Skocz do zawartości

Cytaty które was inspirują. Macie takie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

„Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko.”

 

"Nie siadaj przy stole, przy którym opowiadają o innych, ponieważ kiedy od niego odejdziesz, staniesz się kolejnym tematem."

 

"Plotka umiera wtedy, gdy trafia do ucha mądrej osoby."

 

"Zacznij tam gdzie możesz."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli nie wytrzymujesz ze mną jak jestem zły to nie zasługujesz na mnie jak przynoszę wypłatę

 

Wolę płakać grając z konsolą niż być szczęśliwy w rekach kochającej żony z chorobą dwubiegunową

 

Życie jak w Madrycie

Edytowane przez spacemarine
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

"Ludzie zazwyczaj nie mają pojęcia, jak bardzo się starasz i jak bardzo ci zależy, dopóki nie przestaniesz".

 

"Ludzie sukcesu zaczynają, zanim poczują się gotowi".

 

"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj". Mark Twain

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"

Nie bierz życia na serio, i tak nie wyjdziesz z tego żywy... Więc żyj, póki możesz! Nie trać czasu na głupie kłótnie i przeczki, nie przejmuj się opinią innych, niektórzy Cię nie znają..
Baw się! Krzystaj z tego życia...
Po prostu- bądź sobą!"

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"szczęście pieniędzy nie daje"

 

"Kto się boi uchodzić za fiuta za chwilę zacznie uchodzić za pizde"

 

"Żeby zdobyć władzę i fortunę nie trzeba mieć silnej woli, wystarczy nie mieć skrupułów"

 

"Gdyby Picasso nie był skurwysynem to by malował pocztówki"

 

"Strzeż się swoich pierwszych odruchów, one są za zwyczaj szlachetne"

💪

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Co innego przyjmować gościa, a co innego zajrzeć z wizytą" Waldemar Łysiak, Perfidia (W wywodzie dlaczego zdrada kobiety to poważniejsza sprawa jak męska).

 

"Moralne zwycięstwa się nie liczą" Ksawery Tartakower (Polski arcymistrz szachowy. Motto umieszczono potem nad wejściem do Pentagonu w USA)

 

"Kiedy tylko narzekasz, naprawdę nikt nie ma ochoty ci pomagać" Stephen Hawking

 

"Każdy człowiek jest kłamcą" - maksyma łacińska

 

"Pierwsza zasada brzmi, że nie wolno wam oszukiwać siebie samych - a osoba, którą najłatwiej wam będzie oszukać, jesteście właśnie wy sami" - Richard Feynman

 

"Moralność to wymówka przegrywających" - Petro w "Dobrym", Waldemara Łysiaka

 

 

Cytaty z filmu Amok (1998)

"Pieniądze to godność... Nic nie upokarza bardziej niż brak pieniędzy." 

"Chcesz być dobry i cwany na raz. A to się nie da." 

image.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Even though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil, for you are with me."
(Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.)

 

Jakoś bardzo wierzący to nie jestem, ale powyższy cytat przypomina mi, że lęki, obawy, problemy, jakie pojawiają się na mojej drodze, nie zostaną rozwiązane jak będę nad nimi rozpaczać i rozmyślać, oraz że żywot każdego człowieka kiedyś się zakończy. W dalszej perspektywie teraźniejsze rozterki nie mają znaczenia.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.