Skocz do zawartości

Ukraincy odgryźli facetowi ucho


mph25

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nadzwyczajnego na ulicy. Mówi się o zasadach, ale to o nich można gdybać nic więcej. Nie ma żadnych zasad, a jak ktoś myśli że są to jest idiota. Na ulicy trzeba liczyć się z różnymi okolicznościami i nawet jakby ktoś był Khalidovem, to nie dałby sobie rady zawsze. Kiedyś było głośno, że w okolicy chłopak taki około 18-19 lat naćpał się i uderzył ochroniarza i potem uciekł. Ochroniarz poznał jego adres i postanowił go odwiedzić. Ledwie wpadł do domu i rzucił się na niego ten chłopak z kolegą. Mieli jakieś pałki i go zmasakrowali. Ochroniarz naprawdę wielki chłop nawet Pudzian przy nim wielkościowo to chuj. Więc no taki jest ten honor uliczny, szczególnie że ten chłopak ma teraz z 20 lat i się śmieje, że jak chce powtórki to niech wbije, tylko tym razem dostanie kose.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem niestety pijanych Ukraińców. Widok, że tak powiem mało smaczny. Takich incydentów jest już od zajebania, tylko o niektórych się mówi głośniej.

 

Nie mam nic do tego, żeby przyjechali, uczucie pracowali i uczyli się języka. Ok.

 

Jeżeli popełnia przestępstwo to powinien być ścigany bardzo surowo i natychmiast odsyłany do siebie bez możliwości powrotu. Jeden i drugi taki przykład, a już by tak nie skakali.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ramaja Awantura napisał:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Maniacy_z_Dniepropetrowska

Poczytajcie sobie, oni mają mentalność dzikusów. Oni mają krew kozaków, gwałcicieli i morderców...

A tolerancyjne pluszowe misie, które tęczowymi autami jadą lewym pasem na pełnej prędkości powiedzą: "nie możesz tak uogólniać, tak generalizować, to krzywdzące".

Edytowane przez Dassler89
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pacman napisał:

Zagłosujcie na lewicę w 2giej turze, zaproście też

I wszystkich muzułmanów którzy nei będą chcieli pracować u Niemca, wiec będą - w ramach europejskiej solidarności - lokowani do Polski. Pewnie do "Polnische Konzentrationslager für Flüchtlinge". ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś nieprzyjemność mieszkać z ukraińcem, po kilku miesiącach spokoju zaprosił pół rodziny na urodziny, jego napakowani koledzy proponowali mi wódkę, a kiedy nie miałem ochoty pić - zaczęli być wobec mnie agresywni.

 

Jako dość asertywny mężczyzna  widzący że jest ich za dużo na pięści, wyciągnąłem nóż i byłem gotowy na wszystko - odpuścili.

 

Następnego dnia " ukradłem" sobie komputer, po czym zadzwoniłem do babeczki od której wtedy wynajmowałem, z zaskarżeniem na brata ukraińca,  ona zadzwoniła na policję i nastąpiła eksmisja "bohatera".

 

Z hołotą krótko trzeba, wierzę że wśród nich również istnieją porządni ludzie, jednak czasem lubi ich ponieść fantazyja, zwłaszcza jak popiją.

 

Natomiast bardzo dobre zdanie mam o ukrainkach.

 

A cipuszki jakie fajne mają.

 

Gościnne dla braci polaków.

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien być przepis, że na każdego ukraińca proszę przywieźć 2 ukrainki. Skoro rząd tak bardzo chce poprawić przyrost naturalny. Takie coś by zaowocowało dodatkowo mniejszym współczynnikiem samobójstw wśród mężczyzn w Polsce itp. Same korzyści. Nie można też mówić o tragedii i że tylko faceci przyjeżdżają, sprawdziłem statystyki: o 30% więcej mężczyzn niż kobiet to imigracja z Ukrainy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Pacman said:

Powinien być przepis, że na każdego ukraińca proszę przywieźć 2 ukrainki. Skoro rząd tak bardzo chce poprawić przyrost naturalny. Takie coś by zaowocowało dodatkowo mniejszym współczynnikiem samobójstw wśród mężczyzn w Polsce itp. Same korzyści. Nie można też mówić o tragedii i że tylko faceci przyjeżdżają, sprawdziłem statystyki: o 30% więcej mężczyzn niż kobiet to imigracja z Ukrainy.

Poważniejsze kraje dbają o to, by nie było dużej nadwyżki męczyzn. Emigracja wg parytetów albo nawet z delikatną przewagą płci pięknej. Tylko w bantustanach jak nasz może być kilkaset tysięcy nadwyżki mężczyzn i niech się pozabijają bez możliwości znalezienia kobiety i z niskimi płacami blokowanymi przez zalew biedoty z krajów trzeciego świata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zaraz, zaraz, a kto to od 1,5 kadencji wpuszcza w przyśpieszonym tempie zapijaczonych ukrów? Nie PiS czasem?

 

Ukry sobie pozwalają na coraz więcej, bo wyczuli, że u nas policja to żart i odpowiedzialność żadna. No to poczekajmy jeszcze chwilę... 

 

Fala imigrantów zarobkowych z Ukrainy już się kończy. Teraz zaczynają napływać najgorsze odpady, np. skrzywione wojną w Doniecku. 

 

A oni żyją po ichniemu, nie po naszemu. Czyli chlanie i napierdalanie jako główne rozrywki. 

 

I nie sugerować się lwowszczyzną. Przeciętny Ukrainiec ma tyle wspólnego z Polakiem, co Kazach z Rosjaninem. 

Edytowane przez maroon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, maroon napisał:

A oni żyją po ichniemu, nie po naszemu. Czyli chlanie i napierdalanie jako główne rozrywki.

To całkiem jak wrażenia Anglików, jak im się po 2004 zwaliła niekoniecznie elita intelektualna z Polski. I w sumie moje wrażenia również.

 

W temacie aż kipi od nacjonalizmu, uogólniania, agresji a chyba niektórzy zapominają, że cały kontekst jest bardzo podobny do emigracji zarobkowej Polaków te 16 lat temu. Od nich też w pierwszej kolejności przyjechało mnóstwo niewykształconych, prostych ludzi, których szczytem możliwości jest najprostsza praca, a i to nie wiadomo. Do tego wszechobecne chlanie itd. A są wśród nich ludzie, którzy normalnie, uczciwie pracują tutaj, nie robią burd, nie chleją, nie odgryzają uszu. 

 

Jak mój ziomek miał przed covidem wypadek, to jako pierwsi zatrzymali się i pomogli właśnie Ukraińcy w starym Passacie, żaden cywilizowany i sympatyczny Polak. I rzeczywiście pomogli, włącznie z podwiezieniem pasażerów, którzy zostali nagle w skutek wypadku spieszeni. To oczywiście dowód anegdotyczny, ale taki sam, jak to odgryzienie ucha. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, tytuschrypus said:

To całkiem jak wrażenia Anglików, jak im się po 2004 zwaliła niekoniecznie elita intelektualna z Polski. I w sumie moje wrażenia również.

 

W temacie aż kipi od nacjonalizmu, uogólniania, agresji a chyba niektórzy zapominają, że cały kontekst jest bardzo podobny do emigracji zarobkowej Polaków te 16 lat temu. Od nich też w pierwszej kolejności przyjechało mnóstwo niewykształconych, prostych ludzi, których szczytem możliwości jest najprostsza praca, a i to nie wiadomo. Do tego wszechobecne chlanie itd. A są wśród nich ludzie, którzy normalnie, uczciwie pracują tutaj, nie robią burd, nie chleją, nie odgryzają uszu. 

Ok, masz dużo racji. Są ludzie i ludziska, a element jest po prostu bardziej widoczny. 

 

Niemniej jest duża różnica między pl a uk. UK ma dziesięciolecia doświadczenia z imigrantami i mniej lub bardziej, ale sprawne służby. Osobiście tego doświadczyłem, gdy pomieszkiwałem w Londynie w latach 2002-2005. Kolejka do "immigration" (jeszcze przed wejściem do Unii) bezcenna rzecz. Wtedy też już dużo o Polaków przyjeżdżało, w tym do prostych prac, ale bydła jakby mniej, bo był właśnie ten filtr na wejściu. 

 

U nas raz, że służby z kartonu, dwa tego filtra na wejściu najwyraźniej nie ma. 

 

Po za tym z moich skromnych doświadczeń z ludźmi ze wschodu odnoszę silne wrażenie, że oni pod płaszczykiem ogłady, brutalność i skłonność do rozpierduch mają we krwi. 

Edytowane przez maroon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maroon napisał:

nas raz, że służby z kartonu, dwa tego filtra na wejściu najwyraźniej nie ma. 

Chciałbym zauważyć, że u nich policji zabrano broń. 

 

Też się tam nieźle inby z ciapakami i murzynami odwalają. 

 

Co do samych Ukraińców to ja poznałem kilku i to byli normalni ludzie. 

 

12 minut temu, tytuschrypus napisał:

są wśród nich ludzie, którzy normalnie, uczciwie pracują tutaj, nie robią burd, nie chleją, nie odgryzają uszu. 

Zawsze tacy ludzie cierpią na zachowaniach patologii. To samo było w na zachodzie z Polakami.

 

Wiadomo uczciwie pracujący nie rzucają się w oczy, często nawet nie odróżnisz skąd pochodzą o ile nie mają innego koloru skóry. 

 

Patola bez względu na płeć, pochodzenie czy kolor skóry do utylizacji. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Pacman said:

Powinien być przepis, że na każdego ukraińca proszę przywieźć 2 ukrainki.

Co wy tak z tymi Ukrainkami? Jak kobieta emigruje to spora szansa że jest ponad przeciętnie hipergamiczna i Polska to będzie tylko przystanek w drodze na zachód. Akurat w Polsce kobiety są różnorodne i nie mamy wąskiego zasobu genów i dla każdego coś miłego dla oka się znajdzie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu o genach morderców, wschodniej dziczy (bo my to co innego, my to prawie Zachód...*). Z Ukraińcami (i Ukrainkami) mam do czynienia od jakichś dziesięciu lat (w Lublinie było ich bardzo wielu jeszcze przed przewrotem z 2014 - tera to każdy polus jest szpecem od ukraińskiej tematyki, każdy jebał Ukrainkę w dupę - i każdy zatrudniał tych prymitywnych Ukraińców u siebie w firmie - nawet jeśli firma to dwuosobowy team od wypompowywania gówna z kanalizy...).

Ludzie tacy sami jak my. A ich kobiety lepsze od Polek (na ogół) - ciepłe, troskliwe, kobiece, a przy tym wcale nie są takie łatwe (Ukrainki wciąż mają wgrany software, który je kieruje w stronę zakładania rodziny**).

Ostatnio chciał mnie bić na ulicy jeden typ - pijany, cuchnący Polak. A chciał mnie bić, ponieważ zignorowałem jego nawoływania i nie porozmawiałem z nim "po ludzku tak, kurrwa, jak z obywwatelem rzeszppospolitej polskurrwaa!!". A takich kretynów jest więcej. Piękny obrazek sprzed roku: kwiat polskiej młodzieży, przyszłość tego narodu - kilkunastoletni narodowcy, w bluzach z żołnierzami NSZ i stylizowaną husarią (gdyby tylko te głąby wiedziały, skąd husaria czerpała wzorce odnośnie do stroju i uzbrojenia...). Jest wrzesień, ulicami Lublina przechodzi spęd tęczowych. Łepki drą gęby: "pedały do gazu! jebać pedałów!". Pojawia się ksiądz, starszy człowiek. Młodziki natychmiast stają na baczność, kłaniają się: "szczęść Boże!". Ksiądz ledwie ich mija, a młodzi dalej: "jebać pedałów! do gazu!".

 

I co? Serio uważamy się za lepszych?

 

 

* zdumiewa mnie od dawna ta mentalność polactwa - całkowity brak kultury, ignorancja w zakresie historii i literatury narodowej - przy jednoczesnym kompleksie niższości wobec zachodniej Europy, który jest równie wielki jak pogarda wobec wszystkich, którzy urodzili się na wschód od nas. 

** oczywiście są też i te lekko się prowadzące - jak wszędzie.

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, maroon napisał:

odnoszę silne wrażenie, że oni pod płaszczykiem ogłady, brutalność i skłonność do rozpierduch mają we krwi.

I to jest właśnie element uprzedzenia :)

 

Zapewniam Cię, że normalnego Ukraińca też bierze wstyd, jak widzi takie dokonania swoich rodaków, tak jak nam było wstyd, jak mogliśmy obserwować wyczyny polskiej patoli w UK. Bydło, nie ludzie. A przecież nie tylko tacy wyjechali, pojechali tam w pierwszych latach też wykształceni ludzie.

 

Tak jak ktoś napisał - patola to patola. Nie ma narodowości.  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, tytuschrypus said:

I to jest właśnie element uprzedzenia :)

 

Zapewniam Cię, że normalnego Ukraińca też bierze wstyd, jak widzi takie dokonania swoich rodaków, tak jak nam było wstyd, jak mogliśmy obserwować wyczyny polskiej patoli w UK. Bydło, nie ludzie. A przecież nie tylko tacy wyjechali, pojechali tam w pierwszych latach też wykształceni ludzie.

 

Tak jak ktoś napisał - patola to patola. Nie ma narodowości.  

Cóż, nikt nie jest wolny od uprzedzeń. Fakt nie znoszę patologii wszelkiej maści, więc może to rzutować na obraz całości. 

 

No, ale qrwa murzynów nie trawię - rasizm w czystej postaci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.