Skocz do zawartości

Ważne! Proszę by każdy użytkownik przeczytał.


Rekomendowane odpowiedzi

Idea ideą, pobożny żar niesienia zmian w społeczeństwo pobożnym żarem ale do garnka trzeba coś włożyć i rachunki za coś opłacić.

Czyli życie. A ono wymusza pewne minimum zachowania, bez którego ciężko funkcjonować w jego ramach.

 

Jako człowiek starający się trzeźwo stąpać po ziemi proponuje Ci Marku wprowadzenie reklam - myślę, że potencjalnych

reklamodawców, choćby męskich gadżetów, będzie multum. Zawsze coś skapnie na prowadzenie interesu. Nie masz konta - widzisz

więcej reklam + jakieś ograniczenia w dostępie do treści. Masz konto i jesteś zalogowany - mniej reklam i bez ograniczeń co do treści.

 

Nie gardź pieniędzmi, one są tylko środkiem do celu - choć tak wielu błędnie myli je z samym celem. Nawet Chrystus parał się branżą

pomnażania dóbr materialnych - bez tego nie dał by rady albo byłoby mu ciężej (biblijne cudowne rozmnożenie chleba)

 

Nawet adbloka wyłączę ;)

 

S.

Edytowane przez Subiektywny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok prostszy system, wchodząc na stronę widać tylko stronę główną. Przeglądanie działów (wejście w forum głębiej niż braciasamcy.pl) wymaga rejestracji. Jeśli w ciągu 72h zarejestrowany nie napisze 1go posta, jest kasowany.

 

Pierwsza strona robi apetyt samymi tytułami działów, czy ostatnich wątków z prawej strony na pasku.

 

Widzisz np. "manipulacje kobiet i obrona przed nimi" ale nie możesz wejść dalej, pokusa nie do odparcia, trzeba się zarejestrować ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie aktywny =spadaj

Plecie bzdury na sztuke=spadaj

Troll =spadaj

Itp.itd.

Po pewnym czasie możemy na swój sposób poznać każdego użytkownika i czujność powinna załatwić sprawę .

Jakiekolwiek ograniczenia mogą uderzyć w tych naprawdę potrzebujących.

Jeden zarejestruje się i będzie pisał po pierwszej wizycie a drugi będzie potrzebował więcej czasu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok prostszy system, wchodząc na stronę widać tylko stronę główną. Przeglądanie działów (wejście w forum głębiej niż braciasamcy.pl) wymaga rejestracji. Jeśli w ciągu 72h zarejestrowany nie napisze 1go posta, jest kasowany.

 

72h to naprawdę dużo... Jeśli masz 5 minut na rejestrację, znajdziesz dodatkowe 5 na powitanie. Myślę że doba wystarczy.

 

 

Nie aktywny =spadaj

 

 

Ok, aktywność łatwo można zmierzyć, ale jaki okres czasu będzie brany pod uwagę? Jeden użytkownik pisze więcej drugi mniej, trzeci prawie wcale. Normalna sprawa. Większość użytkowników ma podobne poglądy na relacje mężczyzna-kobieta, które są główną tematyką forum. Nie ma sensu aby dajmy na to 70% użytkowników wypowiadało się w każdym temacie tylko po to aby wyrobić normę, powielając tym samym odpowiedzi poprzedników.

Edytowane przez Neandertalczyk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok prostszy system, wchodząc na stronę widać tylko stronę główną. Przeglądanie działów (wejście w forum głębiej niż braciasamcy.pl) wymaga rejestracji. Jeśli w ciągu 72h zarejestrowany nie napisze 1go posta, jest kasowany.

 

Pierwsza strona robi apetyt samymi tytułami działów, czy ostatnich wątków z prawej strony na pasku.

 

Widzisz np. "manipulacje kobiet i obrona przed nimi" ale nie możesz wejść dalej, pokusa nie do odparcia, trzeba się zarejestrować ;)

 

kwestia tylko jaka jest idea forum? bo z takim podejściem to będzie to tylko malutki krąg wtajemniczonych. 

a skoro Marek poświęcił tyle lat żeby dojść do pewnego poziomu, to jak dla mnie trzeba iść za ciosem i zadziałać na miliony, a jak już się oddziałuje na miliony to jest się milionerem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie,trzeba sobie odpowiedzieć co jest lepsze ; kij  czy marchewka?

uważam ze marchewka

 

kiedyś już wspominałem ze dobrze byłoby wydzielić czesc forum do którego uzyskiwaloby się dostep dopiero po zamieszczeniu określonej ilości merytorycznych treści.

które np.ocenialiby tylko moderatorzy,przyznajac punkty, gwiazdki,penisy czy co tam sobie wymysla.

 

korzyść bylaby tez taka ze do tych treści nie mieliby dostępu wszyscy,ale osoby które cos wniosły i czyms się wykazaly,czyms się podzielily ze wszystkimi.

czasem jest tak ze chcielibyśmy cos napisac,ale sa to sprawy bardzo osobiste i nie chcemy się nimi dzielic ze wszystkimi użytkownikami,a jedynie z tymi którzy daja tez cos od siebie.

 

komu będzie zalezec będzie się starac,ale będzie to marchewka,a nie kij walacy w tylek i zmuszający do czagos,

często potrzeba czasu żeby dojrzeć

wiem po sobie,zarejestrowalem się rok temu,ale udzielam się od kilku miesiecy

tak ze pomysl z przymusowym pisaniem uważam za nie calkiem trafiony.bedzie dużo byleczego

 

ale wyższy level jako nagroda będzie motywowac

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości wątków odpowiedzi na nie pokrywają się merytorycznie z tym, co sam bym napisał, więc po co powtarzać w kółko to samo? Mamy statystycznego użytkownika, niedawno się otrząsnął i powoli orientuje się jak to działa, przywitał się i czyta sobie forum często nie włączając się w dyskusje [ nie ma doświadczenia] Wolę przeczytać jego pierwszy post po dwóch miesiącach, kiedy wszystko już sobie poukłada, i będzie on wnosił coś nowego na forum. Dążmy do jakości, a nie ilości. Konieczność rejestracji i przywitania się - jestem na Tak, normy postowe - dla mnie nie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi milionami nie przesadzajmy :P Miliony to może mieć kwejk a nie coś w miarę rozsądnego.

Osobiście jestem za ograniczeniem, czasem wstrzymuję się z pisaniem bo ktoś to może odnaleźć i skojarzyć mnie i sytuację. Bezosobowo i bez sytuacyjnie pisać nie chcę bo tekst straci duszę.

Mógłby być np. jednokrotny przelew smsem 5 zł na konto Marka. 

Bez konta tylko dostęp do kilku działów.

Żadnego wymuszonego pisania bo skończy się to zalewem niskiej treści.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odzywałem się, gdyż z powodu braku doświadczeń z kobietami nie miałem nic konstruktywnego do dodania. Powielałbym posty bądź mnożył głupoty. Tak, są inne działy, ale nie dla nich się rejestrowałem. Piszę to w imieniu użytkowników takich jak ja, którzy potrzebują czasu na zaaklimatyzowanie się.

 

Myślę, że niemożność pisania postów przed rejestracją jest wystarczającym ograniczeniem. W końcu większość użytkowników wylądowała tu po mocnym kopie w dupę od kobiety i na pewno długo nie zwlekali z opisaniem swojego przypadku. I za cholerę nie rozumiem, co złego jest w swobodnym dostępie do zamieszczonych tu treści? Tym bardziej że, o ile dobrze zrozumiałem, Markowi zależy na ich upowszechnianiu. Na przykład łatwiej jest kogoś zachęcić do przeczytania kilku cennych wątków z forum niż wpisu z Samczego Runa, z rozwlekłym wstępem pełnym metafor, który wymaga od czytelnika pewnej determinacji.

 

Miesiąc czasu na rozpoczęcie aktywności wydaje mi się rozsądnym wyjściem.

 

Edycja: część regulaminu dotycząca obowiązkowej aktywności powinna być wyeksponowana. Powiedzmy sobie szczerze, nie każdy czyta regulaminy, a nakaz aktywności jest rzadko spotykany, o ile w ogóle.

 

PS moim celem nie było wzbudzanie litości.

Edytowane przez Wstydliwy
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Edycja: część regulaminu dotycząca obowiązkowej aktywności powinna być wyeksponowana. Powiedzmy sobie szczerze, nie każdy czyta regulaminy, a nakaz aktywności jest rzadko spotykany, o ile w ogóle.

 

Każdy nowy użytkownik, ma obowiązek zapoznać się z CAŁYM regulaminem i go przestrzegać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, dobry pomysł - dzięki. Ktoś bez konta może obejrzeć tylko kilkanaście stron. No i rozwiązanie problemu w garści :)

Podpowiem, żeby to nie były randomowe wypowiedzi i tematy ale te najbardziej wartościowe, z największa ilością lajków.

Tłusty, soczysty robak na haczyku :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy nowy użytkownik, ma obowiązek zapoznać się z CAŁYM regulaminem i go przestrzegać.

 

Ja przeczytałem tylko część, gdyż regulaminy są podobne, a to nie pierwsze forum, na którym się rejestruję. Przymusu aktywności nawet się nie domyślałem, dopóki sam Marek mnie nie pouczył. Gdybym trafił tu po zaostrzeniu regulaminu, byłbym traktowany jak intruz, i to tylko dlatego, że nie miałem śmiałości czegoś napisać i poddałem się rutynie. No nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ten limit postów jest dobrym wyjściem. Ja w porównaniu do większości użytkowników mam nikłe doświadczenie w "samczych sprawach" i po prostu czasem nie chce pisać o czymś, o czym nie mam pojęcia, żeby nie wyjść na ignoranta.

                       Limit postów jest dobrym wyjściem, a rejestracja na forum powinna być PŁATNA.

Ja mam przebogate doświadczenie ( 20 lat małżeństwa ) i nadal jestem ignorantem. Mam ogromną wiedzę pod tytułem " Jak nie powinno być w związku ". Powinieneś pytać i pisać o czym chcesz, i przede wszystkim dużo czytać. Kogo to obchodzi, że wychodzisz we własnych oczach na ignoranta ? Twoja samoocena, to goowno.  Zacznij od książki " Odpowiednio dobry ". Sorry Winetou za mały off top

Edytowane przez kic-anty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Żadnych money itd, nawet najszczytniejsze organizacje non -profit popadały  gdy profit sie pojawił. !!!!

   Można ewentualnie wspomóc forum jeśli sytuacja finansowa będzie nieciekawa. Non problemosos.

 

2. Nie piszesz 2 tygodnie do miesiąca - jesteś ostrzegany !!!! Brak odpowiedzi w terminie 48 -72 h konto usunięte.

   

    Wyjątek - jeśli naprawdę nie możesz pisać , w przypadku losowym , brak dostepu do komputera , internetu , choroba itd.

    piszesz usprawiedliwienie do moderatotów !!!!! Np. tak nawet lakonicznie " je$em zą Gr&nicomn i net m! siem p!er.....l!" :D

    Proszę o odroczenie - morderatory, fajne chopy, zrozumieją ;) .

 

    No i tyle, jak dla mnie SH

 

 

fuck_you-zdj%C4%99cie-w-tle.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Żadnych money itd, nawet najszczytniejsze organizacje non -profit popadały  gdy profit sie pojawił. !!!!

   Można ewentualnie wspomóc forum jeśli sytuacja finansowa będzie nieciekawa. Non problemosos.

 

Dzięki za wyjaśnienie, nie znam się na marketingu. Sądziłem, że parę zeta za wjazd nie ma znaczenia. Na mnie konieczność wydania kasy zawsze działa mobilizująco. 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.