Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

14 minutes ago, leto said:

Myślę że czym innym jest upodabnianie się wizualne (kwestie zapewne głównie kulturowe), a czym innym selekcja genów potencjalnego partnera. Dwa różne mechanizmy.

Pytanie czy nawet w ubiorze ludzie dążą do upodabniania. Każdy jeden hipster uważa, że jest bardzo oryginalny. Ja też raczej dążę do odróżniania się, czasem nawet sama coś uszyje albo przerobie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fe40769447d06276d03c8764b9c8d6ea.jpg

 

Świadomie zmierzam, by za kilka lat (jak już pojawi się siwizna 45+) wyglądać właśnie tak.

No może poza tą torbą, bo jakoś się do nich nigdy nie przekonałem.

Pozostanę przy aktówce.

No i nie wiem jak z opalenizną.

Polska to jednak Polska, Słońce u nas szaleje krótko i kapryśnie.

 

Uprzedzę ewentualne pytanie.

Tak.

Czasami w Wwie widuję takich gości 45+

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tytuschrypus napisał:

W kolorze Montreal Green, czarna felga, żołte zaciski

Mi też się taka podoba i niedawno wyszła wersja GTA.

 

34 minuty temu, Obliteraror napisał:

Dla Chada poniżej zdradziłbym me koreańskie miłości : )))

Na fajny z wyglądu, ale to suv.

Mi osobiście suvy nie podchodzą.

Mógłby nawet dla mnie nie istnieć ten segment.

 

34 minuty temu, Obliteraror napisał:

świetnym aktorem, jak dla mnie

Dla mnie też, lubię gościa.

Potrafi zagrać różne role.

Polecam film "Bronson".

 

26 minut temu, leto napisał:

Myślę że czym innym jest upodabnianie się wizualne (kwestie zapewne głównie kulturowe), a czym innym selekcja genów potencjalnego partnera. Dwa różne mechanizmy.

Tak mi się skojarzyło gdy w necie widzisz dziewczynę i Ci się wydaje obojętna, a w realu mógłbyś za nią szaleć.

W realu jest multum czynników które decydują o atrakcyjności lub ją wspomagają.

Kilka lat temu nie było blackpilla, ktoś był po prostu ładny albo nie, teraz kształt szczęki potrafią badać miliony razy, że nie wspomnę o innych częściach ciała.

Często to piwniczaki tworzą te teorie i się do nich masturbują.

Wykop dowodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Meg4tron napisał:

Tak mi się skojarzyło gdy w necie widzisz dziewczynę i Ci się wydaje obojętna, a w realu mógłbyś za nią szaleć.

W realu jest multum czynników które decydują o atrakcyjności lub ją wspomagają.

Jako mężczyzna mogę to potwierdzić. Nie jestem kobietą, więc mogę tylko przypusczać: przypusczam więc, że tak samo to działa ze strony kobiet - np Tinder vs na żywo.

4 minuty temu, Meg4tron napisał:

Często to piwniczaki tworzą te teorie i się do nich masturbują.

Wykop dowodem.

Pisałem o tym niedawno - środowiska incel/p*gryw i blackpill są ściśle związane, nawet jeśli teoretycznie blackpill ma znamiona jakiejś tam teorii naukowej (koślawej, opartej na wybiórczym traktowaniu i często niewłaściwej interpretacji badań, ale jednak ma), to sprawa wygląda po prostu tak, że piwniczaki potrzebują tych teorii, żeby móc fetyszyzować swoją krzywdę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Quo Vadis? napisał:

A to nie jest tak, że od tego mają rezerwat? Jest spoko wątek, gdzie dzielą się fotami i piszą jaki typ lubią i nagle taki koment.

Kurła ?

 

Przecież żartuję, tak tylko chciałem się podrażnić z dziewczynami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłam, że część osób krytykuje wrzucanie zdjęć aktorów. Dziwi mnie to. Bo przecież fotkami można bardzo manipulować. Zdjęcia jednej i tej samej osoby, mogą się szalenie różnić. Natomiast w filmie widać, jak twarz rzeczywiście wygląda (o ile nie ma mocnej charakteryzacji i tony makijażu). Widoczna jest mimika, wygląd w różnych sytuacjach, a nie tylko wystudiowany do zdjęcia uśmiech.

Dodatkowo ktoś zauważył, że w rzeczywistości nie podoba nam się osoba danego aktora, a postać którą gra. Z tym też bym polemizowała (przynajmniej jeśli chodzi o moją osobę). Przecież jeden i ten sam aktor, może grać bardzo różne postaci pod względem charakterologicznym. Na tym polega przecież jego praca :D. Podałam przykład Deppa. Jak dla mnie niezależnie czy grał jakichś agentów, bohaterów, czy biednego bibliotekarza, zdradzanego przez żonę pisarza, poławiacza ryb, czy sprzedawcę w sklepie to i tak wyglądał fenomenalnie. Nie wiem czy ma kobiecą, czy męską duszę i szczerze, to mało mnie to obchodzi. Temat był o typach urody i podając przykład tego aktora kierowałam się tylko jego wyglądem zewnętrznym.

 

Edytowane przez ewelina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bruxa napisał:

nie wywołują u mnie reakcji, jakoś brakuje im męskości, charakterku.

...fajny z Ciebie facet, ale iskry brak!

 

...wszystko czego dziś chcę......pamiętaj o tym, polecieć tam i spowwwwwrotem z ramion twych do NIEBA!

 

....TERAZ Siostry....BANIA U CYGANA DO RANA!!!....KING Bruce Lee karate mistrz.

;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Margrabia.von.Ansbach napisał:

Świadomie zmierzam, by za kilka lat (jak już pojawi się siwizna 45+) wyglądać właśnie tak.

Popieram. I dzięki Opatrzności za pomysł na zapuszczenie brody. Wreszcie wyglądam jak człowiek. Dopóki się nie ogolę : ))

 

beards.jpg

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bruxa napisał:

Czemu ludzie nie dążą do odmienności tylko właśnie do upodabniania się?

Maskarada 'clonooow' rodem IMPERIUM kontr Atakuje.

 

NO ile może być Ham'ów Solo???

 

.....jedno jest imperium, kto by ich ścigał, z kąd tyle 'ksiemżniczek' nabrać???.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, RealLife napisał:

Nie wiem kto to. Często na memach go widzę i wówczas sobie przypominam, że wg RedPilla to on byk rozpłodowy. 

 

Redpill o niczym takim nie mówi. Właściwie to nawet według blackpill nie jest on żadnym bykiem rozpłodowym.

Edytowane przez DuchAnalityk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.