Skocz do zawartości

Czy spokojny chłopak ma szansę na dziewczynę?


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Analconda napisał:

Zdaje se sprawe z bycia śmieciem

Phi...

Zmień podejście do siebie, bo to nie jest dla Ciebie zdrowe, ani dobrze na Ciebie nie wpływa!

Masz jedno życie, po co je zmarnować na zamartwianiu się i myśleniu o chadach? Przecież Ty też możesz nim być - może nie zmienisz wyglądu twarzy, ale możesz zmienić sylwetkę, zadbać o zęby, podwyższyć pewność siebie i twardo stąpać po ziemi - to pomaga, serio! ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Analconda napisał:

Po drugie większość facetów nie może sobie od tak o znaleźć kobiety.

Większość facetów ma kobietę. Jaką to różnie z tym bywa ale ma.

Jak wyjdziesz z domu i trochę poobserwujesz to zauważysz zainteresowanie dziewczyn.

Musisz tylko umieć to zauważyć.

Wszystkie moje byłe i obecną poznałem od tak.

 

 

Edytowane przez Toranaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2020 o 14:43, goryl napisał:

Każdy może mieć dziewczynę, i mały i duży, i taki gruby i taki chudy. I ja i ty również możemy mieć, tylko wystarczy chcieć. Prześledź swoje pragnienia a okaże się, że tak naprawdę tego nie chcesz. Gdybyś tego mocno chciał to większość swoich działań podporządkowałbyś pod znalezienie partnerki. Czytałbyś książki o podrywaniu, zgłębiałbyś psychologię kobiet. Presja byłaby tak mocna, że odważyłbyś się i zacząłbyś zagadywać i finalnie byś ją znalazł. Zauważ, że Ci, którzy mają dziewczyny, mieli bardzo silne pragnienie zdobycia jej i kiedy ty siedziałeś w książkach, to libido kierowało ich ku nawiązywaniu znajomości.

 

Nie pytaj więc, czy masz szansę na dziewczynę, zapytaj lepiej siebie, czy faktycznie to jest dla Ciebie tak ważne, że chcesz poświęcić czas, energię i pieniądze na jej znalezienie a później utrzymanie.

Moje libido nakierowało mnie na strony xxx. Chciałbym dopowiedzieć że z mojej winy kiedyś pisaliśmy kartkówkę z maty 2 minuty. Myślę ze to też przyczyniło się do tego że za bardzo nikt mnie nie lubił.

 

W dniu 29.06.2020 o 08:42, nowy00 napisał:

Może mieć przecież. Jest również pełno spokojnych kobiet.

Ostatnio przeczytałem wszystkie tematy świeżakowni to ciężko tam znaleźć historię zwycięzcy faceta spokojnego. Raczej wszyscy na tarczy wracaja z podróży z krainy miłości. Jednak w moim środowisku wiejskim nie widzę wogóle zdrad, rozwodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2020 o 21:11, BlacKnight napisał:

Nie no to 8/10 jest.

A mi się nie za bardzo podoba.

Wiadomo ruchałbym ale na ulicy w Polsce mijam dziennie kilka dużo bardziej ruchable niż ja. 

12 godzin temu, amber99 napisał:

Ostatnio przeczytałem wszystkie tematy świeżakowni to ciężko tam znaleźć historię zwycięzcy faceta spokojnego.

A mnie czytałeś? ? 

Ja byłem spokojny chłopak co prawda to nie było dla mnie naturalne. 

 

Dzięki forum udało mi się zmienić mindset a raczej uwolnić go z więzów wychowania. :)

 

Chociaż nie wiem co to dla Ciebie "sukces" mimo wszytko ja się czuje wygrany. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.