Skocz do zawartości

Czy spokojny chłopak ma szansę na dziewczynę?


Rekomendowane odpowiedzi

Z takim podejściem to pozostaje tylko "ręczny", jak ktoś jest przerywem - tz. jak ktoś chce nim być to nic mu nie pomoże i nie ważne czy ma okulary, jest kujonem, jest spokojny i cichy, najlepiej podpiąć się pod jakąś grupę i mieć na wszystko wytłumaczenie, nic nie robić bo po co, jak i tak mi się nie uda, bardzo to wygodne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BlacKnight napisał:

@bassfreak Jak siebie określasz ,spokojny czy nie ? 
 

Tak z ciekawości pytam.

Zależy co masz na myśli spokojny, jak ktoś lub coś mnie wkurwia to do spokojnego mi daleko potrafię drzeć ryja bluzgać poniżać wkurwia mnie jak bardzo ten naród jest spierdolony ale jestem okropnie introwertyczny jak nie trzeba to się nie odzywam w ogóle taki zamknięty w sobie ale nie całkiem że aspołeczny (jak idę na miasto to dopiero gadane mam po alko)

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, amber99 said:

Tak jak w temacie czy spokojny chłopak może mieć dziewczynę? Bardzo mnie zastanawia. Zawsze w szkole byłem cieniem dla dziewczyn. Byłem takim kujonem, w okularach, nigdy jakas się w szkole nie wyróżniałem oprócz nauki. Nie jeden walnał żarcikiem na lekcji to dziewczyny na jego widok dostawały ślinotoku. Nigdy nie byłem zaproszony na 18 jedynie kolega z ławki mnie zaprosił, ale to wynikało bardziej z tego żeby mnie nie urazić.

Z moich obserwacji - tak, spokojny chłopak może mieć dziewczynę.

Z tym, że z reguły nie tę dziewczynę, do której się ślini i o której myśli jadąc na ręcznym.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wpadnie w namiętne ręce borderki (szukającej spokoju, którego nie ma w sobie), wtedy przeżyje coś, co będzie wspominał do końca życia. Ja swoich doświadczeń nie żałuję, bo mimo bólu, który przyniosły, były to najpiękniejsze chwile mojego erotycznego życia.

 

A tak poważniej @amber99, przyjrzyj się temu tekstowi: https://bladymamut.wordpress.com/2014/04/05/krol-wojownik-czarodziej-i-kochanek-kwck/ . Ja zrozumiałem z niego m.in. to, że będąc danym typem osobowości należy rozwinąć w sobie cechy przeciwległego typu, np. ja jestem Kochankiem/Poetą, naprzeciwko jest Wojownik (z kolei naprzeciwko Króla leży Czarodziej). Dopiero wtedy uzyskasz w miarę funkcjonującą pełnię, ja to nazwam swoją "męską nogą" :D . Ja swoją wrażliwość uzupełniam pracą nad dyscypliną, samoświadomością, i odwagą (generalnie pewnością siebie) oraz formą fizyczną. Inaczej będziesz wzdychał do przeciwległego typu (jak ja do Wojowniczek). Natomiast wypracowanie sobie choćby częściowo cech z naprzeciwka pozwala na w miarę zwrównoważony rozwój i daje nadzieję na w miarę stabilny związek, w przeciwnym razie kobieta zacznie dominować (przynajmniej w tym układzie który ja przerabiałem jako Poeta z Wojowniczkami). To długa robota, ale opłacalna, uwierz mi. Nie dla baby, tylko dla siebie. Bo inaczej będziesz szukał kobiety jako nośnika cech, których nie masz, a to prosta droga do zjebania sobie życia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bassfreak napisał:

jak nie trzeba to się nie odzywam w ogóle taki zamknięty w sobie ale nie całkiem że aspołeczny

Ja to z tym mam problem jeszcze. Szczególnie w grupie ale powoli wychodzę do ludzi.

 

A po alko powiem ci że potrafię się zamknąć w sobie bardziej niż na trzeźwo.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie nie. Kobietami rządzą emocje. Kobieta jest w stanie wybaczyć facetowi, jak ten będzie ją napierdalał, poniżał, szantażował. Każda kobieta powie: "nie patrzymy w facetach na wygląd, chodzi o charakter ..." tymczasem najwięcej facetów w związkach właśnie taki ma charakter - agresywni, niestabilni emocjonalnie itd. Dla kobiety dobry charakter u faceta = brak nudy, emocje. Nie ważne negatywne (przemoc/poniżanie) czy pozytywne (prezenty, niespodziewane podróże, spontaniczne rzeczy). Czyli zabawiaj księżniczke i dostarczaj emocji. Z moich obserwacji wynika, że kobieta jest w stanie facetowi wybaczyć wszystko - narcyzm, poligamię, przemoc, zdradę, poniżanie, uzależnienia, długi, dragi, ale nie jest w stanie wybaczyć facetowi jednej rzeczy - spokoju. Kobiety nie chcą stabilizacji. Jak dasz jej stabilizację to ona zacznie na sile wymyślać ci problemy i awantury, żeby zabić nude i cokolwiek się działo. Kobieta nie jest w stanie wybaczyć braku emocji w jej życiu - za którego obwinia partnera. Będąc spokojnym facetem nie dostarczysz jej żadnej emocji, to ona już będzie wolała sobie wybrać takiego alkoholika, który będzie generował emocje ("a może dzisiaj nie wróci najebany?" "może dzisiaj nie uderzy miś w twarz?" - to są emocje). Kobieta woli być z toksycznym facetem, który dostarczy mnóstwo negatywnych emocji zamiast ze spokojnym gościem. Sorry, nawet te ciche i zamknięte w sobie introwertyczki szukają ekstrawertyka, kolesia co ją otworzy mentalnie, zapozna ze znajomymi i wyciągnie z książek

Edytowane przez Zbychu
  • Like 6
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Zbychu napisał:

dobry charakter u faceta = brak nudy, emocje.

I właśnie tego nie znoszę i nie cierpię w katolicyzmie bo on wmawia facetom zupełnie coś innego. To już durne PUA jest w tym lepsze bo mówi o ciągłym zdobywaniu kobiety ale takim normalnym a nie włażeniu w dupę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy spokojny chłopak może mieć dziewycznę? Może.

Musi tylko mieć z tyłu głowy to, że utrzymanie dziewczyny przy sobie, przy bardzo spokojnym trybie życia jest trudne. Zwłaszcza, że obecne czasy nie chcą spokoju, chcą prędkości, emocji. Tak jesteśmy bombardowani, a tym bardziej kobiety.
Jeśli zakładasz, że życie z kobietą przejdziesz na spokojnie to wiedz, że jesteś w błędzie.

 

Odpowiadając jednoznacznie - tak, może mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś zapewne w podobnym wieku do mojego. Kiedyś też się z tym borykałem. Wiadomo, że może mieć, ale bez tej pewności siebie to może być kiepsko. Zależy, w jaki pułap Pań celujesz. Ja, gdy byłem spokojny bardzo, to trochę przez dziewczyny byłem gardzony. Może nie tak dosłownie, ale dało się odczuć, że płacę za bycie spokojnym. Dbałem w sumie o siebie, trochę później znalazłem pierwszą dziewczynę. Wtedy gdy już pojawił się taki lodzik i inne przyjemności nabrałem pewności siebie do kobiet. Później jak zerwaliśmy, już się nie wstydziłem za bardzo. Zacząłem już wtedy konkretnie dbać o siebie i jak już kręciłem z jakąś, to działałem. Bardzo dobrze mi wychodziło, bo potrafiłem wyczuć, na co sobie mogę pozwolić. Można powiedzieć, że stałem się aż trochę zbyt pewny siebie. Później centymetry brakło, żebym nie poszedł siedzieć na wiele lat do paki/więzienia. Oczywiście wielu dziewczynom podobało się moje zachowanie plus dobry wygląd twarzy. Zbyt duża pewność siebie i bycie zbyt spokojnym w obie strony dobre nie jest. Najlepiej nie zaczynać do nikogo i potrafić się postawić za samym sobą i mieć do siebie szacunek. To duży sukces. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Azizi napisał:

Czy spokojny chłopak może mieć dziewycznę? Może.

Musi tylko mieć z tyłu głowy to, że utrzymanie dziewczyny przy sobie, przy bardzo spokojnym trybie życia jest trudne. Zwłaszcza, że obecne czasy nie chcą spokoju, chcą prędkości, emocji. Tak jesteśmy bombardowani, a tym bardziej kobiety.
Jeśli zakładasz, że życie z kobietą przejdziesz na spokojnie to wiedz, że jesteś w błędzie.

 

Odpowiadając jednoznacznie - tak, może mieć.

Autorowi za pewne chodziło o posiadanie dziewczyny i utrzymanie tego, tu przyznam rację że ludzie gonią za chuj wie czym a nie potrafią się cieszyć z małych rzeczy.

Edytowane przez bassfreak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest źle postawione. Powinno być tak czy zawadiacka biusciata blondyna z długimi nogami twarzą anioła ma szanse u zrównoważonego gościa powiedzmy 5/10 ? Wydaje się że ten będzie chciał mieć spokój w związku, wychodzi więc na nie. Dobra możemy się rozejść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Zbychu napisał:

Moim zdanie nie. Kobietami rządzą emocje. Kobieta jest w stanie wybaczyć facetowi, jak ten będzie ją napierdalał, poniżał, szantażował. Każda kobieta powie: "nie patrzymy w facetach na wygląd, chodzi o charakter ..." tymczasem najwięcej facetów w związkach właśnie taki ma charakter - agresywni, niestabilni emocjonalnie itd. Dla kobiety dobry charakter u faceta = brak nudy, emocje.

Niekoniecznie. Można mieć dobry charakter i dostarczać masę emocji. Nie trzeba być agresywnym

Cytat

Nie ważne negatywne (przemoc/poniżanie) czy pozytywne (prezenty, niespodziewane podróże, spontaniczne rzeczy). Czyli zabawiaj księżniczke i dostarczaj emocji.

Oczywiście. My ćpamy emocje.. Wystarczy zabawiać mając przy tym frajdę

Cytat

Z moich obserwacji wynika, że kobieta jest w stanie facetowi wybaczyć wszystko - narcyzm, poligamię, przemoc, zdradę, poniżanie, uzależnienia, długi, dragi, ale nie jest w stanie wybaczyć facetowi jednej rzeczy - spokoju.

Spokój spokojowi nierówny. Spokój to też zupłna apatia

Cytat

Kobiety nie chcą stabilizacji. Jak dasz jej stabilizację to ona zacznie na sile wymyślać ci problemy i awantury, żeby zabić nude i cokolwiek się działo.

 

To się tyczy ogólnie ludzi. Nie znosimy nudy. Lubimy stabilizacje. Uciekamy przed wojną. Ale jak jest nam zbyt stabilnie i nie wiemy co ze sobą począć to włazimy na Everest, jeździmy dragsterami. Latamy balonem dookoła świata. 

Cytat

 

Kobieta nie jest w stanie wybaczyć braku emocji w jej życiu

A ty byłbyś w stanie? Całe życie spać lub przesuwać wajche w fabryce? 

Cytat

- za którego obwinia partnera. Będąc spokojnym facetem nie dostarczysz jej żadnej emocji, to ona już będzie wolała sobie wybrać takiego alkoholika, który będzie generował emocje ("a może dzisiaj nie wróci najebany?" "może dzisiaj nie uderzy miś w twarz?" - to są emocje).

No. Chyba że spokojny facet skacze ze spadochronem, lata paralotnią itp. 

Cytat

Kobieta woli być z toksycznym facetem, który dostarczy mnóstwo negatywnych emocji zamiast ze spokojnym gościem. Sorry, nawet te ciche i zamknięte w sobie introwertyczki szukają ekstrawertyka, kolesia co ją otworzy mentalnie, zapozna ze znajomymi i wyciągnie z książek

Ale stronią od klubowiczów. To nie ich bajka. Chłopak co wyciągnie ją z domu jest w cenie. Chłopak który skaże ją na clubbing non stop już nie. Jestem introwertykiem. Uwielbiam karaoke, planszówki. Nie znoszę głośnej muzyki

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

2 minuty temu, bassfreak napisał:

A to ciekawe, możesz coś więcej napisać o tym?

Nawet nie wiesz ile emocji może wzbudzić gra w szachy, duet na karaoke. Zabawa w paintball czy innego zoltara. Głupi spacer może być emocjonujący jeśli wiesz co mówić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chanel1.jpg.a382ab4d43f839ff45ddfe3e610431c4.jpg

1 godzinę temu, thyr napisał:

Pytanie jest źle postawione. Powinno być tak czy zawadiacka biusciata blondyna z długimi nogami twarzą anioła ma szanse u zrównoważonego gościa powiedzmy 5/10 ? Wydaje się że ten będzie chciał mieć spokój w związku, wychodzi więc na nie. Dobra możemy się rozejść. 

Czy to jest pani 5/10?

chan.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.