterminowe związki to przechodzą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie, kobiety, które regularnie uprawiają jakiś sport/ są w lepszej kondycji fizycznej szybciej robią się wilgotne i mają lepsze nawilżanie. Zaobserwowałem to wielokrotnie, wysportowany organizm działa lepiej także jeśli chodzi o nawilżanie. O sprawności seksualnej nie ma co wspominać ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie, kobiety, które regularnie uprawiają jakiś sport/ są w lepszej kondycji fizycznej szybciej robią się wilgotne i mają lepsze nawilżanie. Zaobserwowałem to wielokrotnie, wysportowany organizm działa lepiej także jeśli chodzi o nawilżanie. O sprawności seksualnej nie ma co wspominać ;)

Pod warunkiem, że nie robisz w dzień sexu bardzo ciężkiego treningu (po ciężkim treningu poziom teścia maleje dość drastycznie zeby potem powrócić do większego poziomu niz standardowy). Po Ciężkim treningu na drugi dzień sex z rana jest świetny - wyrzut testosteronu i tryb niezniszczalności ;)

Edytowane przez Kamilos2904
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko @aras zwieracz - ja nie wkładam swojej palca do "oka saurona" by stwierdzić czy udaje czy nie :)

Czuje te skurcze na swoim sprzęcie. 

Dla mnie dziwne jest to, że ona może dojść tylko i wyłącznie w pozycji na jeźdźca - jak to mówi - idealnie jej się wtedy tam układa i łechta tam gdzie trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dopiero wtedy czują dominację i to, że "jesteś Jej"?;-) Często sex jest odarty z ich ciągłej gry, zrzucają maskę i umiejętnie odczytując sygnały można wyczytać aktualny stan emocjonalny partnerki.

Dla mnie jeśli nawilżenie ciągle było dobre, a nagle go nie ma lub jest kiepskie, nie jest to jednorazowa akcja a powtarzająca się nieregularnie przypadłość (tak jak nieregularny jest stan emocjonalny partnerki), kobieta jest młodsza niż 40-45+ ( w tym wieku zaczynają się pierwsze objawy zmiany, w ostateczności prowadzące do menopauzy, który to proces może trwać kilka lat. Zazwyczaj kilka lat przed menopauzą to okres wzmożonej aktywności seksualnej i syndrom "szukania bolca") = uważaj bracie, pod kopułą samicy coś się święci i niech to będzie sygnał ostrzegawczy - nie JARASZ tak, by ciekło po udach i "chlupało" podczas stosunku. Lub cicha próba "ukarania" niedobrego misia - "Będę oziębłą, ot co !".

Edytowane przez JimmyB
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.