Skocz do zawartości

Wyniki exit poll - Duda i Trzaskowski w drugiej turze


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam tylko jedno pytanie do kandydata Trzaskowskiego:

 

Od kilku lat organizacje żydowskie w Ameryce domagają się spłaty roszczeń dotyczących mienia bezspadkowego zgodnie z deklaracją terezińską. Kiedy pojawi się projekt takiej ustawy czy pan ją podpisze?

 

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Imiennik said:

Czyż nie tak zachodzi każda wymiana kurewek na stołkach w Polin? Co kolejny dopiecze tak, że goje tęsknią za poprzednim. Przypadek?

 

 

Ależ oczywiście, że zachodzi. Tylko pokaż mi alternatywę, dla tych wszystkich ludzi tutaj, zwykłych patriotów, co nie machają szabelkami, są inteligentni, myślą, widzą całe skurwysyństwo i czarnych i czerwonych, chcieliby aby ich kraj był silny i zamożny, tak żeby mieli podstawy być dumni z tego gdzie mieszkają.

 

Ludzi, ktorzy nie spierdolili za chlebem, choć mogli, a którzy tu rzeźbią w gównie. 

 

Nie ma takich alternatyw. A cierpliwość też kiedyś się kończy. 

 

 

46 minutes ago, Obliteraror said:

Naprawdę nie wiem, co może skłonić o podejrzewanie Konfederacji do chęci wprowadzenia katolickiego szariatu. Dla mnie to lewicowe bzdury obrazowanszcziny, rodem z Miasteczka Wilanów. Taki syndrom kolonialnego sierżanta w całej okazałości.

Ludzi, którzy podsuwają dzieci księdzu w celu spełnienia "posług", to moim zdaniem powinno się eliminować ze społeczeństwa strzałem w tył głowy.

 

No ale ponieważ mamy demokrację, to nawet możesz dobrodziejowi własną córkę, czy synka zaprowadzić, tak jak to w jednej z podkarpackich wsi było - nic mnie do tego. 

 

Ale kurwa nie oczekuj, że wszyscy będą się tak zachowywać. 

 

Jeżeli nie widzisz mariażu konfy z kościołem i fanatykami religijnymi, toś po prostu ślepy. Bywa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Imiennik napisał:

Ja nikogo nie wybielam, ani PiS ani PO, zwracam tylko uwagę, że jedni i drudzy wtykają nam swoje knagi równie głęboko, toteż nie ma co kogokolwiek z nich faworyzować czy też wybierać,

Ok, ale dalej nie rozumiem, skąd odruch "a za PO to jak było?" gdy ktoś wspomni o PiS. Przykro mi, ale żadne z Twoich wyjaśnień nie pozwala mi pozbyć się wrażenia, że padłeś ofiarą skutecznego programowania w zakresie polaryzacji PiS/PO uskutecznianej od już chyba nastu lat w naszym kraju :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, Orybazy said:

@Personal Best Dziwię się, że Dziambora na prezydenta nie wypchnęli, poważniejszy, sympatyczniejszy. Słuchałem wywiadu Cejrowskiego z Bosakiem dziwie się że nie zaproponował Mentzena jako premiera.

Mentzen to jest najsensownieszy chyba człowiek w tym towarzystwie. Rozumiem, że prywatnie ceni tradycyjne wartości, ale bardzo się dziwię, że przy swoim intelekcie toleruje zjebów typu Braun czy Godek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maroon, każda obsesja, w tym Twoja, antyklerykalna jest szkodliwa. Ja nie widzę na scenie politycznej sensowniejszego środowiska. I tak, wolałbym Brauna, bo Mentzenowi jeszcze 2 lata brakuje jako kandydata, ale co zrobić. Mnie kler w życiu nie przeszkadza ani w nie nie ingeruje. A wielu ludziom jest potrzebny, co akceptuję.

Edytowane przez Obliteraror
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wrotycz napisał:

Ja mam tylko jedno pytanie do kandydata Trzaskowskiego:

 

Od kilku lat organizacje żydowskie w Ameryce domagają się spłaty roszczeń dotyczących mienia bezspadkowego zgodnie z deklaracją terezińską. Kiedy pojawi się projekt takiej ustawy czy pan ją podpisze?

 

 

To jest naprawdę to co Cie najbardziej frasuje? A fakt, że działają czyściciele kamiennic i wywalają z nich ludzi w imię "świętego prawa własności" już nie, a czym to się różni ? żeby zostać tylko przy Twoim pytaniu?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maroon napisał:

To jest pisowska retoryka. Peło nam kurna murzynów nasprowadza! Za to pisiory wpuścili 3mln zapijaczonych ukraińców, a jaśnie pan z polski zamiast zapierdalać na to na zasiłku siedzi. 

 

Ty widzę o tym co pis narobił, jakie spustoszenia i burdel, to masz mgliste pojęcie jak z tvp. 

 

Przykładów jest tyle, że pełowskie ośmiorniczki to ptasie gówienko w porównaniu do obsrania przez słonia. Poszukaj sobie, a jeszcze lepiej pogadaj z ludźmi. Np. fachowcami, ktorych pis wypierdolił, zeby swoje miernoty na stołki powstawiać. 

 

No ale ze zindoktrynowanym nie da rady dyskutować. 

Piszesz ze wykształceni lepiej zarabiaja np moja siostra p prawie 1900 a szwagier po geodezji 2400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Obliteraror said:

@maroon, każda obsesja, w tym Twoja, antyklerykalna jest szkodliwa. Ja nie widzę na scenie politycznej sensowniejszego środowiska. I tak, wolałbym Brauna, bo Mentzenowi jeszcze 2 lata brakuje jako kandydata, ale co zrobić. Mnie kler w życiu nie przeszkadza ani w nie nie ingeruje. A wielu ludziom jest potrzebny, co akceptuję.

Cóż, jeżeli nie widzisz ile zła kler czyni i ile kasy kradnie, to nasze światy są totalnie różne. Przy czym "obsesję" antyklerykalną miało bardzo wielu wybitnych Polaków i nie bez powodu. No ale jak ktoś wychowany do klękania przed plebanem, to i będzie zawsze kękał. 

12 minutes ago, amber99 said:

Piszesz ze wykształceni lepiej zarabiaja np moja siostra p prawie 1900 a szwagier po geodezji 2400.

I co to ma usprawiedliwiać wszystkie wielomiliardowe wały pisowskie? Nie widzę związku. Poza tym, gdzie napisałem, że wykształceni lepiej zarabiają? Zacytuj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem spełniają się słowa dottore Szarpanki z filmiku jak laski "odnajdują się w Londynie". Dla przypomnienia mówił tam o córce obecnego Prezydenta i córce byłego v-ce premiera które udały się do tego miasta aby robić karierę.

 

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/dramat-andrzeja-dudy-córka-odwróciła-się-od-niego-w-dniu-wyborów/ar-BB164UF4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Personal Best napisał:

Tymczasem spełniają się słowa dottore Szarpanki z filmiku jak laski "odnajdują się w Londynie". Dla przypomnienia mówił tam o córce obecnego Prezydenta i córce byłego v-ce premiera które udały się do tego miasta aby robić karierę.

Zasadniczo to ją zupełnie rozumiem - wylało się na nią tyle hejtu, że postanowiła zniknąć, i słusznie. Nie każdy ma ochotę kopać się z koniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie skąd tak duże poparcie dla pajaca Hołowni ? 

Dla takiego Bosaka, to porażka. Przychodzi jakiś randomowy gość z TVN i ma prawie 2x większe poparcie wtf ?

Oprócz tego zastanawia mnie, dlaczego kobiety głosują na kandydata który ma największe szanse .... przynajmniej te z którymi rozmawiałem.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Leniwiec napisał:

Oprócz tego zastanawia mnie, dlaczego kobiety głosują na kandydata który ma największe szanse

Niektóre nie ogarniają o co chodzi. Jest kartka, jakieś kwadraty, wygląda to jak quiz z gazety. Myślą że należy zaznaczyć tego co dostanie najwięcej głosów, żeby wygrać (i wziąć udział w losowaniu super-nagrody).

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 hours ago, Still said:

Wiecie co mnie wkurwia! Przychodzę dziś do pracy, pytam dwóch facetów przed 30tka. Byłeś na wyborach? Nie, albo jebie mnie to! 

Paranoja, Ci sami faceci pierdolą potem, że w PL jest chujowo. A jak ma być? Skoro nie ruszą dupy na 15 minut, aby mieć świadomość, że mogą coś zmienić!

Widzę że nadal wierzysz że wybory mogą coś zmienić. Gdyby tak było nie rządziliby nami ciągle socjlaistyczne postkomuchy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś dobrze to podsumował i to konkretnie :lol:

 

"Wobec wyborców pisu świat nie ma wygórowanych wymagań. Wstać, żreć, srać, zapierdalać do roboty, żreć, spać. I tak do śmierci.

Na wynik przedstawiciela tego zdegenerowanego socjalizmem zbiorowiska miernot intelektualnych składa się głównie głos ludzi z niskim wykształceniem + wszelkiej maści urzędników państwowych i ich rodzin. "

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, Orybazy said:

dziwie się, że nie (Bosak) zaproponował Mentzena jako premiera.

Zaproponował na ministra finansów.

 

6 hours ago, Personal Best said:

To jest naprawdę to co Cie najbardziej frasuje?

Jeśli 300.000.000.000 USD wg ciebie to mało, to wyskocz z portfela i zapłać a ja zadam inne. Tak samo, tzn. że to ważne uważają setki tysięcy Polaków, szczególnie tych, którzy podpisali się pod obywatelskim projektem ustawy o ochronie mienia bezdziedzicznego.Tak, bo od tego zależy mój głos w drugiej turze. Tak, bo takie pytanie zadane na wizji przed milionami ludzi, mogłyby  ludziom otworzyć oczy a PiS powstrzymać.

Potęga telewizji jest wielka i należy ją wykorzystać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--

1 hour ago, Leniwiec said:

Zastanawia mnie skąd tak duże poparcie dla pajaca Hołowni ? 

Dla takiego Bosaka, to porażka. Przychodzi jakiś randomowy gość z TVN i ma prawie 2x większe poparcie wtf ?

Bo był w TVN a nikt poza Dudą (tu: w TVPiS), Trzaskowskim, Hołownią i Biedroniem nie był (w telewizji ogólnie).

Ten kogo nie ma na niebieskim ekranie nie istnieje.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KolegiKolega napisał:

Niektóre nie ogarniają o co chodzi. Jest kartka, jakieś kwadraty, wygląda to jak quiz z gazety. Myślą że należy zaznaczyć tego co dostanie najwięcej głosów, żeby wygrać (i wziąć udział w losowaniu super-nagrody).

Rozmowa z dzisiaj, ja oraz dama: 

- Na kogo głosowałaś? 

- Na Trzaskowskiego

- A mówiłaś, że Kosiniak najbardziej ci odpowiada

- Tak, ale nie miał szans i głos na niego był głosem straconym

- Aha, znaczy uważasz, że Trzaskowski miał szansę wygrać w 1 turze z Dudą? 

- Nie

- A Duda wg. ciebie mógł wygrać w pierwszej turze? 

- Nie

- To dlaczego nie zagłosowałaś na Kosiniaka, którego uważałaś za najlepszego kandydata?

- Bo głos na niego byłby głosem straconym

Kurtyna? 

 

I tu pojawia się całkiem sensowne pytanie czy my jako płeć męska, zezwalając na https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_wyborcze_dla_kobiet nie popełniliśmy kiedyś kolosalnego błędu!!!!?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Tyson napisał:

I tu pojawia się całkiem sensowne pytanie czy my jako płeć męska, zezwalając na https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_wyborcze_dla_kobiet nie popełniliśmy kiedyś kolosalnego błędu!!!!?

Byłbyś u władzy, to sam byś takie prawo wprowadził gdyby go nie było ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.