Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Wybaczcie za tą wstawkę ale może komuś się to przyda:

???

13 minut temu, SzatanKrieger napisał:

liczyłem na to, że jednak będzie można go przeczytać na zasadzie czystości, że dana użytkowniczka wklei swój typ i będzie można sobie obczaić co jaką kręci, no ale trochę lipton

Wedle powiedzenia ' trafiło się ślepej kurze ziarno'.....

MNIE natomiast zastanawia,

CZEGO (samce) nie kumają iż ta kura aby trafić musiała i tak WYLEŹĆ Z 'KURWNIKA' i DZIOBAĆ.

 

 

....A tu sobie ogloooomdajoo, jako ziarno mogło by sieee do dzioba trafić.... 

 

 

"JAK SIĘ SPUŚCIĆ ABY NIE WPAŚĆ"?.....pomyślał pająk wiszący nad szklanką wody.

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, leto napisał:

Meh. Alfa (xd) Romeo Giulia Quadrifoglio to ideał.

Mam tak samo. Mam świadomość irracjonalności tego preferowanego przeze mnie pojazdu. To jest chyba prawdziwa miłość. 

 

P.S. W kolorze Montreal Green, czarna felga, żołte zaciski. ❤️

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, akwarelowy napisał:

Pani lubiąca naukowców nie wstawiła i pewnie nawet nie znała, ale wiadomo co rozumieją kobiety poprzez "Naukowców"

Wstawiłam kiedyś w innym poście przykłady atrakcyjnych i znanych naukowców, klik. Pardon, ale nie lubię się powtarzać. Secundo - osobiście znam wielu naukowców, z racji tego, że sama nim jestem; nierozsądnym byłoby tu wstawiać tych, których znam personalnie. 

 

Gdybym poznała gościa takiego jak Ty, z takim myśleniem i takim podejściem, ulotniłabym się w czasie jednej femtosekundy. Skoro kobiety są takie be to może przejdź na ścieżkę homoseksualizmu? Albo naucz się żyć sam i daj spokój innym. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wypowiem jako heteryk i z perspektywy "z kim bym się zamienił na ciała". 

To jak już bym miał się z kimś zamieniać na ciała, to wziąłbym to należące do Clinta Eastwooda, Roberta Redforda albo Toma Hardy'ego.

 

Imponuje mi ten twardy, mocny kark i szeroka szczęka Hardy'ego. To jak zagrał w "Tabu"... chciałbym mieć takiego przyjaciela / brata / ojca.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest tekst, gdy kobieta twierdzi, że osobowość mężczyzny itp. wpływa na jej odbiór wyglądu tego mężczyzny xD Jest dokładnie odwrotnie, to wygląd mężczyzny wpływa na odbiór jego osobowości przez kobietę, a potem racjonalizacja, że niby jest odwrotnie.

 

Zresztą dalej nie widzę tu żadnych typów urody. Gdzie one są ? 

Edytowane przez DuchAnalityk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cellardoor napisał:

No dobra, ale ja pytam o fizyczną reakcję. Mężczyźnie staje na widok pięknej nagiej kobiety. Masz odpowiadające temu reakcje na widok pięknego mężczyzny? Czy to o czym mówisz odbywa się tylko na poziomie myśli?

Wielu modeli ma ładne rysy twarzy, ładne ciała, ale nie wywołują u mnie reakcji, jakoś brakuje im męskości, charakterku.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Tu się wypowiedziało tylko kilka kobiet, to żaden przekrój społeczeństwa ;)

Plus nie zapominaj, że mężczyzna może sobie dorobić atrakcyjność charakterem, poczuciem humoru itd., a jak już będzie bardzo źle, to są jeszcze Filipiny :D

Hehehe już chyba dostatecznie dużo było przykładów na tym forum, że Twoja teoria to bullshit. A na Filipiny jechać nie zamierzam, kobiety nie są warte aż takich poświęceń. Ze 3 lata temu może i bym tak zrobił ale w porę oprzytomniałem i okazuje się, że można świetnie żyć bez was ?

Ale temat nie o mnie więc już więcej nie spamuję w tym wątku ?

Edytowane przez Strassenbahn
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DuchAnalityk niedawno szukano następcy Analcondy, może jeszcze kilka dni treningu blackpillowego i podejmiesz się wyzwania? Piszesz pierdoły, sorry. Mam wrażenie, że w Twoim wydaniu pigułki są jak femininizm po WWII- odrealniona wizja świata, której twórcy chcieli dobrze, ale nie wyszło. I dla społeczności ogólnej i dla samych 'wyznawców'. Nie wejdziesz do mózgów kobiet tak jak my nie wejdziemy do męskich i nigdy się dogłębnie nie zrozumiemy. Ale nie mysimy, możemy egzystować ze świadomość pewnych czynników naturalnych i społecznych, lecz nie taplać się w nich. 

 

Co do mojego typy męskiej urody. Jako, że jestem popsuta z seksualnym postrzeganiem samczego ciała i podnieca mnie coś zupełnie innego, to tak trochę nie mam głosu. Ale Memmaatre Seti to mój crush, mogłabym być jego nałożnicą jakby był jeszcze w żywej formie, bo teraz to trochę nekrofilia. Skorpiony są specyficzne seksualnie, ale nie aż tak.

 

https://zapodaj.net/c7beb596a3318.jpg.html

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Cellardoor napisał:

Tylko jaki miałyby mieć sens? Przecież podobny wygląd to podobne geny a to wyższe ryzyko chorób.

Musiałabym się znać na genetyce i przyczynach chorób, żeby na to odpowiedzieć. :D

 

---

 

Ten blondyn i wokalista maroon 5 co wkleiłam mają przecież dosyć podobny typ i mimikę, popatrzyłam właśnie na różne fotki. Nie moja wina, że mężczyźni po pigułach tego nie dostrzegają. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek jest jednym z wielu w rezerwacie, w którym wychodzi męska hipokryzja - czy w tym oto wątku, któryś drugiemu zarzucił to, co jest tu zarzucane kobietom?

 

Coraz rzadziej tu wchodzę i się udzielam, a jest to spowodowane tym, że poniekąd jest to miejsce przepełnione toksyną - olbrzymia kondensacja frustratów i kijodupowców, którzy tylko czekają, aż będą mogli dociąć, dogryźć płci żeńskiej, szperając w międzyczasie pośród swoich wyssanych z palca teorii w kajecikach, które nie mają w zupełności rzeczywistego odzwierciedlenia w praktyce. Każdy wątek w tym dziale jest rozwalany przez chmarę burczymuchów, żenujące. 

  • Like 7
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hatmehit nie jestem następcą analcondy, nie użalam się, teraz nawet dobrze ogarniam sobie życie. Nie mam żadnych wyznawców, opieram się na książkach naukowych.

 

Opierasz się na fikcji, że nie można się zrozumieć, jest to klasyczna sztuczka kobiet, nie próbuj zrozumieć bo się nie da, otóż naukowcy udowodnili, że się da. Inna sprawa podkreślę jeszcze raz, obrazki był humorystyczne, a widzę, że ktoś całą ideologię dorobił, super. Nie jestem żadnym blackpillerem z piwnicy, ja trzymam się ideologii redpill, a to, że zgadzam się z częścią blackpill to inna para kaloszy. 

 

Nigdy nie sprzedawałem, żadnych toksycznych wizji świata, a tylko tą realną, nigdy nawet nie obrażałem kobiet i nie stwierdziłem, że są beznadziejne.

Edytowane przez DuchAnalityk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DuchAnalityk dobrze, że ogarniasz swoje życie, oby tak dalej.

 

Widzisz, ja wychodzę z założenia, że jednostka nigdy nie zrozumie innej jednostki. Bez względu na płeć, pochodzenie, każdy ma zupełnie inne doświadczenia, zupełnie inny charakter, a język jako umowa społeczna realnie blokuje możliwość zrozumienia abstrakcji jakimi są myśli, popędy. Możemy rozumieć mechanizmy ewolucyjne kierujące życiem, lecz nigdy nie będziemy w stanie dogłębnie dotrzeć do indywiduum. Samego siebie, a tym bardziej innej osoby o innej płci, poglądach, motywacjach, już nie mówiąc o danej grupie z gatunku homo sapiens. Moje zdanie to może babska sztuczka, ale wiesz co mi to daje? Pokorę, świadomość, iż nie mam monopolu na prawdę generalną.

 

A to, że nie obrażasz kobiet i ogólnie ludzi, to znakomicie, choć nigdzie Ci tego nie zarzuciłam:) 

Edytowane przez Hatmehit
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Meg4tron napisał:

To jest ideał ❤️

Dla Chada poniżej zdradziłbym me koreańskie miłości : )))

 

2020-cadillac-escalade-001-1567021710.jp

1 godzinę temu, Carl93m napisał:

To jak zagrał w "Tabu"... chciałbym mieć takiego przyjaciela / brata / ojca.

Nie wiem, czy Tom jest Chadem. Jest świetnym aktorem, jak dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Cellardoor napisał:

Tylko jaki miałyby mieć sens? Przecież podobny wygląd to podobne geny a to wyższe ryzyko chorób.

Dobra, pomyślałam trochę dłużej. Weź zobacz, że istnieje przecież moda i wszyscy chcą wyglądać tak samo w danym czasie (mają różne typy, ale chcą to zamaskować jednakową fryzurą, ciuchami, makijażem). I faktycznie chodzą po ulicach klony. Czemu ludzie nie dążą do odmienności tylko właśnie do upodabniania się? :P

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, KrólowaŁabędzi napisał:

@Claudianne @sol

nie mam już lajków, ale gdybym miała, to bym Wam dała!

Dzięki zią

 

No co zrobić. Są Ci nasi Panowie trochę emocjonalni i nawet w takim prostym wątku, gdzie by wystarczyło, że każda z nas da foteczki przystojniaków i tyle,  robią burzę w szklance wody. Hormonki, wahania nastrojów i te sprawy. No ale co byśmy bez tych kochanych borderków zrobiły w naszym logicznym, babskim, wręcz nudnym od A - Z świecie ;) 

Edytowane przez sol
  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bruxa napisał:

Czemu ludzie nie dążą do odmienności tylko właśnie do upodabniania się? :P

Myślę że czym innym jest upodabnianie się wizualne (kwestie zapewne głównie kulturowe), a czym innym selekcja genów potencjalnego partnera. Dwa różne mechanizmy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.