Skocz do zawartości

Wpływ użytkownika absolutarianin na forum bs


Moriente

Rekomendowane odpowiedzi

44 minutes ago, Tomko said:

Jedyne co mnie irytuje to wieczne wciskanie innym użytkownikom jedynego właściwego stylu życia wg absolutorianina.

Każdy sam powinien potrafić ocenić na ile ten styl życia i to co mówi jest ok lub nie. Ja osobiście, jako ten inny użytkownik, nie potrzebuję dodatkowej "przestrogi" przed tego typu wciskaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Krugerrand napisał:

Człowiek się loguje po kilku godzinach nieobecności na forum, a tu jakaś kolejna próba zrobienia jakiejś dramy na forum.

Zauważ, że z reguły to nowi użytkownicy tworzą temu podobne tematy. Wdzięczność za "dobre rady" tak ich rozpiera, że muszą dać upust emocjom. Nie oceniam tego, bo nie odczuwam takich stanów psychicznych, ale jedno jest wkurwiające - te ich północnokoreańskie peany czasem muszą aż tak wybrzmieć, że gdzieś tam pojawia się potrzeba uszczypnąć innych.

 

Ja nic do absolutarianina nie mam. Ogólnie tworzy wartościowy kontent, czasem w nieco irytującej oprawie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że jeśli jakieś tematy powinny trafiać na Arenę, to właśnie takie. Bo czym jest ten temat? On prowokuje różnych użytkowników do napisania tego, co sądzą o @absolutarianin. Czy to jest jakiś plebiscyt, czy coś w tym rodzaju?

 

Ja np. swoje zdanie już wyraziłem dawno, nie ma co go powtarzać. 

 

O kurła, własny temat mnie ominął :D

Edytowane przez tytuschrypus
  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paranoiczny fajtłapa, zepchnięty na sam dół drabiny społecznej, doświadcza wizji zagłady społeczności w której przyszło mu żyć. Namawia innych jemu podobnych, którzy są równie uciśnieni przez ten sam system, gdzie zasoby i samice pozyskują jedynie najsilniejsi, zaś słabi są poniżani, aby uciec przed pewną zgubą i stworzyć swój własny skrawek raju, który urządzą na swoich własnych zasadach. Wyruszają na wyprawę, gdzie trafią do społeczności, która na pierwszy rzut oka wydaje się utopią, jednak powoli dostrzegają, iż pod cienkim całunem dobrobytu, życie tubylców toczy zgnilizna rozbuchanego konsumpcjonizmu i samozadowolenia, która również zawiedzie ich wszystkich ku zagładzie, tyle że powolniejszej i mniej spektakularnej. Nie ustępują więc w swojej misji i wyruszają dalej, gdzie w końcu trafią na odludny zakątek, który postanawiają zagospodarować od podstaw z dala od wpływu innych, którzy mogli by narzucić im, jak mieliby żyć. Na miejscu zdają sobie jednak sprawę, że są wyłącznie męską społecznością, więc trud jaki włożą w stworzenie swojego państewka, sczeźnie wraz śmiercią ostatniego z nich. Zgodnie postanawiają, że potrzebne są im samice, które mają pełnić w ich świecie wyłącznie rolę rozpłodową, zgodnie z ich biologicznym przeznaczeniem, aby zachować ciągłość, tego co sami stworzą. Okazuje się jednak, że te najbliżej żyją w skostniałym, totalitarnym społeczeństwie, które jest niewrażliwe na potrzeby jednostki i wszystkich wtłacza w tą samą matrycę, przez co naturalne więzi całkowicie się rozpadły i samice żyją nieszczęśliwe, nie mogąc się spełniać w swoim biologicznym przeznaczeniu, gdyż wszyscy są sterowani przez sznurki bezlitosnej władzy. Wyrzutkowie, choć dużo mniej liczni i dużo słabsi, postanawiają podjąć nierówną walkę z totalitarnym molochem i wyzwolić nieszczęśliwe samiczki.

 

Brzmi znajomo? Właśnie streściłem wam miśki ,,Wodnikowe Wzgórze" Richarda Adamsa, bardzo fajną opowiastkę dla dzieci z 1972r. Jak ktoś nie może się doprosić absolutarianina o objawienie tej wiedzy tajemnej o której cały czas wspomina, i chce poznać ostateczne przesłanie, to ta książka leży w antykwariatach od 5 zeta w górę.

 

I tak też bywa, że gdy ktoś obudzi się po trzydziestce z ręką w nocniku i w ramach nadrabiania zaległości naogląda na szybko youtuba, to może mu z braku szerszej perspektywy i obycia lekko odgiąć dekiel. Osobiście bohatera wątku postrzegam jako nie do końca mogącego się pogodzić ze swoim obecnym położeniem, dlatego też tworzącego ciągle mocno naiwną narrację, że tak naprawdę wygrał, chociaż przegrał, a wy wszyscy, którzy się nie wypierdoliliście przed 30 na dość głupich błędach i teraz się śmiejecie, to was pożrą Żydzi na koniec i tyle się będziecie śmieli. Coś jak ten cichy chłopak z klasy, co przynosi berettę w plecaku na koniec roku - tyle, że wyłącznie mokrych snach, gdy płacze w poduszkę w pierwszy, gorący, lipcowy wieczór.

 

Aha, no i tworzenie laurkowego tematu, dla gościa, który w sposób dość czytelny okazuje tutaj wszystkim jawną pogardę, to już jest kurwa szczyt kuriozum, jaki miałem okazję zaobserwować na tym forum.

  • Like 15
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Imiennik napisał:
2 godziny temu, Still napisał:

Nie kaman?!? Czemu akurat wymieniłeś mnie?

Yyyy error :D

Miało być do @Chadeusz

Akurat, pomyłka, aha na pewno ;):P

Wszak @Chadeusz lub @Still są na klawiaturze zaraz obok siebie :D

 

@Imiennik @Still Wy się chyba nie lubicie. Jazda na Arenę dać sobie po mordach!

 

...nie no, tylko taki podżegawczy żarcik, chyba mam mało dramy przez ten nofap 3x na dobę.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Imbryk

Zwyczajnie jak przeglądam forum to na kilku kartach, pewnie na innej widziałem Stilla i poprzez zamyślenie doszło do pomyłki, ot cała tajemnica, ewentualnie jak chcesz dramy to mam ich na szybkim wybieraniu :D

Osobiście do @Stilla nic nie mam, jeśli on coś do mnie ma, niech wali śmiało.

 

@Imbryk Jak to nofap 3x na dobę, 3 razy odpuszczasz a reszta idzie na legalu?

 

 

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Throgg napisał:

Aha, no i tworzenie laurkowego tematu, dla gościa, który w sposób dość czytelny okazuje tutaj wszystkim jawną pogardę, to już jest kurwa szczyt kuriozum, jaki miałem okazję zaobserwować na tym forum

Lajki mi wyszły ale ? za ten wpis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest forum dyskusyjne, im więcej poglądów się ściera, tym jest ciekawiej. Jakby jeden pisał, a cała reszta mu potakiwała, to byśmy się wyrzygali tęczą po miesiącu!!!!

 Ktoś się zgadza z kolegą @absolutarianin fundamentalnie, ktoś z częścią jego wypowiedzi, a ktoś inny nie zgadza się z nim w całej rozciągłości. I jak to w internetach, czasem jest grzecznie, bywa, że jest ostro, może też się zdarzyć, że ktoś ma misję i przemawia Ex cathedra. Trzeba się przyzwyczaić.

 

Jak kogoś wkurza inny użytkownik, to jest cudowna opcja ignoruj - działanie jest całkiem proste.  Jak mu się nie podoba na forum, to wie gdzie są drzwi, zawsze może napisać rzewny post pożegnalny i się zawinąć. Po co komplikować prostą formułę? Po co robić dramy, których nie powstydziłyby się dziewczynki z podstawówki? ;)

Edytowane przez Tyson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Imiennik napisał:

ewentualnie jak chcesz dramy to mam ich na szybkim wybieraniu :D

Jakaś dramka na wieczór by siadła do piwka :D

 

20 minut temu, Imiennik napisał:

Osobiście do @Stilla nic nie mam, jeśli on coś do mnie ma, niech wali śmiało

Nienienie absolutnie nikt do nikogo nic nie ma, tak sobie zamieszałem z nudów jak baba.

 

22 minuty temu, Imiennik napisał:

@Imbryk Jak to nofap 3x na dobę, 3 razy odpuszczasz a reszta idzie na legalu?

Nie mogę powiedzieć jak to robię bo takie kołczingi z nofapu kosztują tysiące, to nie jest wiedza ot tak publiczna na forum. Poza tym to lata treningów :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Moriente napisał:

Sam swoją przygodę z "rozwojem osobistym" i kobietami rozpocząłem od strony pewnej strony o podrywaniu gdzie kiedyś adminem był niejaki Gracjan a później sprzedał stronę (wydaje mi się, że @XYZ też tam kiedyś był, avatar znajomy).

Odloty pl? Byłem ;)

 

Tak na serio - to był ktoś inny.

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah nie ma to jak "subtelnie" uszyta atencyjna prowokacja.. 

Znalazł się tzw. pożyteczny idiota, reszta (łącznie ze mną) pompuje balonik forumowego rozgłosu, w myśl zasady: nie ważne co piszą, byle pisali. 

Cui bono? ;)

PS. To ja zaproponuję temat alternatywny o podobnym ciężarze gatunkowym : wpływ użytkownika @archi jego multiklonów na forum bs.. ?

Edytowane przez Komti
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Moriente napisał:

Wytłumaczyłem jej kilka kwestii dotyczących przepływów energii, braku mężczyzn w społeczeństwie, wiem, że rzuciłem ziarno i coś może z tego w jej głowie pozostanie. 

Nic nie pozostanie. Zapewne uznała cię za idiotę/dziwaka/incela/prawiczka/mizogina/geja.

Kobietom takich rzeczy nie przetłumaczysz w sposób racjonalny. Je trzeba wychowywać od najmłodszych lat. Starej babie (czyli takiej po dwudziestce) już nic nie naprostujesz.

4 godziny temu, Obliteraror napisał:

przykre, że te tresci trzeba odsączać od nieustannej wizji zagłady, muzeów Polin itp. paranoicznych, spiskowych teorii.

Nie każda teoria spiskowa jest paranoiczna, wszak dzieje powszechne obfitują we wszelakie spiski. : ) 

Co do wizji świata niespiskowych - podczas rosyjskiej aneksji Krymu, sekretarz stanu Kerry (ten, który za administracji Busha Juniora gorąco popierał agresję na Irak) powiedział coś takiego:

You just don’t in the 21st century behave in 19th century fashion by invading another country on completely trumped up pre-text*

Tak, kochani. Ten Kerry, który gorąco lobbował za napaścią na Irak w 2003 roku.

Tak się kształtuje wyobraźnię mas. : )

 

* to jest tak cudownie przepyszne, że chyba oprawię w ramkę i zawieszę nad łóżkiem: https://www.reuters.com/article/us-ukraine-crisis-usa-kerry/kerry-condemns-russias-incredible-act-of-aggression-in-ukraine-idUSBREA210DG20140302

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Moriente napisał:

Do wszystkich przeciwników @absolutarianin, zanim zaczniecie kogoś obrażać, weźcie 10 oddechów. Facet robi kawał dobrej roboty. Może czasami treści są przedstawione w sposób kontrowersyjny, ale dostajecie od niego ogrom wiedzy, nad którą warto się dłuższą chwilę zastanowić.

Racja zgadzam się, podpisuje się pod tym, jak krytykować to merytorycznie, nie chamsko, jak się z kimś nie zgadzam, to nie znaczy, ze muszę lżyć kogoś. swoją drogą, chciałbym kiedyś spotkać się z absolutarianinem i z nim pogadać :) Widać, że kolega ma ogrom wiedzy, jeszcze nie ogarnąłem wszystkich filmików, jakie nagrał, ale kilka obejrzałem od dechy do dechy.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, goryl napisał:

Z tego co widzę, to ten Tomko jest na tym forum naczelnym hejterem. Mnie również kiedyś krytykował na podobnym poziomie, dziwne, że jeszcze nie wyłapał bana.

 

Nie jesteś pierwszym, który to zauważył. Przez ostatnie miesiące były liczne skargi na użytkownika @Tomko, moderacja również zauważała jego niestosowne i powtarzające się zachowania.

 

Kilku użytkowników wprost poinformowało, że ogranicza swoją bytność na forum z powodu jego zachowania. 

 

W związku z tym podjęliśmy decyzję o perm banie. Szkoda bo był z nami od dawna, ale niestety realia są takie, że jeśli kogoś nie da się komuś przemówić do rozsądku, to trzeba go wykluczyć. 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż sobie z ciekawości zajrzałem do tematu "Kawalerka" co ten prorok tam nawypisywał (bo ominąłem to wcześniej, za długie, nie warto czytać).

 

No bzdury, po prostu bzdury tam nawypisywał. Czy ten człowiek wie, jaki jest poziom zadłużenia gospodarstw domowych w Polsce? Jak jest relacja tego zadłużenia do dochodów tych gospodarstw? Do PKB? Jak te relacje układają się w innych krajach, na Węgrzech, w Niemczech, we Francji, w Wielkiej Brytanii, "u Italiańca"? Jaki poziom można uznać za jeszcze bezpieczny?

 

Jakakolwiek, poparta liczbami, analiza podaży i popytu na polskim rynku nieruchomości tam jest? Jakieś odwołanie do prognoz demograficznych, prognoz migracji? Prognoz wielkości produkcji budowlanej?

 

Przecież tam nie ma żadnych liczb, żadnego odwołania do jakichkolwiek badań, do czegokolwiek. Takie tam rozkimy wioskowego głupka, który siedząc na progu swojej chaty dochodzi do wniosku, że samochody nie mogą jechać 80 km/h albo i więcej, bo przecież "szybci jak kuniem to nie da rady".

 

Zgodnie z jego "modelem" rynku to brytyjski rynek nieruchomości załamał się definitywnie co najmniej 25 lat temu i do dziś się nie podniósł. Z powodu przegrzania, zbyt dużej dostępności kredytów. A dziś Brytyjczycy obecnie sprzedają swoje domy za 1/8 wartości. Że nic takiego nie obserwujemy w rzeczywistości? No to tylko gorzej dla rzeczywistości - prorok objawiony wszak nie może się mylić.

 

Dajcie spokój. Jak coś napisze o zbieraniu cukini to chętnie poczytam. Za trudniejsze tematy niech się nie bierze, szkoda czasu na czytanie tej twórczości.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum przechodziło i przechodzi dalej przez różne poziomy użytkowników. Niektórzy się zatrzymują na krótko, inni na dłużej. Zmienia się sceneria w drodze do poznania siebie.

 

Diamentów tutaj w postach nie brakuje.

 

Mnie boli najbardziej, a raczej nie boli tylko niepokoi dziwaczna struktura nienawiści. Rezerwat z marginesu wyszedł na dominującą pozycję zaburzającą energię. Mierzenie kutasów pomiędzy użytkownikami widoczne. Nasycenie pesymizmem życiowym, powtarzalne historie miłosne, aż wywołujące uśmiech zażenowania. Zupełne oderwanie niektórych wątków od credo forum. To wszystko, jak zwykle minie, ale czasami rzuca się w oczy.

 

U mnie, jak się chujowo czytało, czy ludzie na mnie źle wpływali to robiłem odpoczynek w pustelni i wracałem z nowymi przemyśleniami. Każdemu polecam.

 

Im więcej oryginałów przy forum, tym lepiej moim zdaniem, bo możemy się uczyć przez modelowanie pewnych zachowań, posprawdzać alternatywne wizje.

 

Przyznam, że podziwiam odwagę niektórych użytkowników, realne chęci do zmiany życia, ambicję. Mężczyźni, właściwie poprowadzeni to potęga honoru. Według mnie to piękna idea i staram się dołożyć do niej cegiełkę tutaj i w rzeczywistości własnym postępowaniem. Jeżeli inni użytkownicy też popierają podobne zasady, głównie związane z męską niezależnością i wolnością to nic do nich nie mam.

 

Reszta to po prostu beka.

  • Like 10
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.