Skocz do zawartości

Wpływ użytkownika absolutarianin na forum bs


Moriente

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry bracia. 

 

W kilku ostatnich tematach widziałem bezpośrednie ataki na @absolutarianin, takie jak na przykład ten:

5 hours ago, Tomko said:

@absolutarianin Weź gościu bo jesteś jak mucha w upalny dzień co siada na każdym temacie i wkurwia ludzi. Dobra każdy zna twoje zdanie, chodzisz po wsi, zbierasz stare rzeczy po ludziach, ludzie oddają ci Bentleye i jesz sobie owoce codziennie. No i chuj, gratuluję. Padło pytanie konkretne czy one-bed czy kawalerka a nikt cię nie pytał co żydzi mają w planie na te wybory prezydenckie. Kurwa... 

Nie będę komentował poziomu tej wypowiedzi, brak komentarza będzie najlepszym odniesieniem.

 

 

Ze swojej strony, chciałbym publicznie podziękować Wojtkowi za obecność na forum. Dlaczego? Ponieważ jego tematy, komentarze oraz filmy na yt, miały bezpośredni wpływ na moje "nawrócenie?", zrozumienie wielu praw, dorośnięcie? Nie wiem do końca jak to określić. Przemianą? 

 

Nie będę zagłębiał się w to co próbuje nam przekazać, ponieważ każdy może się z tym zapoznać samodzielnie śledząc jego wypowiedzi i filmy.

 

 

Tak jak wspomniałem w którymś z poprzednich tematów, uciąłem kontakt z dwiema mężatkami, które zdecydowanie pchały się na bolca, z delikatnym wyjaśnieniem z mojej strony. Wszędzie piszemy o ogólnej zgniliźnie, zepsuciu kobiet, jednak czy pseudo mężczyźni nie przykładają do tego ręki? Co mi da wyruchanie mężatki? Poza kilkoma sekundami przyjemności? NIC. 

Nie jestem zwolennikiem KK, jednak zwykłe stosowanie się do dekalogu i starożytnych praw, na prawdę powoduje, że wiele problemów znika z życia bezpowrotnie. 


Sam swoją przygodę z "rozwojem osobistym" i kobietami rozpocząłem od strony pewnej strony o podrywaniu gdzie kiedyś adminem był niejaki Gracjan a później sprzedał stronę (wydaje mi się, że @XYZ też tam kiedyś był, avatar znajomy). Był to mój pierwszy krok, niestety była to ślepa uliczka. Tragiczne w skutkach roztrwanianie energii życiowej/seksualnej. Później, trafiłem na książkę "Miłosny potencjał mężczyzny", dalej był kanał SzarpankiTV, braciasamcy.pl a na końcu postać @absolutarianin. Mogę więc powiedzieć, że przez te 8 lat przeszedłem całą drogę, od chłopaka bez wzroca męskiego w rodzinie, podrywacza ruchacza, związkowca, zaręczonego, a obecnie od 8 miesięcy singla, od miesiąca praktykującego no fap oraz przebudowującego od podstaw swoje podejścia do świata, życia i kobiet i mojego męstwa. 

 

Ostatnio poznałem młódkę, 21 lat, piękna figura, śliczna, bajera szła dosyć dobrze, działaliśmy przy wspólnym "projekcie", jest w związku, ani razu o tym nie wspomniała. Kiedyś bym cisnął z tematem, żeby zaliczyć pannę, albo odbić. Jednak co zrobiłem wczoraj? W trakcie rozmowy, przy kolejnym podtekście z jej strony, wyprostowałem temat, wspominając jej, o sytuacji osobistej jaką ma. Możecie nazwać mnie frajerem, ale jeżeli, nie zaczniemy zmian od siebie, nie zaczniemy być przewodnikami, to sami będziemy przykładać rękę do tego spierdolenia. Wytłumaczyłem jej kilka kwestii dotyczących przepływów energii, braku mężczyzn w społeczeństwie, wiem, że rzuciłem ziarno i coś może z tego w jej głowie pozostanie. 

 

 

Do wszystkich przeciwników @absolutarianin, zanim zaczniecie kogoś obrażać, weźcie 10 oddechów. Facet robi kawał dobrej roboty. Może czasami treści są przedstawione w sposób kontrowersyjny, ale dostajecie od niego ogrom wiedzy, nad którą warto się dłuższą chwilę zastanowić.

 

 

 

 

 

 

  • Like 23
  • Dzięki 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Moriente napisał:

 

Ostatnio poznałem młódkę, 21 lat, piękna figura, śliczna, bajera szła dosyć dobrze, działaliśmy przy wspólnym "projekcie", jest w związku, ani razu o tym nie wspomniała. Kiedyś bym cisnął z tematem, żeby zaliczyć pannę, albo odbić. Jednak co zrobiłem wczoraj? W trakcie rozmowy, przy kolejnym podtekście z jej strony, wyprostowałem temat, wspominając jej, o sytuacji osobistej jaką ma. Możecie nazwać mnie frajerem, ale jeżeli, nie zaczniemy zmian od siebie, nie zaczniemy być przewodnikami, to sami będziemy przykładać rękę do tego spierdolenia. Wytłumaczyłem jej kilka kwestii dotyczących przepływów energii, braku mężczyzn w społeczeństwie, wiem, że rzuciłem ziarno i coś może z tego w jej głowie pozostanie. 

Co z tego, że kogoś ma? Skąd wiesz, że jest w tym związku szcześliwa? Spodobałeś jej się i zamiast dążyć do kopulacji zrobiłeś z siebie dziwaka i spowodowałeś u niej suchość pochwy na co najmniej kilka miesięcy. Nie ma się czym chwalić kolego.

  • Haha 3
  • Zdziwiony 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Obliteraror napisał:

wizji zagłady, muzeów Polin itp. paranoicznych, spiskowych teorii.

Czy ja wiem, czy to takie spiskowe... 

 

1 minutę temu, Chadeusz napisał:

Skąd wiesz, że jest w tym związku szcześliwa? Spodobałeś jej się i zamiast dążyć do kopulacji zrobiłeś z siebie dziwaka i spowodowałeś u niej suchość pochwy na co najmniej kilka miesięcy. Nie ma się czym chwalić kolego.

Jak nie jest to niechh to zakończy. Ja wiem na pewno, że brat nie zrobił z siebie psa. A co do jej pochwy, to co go to obchodzi xd? 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Obliteraror napisał:

Dlatego przykre, że te tresci trzeba odsączać od nieustannej wizji zagłady, muzeów Polin itp. paranoicznych, spiskowych teorii.

Moim zdaniem lepiej nawet próbować czytać między wierszami, niż łykać wersje oficjalne jak to ogół ma w zwyczaju, a wiele teorii się sprawdziło.

 

@absolutarianin Moim zdaniem jest wartościowym użytkownikiem, swoje przeżył, swoje wie. Wojtek to nie zupa pomidorowa by wszyscy go lubili :D

@Still Co mu z kobiety, dla której będzie tylko lepszą gałęzią? Tymczasowa zabawka bez wartości (nie mówię o wartości typu 150-200zł/h). Ciało puszczone raz puszcza się cały czas. 

Edytowane przez Imiennik
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mosze Black napisał:

Czy ja wiem, czy to takie spiskowe

I to też jest problem. Bo ja doskonale zdaję sobie sprawę z siły diaspory żydowskiej w USA, antypolonizmu wpływowych kręgów rządowych Izraela i "holocaust industry", o którym pisał Finkelstein. Ale, to, że zdaje sobie z tego sprawę nie powoduje we mnie wiary w ogólnoświatowe, żydowskie spiski, niszowych blogerów YT, których linki widywałem, a mających tajne dane lepsze niż Third Echelon itd.

Edytowane przez Obliteraror
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Chadeusz napisał:

Co z tego, że kogoś ma? Skąd wiesz, że jest w tym związku szcześliwa? Spodobałeś jej się i zamiast dążyć do kopulacji zrobiłeś z siebie dziwaka i spowodowałeś u niej suchość pochwy na co najmniej kilka miesięcy. Nie ma się czym chwalić kolego.

Ło Panie, zależy w jaki sposób kolega to zrobił, efekt może być odwrotny do tego o którym myślisz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Moriente Nie mówię, że się z nim nie zgadzam. O wielu treściach już wiedziałem zanim kolega @absolutarianin się pojawił i z wieloma się zgadzam. Jedyne co mnie irytuje to wieczne wciskanie innym użytkownikom jedynego właściwego stylu życia wg absolutorianina. Kto próbuje coś zrobić lub ułożyć życie w Polsce wg kolegi absolutarianin jest idiotą bo Polin. Kupujesz nieruchomości w Pl? Debil, bo w Polin nie ma sensu. Zakładasz firmę w Pl? Debil, bo to Polin. Nie każdy sobie może ba wyjebce wyjechać i wyrwać się z kraju. Więc kolega @absolutarianin niech żyje sobie jak chce, daje rady, ale niech nie traktuje odgórnie wszystkich w Pl jak baranów. Wyższość z jego postów aż wali czasem po oczach. Tyle ode mnie. 

  • Like 16
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Moriente napisał:

 

Do wszystkich przeciwników @absolutarianin, zanim zaczniecie kogoś obrażać, weźcie 10 oddechów. Facet robi kawał dobrej roboty. Może czasami treści są przedstawione w sposób kontrowersyjny, ale dostajecie od niego ogrom wiedzy, nad którą warto się dłuższą chwilę zastanowić.

A można mieć zdanie odrębne?
Bo tak zabrzmiało, jakby "kto nie znami, ten przeciwko nam"...

Dziękuję z góry ?

 

A w ramach komentarza merytorycznego pozwolę sobie postawić takie coś. Niech stoi. Proszę:

Efekt Dunninga-Krugera

  • Like 11
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to ten Tomko jest na tym forum naczelnym hejterem. Mnie również kiedyś krytykował na podobnym poziomie, dziwne, że jeszcze nie wyłapał bana.

 

Forum jest otwarte dla każdego, więc nie ma co się dziwić, że oprócz inteligencji pragnącej kulturalnej dyskusji są tu również ludzie prymitywni, którzy poprawiają sobie nastrój wulgarnym językiem i krytykowaniem każdego, kto wygłosi odmienne zdanie, bez znaczenia jak dobrze uargumentowane.

 

Według mnie forum dzieli się na trzy typy użytkowników:

1. Elitarna grupa żądnych wiedzy mężczyzn, którzy zakładają interesujące i poruszające znaczące kwestie tematy, wymieniają argumenty, a dzięki temu przybliżają siebie i innych do prawdy oraz podnoszą jakość i ogólny poziom forum.

2. Kobiety i mężczyźni udzielający się w rezerwacie, rozmawiający zazwyczaj o kwestiach drugorzędnych dla zabicia czasu.

3. Sfrustrowani nabijacze postów, którzy zauważyli, że krytykowanie innych przynosi im atencję i podbudowuje ego. Można ich rozpoznać po prostackim sposobie wysławiania się i braku szacunku do użytkowników.

  • Like 2
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy na forum więc każdy kto wyraża swoje zdanie  musi się liczyć z krytyką, a nie tylko oklaskami i kiwaniem głową na znak poparcia, ilu jest ludzi tyle poglądów. Tym bardziej jeżeli traktujesz z góry innych w swoim absolutnym przekonaniu słuszności swojego zdania, może to najbardziej się innym na forum nie podoba.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek się loguje po kilku godzinach nieobecności na forum, a tu jakaś kolejna próba zrobienia jakiejś dramy na forum.

 

@absolutarianinjest zdaje się dorosłym człowiekiem i sam może się obronić, a jak będzie potrzebował adwokata, to sobie go znajdzie. No chyba, że to w porozumieniu z nim powstał ten zacny temat i dorobił się już wyznawcy.

 

Litości...

 

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 11
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   @Tomko, w pierwszym cytowanym tu poście wyraził co myśli w dosadnych charakteryzujących go słowach, co myśli.

Podzielam jego styl pisania, i po części opinię na temat jego adwersarza. Niestety i @absolutarianin, @Moriente, czy

inni którzy słuchają i czytają @absolutarianin odebrali to jako osobisty i personalny atak na chłopaka który żyje sobie 

na południu europy i myśli że ma lepiej niż w ojczyźnie.

 

   I tu wchodzi do gry jebana poprawność polityczna, jebane delikatne lewactwo zawsze musi się wpierdolić w tryby.

Kto kurwa zarzucił coś @absolutarianin, oprócz tego że siedzi sobie na obczyźnie i udaje wszech wiedzącego.

Niech se żyje jest pomocny na przykład opisując jak tam jest. Lubię go posłuchać na tematy życiowe, ale czasami 

się nie zgadzam, ale co mi tam niech głosi i krzewi swoje widzenie świata.

 

   Jeszcze raz podkreślam, robicie się poniektórzy miętkimi piczkami, aż oczy szczypią, od tego.

Niedługo trza będzie klęknąć i przeprosić jak w usa. Jak ktoś myśli i mówi co myśli to trzeba go szanować, bo to rzadka zaleta.

 

Pozdro  pizdusie.

  • Like 19
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, goryl napisał:

Forum jest otwarte dla każdego, więc nie ma co się dziwić, że oprócz inteligencji pragnącej kulturalnej dyskusji są tu również ludzie prymitywni, którzy poprawiają sobie nastrój wulgarnym językiem i krytykowaniem każdego, kto wygłosi odmienne zdanie, bez znaczenia jak dobrze uargumentowane.

 

12 minut temu, goryl napisał:

Z tego co widzę, to ten Tomko jest na tym forum naczelnym hejterem.

 

13 minut temu, goryl napisał:

krytykowaniem każdego

A ty do ktorych sie zaliczasz? Bo po tym co napisales to chyba prymiytywny. A co do polskiego wlocha to pisze zajebiscie i zajebiscie mnie wk....ia tylko to ze czasami odbieram jego pisanie jako narzucanie swoich racji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@absolutarianin

 

Jednego nie rozumie, że ludzie nie patrzą tak daleko w przód jak on i nie mają tylu przemyśleń jak on, więc będzie atakowany w ten czy inny sposób gdy przedstawi szerszą radę ponad to co pytający pyta. Dlatego np przy tej nieszczęsnej kawalerce chciał dobrze, przedstawił co może być dalej, jednak to zostało źle odebrane. I teraz jest tak naprawdę kwestia "pytającego" w tym wypadku @Still, gdybym ja zrobił identyczny wątek, rada brata @absolutarianin byłaby dla mnie niezwykle pomocna ale np dla @Still którego te tematy mogą nie interesować, tylko proste "Tak, czy nie" może rozwinięta rada "abso" wkurzyć czy namieszać, jednak wierzę że @absolutarianin chciał po prostu podzielić się tym co wie. W każdym razie, chłopak przedstawił co o tym sądzi, plus dodał coś od siebie, czy to dobrze? Moim zdaniem tak.

 

@absolutarianin

Mógł napisać doradzić prosto "kupuj, nie kupuj, rób tak czy siak" ale on po prostu przedstawił szerszą wizję jaką on widzi, reszta zależy od odbierających jego wiadomość, według mnie.

 

Poza tym faktycznie ataki na @absolutarianin są niekiedy niesmaczne, nie rozumiem czemu ludzie nie dadzą go po prostu na ignore, ja tam się cieszę, że jest drugi taki "porąbany" jak ja, przynamniej nie jestem sam ? 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.