Skocz do zawartości

Wyniki exit poll - Duda i Trzaskowski w drugiej turze


Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, BigDaddy napisał:

Jakby było tak tragicznie jak malują to przeciwnicy PAD to by nie wygrał dzisiaj pierwszej tury.

Tak właśnie mamy myśleć.

16 minut temu, BigDaddy napisał:

Jeżeli będzie źle to na następną kadencję wybierze się kogoś innego. Świat się nie zawali mimo tego, że taką narracje próbuje grać jedna i druga strona.

Dokładnie, zmieni się narracja, a wszystko zostanie po staremu. Co zmiana pionka czyni poza zmianami kosmetycznymi? Nic :)

15 minut temu, Pacman napisał:

Przykre jest to, że ludzie głosują na zasadzie wszystko byle PiS nie przeszedł albo odwrotnie wszystko byle PO się nie dostało. 

 

Wyczuwam jak taki klimat jest sztucznie wymuszany, ludzie głosują bardzo różnie  a nie ma w moim otoczeniu wyborców PiSu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dr Jaskowski powiedział w jednym ze swoich filmów „gdyby demokracja mogła coś zmienić dawno byłaby zdelegalizowana” nie wiem tylko czy te słowa to jego czy kogoś powtórzył. Mimo to wątpię by długopis coś zmienił. To wszystko już dawno ustawione. Taki pozorny wybór a tak na serio już Morawiecki powiedział, że Polska jest rządzona z zewnątrz. Czyli przez kogo ? Kto pociąga za te sznurki cała finansjera ? Kij wie tak na serio nie dojdziesz occhuj tu chodzi. Po co tak i dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Personal Best said:

Widziałem dzisiaj wpis kobiety która na fb  obiecywała, że umówi się na randkę z każdym kto poprze Trzaskowskiego ALE do tego rzecz jasna taki głosujący, wysle jej zdjęcie karty I ZDJECIE Z DOWODU OSOBISTEGO.  W krótkim czasie ponad 100 lajków , ponad 50 komentarzy od sperm-boys.

To jest  kompletny dramat.. Ręce opadają.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Imiennik ale co mnie obchodzi to czy mają mnie w poważaniu czy nie?

Ja po prostu nie chce widzieć nikogo z tej zdegenerowanej bandy jako Prezydenta RP.

 

@Tomko 

54 minuty temu, Tomko napisał:

@Jan III Wspaniały [...] To co odpierdalało PO to amatorszczyzna przy tym co odwala Kaczor. [...]

No co takiego Kaczor odpierdala, że jest to amatorszczyzną przy rządach PO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Kim Un Jest? napisał:

Bosak dwa razy mniej od szlochajacego Hołowni?

Mógł się popłakać, już w szkole średniej wyczaiłem, że babski szloch działa cuda, jak dziewczyna nie mogąca poprawić stopnia rozpłakała się przy nauczycielu i ten, wzruszon, wpisał jej debest dwójeczkę.

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziwo większe zaufanie mam do Trzaskowskiego przy ewentualnej ustawie wypłacającej roszczenia żydowskie, że on ją zawetuje. Po za tym chuj mnie obchodzi czy Polacy mają domieszkę krwi żydowskiej czy nie i czemu prezydent Polski wypowiada się w takich dziwnych tematach?

Jak to JKM mówił pis nie jest niebezpieczny, że jest głupi jest niebezpieczny bo wierzy w socjalizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duda 45% Trzaskowski 28% -      co za naród yebanych nierobów  hatfu spytałem kilka osób dlaczego głosowali na PiS

1)  Bo tamci kradli a Ci przynajmniej coś dają tym dzieciom
2)  Bo PO chce nas wyprzedać Niemcom
3)  Nie wiem - podoba mi się Duda, miły jest.

  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, rycerz76 napisał:

Przy dalszych latach rządu pisu przewiduje powrót kartek na mięso (Tak to jest na poważnie a nie trolling)

Wiesz co będzie najgorsze ? że Ci ludzie nawet jak będą stali z kartkami po mięso to będą twierdzili że PiS jest dobrą partią ponieważ GDYBY rządziło teraz PO  to nawet kurva nie byłoby mięsa. A tak stoją z kartkami i chociaż coś mają.   Mikke miał racje że Demokracja to najgorsza forma rządów, głupców, pustych ludzi, niemyślących którzy łapią się na hasełka "Damy wam, ++, POLAKOM się należy, kasta, rozkradli vat"  Ten kraj jest krajem idiotów, wieśniaków  którzy myślą tylko żeby rano zrobić kupe w kiblu, zapakować kanapki do plecaka i ruszyć do Janusza za 1800, wrócić podgrzać obiad, oglądnąć TVP, powyzywać i cały cykl zaczyna się na nowo. 

Edytowane przez mph25
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ludzie w większości są po prostu niezbyt rozgarnięci i dlatego retoryka socjalistyczna na dłuższą metę zdaje się wygrywać. Jest prosta, łatwa do sprzedania i promuje nierobów... Weź ludziom tłumacz zalety liberalizacji gospodarki, że jeszcze mieliby coś sami robić. Nie ma szans. 

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.