Skocz do zawartości

Wyniki exit poll - Duda i Trzaskowski w drugiej turze


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, rycerz76 napisał:

Przy dalszych latach rządu pisu przewiduje powrót kartek na mięso (Tak to jest na poważnie a nie trolling)

Jedzenie będzie po prostu coraz gorszej jakości. Już w tej chwili mięso na tatara kilku firm zawiera od 15-30% kukurydzy! Odkąd zacząłem zwracać większą uwagę na skład tego co jemy jestem przerażony. Zostanie kukurydza + chemia na koniec. 

 

Na inne produkty będą bony+, a ceny wywalone w kosmos bez rządowego wsparcia. Jeszcze ludzie będą dziękować za to, że w państwowym sklepie przynajmniej na bon można odebrać mięso i raz w tygodniu się najeść, bo wolny rynek by ich zagłodził z tym nieludzkimi cenami u spekulantów i prywaciarzy. 

 

ps. Korwin kiedyś mówił, że będzie taki etap gdy będą w sklepie inne ceny dla proletariatu i prywaciarzy. 

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, $Szarak$ napisał:

A mi się wydaje, że już wiadomo, kto będzie prezydentem i będzie nim pewnie Duda. Sam PiS będzie jeszcze długo na szczycie.

Zgadzam się, że prawdopodobnie Duda wygra. Nie oszukujmy się, Trzaskowski jest po prostu miałkim i przezroczystym kandydatem, podobnie jak miałka i bezideowa, rozmyta i niewyraźna jest cała PO czy jak oni się tam teraz nazywają. 

 

Ale nie sądzę, żeby PiS po drugiej kadencji się nie zużył. A może więcej - jestem pewien, że dłużej rządzić nie będzie. 

 

Osobiście wolałbym, żeby kruszyło się to szybciej dlatego zagłosuję przeciwko Dudzie, ale nawet jeśli to się nie stanie to i tak koniec jest nieuchronny. Każda władza się zużywa, a ta zużyje się szybko jak kryzys pierdolnie. Gorzej, jak w tym czasie z gospodarki zostaną zgliszcza bo obecnie jesteśmy wydmuszką, no ale takie rozdawnictwo się tak musi kończyć. Jak ludzie zaczną płacić dyszkę za chleb, to wtedy żadne 500+ im nie pomoże. Taką mam nadzieję, ale może ich nie doceniam ;) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Perun82 said:

Głos nieważny również powoduje, że uznaje się głos większości.  To jest własnie pułapka tego wyborczego show. 

Na mojej karcie napiszę "żaden z powyższych", przynajmniej będę miał świadomość że nie wybrałem "mniejszego zła".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Perun82 said:

Ordynacja, system wyborczy jest tak własnie stworzony. 

Należy więc nie grać w ich grę. Gdyby ponad połowa wyborców oddała głos nieważny, byłby sygnał, że suweren nie popiera "swoich" reprezentantów.

Edytowane przez Orybazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem statyski. Bosak miał strasznie dużo proc. głosów osób od 18 do 29. Praktycznie najwięcej procent tylko Trzaskowski więcej, ale to o  0,xx. Duda za to bardzo daleko w tej statystyce. Pewnie będą celować w wyborców Bosaka, bo Dudzie tych młodych brakuje. Wczoraj zdążyłem obejrzeć wywiad z Kamyszem i miał głosik, jakby zaczął zaraz płakać. Wynik uzyskał tragiczny.

Może marihuanęm plus? :D

 

Edytowane przez $Szarak$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Piter_1982 napisał:

Jedzenie będzie po prostu coraz gorszej jakości. Już w tej chwili mięso na tatara kilku firm zawiera od 15-30% kukurydzy! Odkąd zacząłem zwracać większą uwagę na skład tego co jemy jestem przerażony. Zostanie kukurydza + chemia na koniec. 

Ale. Sami jesteśmy temu winni. Lecimy na taniość. A producenci widzą że lubimy dużo i tanio. Więc jakość spada

Cytat

 

 

Cytat

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Perun82 napisał:

Wybór by został dokonany ważnymi głosami. Władza wybrana? wybrana..

 

03621054183_niewazne_kto_glosuje.jpg

 

4 minuty temu, balin napisał:

Nie możemy być zależni od humorów jednego człowieka. 

PiS to Kaczyński, i jeśli Kaczyński zniknie, to PiS upadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Libertyn said:

Ale. Sami jesteśmy temu winni. Lecimy na taniość. A producenci widzą że lubimy dużo i tanio. Więc jakość spada

 

 

To trochę nie tak. Lansowane jest, że ma być dużo. Media napierdalają z każdej strony, ze ma być dużo. Nie kupiłeś jeszcze kaszki rodzinnej 1,5kg??? No to kurwa życie przegrałeś! I janusz zapierdala kupować wór parów. 

 

Zobacz ile żarcia się wyrzuca. W skali kraju są to miliardy rocznie wypierdolone z kieszeni.

 

Poza tym u nas żarcie jest relatywnie drogie w porównaniu do jakości, która na ogół jest chujowa. Kto raz jadł polish ham babuni zatłuszczony i lepiący się od chemii, a oryginalną szynkę szwarcwaldzką, ten wie. 

 

Dodatkowo jest narracja, że polskie żarcie najlepsiejsze. Gówno prawda. 

 

Dobrego jakościowo produktu nie musisz wpierdalać tonę, żeby zdrowo i smacznie zjeść, przez co może być on droższy. 

 

Ja bym powiedział, że u nas jest po prostu kultura taniego gówna i nie tylko w żarciu i nie tylko wynika to z niskiej zamożności. 

Edytowane przez maroon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Still napisał:

Osobiście na

IMG-20200628-172954.jpg

Paranoja, Ci sami faceci pierdolą potem, że w PL jest chujowo. A jak ma być? Skoro nie ruszą dupy na 15 minut, aby mieć świadomość, że mogą coś zmienić!

 

Tak jak @Mosze Red pisze. Bosak może wiele ugrać, miejmy nadzieję, że wybierze dobrze.

 

 

A co zmienią swoim głosem, skoro nie istnieją żadne demokratyczne wybory i prezydent jest wybierany z góry. On już był wybrany wiele miesięcy wcześniej, zanim zaczeliście myśleć w ogóle o jakichkolwiek wyborach. Sam Stalin mówił, że jeśli wybory miałyby coś zmienić to dawno byłyby zakazane. Takie to prawdziwe. Myślicie, że idąc raz na pięć lat na wybory to spełnicie "patriotyczny" obowiązek i Polska powstanie jak Fenix z popiołu. Co za złudne myślenie.

 

Jak Wy się brandzlujecie wyborami, tymczasem Pana Adolfa Kudlińskiego skazują na 3,5 roku bezwzględnego więzienia za niewinność i chęć pomocy Polakom przed zbirami zza granicy. I gdzie Ci wasi posłowie z "konfituracji"? Pomogą Panu Adolfowi? Mogą jednym telefonem przy wykorzystaniu poręczenia poselskiego wyciągnąć go z tarapatów - człowieka, który tak dużo nas nauczył i ściągał rodziny z Kazachstanu. Ale nawet nie stać ich na tak prosty gest. Wiem, zaraz wylejecie na mnie wiadro pomyj, jak to macie w zwyczaju. 

Edytowane przez rejdi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mi ktoś w stanie powiedzieć, jakim cudem 30% Polaków traktuje Trzaskowskiego poważnie?

Albo w Polsce jest dużo mniej Polaków, niż myślimy, albo na liczeniu głosów robią takie przewały, że się w pale nie mieści..

Większość ludzi których znam, skłaniała się ku Bosakowi.. Jak to jest?

Przyznam się szczerze, że przestałem właśnie rozumieć, o co chodzi w tym całym burdelu.

Ale scenariusz, który mi się wydaje najbardziej prawdopodobny, jest taki, że te całe wybory to szopka dla gawiedzi,

a wszystko jest od dawna ustawione..

Władza się zachowuje tak, że państwa to już nie są jednostki administracyjne, które dbają o dobro swojego narodu, ale po prostu

rezerwaty dla tubylców nakierowane na wyzysk i okradanie..

Kiedyś musimy odbić się od dna, jeśli w końcu je osiągniemy.. pytanie ile jeszcze można spadać..

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Piter_1982 said:

Do frekwencji głos nieważny wchodzi jakbyś nie poszedł. Pomyśleli i o tym. 

Paranoja, o wszystkim pomyśleli :(. Można nawet zagłosować, tego nie chcąc: 

https://bezprawnik.pl/jak-oddac-glos-niewazny-poradnik/

1 minute ago, StatusQuo said:

Polaków traktuje Trzaskowskiego poważnie?

Przystojny, zna angielski. Wykształcony, studiował na Oksfordzie. Był w PE, zarządza stolicą. Ma rodzinę, dzieci. Nie mój kandydat politycznie ale rozumiem czemu może się ludziom podobać.

Zwłaszcza kobietom.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, StatusQuo napisał:

Jest mi ktoś w stanie powiedzieć, jakim cudem 30% Polaków traktuje Trzaskowskiego poważnie?

Albo w Polsce jest dużo mniej Polaków, niż myślimy, albo na liczeniu głosów robią takie przewały, że się w pale nie mieści..

Większość ludzi których znam, skłaniała się ku Bosakowi.. Jak to jest?

Przyznam się szczerze, że przestałem właśnie rozumieć, o co chodzi w tym całym burdelu.

Ale scenariusz, który mi się wydaje najbardziej prawdopodobny, jest taki, że te całe wybory to szopka dla gawiedzi,

a wszystko jest od dawna ustawione..

Władza się zachowuje tak, że państwa to już nie są jednostki administracyjne, które dbają o dobro swojego narodu, ale po prostu

rezerwaty dla tubylców nakierowane na wyzysk i okradanie..

Kiedyś musimy odbić się od dna, jeśli w końcu je osiągniemy.. pytanie ile jeszcze można spadać..

Widzisz wpadasz w pułapkę pewnych schematów myślenia " W moim środowisku nie było nikogo kto tak głosuje to nie możliwe, że może mieć taki wynik!" Żeby była jasność sam wrzuciłem głos na Bosaka. Jeżeli chcesz zobaczyć różne kręgi kulturowe to odpal twittera zrób hasztag wybory i możesz się mocno zdziwić ile osób uważa konfederacje za faszystów, nazioli itp. i nie może zrozumieć nawet jak taki Bosak osiągnął te 7%. Twietter w takich kwestiach może oddawać trendy w społeczeństwie powiedzmy 15-45. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, hatejoo said:

ile osób uważa konfederacje za faszystów

Właśnie coś takiego od młodego kolegi w pracy usłyszałem, "Bosak ten faszysta", nie ma co dyskutować po takim dictum. 

15 minutes ago, Conrad said:

Idiokracja w całej okazałości

Niestety, tylko jakoś mi nie do śmiechu :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.