Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, deomi napisał:

Ale taki był zamysł tego tematu, poplotkować o wyglądzie facetów.

No tak, dlatego napisałem w innym temacie, że w rezerwacie dziewczyny z chłopakami gadają o sprawach drugorzędnych, tak dla zabicia czasu. @Claudianne przed chwilą tu napisała, że to bzdura, że wątek jest wartościowy, tylko ja go rozwaliłem. No cóż, ktoś będzie się zachwycał teorią względności, a inny nową sukienką na lato, i to ten pierwszy będzie ekscentrykiem, a drugi myślącym życiowo pragmatykiem.

 

Edytowane przez goryl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @Claudianne

 

Ja tam nie wiem z czego to wynika, już naprawdę w to nie chcę wchodzić ale idealnie by było wbić na ten temat, zobaczyć Twój czy innych babek forumowych posty i z waszymi typami facetów. Chciałem nawet oznaczyć np Quo Vadisa czy by nie zrobił porządku w tym temacie, ale znowu będzie, że biały rycerz i, że chce damom gwiazdkę z nieba przynieść. A ja po prostu chciałbym sobie wbić przejrzeć te 2 czy 3 strony i pójść nie wiem robić dalej bigos, a nie czytać o samochodach w temacie o ryjach facetów, czy jak faceci swoje teorie walą, nawet jak są prawdziwie no po prostu ugryźć się w język i nic nie spamować. 

 

@deomi

Za późno już skasowane! :D 

 

@Quo Vadis? 

A może jednak skasować, co ty na to?

Czy zostawić ten wielki burdel, trochę naprawdę słabo, że taki syf jest, dla mnie to normalnie śmietnik w tym temacie się zrobił ? 

 

Nie wiem jak chcecie babki może by wyczyścić ten temat, to dajcie na tym poście lajki czy coś?

 

P.S I tak wiem, że kobiety będą ściemniać w tym temacie panowie ale co z tego? 

Po prostu niech dodadzą na litość boską i sobie z ciekawości człowiek przejrzy popijając herbatę...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, SzatanKrieger napisał:

  

 

Nie wiem jak chcecie babki może by wyczyścić ten temat, to dajcie na tym poście lajki czy coś?

 

 

Moim zdaniem użytkownicy, którzy rozwalili ten temat, wstawiali zdjęcia samochodów i pisali o niczym, powinni dostać ostrzeżenie, bo to zwyczajne spamowanie. 

@StatusQuo 

@Mosze Red

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, sol said:

imho jest faktycznie bardzo atrakcyjny

Nie wiem dlaczego ale jak widzę tak ultra zadbanych facetów to myślę tylko o jednym słowie "klony". Coś zawsze jest podejrzane w takich typach. Zresztą z kobietami podobnie. Jeśli jest idealnie zrobiona to może miałbym ochotę na jedno, ale żyć z taką osobą czy dłużej w ogóle przebywać to podejrzewam że już bym nie chciał. Ci którzy wyglądają perfekcyjnie od razu trafiają na moją listę podejrzanych. Jasne zależy jak się zachowają ale na ogół to skrajni egocentrycy. 

 

To samo mam jak patrze na mieszkania urządzone w stylu ikea czy łazienki przypominające takie z pałacu. Zimne wnętrza i bez duszy. Meble kupione żeby było ładnie i na pokaz. Słabe to, a moda taka cały czas się trzyma.

 

Oczywiście nie ma reguły, ale zauważam taki trend. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, sol napisał:

Dobra, wszyscy spragnieni nieznanych przystojnych panów - wracając do tematu, specjalnie teraz poszukałam randomowego mężczyzny, który imho jest faktycznie bardzo atrakcyjny:

 

Hot-Guys-Scream-Queens-TV-Show.jpg

 

Zakładam, ze ma wszystkie kończyny itd. ;) 

Typowy random Diego Boneta. Aktor i piosenkarz. Jedyne 3.8 mln followersów na Instagramie. www.instagram.com/diego/?hl=pl. Tiaaaaaaa.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trevor haha, miałam w sumie identycznie  jeśli chodzi o „listę podejrzanych”. Jeśli ktoś był naprawdę baaardzo przystojny i przy tym bardzo pewny siebie... woah, czerwone światło i spory dystans z mojej strony. To chyba podświadomy mechanizm, żeby nie trafić na listę jednej z wielu orbiterek.

 

Co nie przeszkadza mi w stwierdzeniu, że to atrakcyjny człowiek ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewność siebie to podstawa ?

 

 

 

comment_PyTgLfs2Kijiq8sp1aXRzqdXx4x29wBw

 

 

 

Czy tylko ja mam wrażenie, że wszystkie zdjęcia mężczyzn, które wstawił kobiety są prawie takie same ? Mam wrażenie, że to jeden i ten sam mężczyzna na każdym z ich zdjęć.

Edytowane przez DuchAnalityk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.