Skocz do zawartości

Nie, to nie jest 1 kwietnia


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Nie myślałem, że takie czasy nadejdą tak szybko. Nawet szczerze mówiąc nie myślałem, że w ogóle nadejdą. Orwell i ini podobni pisarze to byli wizjonerzy...Firma kosmetyczna L’Oreal przestaje używać słowa „biały”. 

 

https://fakty.interia.pl/swiat/news-francja-w-ramach-walki-z-rasizmem-loreal-usuwa-z-opakowan-sl,nId,4578857

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coming up next:

 

- wycofanie ze sprzedaży białych kredek, flamastrów i korektorów;

- zamiana białych pionków w szachach na inny kolor lub całkowite zakazanie gry w szachy;

- wycofanie ze sprzedaży białych past do zębów; zostają tylko te z aktywnym węglem;

- breaking news; pogoda jest rasistowska, bo śnieg jest... biały;

- koniec z wypiekaniem chleba z białej mąki;

- rynek kokainistów traci klientów;

- celowa ekstynkcja niedźwiedzi polarnych i albinosów;

- białe żonobijki nielegalne;

- wycofanie koloru białego z układu heksadecymalnego;

- wycofanie ze sprzedaży żarówek o barwie światła 6000K;

- zapłodnienie za pomocą spermy staje się rasistowskie;

- konieczność zatatuowania białej gałki ocznej na czarno;

- litery tworzące wyraz "white" wycofane z alfabetu;

- biały dom przemalowany na czarno;

- wszystkie białe kruki ulegają spaleniu;

- mleko wycofane ze sprzedaży, miliony krów na bezrobociu;

- wiersz biały wycofany z poezji;

- flash w aparatach rasistowski;

- obozy koncentracyjne dla białych ludzi. 

 

To teraz czekamy, co mi się sprawdzi.

  • Like 8
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam kogoś, kto zna kogoś, kto pracuje przy obsłudze sklepu internetowego jednej ze znanych marek odzieżowych. W marketingowej nowomowie "wiodącego lidera" :P

Przez ten łańcuszek usłyszałem historię o lasce, która kupiła bluzkę czy sukienkę z zamkiem na plecach. Tylko jej się długie włosy w ten zamek wkręcały, więc żeby się nie wkręcały to je obcięła. A potem wystąpiła o finansową rekompensatę, za to że musiała obciąć włosy :D

To tylko głupota, czy już "cfaniactwo"??

 

Osobiście jestem zdania, że tzw. "odpowiedzialność społeczna" w wykonaniu dostawców dóbr konsumpcyjnych  powinna ograniczyć się do dbałości o środowisko, zatrudniony personel i produkt. Zaczęli ustawiać się w roli moralizatorów, to zbierają tego żniwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj w ramach walki z rasizmem będę walił tylko w kakaowe oko, cipka jest za biała,   dodatkowo bez wcześniejszej lewatywy ze strony partnerki, partnera - nie mówiłem ?, stałem się bi-seksualny, postępowy, modny, wszystko dla

 

dobra murzynów, którzy na dzień dzisiejszy dalej żyją w chatkach z gówna, bo ich iq zazwyczaj nie jest specjalnie  widowiskowe.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety dziwny jest ten Świat. Dowcip polega na tym iż wielkie firmy zarządzane przez białych robią co robią byle tylko przypodobać się innym rasą. Demografia Świata się zmienia- latynosi, murzyni oraz arabowie mają wysoki przyrost naturalny oraz w większości są biedni a to oznacza, że "rokują" i będą gonić bogatych białych. Białe kobiety nie chcą rodzić dzieci. W przyszłości uważam, że możemy są spodziewać ulg finansowych dla kolorowych itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Socjalne powstało w XX wieku tylko dlatego by zatrzymać komunizm w USA, UK itp. Komunizm oferował ludziom idee a kapitalizm tylko wyzysk. W związku z tym możni tego Świat wynaleźli socjal. Dokąd do wszystko zmierza? np w przyszłości powstaną emerytury obywatelskie- bezwarunkowe. Beneficjentami "pieniędzy za darmo" będą kolorowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech robią, co chcą. Ja od pewnego czasu konsekwentnie odcinam się od tego nowoczesnego świata - konsumpcji, 'smart cities' i całego tego szamba.

Oczywiście całkiem od tego nie ucieknę - niemniej jednak szkoda mojego czasu na emocjonowanie się takimi kretynizmami. Przyjdą kryzysy, a po nich wojny - ludzie będą ginąć, większość świata przekona się, że multikulturalizm to nie jest nic fajnego (bo nic takiego nigdy w historii ludzkości nie wypaliło, istniały imperia wielu kultur, ale doktryna multikulturalizmu to wymysł zupełnie nowy). Być może powróci (do pewnego stopnia) lokalność produkcji. Być może ambicją młodych ludzi będzie kształcenie się na inżynierów, nie zaś zarabianie na letsplejach. Być może dojrzejemy (jako społeczeństwo) do tego, że kobiety należy dobrze wychować, aby nie były mięsem dla dzikich (przepraszam, dla Innego...).

Ale za nim do tego dojdzie, musi być bardzo źle. Na razie jeszcze nie doszliśmy do tego miejsca, ale spokojnie - zmierzamy tam.

 

Edytowane przez zychu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Ważniak napisał:

- zamiana białych pionków w szachach na inny kolor lub całkowite zakazanie gry w szachy;

Białe pionki mogą być, pod warunkiem, że zaczną jako drugie i dostaną wpierdol.

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, zychu napisał:

Ja od pewnego czasu konsekwentnie odcinam się od tego nowoczesnego świata - konsumpcji, 'smart cities' i całego tego szamba.

Podzielam Twoje zdanie.

Jesteśmy non stop bombardowani masą negatywnych informacji. Otwierasz internet i... tu się kłócą; tam komuś źle; tamci mają nie tak z głową; a ci znowu coś zniszczyli.

Tak co miesiąc coś nowego. Człowiek się nakręca tylko, a tak na prawdę nie ma z tym na co dzień nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee.. tam, nie martwcie się. W Italii jeszcze jest daleko do równouprawnienia kolorowych, a co dopiero takich akcji. U mnie w Bajlando jest zadeklarowany faszysta - czyli człowiek pracujący na faszach (faschi), rolnik po prostu, były poseł do parlamentu włoskiego, co prowadzi sklepik i gówno mu mogą zrobić. Ma na ścianach zdjęcia Duce, oraz grupowe z młodymi ludźmi, którzy sobie w najlepsze zamawiają pięć piw. Co ciekawe, lubią go młode dziewczyny i otaczają go tłumnie, przesiadują mu na progu, choć  na wiosce ich ogólnie jest mało.

 

Także gościu sypie sobie spokojnie piach w tryby tej gównomaszynki i jeszcze wychowuje sobie młode pokolenie. Dlatego ja jestem spokojny. Na codzień, jest dość tolerancyjny, na swoich plantacjach, ma wszystkie narodowości i kolory skóry, każdy zapierdala, jak umie i za ile umie.

 

Może w miejsce L'Oreala wprowadzę do asortymentu oliwę white power od niego, kupicie?

 

A najlepsze są mordy Niemców, którzy tam zajrzą do środka i widzą, co ma na ścianach. To poczucie winy pomieszane z zażenowaniem, bezcenne... :D Ale oliwki od niego kupują, bo ma najlepsze i chuj. Także, tego...  

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, cst9191 napisał:

Tak w ogóle, jeśli czarni brzydzą się wszystkim co ma związek z białymi

Ale Iphony to kradli jak pojebani, a Apple założył biały Steve Jobs. 

Czemu czarni używają sprzęty zaprojektowane przez białych?

Beka z tego świata :D 

 

Wrzucę mema dla rozluźnienia.

 

f6f832b949b37a25b1992f3153e7ca13.jpg

 

  • Haha 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red I tak mam u niego zniżkę. 

 

Ludzie tego nie ogarniają, że to wojenka różnych hochsztaplerków przeciw nim, nie każdy się tak samo obroni, a niektórzy są wręcz bezbronni. Tu po prostu pewne rzeczy nie przejdą, nie ma takiej fizycznej możliwości. W Italii jest w mentalności jeszcze dużo rasizmu takiego nawet, że jak przyjedziesz z kolorowym człowiekiem do pracy, to cię klient wyprosi, że sobie nie życzy. Ja tego nie przeżyłem, ale moi znajomi przeżyli. Czy to dobrze? Oczywiście, że nie, ale na obecną sytuację - jak znalazł. Pała przegięta w lewo, czy prawo - może się wyprostuje. Ale najważniejsze, że jest z twardego materiału i byle zadyma jej nie przegina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.