Skocz do zawartości

Czy mogę się przysiąść, bo jestem samotny?


maroon

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Stefan Batory napisał:

We współczesnej oczywiście. Oni mają nieco inną historię niż my, to i mają inną mentalność

To widać że mają normalniejsza sytuację niż u nas. Pamiętam zresztą taką sytuacje w Warszawie. W Parku Rydza Śmigłego. W lokalu z kiełbasami z grilla. Godzina 13. Lato. Siedzą dwaj Rosjanie. Wódeczka. Zakąska. Sok pozeczkowy. Gitara. I gadają. I śmieją się. Wódka płynie. Kiełbasą zakąszają. Na gitarze grają. Prawie mi łezka w oko pociekła bo to jest zabawa a nie tam siedzenie na telefonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Tarnawa napisał:

To widać że mają normalniejsza sytuację niż u nas.

Oj nie powiedziałbym tego. Nie doceniasz naszego pięknego kraju. Na tle Rosji Polska wydaje się rajem. Całkiem sporo Rosjan osiedla się w naszym kraju (przede wszystkim ci zamożniejsi) bo maja dosyć i nie wierzą,że w Rosji może być lepiej. Putin wydał miliardy na wojny w Gruzji, utopił Czeczenię we krwi, zajął Krym, wojna w Donbasie itd. a jednocześnie przy cenach wyższych niż w Polsce emerytury są po 500 PLN. Taki Paweł Bogdanow z Moskwy jest zachwycony polską demokracją. Bardzo mu się podoba, że w Warszawie (rządzonej przez opozycję!) widział antypisowskie banery i on był pod wrażeniem, że ich autorzy się nie bali, że władza ich pozabija.?. Przepraszam za off top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Stefan Batory napisał:

Oj nie powiedziałbym tego

Chodziło mi bardziej o relacje między ludzkie bo to że mają ciężko to wiadomo. Bywało się czasem w Kalingradzie i widziało to i owo. Jakby czas zatrzymał się w latach 90. Tak samo w Braniewie. Te kolejki do biedronki. Ale jak u nich parówki po 10 PLN to norma to głupi by byli jakby nie korzystali z tego że tutaj taniej. Może też doczekają się kiedyś normalności i tego im życzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.