Skocz do zawartości

Zerwać czy wybaczyć ?, miłość życia która randkowała lub randkuje nadal.


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Piotrek_zg napisał:

Jak zerwać to jak to rozegrać żeby dać jej do myślenia…

Obojętność jest najgorszą karą. Zerwij kontakt, blokuj ją gdzie się da i nie tłumacz jej dlaczego tak postąpiłeś.

Ta Twoja obojętność spali ją wewnętrznie i da nauczkę na całe jej przyszłe nędzne życie szona.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Adolf napisał:

Obojętność jest najgorszą karą. Zerwij kontakt, blokuj ją gdzie się da i nie tłumacz jej dlaczego tak postąpiłeś.

Ta Twoja obojętność spali ją wewnętrznie i da nauczkę na całe jej przyszłe nędzne życie szona.

Nie przesadzajmy. Dziewczyna już dawno jest poza tym związkiem. Coś tam może poczuje, bo zmieni się jej na jakiś czas organizacja życia, ale to tylko chwilowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piotrek_zg napisał:

potem te ciągłe zamartwianie itp. Jak zerwać to jak to rozegrać żeby dać jej do myślenia….

 

Najpierw ładnie podziękuj za wszystkie wspólne chwile, potem powiedz cześć, potem zniknij, a na końcu zabij sobie kołka w dupę co by się czasami nie odezwać, wszystko to zrób w stoickim spokoju. Efekt który chcesz uzyskać murowany.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piotrek_zg napisał:

Z racji odległości która nas dzieli, spotykamy się kilka razy w tygodniu

 

2 godziny temu, Piotrek_zg napisał:

Jesteśmy od kilku lat razem w związku

W związku może i byłeś, ale wierności w nim chyba nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pacman napisał:

W ogóle kto się mejlami umawia na poznawanie?

Ktoś kto nie jest "świeży" w tych sprawach i ma coś do ukrycia bo jest na przykład w związku. ;)

Fejkowego maila łatwiej założyć i usunąć niż konto na komunikatorach, które są często powiązane z oficjalnymi mailami albo nr. telefonu.

Panna wie co robi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Pozytywny napisał:

Fejkowego maila łatwiej założyć i usunąć niż konto na komunikatorach, które są często powiązane z oficjalnymi mailami albo nr. telefonu.

Panna wie co robi.

 

Dowiedział się o drodze mailowej, a czy są inne, to poza nią nikt nie wie. Z całą pewnością mogło jej zależeć na ukryciu tożsamości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Piotrek_zg said:

Jesteśmy od kilku lat razem w związku, nie mamy dzieci, kredytów, ślubu. Z racji odległości która nas dzieli, spotykamy się kilka razy w tygodniu, [...], w tej chwili mieszkam z rodzicami.

Oświecę cię: z jej aktualnej perpektywy pewnie nawet nie byliście "w związku", tylko sobie niezobowiązująco randkowaliście. Generalnie w pewnym wieku laski zaczynają mieć dosyć studenckiego randkowania i zaczynają oczekiwać konkretów. ;) I tak dobrze, że kilka lat czegoś takiego przełknęła, powinieneś być z siebie dumny, że tak długo sobie robiła nadzieje, że coś konkretnego z tego wykrzesa.

 

Raczej nie ma żadnego sensu ciągnąć tej znajomości, ona już wrzuciła cię w głowie w przegródkę "bez przyszłości" i szuka kogoś, kogo da radę namówić na dzieci, kredyty oraz śluby.

 

Ciesz się, że ci się upiekło i ktoś inny został zatrudniony do projektu Bombelek.

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Sundance Kid said:

ona już wrzuciła cię w głowie w przegródkę "bez przyszłości" i szuka kogoś, kogo da radę namówić na dzieci, kredyty oraz śluby.

Neo pierwsze co zrobił po przebudzeniu, to się wyrzygał. Zwłaszcza kredyty i śluby, coby myszce dobrobyt zapewnić, są mocno rzygotwórcze. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Piotrek_zg napisał:

żeby wyjść na zajebistego kolesia

Nie kreuj się na "zajebistego kolesia". Raz, że to nic nie znaczy, a dwa, że jesteś po prostu sobą i tylko sobą.

 

6 godzin temu, Piotrek_zg napisał:

Znalazłem kilka rozmów z innymi facetami, umawianie się na spotkanie w celu poznania. Gdy jej o tym powiedziałem widać było zdenerwowanie, gdy wypytywałem gadała, że to nic poważnego i doszło tylko do pocałunków po czym rezygnowała i to starsze sprawy nie świeże i tylko ja się liczę.

 

Oczywiście nie jestem w tego w stanie zweryfikować, co radzicie, wybaczyć wiadomo można ale no właśnie….. potem te ciągłe zamartwianie itp. Jak zerwać to jak to rozegrać żeby dać jej do myślenia….

Żeby dać jej do myślenia? Hehe... Nie trać energii na bzdury. Wiesz, że to do niczego nie prowadzi. Zerwij i zajmij się sobą bez dorabiania do tego ideologii. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SzatanKrieger napisał:

Czy jeśli kogoś kochasz to szukasz nadal na jego/jej stanowisko innych ludzi?

~~~Paulo Coelho. Za dużo czasu chyba spędzasz w rezerwacie.

 

Znalazłeś himalajkę? 

 

Czasem myślę, że rozumiem miłość i im więcej o tym myślę, tym bardziej jestem przekonany, że nie ma to nic wspólnego z kobietą; a jeżeli o kobiecie mowa, to nie ma to nic wspólnego z kobietą jako człowiekiem, a jedynie z jej ponętnym ciałem, albo szlachetnymi rysami twarzy, być może z ponętnym tembrem głosu. To wszystko iluzja...

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.