Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, goryl napisał:

Dziewczyny, zamiast ciągle pieprzyć o facetach, seksie i jedzeniu, to może tak zastanówcie się co dobrego dzisiaj uczyniłyście dla innych?

32ex9p.jpg


A to nie jest tak, że od tego mają rezerwat? Jest spoko wątek, gdzie dzielą się fotami i piszą jaki typ lubią i nagle taki koment.

Kurła ?

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Ja nie mogę, bo nie przeglądam zdjęć randomów w Internecie, więc nie wiem, jak bym się za to miała zabrać. 

Wpisz w google grafika, "przystojny facet" i wybierz takich, których totalnie nie kojarzysz, ale uważasz za przystojnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, prod1gybmx napisał:

duże znaczenie w tych gosciach ma postać(osobowość), którą odgrywa dany aktor, a nie jego rzeczywisty wygląd?

Moim zdaniem dokładnie właśnie tak jest, ja nie umiem się kimś zainteresować tylko patrząc na czyjś wygląd - to jedna ze składowych, ale zazwyczaj Ci, z którymi "miałam styczność" byli jasnoocy, bruneci, średniego wzrostu, endomorficzni.  

 

11 minut temu, prod1gybmx napisał:

Dało by się podrzucić zgodnie z tematem fotki jakiś randomów, którzy podobają się tylko i wyłącznie ze względu na atrakcyjność fizyczną?

8a0029ac29914ef37dacab0c752219f7.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, prod1gybmx napisał:

Wpisz w google grafika, "przystojny facet" i wybierz takich, których totalnie nie kojarzysz, ale uważasz za przystojnych. 

No ciężko było znaleźć kogoś w moim typie, ale znalazłam tycj czterech:

 

https://images.app.goo.gl/grmGSNWfJxAPUR7p9

https://images.app.goo.gl/aZ1FKwes7Pfyjmpt5

https://images.app.goo.gl/HBJBX6bwbQLrzvWA6

https://images.app.goo.gl/zwpfZ9s3XRbsLzW77

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, KrólowaŁabędzi napisał:

 

Ja wczuwający się w @archa/@DuchAnalityka:

 

46qm2n.jpg

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazek fajny, natomiast raz człowiek zażartował i już ataki. Tak naprawdę całą ruderę robią atakujący, a nie ci wrzucający tego typu obrazki. Odwołanie się do mnie to w tym momencie robienie śmietnika, już raz ktoś go skrytykował mnie tutaj, jak się z tym zgadzasz to daj emotke tej krytyce. Gdyby nie fajny obrazek to twój post byłby śmieciowy.

Edytowane przez DuchAnalityk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Młody Johny Depp (chociaż myślę, że tak do czterdziestu paru lat wyglądał świetnie). Moim zdaniem ma idealne rysy twarzy, które zasługują na 10/10, a nawet 11/10. Nie znam innej osoby płci męskiej z całego światka show biznesu, której dałabym tak wysoką notę.

Johnny Depp 8x10 Photo in tux jacket long hair at Amazon's ...Wallpaper johnny depp, eyes, brown hair, dyed, long-haired21 Jump Street Johnny Depp Long Haired and Earrings 4x6 Photo | EtsyJohnny Depp BunJohnny Depp Poster 24x36 young bw photo - Walmart.com - Walmart.comJohnny Depp's Haircut Looks Like Edward Scissorhands - Johnny ...

Dodatkowo ma genialną mimikę twarzy. Niezależnie jakie emocje wyraża (radość, złość, irytacja, itd.) zawsze wygląda świetnie.

 

2) Też całkiem niezły, jest modelem

Berk Atan fans - Strona główna | FacebookBerk Atan Arab Fans ได้อัพเดตรูปโปรไฟล์ - Berk Atan Arab Fans ...

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie numerem jeden jest Tomm Hardy i w sumie podoba mi się w każdym filmie jaki widziałam ale z taką blizną jak tu to w ogóle się rozpływam.

taboo-feat.jpg

 

Pamiętam też, że strasznie na mnie zadziałał Adam Driver jako Kylo Ren. Wiem, że to najbardziej memowa klata ever, ale dla mnie dieał, uwielbiam dużych, silnnych, brzydkich facetów. No i znowu te blizny, ach!

Swoją droga taka klata podoba mi się o wiele bardziej niż te, które wkleił @DuchAnalityk , po których widać, że nie chodzi o siłę tylko o ładne selfie.

 

b498ff0dff3b56a8b68b0d2fd571f985.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ewelina

Depp był moim arcychadem do około 16 roku życia, potem zobaczyłam McDowella i moje serduszko zwróciło się w jego kierunku.

 

@Cellardoor ten Driver to ma jakieś liczne grono fanek? Jeśli tak, to chyba teorie o symetrycznej twarzy i byciu ładnym idą się paść, bo koleś wygląda, jakby go tramwaj potrącił ?

Oczywiście nie wyśmiewam Twoich upodobań, sama mam niestandardowe. 

 

 

BTW, mój chłop uwielbia tego aktora, co gra Wiedźmina (Henry Cavill) i za każdym, KAŻDYM, KURWA, RAZEM jak się pojawiał na ekranie bez koszulki to wzdychał: Ah, handsome Henry! 

?

Edytowane przez KrólowaŁabędzi
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, KrólowaŁabędzi said:

@ewelina

Depp był moim arcychadem do około 16 roku życia, potem zobaczyłam McDowella i moje serduszko zwróciło się w jego kierunku.

 

@Cellardoor ten Driver to ma jakieś liczne grono fanek? Jeśli tak, to chyba teorie o symetrycznej twarzy i byciu ładnym idą się paść, bo koleś wygląda, jakby go tramwaj potrącił ?

Oczywiście nie wyśmiewam Twoich upodobań, sama mam niestandardowe. 

 

 

BTW, mój chłop uwielbia tego aktora, co gra Wiedźmina (Henry Cavill) i za każdym, KAŻDYM, KURWA, RAZEM jak się pojawiał na ekranie bez koszulki to wzdychał: Ah, handsome Henry! 

?

Też jako nastolatka uwielbiałam Deppa, tą młodą wersję.

 

No my to się chyba o facetów bić nie będziemy, Twoi są dla mnie za delikatni? 

Wygląd Adama Drivera jest wedlug internetow że tak powiem kontrowersyjny?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie o tym myślę i przynajmniej u mnie jest tak, że mężczyzna podoba mi się z wyglądu bo ten wygląd obiecuje jakieś pożądane przeze mnie cechy. W przypadku tych których wkleiłem byłyby to siła, waleczność, odwaga... Gdyby nagle zaczęli uciekac przed pająkiem to przestalabym mieć ochotę na seks z nimi w mgnieniu oka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, ewelina napisał:

Młody Johny Depp (chociaż myślę, że tak do czterdziestu paru lat wyglądał świetnie). Moim zdaniem ma idealne rysy twarzy, które zasługują na 10/10, a nawet 11/10. Nie znam innej osoby płci męskiej z całego światka show biznesu, której dałabym tak wysoką notę.

Johnny Depp 8x10 Photo in tux jacket long hair at Amazon's ...Wallpaper johnny depp, eyes, brown hair, dyed, long-haired21 Jump Street Johnny Depp Long Haired and Earrings 4x6 Photo | EtsyJohnny Depp BunJohnny Depp Poster 24x36 young bw photo - Walmart.com - Walmart.comJohnny Depp's Haircut Looks Like Edward Scissorhands - Johnny ...

Dodatkowo ma genialną mimikę twarzy. Niezależnie jakie emocje wyraża (radość, złość, irytacja, itd.) zawsze wygląda świetnie.

oj tak. Kiedyś obejrzałam każdy dostępny film z jego udziałem i nawet nie musi za wiele mówić, samą twarzą wyraża więcej niż inni aktorzy ścianą tekstu. A przystojny i fajnie się na niego patrzy, mimo, że nie w moim guście ;)

 

Nie do końca rozumiem temat, bo niby mają być nasze typy urody, a w tekście o chadach... A to chyba nie jest jedno i to samo?

 

Moim typem niezmiennie od lat jest Colin Firth. I nawet starzeje się świetnie ;)bbe045caacc829e533f784814dfba3ce.jpg-549451-4_3.jpg

 

Poza tym jest jeszcze

Jensen Ackles:

5cb12ed4da9f033f1b47ab30fa76a367.jpgScreen-Shot-2019-07-21-at-7.39.24-PM.png

 

I Jeffrey Dean Morgan:

Jeffrey-Dean-Morgan.jpgipanews_f3fc1218-ef4b-42b4-a461-34a04c06

Edytowane przez MalVina
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, deomi napisał:

Chociaż wolę bardziej męskich i dojrzałych facetów to moim nr 1 jest Młody Dicaprio

Godzinę temu, prod1gybmx napisał:

A to nie jest czasem tak, że duże znaczenie w tych gosciach ma postać(osobowość), którą odgrywa dany aktor, a nie jego rzeczywisty wygląd?

 

Tak jest i np. oglądałam kiedyś wywiad z młodym DiCaprio, sprawiał wrażenie geja.. (robił takie dziewczęce gesty). W filmach tego w ogóle nie widać. Zresztą moim zdaniem aktorzy nie grają swoją osobowością tylko alter ego, nawet jeśli w wielu filmach grają tak samo.

 

Co do tematu, mam swoją teorię. Uważam, że nasze typy urody co do płci przeciwnej bazują na typach urody naszych rodziców, obu.


Skoro nie chcecie aktorów i raczej nie wypada dawać z tinderów :P, to czasami migały mi różne newsy jak zamiast mozilli włączałam edge, no i mignęli mi Ci daj (lecę na blondynów btw ;)):

sergey-sirotkin-of-williams-martini-raci

1603-sirotkin-0.jpg

Typ urody bardzo podobny do typu urody mojego ojca (zwłaszcza w krótkich włosach), mimika też. Siergiej Sierotkin kierowca formuły 1

 

z25773861AMP,Franck-Riester.jpg

franck-riester-regretterait.jpg?v1

Inna uroda (typu szczurek), francuski polityk zarażony koronawirusem. :D Franck Riester. Typ urody podobny do rodziny ze strony matki, zwłaszcza jak popatrzyłam na różnych fotach to ten sam kształt nosa, podobne miny

 

Mam taką teorię, że ludzie kiedyś właśnie lepiej się dobierali w pary, bo nie mogli się tak łatwo jak dziś przemieszczać, byli bardziej skazani na swoje wiochy, gdzie więcej osób miało podobny typ urody i łatwiej było kogoś wybrać kto pasował wyglądem do rodziny (to zresztą była jakaś tam dalsza rodzina zapewne).


Owa teoria sprawdziła mi się póki co na dwóch parach. Jedna para była w sobie zakochana, facet wręcz podziwiany przez laski, wydawało się że lepiej się dobrać nie mogli. Po jakimś czasie zaczęły się ploty, że kobieta z tej pary kręci z innym facetem, mało kto dawał temu wiarę, ale ja popatrzyłam na jego foty.. inny typ urody od jej faceta, za to podobny do typu urody ojca (tylko przystojniejszy :P). Okazało się, że tak, zaczęła się spotykać z tym drugim. Druga para - duża chemia między nimi, chciałam przekonać się skąd się brała (miałam już w pamięci moją teorię :P), no i okazało się że faktycznie, kobieta w tej parze ma bardzo podobny typ do wyglądu matki tego faceta (w drugą stronę też znalazłam podobieństwa).

 

Potem sprawdzałam różne foty znanych ludzi, np. wiadomo że księżna Diana miała gdzieś księcia Karola. :D Tymczasem jej kochankowie z wyglądu pasowali bardziej do typu jej ojca:

 

Rodzice Diany:

9698ad9119cc331fffeae6d38419b7c8.jpg

 

Jej kochankowie (domniemani czy też nie):

f8ab593deb9875030c468100b63ce68b.jpg

Zwłaszcza ten środkowy podobny do ojca (nie ma za to nikogo z typu matki, ciekawe co wpływa na preferowanie któregoś typu?)

 

Można zwłaszcza patrzeć po bardzo bogatych kobietach, które nie są z kimś tylko i wyłącznie dla kasy, bo już ją mają xD. Np. Lana del Rey:

d82482b3acda41af3c5e09f918ca8a8dc9-19-la

 

A teraz popatrzmy na rodziców Lany:

y33bxmkiobf21.jpg

Widać że szersze, zaokrąglone noski widoczne u jej faceta to typ od strony mamy (ojciec ma dłuższy, z garbkiem, Lana oczywiście miała operację plastyczną :P)

 

https://bodyheightweight.com/wp-content/uploads/2019/10/Lana-Del-Rey-family-father-1.jpg

 


Uff... można tak sprawdzać dłużej jeśli kogoś to zaciekawiło. W każdym razie z powodu mojej teorii nie mam dużego poważania dla portali randkowych, one nie mają algorytmu który by na podstawie zdjęć nas, naszych rodziców / naszej rodziny tworzył nam 'typ urody' osoby której szukamy (jeszcze może na podstawie wyglądu naszych CRUSHy z młodszych lat i pierwszych miłości, bo to też trzeba uwzględniać).

 

---

 

Godzinę temu, JudgeMe napisał:

Mój typ. 

 

 

On ma bardzo niepokojące spojrzenie. A w serialu, to już całkiem. 

 

Reszta ujedzie, ale oczy ma piękne. 

 

Ta, ja mam podobne i zawsze uważałam, że wyglądam jakbym miała niedługo umrzeć. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Tylko nie facepalmuj za mocno, bo ci ta niteczka między uszami pęknie i ci uszy odpadną.

Widzę kij sztywniutko u ciebie siedzi. Takich obelg nie słyszałem od czasów przedszkola. Rozpoznaję elitę narodu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MalVina Ooo, Dean Winchester, miodzio. Ale u mnie tylko w połączeniu z tą rolą pogromcy potworów, inaczej byłby za słodki.

 

@Bruxa Mam podobną teorię, że pary często są do siebie niesamowicie podobne. Powiedziałabym, że w 2/3 przypadków widzę spore podobieństwo. Co ciekawe w moim partnerze nie widzę żadnego podobieństwa do mnie, ale zdarzyło mi się usłyszeć, że wyglądamy z twarzy jak rodzeństwo. A jako że jesteśmy pdobni do naszych rodziców, to nasze teorie się pokrywają. Tylko jaki miałyby mieć sens? Przecież podobny wygląd to podobne geny a to wyższe ryzyko chorób.

 

Moj tata był i dalej jest wysoki, wysportowany, umięśniony i jeśli o to chodzi to rzeczywiście szukam tego u facetów, muszą być fit. Ale z twarzy partnera czy dawnych miłości nie widzę żadnego podobieństwa do któregokolwiek z rodziców. Natomiast codziwne kobiety które mi się najbardziej podobają są podobne do mnie ale jakby w lepszej wersji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bruxa absolutnie! Zawsze wydawało mi się, że ludzie szukają typów podobnych do siebie (a więc i do swoich rodzicôw). I to się faktycznie sprawdza w przyp. par, które znam, a jedna z nich wygląda zupełnie jak rodzeństwo.

 

Ciekawy wniosek z tym przemieszczaniem.

 

Ja polecam zrobić eksperyment - mianowicie są appki online, które robią z twojego zdjęcia płeć przeciwną. Byłam zaskoczona jak przystojny facet wyszedł. Ale potem zdałam sobie sprawę, że moje postrzeganie urody tego pana jest mocno związane z tym, że jest gdzieś tam do mnie podobny, po tym jak mój mąż zaczął się rozpływać nad laską, która wyszła z jego zdjęcia ?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, _oliv2407 napisał:

@DuchAnalityk błagam chociaż raz nie wyskakujcie z tymi chadami, własnymi propozycjami i gadaniem, że wiecie lepiej czego my chcemy. Tutaj wrzucamy zdjęcia, które ukazują gust danej kobiety

No nie. Tutaj wrzucacie zdjęcia w których możecie porozkoszować się swoim nietuzinkowym gustem, głębokim spojrzeniem na typ urody męskiej, bla, bla, bla ;)

Podbijacie własne ego wymieniając mężczyzn innych, nietuzinkowych, itd. Prawda jest jednak zupełnie inna, z takimi mężczyznami jakich np. Ty wrzuciłaś musiałabyś jeszcze pogadać, bla bla. Z Panem Czadem:

januszpolmix.jpg__655x0_q85_crop_subsamp

 

Chciałabyś od razu się ruchać, spamując mu czat. Tak się składa, że na chwilę wstawiłem na Tinderze tę fotkę. Tak tylko na chwilę. Minęło chyba z 10 minut i miałem już 15 par więcej!

I to profil nie był dopiero co zakładany, więc algorytmy jego popularności zdążyły się już ułożyć, więc nie było tak łatwo go dźwignąć nagle ku dużej popularności. Czad nie miał z tym kłopotów i to żadnych. Szybko usunąłem, bo nawet szkoda komentować, po paru godzinach miałbym z 500 par. Raz założyłem taki profil na trochę dłużej i nawet nie ma co mówić, par od zajebania. I wierz mi, wśród nich były też te dobre, te co mają tylko jedno zdjątko, co szukają czegoś stałego, itd ;) Nie tylko szony.

A i były też artystki, dziewczyny inteligentniejsze, z jakąś nietuzinkową muzyką na profilu, itd. :)

Tyle w temacie, bujać to my, ale nie nas, Pani kochana.

9 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Ja pieprzę, czy te lachony forumowe nie mogą w spokoju dodać jacy faceci im się podobają bez tych waszych zbędnych wstawek - tak wiem, biały rycerz i "całe te" ale na miłość Jezuska, czy trzeba im coś imputować czy zaczepiać, no niech wstawią co chcą i jakie typy im się podobają.

To skoro my mamy im nie imputować, to niech one nam nie imputują, bo to jest temat w którym tak naprawdę wiele z nich chce pokazać jaki ma idealny, unikalny gust, tak naprawdę chodzi o to aby laski podbiły swoje ego.

Rzeczywistość wygląda tak, że te, które wstawiają facetów "dziwnych" chcą sobie podbić ego, nikt z nas by tu nic im nie imputować, gdyby nie wiele danych z internetu, doświadczeń, eksperymentów na Tinderze, itd. które jednoznacznie wskazują, że wciskają nam kity.

Ogól się na łyso jak ten Azjata i zgrywaj niezwykłego, a szybkie zaliczenie i tak zanotuje Czad.

 

@Claudianne i @NimfaWodna przynajmniej nie skłamały, bo Newman czy ten drugi to są czady, no, Newmanowi do naukowca to bardzo daleko i jakoś tego Pana:

1276439433_by_wjmm_600.jpg

Pani lubiąca naukowców nie wstawiła i pewnie nawet nie znała, ale wiadomo co rozumieją kobiety poprzez "Naukowców" :)

To, co wstawił @DuchAnalityk.

 

Dobra, tyle mojego, musiałem napisać prawdę, a Wy dalej wciskajcie kity wstawiając dziwnych facetów i rozpływając się, jaki macie wyjątkowy, nietuzinkowy gust ;)

Co naiwniejsi łykną te bajki.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiadomo, co arch robi w przerwach między php, wybieraniem div z filtrem do 200 zł i kasowaniem czynszu z rentierki - zakłada fikcyjne profile w miejscu, w którym ocenia się ludzi wyłącznie po fotkach żeby udowodnić, że kobiety oceniają mężczyzn po fotkach!

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.