Skocz do zawartości

Nieśmiało witam


Wstydliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Patryk, 26 lat. Dotarłem tu z Samczego Runa. Nie za bardzo tutaj pasuję, gdyż moje doświadczenia z kobietami nie są ani bogate, ani ciekawe, do tego kiepski ze mnie materiał na "samca alfa", ale ponieważ lubię czytać wasze forum, wiedza tu zawarta może mi się kiedyś przydać i jako użytkownik jestem zobowiązany do aktywności, witam.

Dlatego pasujesz tu. To forum ma przede wszystkim walor edukacyjny. Ja mam 2x tyle lat. I co z tego wynika? Nic, zupełnie nic.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

Z czasem czytania forum, będziesz patrzył na wszystko pod innym kątem, w szczególności na kobiety.

Jeżeli będziesz chciał się zmienić na bardziej pewnego siebie i mniej zakompleksionego to to właśnie forum Ci pomoże.
 

Przynajmniej mi pomogło, wystarczyło parę tygodni czytania, różne historię i rady oraz własne spostrzeżenia a już patrzyłem troszeczkę inaczej na zachowania innych ludzi.

No i dzięki forum polubiłem psychologie!

Jak widzisz chłopie, same plusy tylko pamiętaj żeby mieć swoje zdanie i je od czasu do czasu wtrącić :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk, 26 lat. Dotarłem tu z Samczego Runa. Nie za bardzo tutaj pasuję, gdyż moje doświadczenia z kobietami nie są ani bogate, ani ciekawe, do tego kiepski ze mnie materiał na "samca alfa", ale ponieważ lubię czytać wasze forum, wiedza tu zawarta może mi się kiedyś przydać i jako użytkownik jestem zobowiązany do aktywności, witam.

Cześć

Ps.Jeszcze nie wprowadzono obowiązku aktywności to dopiero projekt. A może o czymś niewiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.