Skocz do zawartości

Kononowicz w TVP - zapowiedź


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się, jakie jest clou zwiastunu tego programu.

Nie pokazali w nim nic, co byłoby niezgodne z prawem. Do tego ten wyrwany z kontekstu szot, gdzie major ~3 lata temu chciał znokautować mexicano. ;) 

 

Wydźwięk był taki, jakby czymś nagannym było zarabianie na lajtach. Jest popyt na takie treści, rynek zweryfikował.

Mimo wszystko, nie dochodzi tam do żadnych większych nadużyć, nikomu nie dzieje się krzywda*. 

 

*sytuacje, jak sporadyczne dostanie kubkiem w głowę przez konona, to ryzyko zawodowe

 

Osobna kwestia to rozliczanie się z tego, tutaj jedynie mogłyby być problemy, gdyby ujawnili nieprawidłowości.

Ogółem czuję już przesyt tym universum, od 2015r cyklicznie je obserwowałem i chyba powoli wystarczy. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

 

Mimo wszystko, nie dochodzi tam do żadnych większych nadużyć, nikomu nie dzieje się krzywda*. 

 

*sytuacje, jak sporadyczne dostanie kubkiem w głowę przez konona, to ryzyko zawodowe

 

Problem właśnie polega na tym że tu się dzieje bardzo dużo krzywdy. Konon- knur to nie jest śmieszny bezrobotny pasożyt a la Ferdek Kiepski. On jest niebezpiecznym psychopatą o skłonnościach psychopatycznych. Naprawdę Nerowi nie działa się krzywda? nie działa się krzywda ludziom pomówionym i obrażanym przez tego delikwenta? nie działa się krzywda osobom na które napisał donosy? nie tracimy społecznie kiedy on bezpodstawnie wzywa różne służby za nasze pieniądze? nie tracimy też moralnie kiedy widzimy że knur jest we wszystkich swoich poczynaniach bezkarny? przecież to jest dla nas demoralizujące. A tak ponadto to naprawdę wszystko jest zgodne z prawem kiedy knur jeżdzi samochodem bez przeglądu i bez okularów- przypominam że to jest zaawansowany cukrzyk i na pewno nie ma dobrego wzroku. Czas skończyć z tą bezkarnością i niech mu się ktoś wreszcie dobierze do tyłka i przeflancuje do zakładu psychiatrycznego skąd będzie mógł głosić swoje orędzia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jarema Miałem na myśli jedynie to streamowanie, bo całościowo patrząc, to postać konona i jego "aktywność" nie należy do pozytywnych, pisząc eufemistycznie.

Nie wiem, czy w tym reportażu poruszą wątki, o których wspomniałeś.

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Shambler napisał:

Żeby Konon został poważnie ukarany to musiałby poważnie podpaść komuś z rządu albo jakiemuś uprzywilejowanemu oligarsze. Za Magikarpia z Torunia wzięli się dopiero jak zaczął mówić krzywe teksty o prezydencie Adamowiczu. 

Kononowicza znajomym jest Łukaszenka, ma też znajomości w białoruskiej mafii. Poza tym to prawnuk Piłsudskiego.

 

On jest nietykalny innymi słowy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać, aż całe to tałatajstwo pokroju Kononowicza, Magicala, Rafonixa i innych po prostu zniknie z przestrzeni publicznej, a każdy, kto wysłał im choćby złotówkę, oby spłonął w ogniach piekielnych - bo to właśnie ci ludzie - zwykłe szczury - są największą patologią, a nie główne postaci tych wszystkich internetowych "show".

Cytat

Stuleje bez życia chcą widzieć tragedię za szybą pancerną
Chcą poczuć emocje, lecz na bezpieczną odległość
Nie brudzić swych rączek, nie widzieć też konsekwencji
Co ty się pod to pałujesz?
Lubisz popatrzeć, jak człowiek się męczy, co jest?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też obawiam się że knur ma jakieś plecy bo to niemożliwe że on tak sobie funkcjonuje i jedyne konsekwencje jakie go spotykają to obrzucony kałem samochód, obrażliwe napisy albo wybite szyby. Z punktu widzenia prawa to on już tyle paragrafów naruszył i tyle razy że można tym obdzielić niemałą rodzinę- i nic, prawo milczy, może faktycznie tam jakaś mafia ma konona pod swoją opieką?. Ja myślę że w takiej sytuacji on już dawno powinien być albo zarzucony karami do płacenia i komornikami albo w zakładzie. I mam nadzieje że dzięki mediom tak się stanie,

11 minut temu, Ważniak napisał:

Nie mogę się doczekać, aż całe to tałatajstwo pokroju Kononowicza, Magicala, Rafonixa i innych po prostu zniknie z przestrzeni publicznej, a każdy, kto wysłał im choćby złotówkę, oby spłonął w ogniach piekielnych - bo to właśnie ci ludzie - zwykłe szczury - są największą patologią, a nie główne postaci tych wszystkich internetowych "show".

 

 

 

36 minut temu, Shambler napisał:

Żeby Konon został poważnie ukarany to musiałby poważnie podpaść komuś z rządu albo jakiemuś uprzywilejowanemu oligarsze. Za Magikarpia z Torunia wzięli się dopiero jak zaczął mówić krzywe teksty o prezydencie Adamowiczu. 

O różnych osobach ze świata polityki już się wypowiadał, zresztą groził coby nie mówić głowie sąsiedniego państwa- Putinowi, ponadto spalił flagę państwa islamskiego. Trzeba mu przyznać że ma jakieś szczęście w tym wszystkim bo zobacz ze normalnie to ludzie konfidentów traktują jak podludzi a tutaj stary jawnokonfident jest maskotką i ulubieńcem młodzieży

34 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

@Jarema Miałem na myśli jedynie to streamowanie, bo całościowo patrząc, to postać konona i jego "aktywność" nie należy do pozytywnych, pisząc eufemistycznie.

Nie wiem, czy w tym reportażu poruszą wątki, o których wspomniałeś.

Mam nadzieje że w jakimś stopniu poruszą bo to o czymś muszą tyle czasu mówić. Zresztą jutro zapewne program będzie miał dużo większą oglądalność, media przyczepią się tego tematu i nie odpuszczą. Knur zostanie zlustrowany jak mało kto i trafi tam gdzie jego miejsce- nafaszerowany tabletkami w pampersie do Tworek, Lublińca czy tam Choroszczy.

Pomagaj Kononowi, każdy dzionek w roku

On Ci podziękuję na 3ce w Białymstoku

 

Przynieś mu mleka, coli, obiadki gotowane

wezwą Cię na 3kę, masz to murowane

 

Daj mu także 100wkę, albo nawet 300

przesłucha Cię gliniarz, to rzecz oczywista

 

Daj mu też sto funtów jak z Englandu Lipka

usłyszysz żeś głupia, k... jest i brzydka

 

Przynieś mu wódeczki, prezent w urodziny

wygoni Cię szybko ze swojej meliny

 

I z tego wszystkiego jeden morał taki

knurowi pomagają durnie i tępaki

 

Mam takie refleksje, taki przekaz mój

Kononowicz k..., Kononowicz ch...j

Edytowane przez Jarema
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.