Skocz do zawartości

Zerwać czy wybaczyć ?, miłość życia która randkowała lub randkuje nadal.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam drogich braci, wiem temat pewnie oklepany już dawno, jednak czasy się zmieniają i sposoby również, dlatego proszę o porady jak to rozegrać żeby wyjść na zajebistego kolesia a ją spławić ewentualnie dać drugą szanse.

Historia jak wiele innych. Jesteśmy od kilku lat razem w związku, nie mamy dzieci, kredytów, ślubu. Z racji odległości która nas dzieli, spotykamy się kilka razy w tygodniu, ja obecnie kończę budowę małego domku, w tej chwili mieszkam z rodzicami. Gdy była u mnie przypadkowo nie wyłączyła  poczty i poszła się myć, okazja sprawiła, że sobie popatrzyłem…….. Znalazłem kilka rozmów z innymi facetami, umawianie się na spotkanie w celu poznania. Gdy jej o tym powiedziałem widać było zdenerwowanie, gdy wypytywałem gadała, że to nic poważnego i doszło tylko do pocałunków po czym rezygnowała i to starsze sprawy nie świeże i tylko ja się liczę.

Oczywiście nie jestem w tego w stanie zweryfikować, co radzicie, wybaczyć wiadomo można ale no właśnie….. potem te ciągłe zamartwianie itp. Jak zerwać to jak to rozegrać żeby dać jej do myślenia….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz sobie sam czy myślisz że jak jej wybaczysz to ona serio przestanie i się zmieni? Jak dla mnie po wybaczeniu takiego czegoś uzna że jesteś miękka faja i może sobie pozwolić na jeszcze więcej. Skoro pisze i spotyka się z innymi to czym Ty dla niej jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz farta, że nie macie dzieci, kredytu ani ślubu. Proponuję w takim układzie modlitwę dziękczynną za to że możesz zakończyć układ bez kosztów. 

Myślę, że na 'zajebistego kolesia' w jej oczach nie da się już wyjść, bo dziewczyna już dawno Ciebie nie szanuje skoro sobie na takie numery pozwoliła. 

W ogóle kto się mejlami umawia na poznawanie?

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostarczasz za mało ....*

 

*Tu sobie wstaw cokolwiek z listy: atencja/emocje/kasa.

 

Jakby nie była Tobą znudzona - nie szukała by ludzi do porozmawiania na portalu randkowym. Ciesz się, że wyszło to teraz.

Odpuść, zajmij się sobą. Tu jest ziemia spalona.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Piotrek_zg napisał:

Jak zerwać to jak to rozegrać żeby dać jej do myślenia….

Nic nie dawać jej do myślenia. Pogięło?

 

Pożegnać się czule na zawsze.

 

3 minuty temu, Baelish napisał:

ja jej wierzę.

Ja też. W ogóle zaufała mu tak bardzo że zostawiła pocztę otwartą i to on zawiódł jej zaufanie czytając te listy. :D

 

Godzinę temu, Piotrek_zg napisał:

nie mamy dzieci, kredytów, ślubu

Doskonale, jesteś zatem wolny jak ptag.

26 minut temu, Still napisał:

Miłość wszystko wybacza :)

Chyba tylko Tobie, @Still, inni nie mają tyle szczęścia :D

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zerwałem ze swoją jedną z miłości życia bo odkryłem jej rozmowy z innymi, gdzie nawet nie było konkretnie umawiania się, ale bardziej narzekanie na mnie i sugestie jakobym już z nią nie był, a tu typowi laska mówi, że się lizała z innymi, a on się zastanawia.

 

Dziś chyba większość facetów to chodzące cuckoldy, lol.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka miłość, kurwa Panie, kobiety mają z mężczyzn profity tak jak ktoś tam napisał kasa/emocje itp. my też mamy je tak traktować, 50/50 coś odwali, adios jedynie tak się da je naprostować jeśli jej każdy będzie wybaczał to potem niedziwne, że do 30 mamy przebolcowane na wszystkie strony towary ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, akwarelowy napisał:

Ja zerwałem ze swoją jedną z miłości życia bo odkryłem jej rozmowy z innymi, gdzie nawet nie było konkretnie umawiania się, ale bardziej narzekanie na mnie i sugestie jakobym już z nią nie był, a tu typowi laska mówi, że się lizała z innymi, a on się zastanawia.

 

Dziś chyba większość facetów to chodzące cuckoldy, lol.

Mnie zastanawia czy jest dużo facetów którzy byli zdradzani przez swoje żony/dziewczyny mimo że nic o tym nie świadczyło tzn, był seks, namiętność, pożądanie, rozmowy, wspólne spędzanie czasu, 0 ukrywania się z telefonem itd.. a i tak panna na boku leciała do innego np gdy mąż był w delegacji czy wtedy gdy ona wyjeżdżała.   Bo niekiedy można wyczuć że coś jest nie tak, ale najgorzej kiedy wszystko jest ok a laska Cię robi w wała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego ruchania, nie można się zniżać do poziomu takich kobiet. Jak robi takie rzeczy, to zostaw ją i znajdź sobie inną kobietę.

 

Zwykła hipergamia, nihil novil, szuka jak najlepszego bolca, ale jeszcze nie znalazła, więc ciągle się liczysz, prędzej czy później cię zostawi.

 

Olej ją, nie zniżaj się do jej poziomu.

Edytowane przez DuchAnalityk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mph25 napisał:

Mnie zastanawia czy jest dużo facetów którzy byli zdradzani przez swoje żony/dziewczyny mimo że nic o tym nie świadczyło tzn, był seks, namiętność, pożądanie, rozmowy, wspólne spędzanie czasu, 0 ukrywania się z telefonem itd.. a i tak panna na boku leciała do innego np gdy mąż był w delegacji czy wtedy gdy ona wyjeżdżała.   Bo niekiedy można wyczuć że coś jest nie tak, ale najgorzej kiedy wszystko jest ok a laska Cię robi w wała.

Dla mnie największym szokiem jest to, że gość bojąc się stracić dupę jest w stanie nawet zgodzić się z tym, że jego kobieta lizała się z innymi będąc z nim w związku. To jest w ogóle jakieś kuriozum dla mnie. Jak można się tak zeszmacić w imię cipy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, akwarelowy napisał:

Dla mnie największym szokiem jest to, że gość bojąc się stracić dupę jest w stanie nawet zgodzić się z tym, że jego kobieta lizała się z innymi będąc z nim w związku. To jest w ogóle jakieś kuriozum dla mnie. Jak można się tak zeszmacić w imię cipy. 

Dokładnie tak - zero kręgosłupa moralnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.