Skocz do zawartości

Czy spokojny chłopak ma szansę na dziewczynę?


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie czy spokojny chłopak może mieć dziewczynę? Bardzo mnie zastanawia. Zawsze w szkole byłem cieniem dla dziewczyn. Byłem takim kujonem, w okularach, nigdy jakas się w szkole nie wyróżniałem oprócz nauki. Nie jeden walnał żarcikiem na lekcji to dziewczyny na jego widok dostawały ślinotoku. Nigdy nie byłem zaproszony na 18 jedynie kolega z ławki mnie zaprosił, ale to wynikało bardziej z tego żeby mnie nie urazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynę mieć może... Ale co dalej... Kobieta gardzi podświadomie takimi kujonami. Sytuacja się zmienia gdy taki kujon zacznie zarabiać konkretny hajs. Ale i tak będziesz w jej oczach dostarczycielem dóbr. 

Pracuj nad sobą, poczytaj forum, kup "Kobietopedie" u naszego Marka. I małymi kroczkami ucz się by być atrakcyjnym, pewnym siebie facetem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak "mieć szansę na kogoś". W jakiej pozycji stawia Cię takie myślenie? Pamiętaj jedno- jeśli ktoś wyczuje w Tobie słabość i postawę ofiary to bezwzględnie to wykorzysta dla swoich celów. Jeśli myślisz w ten sposób to przyciągniesz taką rzeczywistość - ogień z piekła Cię dosięgnie. Skup się na tym na co masz wpływ- podejmuj własne decyzję a prędzej czy później Twoja wartość wzrośnie. To ty masz wybierać a nie być wybieranym

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przede wszystkim wyznacz sobie jakieś cele nie związane z dupami, dupy to tylko dodatek do tego do życia.

Jeśli uczynisz z tego cel główny, to jak osiągniesz cel, to już nic nie będziesz miał przed sobą, zostanie rutyna i powolny rozkład, aż w końcu

dziewczyna nie będzie wiedzieć, co czuje, bo będzie widzieć, że jest dla gościa całym światem.

Niezależnie od tego jaki jesteś i w jakim miejscu życia się znajdujesz, są pewne uniwersalne reguły, do których się trzeba zastosować, żeby

nie być lamusem. A pierwsza z nich, to mieć wyjebane na laski.. Jeśli tak nie zrobisz, to będziesz podświadomi stawiał się w roli podnóżka, służącego,

bo będziesz myśleć, że musisz coś zrobić, żeby Cię polubiła. Najgorsze jest to, że niektóre dziewczyny takie rzeczy widzą, ale mimo wszystko

na to przystają, ale w takich warunkach będziesz jedyni dawcą zasobów i jest tylko kwestią czasu, kiedy przeskoczy na inną gałąź..

Jak patrzysz na dziewczynę, to albo Ci się podoba albo nie, ona nie musi nic robić, albo jest atrakcyjna dla Ciebie albo nie.

A jeśli nie jest, to przeważnie i tak, to co zrobi nie ma znaczenia.. Z kobietami jest podobnie. Musisz reprezentować pewien minimalny poziom, żeby

w ogóle chciała z tobą gadać jak z facetem. Jeśli jesteś szczupły i chudy, to trzeba trochę popakować. Trzeba się też w miarę schludnie

ubierać.

Trzeba też mieć jakieś hobby, pasje, związane z wychodzeniem do ludzi. Ludzi się poznaje przebywając z nimi mimowolnie, a nic tak na

to nie przyciąga jak wspólna zajawka. Oczywiście nic z tego nie będzie jeśli twoją pasją jest C++ i masz tylko jednego ziomka, z którym

możesz o tym pogadać :) Trzeba wychodzić z domu. Wdaje mi się, że takim pierwszym z brzegu bezpiecznym rozwiązaniem jest jakiś kurs tańca,

albo znalezienie ekipy, do chodzenia po górach, nocleg w schronisku, wieczorny browarek,.. a może motor i jakieś zjazdy. Może nauka jakiegoś bardziej

egzotycznego języka, a może nawet nie egzotycznego.. W liceum chodziłem prywatnie na angielski, i poznałem tam jakieś dziewczyny..

Nie musisz, koniecznie zacząć od zarywania dup, jeśli pokręcisz się wśród ludzi, którzy są z kobietami obeznani, to zawsze coś podpatrzysz, zaobserwujesz, oswoisz się..

Na studiach na przykład wielu znajomych miałem z treningów i często w soboty wychodziliśmy na miasto na imprezy.. A na imprezach oczywiście były dziewczyny, no

bo po co się tam wychodzi, przecież nie tylko na browara.. Zresztą, jeśli w ogóle robisz coś ze swoim życiem, to już jest jakiś temat do pogadania, do powymieniania

poglądów..

Jeśli jesteś nerdem, to znaczy, że reprezentujesz sobą pewnego rodzaju potencjał, a on powinien się zrealizować w pewnym momencie w postaci lepszej pracy,

lepszych zarobków. Graj tą kartą. Idą niepewne czasy, Ci, którzy tylko ładnie wyglądają, możliwe, że będą kiedyś chodzić głodni..

 

Swoją drogą, najtrudniej chyba jest ruszyć dupę, jest tyle prostej, banalnej wiedzy, która daje rezultaty, ale ludzie tego po prostu nie robią, bo moim zdaniem,

większość ludzi nie chce czegoś tak na prawdę, ale "chciało by". Jakby cię ktoś spytał czy chcesz jacht, to byś powiedział, że tak, ale jak by Ci powiedział, to se zarób, to byś

powiedział.. aaa to nieeeeeee, nie potrzebny mi.. za dużo wysiłku..

Jesteś gruby, zacznij biegać.. banalne? A ile osób jest grubych? Ile osób narzeka zamiast coś zrobić?

Trzeba podjąć pewne decyzje i postawić się w sytuacji, w której dobrze rzeczy będą zachodziły z automatu..

Edytowane przez StatusQuo
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy może mieć dziewczynę, i mały i duży, i taki gruby i taki chudy. I ja i ty również możemy mieć, tylko wystarczy chcieć. Prześledź swoje pragnienia a okaże się, że tak naprawdę tego nie chcesz. Gdybyś tego mocno chciał to większość swoich działań podporządkowałbyś pod znalezienie partnerki. Czytałbyś książki o podrywaniu, zgłębiałbyś psychologię kobiet. Presja byłaby tak mocna, że odważyłbyś się i zacząłbyś zagadywać i finalnie byś ją znalazł. Zauważ, że Ci, którzy mają dziewczyny, mieli bardzo silne pragnienie zdobycia jej i kiedy ty siedziałeś w książkach, to libido kierowało ich ku nawiązywaniu znajomości.

 

Nie pytaj więc, czy masz szansę na dziewczynę, zapytaj lepiej siebie, czy faktycznie to jest dla Ciebie tak ważne, że chcesz poświęcić czas, energię i pieniądze na jej znalezienie a później utrzymanie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemiana kujona w kujona-badboya.

 

Najpierw imprezy z chlaniem do odcięcia.

Następnie trawa plus czasem jakaś piguła.

Trening na Divach.

Trochę na siłowni aby załapać sylwetkę. 

Motocykl albo auto BMW/Audi. Może być stare - i tak się na tym nie znają.

Jakieś tatoo na ramieniu.

Dużo narcyzyzmu - kobiety to lubią.

 

1-2 lata takiego prowadzenia się i nie jesteś już kujonem. 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy spokojny facet ma szansę na dziewczynę? Oczywiście że tak. Czy powinien ją mieć? To zależy czego oczekuje od zycia. Jako kujon jesteś zwykle targetem dla dominy.Herod baby co potrzebuje nieśmiałego chłopczyka aby porządzić nim jak mamusia tatusiem. Oczywiście musisz mieć hajs bo domina też ma swoje wymagania. Jeśli chcesz coś lepszego to musisz zainwestować w siebie. Zwiększyć swoją pewność siebie i poczucie zajebistosci. Wtedy może uda się wskoczyć na poziom cichej myszki co to do kościółka co tydzień lata i w przeciwieństwie do herod baby jest szczupła i niższa. Oczywiście tu też musisz mieć hajs i dobrą rodzinę bo cicha myszka się ceni i jak mi powiedziała kiedyś na szybkich randkach jedna taka  gorąca katoliczka nie zwiąże się z facetem co nie ma wyłożonego podjazdu do garażu czerwoną kostką brukową. 

 

A tu poradnik filmowy. 

 

Edytowane przez Tarnawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo spokojnych chłopaków z fajnymi dziewczynami. Kolesie się nie potrafią odezwać w towarzystwie i tylko siedzą i zamulają. Oczywiście żeby być takim misiem to trzeba być wysokim i ładnym. Takim typom dziewczyny same siadają na kolanach i nagle jest związek, nawet koleś nie wie jak to się stało, tak wolno kuma.

Więc rada to być po prostu ładnym albo się wysilić i ruszyć dupe na trening, poznać ludzi i już przestać być spokojnym, bo to żadna dobra cecha przymulać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mieć pod warunkiem że spotka drugą taką spokojną. Ponoć  przeciwieństwa się przyciągają z wiekiem przestaje w to wierzyć. Spokojny chłopak nie wyrwie imprezowiczki pełnej temperamentu, która potrzebuje emocji i odwrotnie. Nie ma szans. Ma szansę, ale musi szukać w swoim targecie kobiet równie spokojnych. O ile na początku dziewczyna pełna wigoru może imponować temu spokojnemu to w dalszym etapie i później nie ma prawa to się udać. Za duża różnica temperamentów. 

Edytowane przez Kimas87
Błąd
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu ma nie mieć ?  I na serio nie musi się przemieniać w kujona/chada lub kujona/badboya - za dużo wkładacie w to wszystko ideologi, a w większości to tylko kwestia przełamania się, podejścia i zagadania, a nie czekania aż laski same będą się na nas wieszać z szpagatem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, amber99 napisał:

Tak jak w temacie czy spokojny chłopak może mieć dziewczynę? Bardzo mnie zastanawia. Zawsze w szkole byłem cieniem dla dziewczyn. Byłem takim kujonem, w okularach, nigdy jakas się w szkole nie wyróżniałem oprócz nauki.

Dziewczynę mieć może, ale czy będzie z niej zadowolony a ona z niego?

 

Bycie kiedyśtam kujonem i "spokojnym" nie usprawiedliwia Cię od nie pracowania nad sobą.

Jesteś chujowo ubrany - popraw ubiór.

Boisz się ludzi - popraw to.

Nie wyróżniasz się? Zacznij się wyróżniać.

 

A dziewczyna się przypląta, na Twojej liście rzeczy do zrobienia powinna być na miejscu milion-którymśtam.

 

PS. Spokojny w życiu możesz być, ale w łóżku już nie. Masz ją rżnąć energicznie tak żeby się zdziwiła. Inaczej będziesz ją nudził.

Edytowane przez Imbryk
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdania, że trzeba być sobą i nie warto się na siłę zmieniać pod nikogo. Wszystko co robisz musi być spójne i autentyczne. Udawanie kogoś kim się nie jest, jest sztuczne. Choć wiadomo, jak jesteś mocno aspołeczny,  to warto nad tym popracować. Co do dziewczyny. Trzeba szukać takiej o podobnej osobowości do naszej. Zwłaszcza, jeśli celem jest LTR.  

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.