Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@_oliv2407 fajnie, że założyłaś ten wątek, już dawno mi chodził po głowie :)

 

Już gdzieś pisałam, że moim osobistym Chadem jest Hoon Lee. 

Trochę skłamałam. On jest Arcychadem. 

https://images.app.goo.gl/kk9NKTEYSbCHpSLu9

Tu jako serialowa DragQueen ♡ 

https://images.app.goo.gl/cZYrEm36oe1VdR4Y6 

 

Drugim Arcychadem jest młody Malcolm McDowell. 

https://images.app.goo.gl/YbopFZC7bZKVPUpr9

 

Edit: jak dodać zdjęcie? 

 

Edytowane przez KrólowaŁabędzi
  • Like 1
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DuchAnalityk błagam chociaż raz nie wyskakujcie z tymi chadami, własnymi propozycjami i gadaniem, że wiecie lepiej czego my chcemy. Tutaj wrzucamy zdjęcia, które ukazują gust danej kobiety i porównujemy, nie ma tutaj żadnej gadki o charakterze i dobrym serduszku, dziewczyny mają wrzucić propozycje przystojniaków według ich uznania. 

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DuchAnalityk napisał:

 Zdjęcia te mają charakter humorystyczny.

Tośmy się, hehe, pośmiali z tych oryginalnych żartów, no, na tym forum to zupełna nowość takie, hehe, dowcipy z bab, bo wiecie, baby jedno mówio, drugie myślo, a trzecie robio, co nie, hehe.

  • Like 5
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Tośmy się, hehe, pośmiali z tych oryginalnych żartów, no, na tym forum to zupełna nowość takie, hehe, dowcipy z bab, bo wiecie, baby jedno mówio, drugie myślo, a trzecie robio, co nie, hehe.

Z twoich, hehe tekstów, raczej hehe, nikt się nie śmieje, hehe, tylko hehe, bije, hehe, facepalmy, hehe.

  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ciężko zaklasyfikować faceta do kategorii „chad” tylko przez pryzmat jego fizis - w moim przypadku na atrakcyjność się składa wiele innych cech takich jak przykładowo pewność siebie, stanowczość, znajomość zasad kindersztuby, inteligencja, oczytanie plus zawsze najbardziej mi się podobali naukowcy. :) 

 

Natomiast, na przykład Paul Newman jest me gusta.

7j3HGMhD_0P5WHdnd8yamA1baJTXfNuphP1YeUvB

 

paul-newman-hulton-archive.jpg

 

@DuchAnalityk Te obrazki są do tego stopnia wyssane z palca, że raczej podchodzą pod kategorię "żenua" niż coś wywołującego salwę śmiechu. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NimfaWodna napisał:

To mój typ faceta:

https://m.filmweb.pl/person/Alexander+Skarsgård-156197

Czy jest chadem czadem nie wiem. Poprostu jakoś mi pasuje taki typ i tyle.

A to trzebaby poprosić o opinię, eksperta, ale Analcondy już nie ma :(

1 minutę temu, goryl napisał:

Dziewczyny, zamiast ciągle pieprzyć o facetach, seksie i jedzeniu, to może tak zastanówcie się co dobrego dzisiaj uczyniłyście dla innych?

Zakładaj wątek i będziem pisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, goryl napisał:

to może tak zastanówcie się co dobrego dzisiaj uczyniłyście dla innych?

Co dzień robie coś dobrego dla innych. Czasem nawet ratuje ludzkie życie ale wieczorem się kurwa mogę rozmarzyć  ?

3 minuty temu, KrólowaŁabędzi napisał:

A to trzebaby poprosić o opinię, eksperta, ale Analcondy już nie ma :(

A o co z nim chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pieprzę, czy te lachony forumowe nie mogą w spokoju dodać jacy faceci im się podobają bez tych waszych zbędnych wstawek - tak wiem, biały rycerz i "całe te" ale na miłość Jezuska, czy trzeba im coś imputować czy zaczepiać, no niech wstawią co chcą i jakie typy im się podobają.

 

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, NimfaWodna napisał:

A o co z nim chodzi?

On był ekspertem od czadów. 

 

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Ja pieprzę, czy te lachony forumowe nie mogą w spokoju dodać jacy faceci im się podobają bez tych waszych zbędnych wstawek - tak wiem, biały rycerz i "całe te" ale na miłość Jezuska, czy trzeba im coś imputować czy zaczepiać, no niech wstawią co chcą i jakie typy im się podobają.

 

DZIĘKI! 

Wątek o typach urody w dziale męskim o dziwo nie spotkał się z docinkami typu: Chlopaki, zamiast ciągle pieprzyć o babach, seksie i jedzeniu, to może tak zastanówcie się co dobrego dzisiaj uczyniliście dla innych?

 

Edytowane przez KrólowaŁabędzi
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, KrólowaŁabędzi napisał:

@Claudianne

Mnie też za czasów liceum i początków studiów kręcili naukowcy :D

Potem jakoś przeszło na artystów i filozofów. Chichotem losu oba typy mi się spełniły i cóż... trzeba uważać, o czym się marzy, bo jeszcze może się spełnić :P

A ja widzisz mam na odwrót, liceum - trzymanie się z artystami i wzdychanie do nich, a na ścisłym uniwersytecie wzdychanie do swoich prowadzących. Zawsze mogłam mieć każdego faceta, jakiego zechciałam i owszem spełniły się moje mrzonki, natomiast w przypadku wykładowcy - z niezbyt usłanym różami końcem, a widuję drania kilka razy w tygodniu. :)

 

7 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Ja pieprzę, czy te lachony forumowe nie mogą w spokoju dodać jacy faceci im się podobają bez tych waszych zbędnych wstawek - tak wiem, biały rycerz i "całe te" ale na miłość Jezuska, czy trzeba im coś imputować czy zaczepiać, no niech wstawią co chcą i jakie typy im się podobają.

Nie przesiaduję tu często, ale wydaje mi się, że jesteś jednym z tych tu w mniejszości, którzy nie plują gruboskórnym jadem na kobiety, po prostu nie masz w sobie tego całego "weltschmerz'u", także chapeau bas - tak trzymaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, mac napisał:

Z twoich, hehe tekstów, raczej hehe, nikt się nie śmieje, hehe, tylko hehe, bije, hehe, facepalmy, hehe.

Tylko nie facepalmuj za mocno, bo ci ta niteczka między uszami pęknie i ci uszy odpadną.

Nie wiem, dlaczego mam cię w ignorowanych, jesteś nawet trochę śmieszny. 

Może kiedyś nauczysz się być też  zabawny ??‍♀️

 

5 minut temu, Claudianne napisał:

spełniły się moje mrzonki, natomiast w przypadku wykładowcy - z niezbyt usłanym różami końcem, a widuję drania kilka razy w tygodniu. :)

 

Oh no, współczuję! 

Edytowane przez KrólowaŁabędzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest czasem tak, że duże znaczenie w tych gosciach ma postać(osobowość), którą odgrywa dany aktor, a nie jego rzeczywisty wygląd? Bo z tego co zauważyłem, podajecie głównie aktorów, albo osoby, które mają jakaś historie. (Jest nadzieja chłopaki incele ?).

Sam się na tym łapie, że często jaram się aktorkami i rolami, które odgrywają, a nie jakimś randomowym jpg. osoby, której kompletnie nie kojarze. 

Dało by się podrzucić zgodnie z tematem fotki jakiś randomów, którzy podobają się tylko i wyłącznie ze względu na atrakcyjność fizyczną? Wtedy, to i redpillowcy, blackpilowcy, mizogini i incele, bedą zadowoleni, bo będzie w zgodzie z nazwą tematu. ;)

Ps. Dajcie już spokój z tymi chadami i kłamliwą naturą kobiety w każdym temacie, bo rzygać się już od tego chce...

Edytowane przez prod1gybmx
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, prod1gybmx napisał:

A to nie jest czasem tak, że dużo role odgrywa w tych typach postać(osobowość), którą odgrywa dany aktor, a nie jego rzeczywisty wygląd? (Jest nadzieja chłopaki incele ?).

I tak i nie, Temat jest stricte o wyglądzie, ale kobiety podnieca przede wszystkim, władza, dominacja, opiekuńczość, przyjazny ale władczy charakter, swoboda wypowiedzi, tzw "wygadanie". A wygląd dla kobiety musi byc "akceptowalny" bez widocznych oznak "upośledzenia", sporej niedowagi lub nadwagi. 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, prod1gybmx napisał:

A to nie jest czasem tak, że duże znaczenie w tych gosciach ma postać(osobowość), którą odgrywa dany aktor, a nie jego rzeczywisty wygląd? Bo z tego co zauważyłem, podajecie głównie aktorów, albo osoby, które mają jakaś historie. (Jest nadzieja chłopaki incele ?).

Z przyczyn oczywistych zdjęć mojego obecnego i poprzednich facetów nie wstawię. Są jednak bardzo podobni do wymienionych przeze mnie aktorów. 

co do dalszej Twojej wypowiedzi:

5 minut temu, prod1gybmx napisał:

 

Dało by się podrzucić zgodnie z tematem fotki jakiś randomów, którzy podobają się tylko i wyłącznie ze względu na atrakcyjność fizyczną? Wtedy, to i redpillowcy, blackpilowcy, mizogini i incele, bedą zadowoleni, bo będzie w zgodzie z nazwą tematu. ;)

Ja nie mogę, bo nie przeglądam zdjęć randomów w Internecie, więc nie wiem, jak bym się za to miała zabrać. 

Natomiast raz widziałam w jakimś programie faceta babki, która tam odpowiadała na pytania i to był totalny noname, był też niesamowicie przystojny i wpasowywałby się w Twoją propozycję, ale nie znalazłam tego programu. 

5 minut temu, prod1gybmx napisał:

Ps. Dajcie już spokój z tymi chadami i kłamliwą naturą kobiety w każdym temacie, bo rzygać się już od tego chce...

Si! Muczo grasjas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.