Skocz do zawartości

Zerwać czy wybaczyć ?, miłość życia która randkowała lub randkuje nadal.


Rekomendowane odpowiedzi

On 6/28/2020 at 4:56 PM, Piotrek_zg said:

gdy wypytywałem gadała, że to nic poważnego i doszło tylko do pocałunków po czym rezygnowała i to starsze sprawy nie świeże i tylko ja się liczę.

Na moje pozamiatane. Osobiście bym zakończył znajomość. 

 

PS. Jak by wyznała wprost, że doszło do penetracji, też byś pytał braci czy warto zostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2020 o 16:56, Piotrek_zg napisał:

Oczywiście nie jestem w tego w stanie zweryfikować, co radzicie, wybaczyć wiadomo można ale no właśnie….. potem te ciągłe zamartwianie itp. Jak zerwać to jak to rozegrać żeby dać jej do myślenia….

 

Jak zerwać? Wychodzisz i nie wracasz. Żadnego dzięki za związek i inne tego typu pierdoły. Nie ma Cię, nie odpisujesz, nie dzwonisz, nie odbierasz, nie spotykasz się, nic. 

 

I chuj z nią, niech idzie do innego i jego życie zamieni w piekło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 28.06.2020 o 18:43, Adolf napisał:

Obojętność jest najgorszą karą. Zerwij kontakt, blokuj ją gdzie się da i nie tłumacz jej dlaczego tak postąpiłeś.

Ta Twoja obojętność spali ją wewnętrznie i da nauczkę na całe jej przyszłe nędzne życie szona.

Coś w tym jest - to się nazywa zerwanie ”po angielsku ” ponoć najlepsze co może być do nauki szonow i karyn - tak zrobiłem ze swoją byłą rok temu. Nie żałuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.