Skocz do zawartości

Wpływ użytkownika absolutarianin na forum bs


Moriente

Rekomendowane odpowiedzi

Na pana absolutarianina trafiłem wiele lat temu, w necie. Brawo za odwagę pokazania twarzy, ujawnienia danych personalnych i głoszenia własnego zdania. Poza tym dobrze mu z oczu patrzy, taki fajny, kudłaty?

Proszę nie odbierać tego jako atak, jak coś z góry przepraszam bohatera tematu.

Edytowane przez skuti
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/30/2020 at 11:34 PM, Mosze Red said:

Kilku użytkowników wprost poinformowało, że ogranicza swoją bytność na forum z powodu jego zachowania. 

 

W związku z tym podjęliśmy decyzję o perm banie. Szkoda bo był z nami od dawna, ale niestety realia są takie, że jeśli kogoś nie da się komuś przemówić do rozsądku, to trzeba go wykluczyć. 

Wasza decyzja i nic mi do tego ale przyczyna moim zdaniem krzywdząca.

Ja przykładowo ograniczyłem swoją bytność na forum niemal do zera z powodu treści i postaw prezentowanych przez osobników takich jak @Analconda

Uważam, że poglądy i postawy, które prezentuje ten użytkownik to kompletna antyteza męskości - lenistwo, zerowa chęć rozwoju a zamiast tego szukanie wymówek i usprawiedliwień, brak szacunku dla swego ciała, brak szacunku dla pracy i pracodawcy, roszczeniowość, notoryczne błędy językowe na poziomie szkoły podstawowej itd itp. Ten człowiek po temacie samookaleczania kwalifikuje się, moim zdaniem, na leczenie psychiatryczne a tymczasem na forum jest traktowany jako "koloryt" czy "ciekawe, odmienne postawy". Nie wniósł na forum nic, oprócz ciągłego narzekania i wymówek. 

Nie rozumiem zupełnie dlaczego forum, które w założeniu ma promować męskie postawy pozwala na istnienie postaw kategorycznie przeciwnych i zdeklarowanej niechęci do jakichkolwiek zmian.

 

Coś się popsuło albo forum po prostu wyewoluowało w kierunku, który jest "nie moją bajką". Chętnie wracam sobie do czytania wątków z 2015-1017, gdzie masa mocarnych Braci spierała się aż łącza internetowe trzeszczały, dzielili się niesamowitymi doświadczeniami a "snowflakes" byli szybko stawiani do pionu. Obecnie trudno mi się czyta nowe tematy i akceptuje nowe postawy. Dlatego przestałem się udzielać.

Ale nie sądzę, żeby był to powód do dawania komukolwiek bana. To mój wybór i tyle. 

 

@Tomko wniósł do forum ogromną ilość pozytywnych treści a wykopany został ponieważ "snowflakes" poczuły się urażone i rzewnie opłakiwały swoje zranione uczucia.

Czy rzeczywiście takich poprawnościowo-delikatnych wzorców mamy się trzymać bo wiatr tak zawiał na świecie?

  • Like 25
  • Dzięki 10
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum stało się niczym partia. Każda partia ma swoje władze i szeregowych posłów.

Jeżeli członek danej organizacji, ma odmienne zdanie, zostaje zwyczajnie z niej usuwany.

 

Nie można być w partii i jednocześnie z nią konkurować. Będąc w partii można należeć do różnego rodzaju stowarzyszeń, mieć odmienne zdanie ale do tego momentu, gdy nie jest ona sprzeczna z interesem formacji, w której się jest.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Adolf napisał:

Kogo kurwa obchodzi co myśli mosze?

 

10 godzin temu, Patton napisał:

dostał 22 warny, z czego sam dałem x z nich, i

10 godzin temu, Patton napisał:

właściwie wszystkie warny ignorował,

=

23 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

Nie ma tu dobrego wyjścia. Nic nie zrobisz, ludzie wrażliwi cierpią, odchodzą... coś zadziałasz, wychodzisz na tyrana i stalinistę, a później zemsta w realu z pomówieniami i oszczerstwami.

 

 

@Adolf słuchaj bo mówicie, że "kiedyś to było" a więc powiem wam w języku "kiedyś to było".

@Tomko DOSKONALE wiedział, że sposób jego wypowiedzi jest źle odbierany i nic z tym nie ZROBIŁ. Ja tam nie wiem, kto go reportował i nie jest to dla mnie istotne ale widocznie iluś ludziom zaszedł za skórę, skoro modzi się musieli naradzić i wywalić gościa, który iluś osobom pomógł (pomagał ale widocznie ileś osób odchodziło z forum przez te ataki, czy coś - nie wiem tak się tylko domyślam). Np @Analconda wrócił dzień po odlocie @Tomko więc może to przez niego odszedł? NIE WIEM - tak tylko sobie obserwuję.

Wiedział chłop, że jego "ostra mowa" jest odbierana niekiedy zbyt mocno i ignorował to notorycznie. Miał wiele warnów o, których wspomniał @Patton a więc, pretensje może mieć tylko do siebie tak naprawdę.

 

Jak wspomniałem wcześniej, naprawdę do @Tomko nic nie mam, nawet lubiłem że trochę prosto z mostu walił co myśli ale tu nie chodzi o LUBIENIE MOJE CZY TWOJE, chodzi o to, że się nie dostosowywał do reguł tego miejsca i za to został ukarany jak mniemam. Z tego co widzę WIELOKROTNIE musiał być reportowany za zbyt cięty język i nic z tym nie robił, to co właściciel forum ma czytać zażalenia od X ludzi i nic z tym nie zrobić?

Moim zdaniem akurat to jest nie fer do modów i Marka, wasze niektóre odzywki. 

(Tak wiem, biały rycerz bo bronię "góry", przyzwyczaiłem się lub tym razem wyjdę na lizusa, obojętnie)

 

Dlatego zamiast jątrzyć, trzeba było mu przemówić na privie czy w realu, że to jest wszystko źle odbierane, i na rynek wchodzą młode chłopaki, które nie mają takich twardych wzorców wkodowanych i twardego języka, jak roczniki powojenne, bo często wychowywały ich kobiety. Wystarczy poczytać trochę forum i widać, że wiele jest gostków poniżej 30-stki. Oni nie są nauczeni by się do nich zwracać tak bardzo bezpośrednio, to też trzeba zrozumieć.

 

Jak pisałem, moim zdaniem może nie potrzebnie dostał bana na stałe , powinien dostać bana na pisanie na miesiąc czy coś, by się ogarnął z tym jak przedstawia swoje wypowiedzi i by konkretnie się zastanowił nad ich formą bo są skargi na niego.

 

Nie wiem co tu więcej powiedzieć, szkoda że został pożegnany użytkownik z takim stażem w taki sposób, no ale bądźmy realni, no sam sobie w tym wypadku zawinił...

 

Dlatego zamiast pisać chamskie odzywki "Oj mosze mosze" czy inne bajery i jechać na męskość, to chciałbym uprzejmie zawiadomić, że męską cechą jest kontrola swych emocji, skoro już tak jest to wypominane. 

 

Prywatnie wiem, że @Tomko raczej nie darzył mnie wielką sympatią ale to nie ma znaczenia, bo koniec końców był swoisty respekt głęboko zakorzeniony między nami, choć na zewnątrz też nie raz się gryźliśmy ale nie o to chodzi, chodzi o to, że wiedział że musi poprawić swoją retorykę i tego nie robił, wczujcie się w modów, którzy czytają te wiadomości priv, ze np "Tomko znów coś tam".

Uważam, że należy też spojrzeć na drugą stronę medalu, którą są inni użytownicy oraz modzi, którzy czytają skargi.

 

Od siebie naprawdę prywatnie mu życzę wszystkiego dobrego, a wam chłopaki którzy widzicie, że ktoś z was coś robi źle to piszcie, albo w swoim towarzystwie mówcie do siebie ostrzej - nie każdy wasz język ostrzejszy ogarnia - no takie czasy, trzeba się dostosowywać. 

 

@Adolf

Wiesz, że to chamskie co napisałeś, "z mosze" - prawda jest taka, że na innym forum naprawdę byś dostał bana na tydzień conajmniej, za napisanie "Oj mosze mosze" bo to mogłoby oznaczać również pocisk do głównego moda, no tak jest czy nie jest?

Ty dałbyś bana gdyby ktoś Ci napisał "Oj Adolfiku, oj Adolifku"? - tak zaczepnie? gdybyś był modem? Moim zdaniem byś dał...

 

Także ja jak zwykle apeluję o więcej szacunku do rozmówcy bo tego czasem naprawdę brak.

 

Miłego dnia i @Tomko jeszcze raz trzymaj się tam chłopie i wszystkiego dobrego (P.S Trochę mnie zainspirowałeś Twoją pracą w PL - muszę przyznać - dziękuje Ci za to ? )

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@azagoth i @Still już mam dość waszego jęczenia, jak to "kuuurła, kiedyś to było" - nie podoba się to zrezygnujcie z forum, pozdrawiam i życzę powodzenia.

 

Dorosłe niby chłopy a nie chcą zrozumieć, że jak na usera jest od cholery zgłoszeń, ludzie odchodzą przez niego z forum, sam ma 23 warny i wielokrotnie miał mówione że ma zmienić zachowanie, i ciągle jest to samo to moderacja i kierownictwo forum ma dwa wyjścia - albo ignorować sytuację, albo podjąć pewne kroki.

 

Jakbyśmy nic nie zrobili, to by było że chronimy "swojaka" bo z innymi userami wódkę pije i zrobiło się na forum towarzystwo wzajemnej adoracji. Jak coś zrobił @Mosze Red jako najstarszy stopniem moderator który sam podejmuje decyzje tego typu, to jest gdakanie że idzie ku upadkowi, bo nie idzie zgodnie z myślą kolegów osoby zbanowanej.

 

@azagoth wybacz ale jesteś nieprawdopodobnym hipokrytą. Sam masz forum i nie wierzę w to, że miesięczne skargi userów na osobę ciągle zbierającą warny był olał. Dobrze wiemy że byś zareagował znacznie wcześniej niż my. Ale my mamy olać? Kończ waść wstydu oszczędź. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowuję temat @Tomko.

 

Był proszony wielokrotnie o zachowanie umiaru, nie zastosował się.

 

Później poszedł jasny przekaz, że jeśli nie zmieni zachowania będzie ban, nie zmienił zachowania.

 

Był proszony o przenoszenie prywatnych wojenek na PW lub do koloseum, dalej robił to wszędzie gdzie miał okazję. 

 

Pozostał perm ban, zdawał sobie doskonale z tego sprawę i nadal zachowywał się skandalicznie.

 

Mówicie cały czas o jego konflikcie z Analcondą, przejrzyjcie wpisy Tomko z ostatnich miesięcy, zachowywał się niewłaściwie wobec wielu użytkowników, robił to świadomie i celowo.

 

To, że otrzymał bana jest efektem jego długoterminowego zachowania, generowania licznych konfliktów, nastawienia. 

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bana za darmo się nie dostaje. Dawno temu dostałem przypadkowo, ale w miarę wyjaśniłem, przedstawiłem się na żywo i mnie przywrócono do społeczności. Moim zdaniem zarządzanie forum poszło do przodu bardzo mocno.

 

Jestem od 2015 tutaj. Jak coś narozrabiam to dostaję najczęściej miłe upomnienie i przypomnienie od moderatorów, co bardzo doceniam. I od razu jestem naprostowany.

 

Większość problemów z użytkownikami wynika z prostego powodu. Zamiast odnosić się do problemów merytorycznie to prowadzi się konflikt, do tego bez żadnego poczucia humoru, tylko na poważnie. Mierzenie kutasów w internecie. Panowie, przecież to beka na 102.

 

Siedzę tutaj, jak każdy, przestrzegam regulaminu, odnoszę się w miarę merytorycznie mam nadzieję do treści i włos mi z głowy nie spadł. Od 2015 roku do dzisiaj. Proszę się wzorować, bo i u was będzie tak samo.

 

Zawsze jest też lista do ignorowania użytkowników, która załatwia większość problemów. Mam na niej kilka nicków i zero nerwów.

 

Zalecam więcej poczucia humoru, dystansu do tego wszystkiego i szacunku do społeczności i założyciela.

 

A też czasami ostro pisałem, wiadomo, jakieś ma się dziwaczne dni w życiu, ale moderatorzy nie wypierdalają, tylko oceniają całokształt. Przecież to jasne, jak słońce. Zlitujcie się z tymi oskarżeniami. Albo jesteśmy w zgodzie z credo forum, albo należy podjąć decyzję o dobrowolnym odejściu, ja tego inaczej teraz nie widzę.

 

Pozdrawiam, wiadomo o co chodzi :)

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, Marek Kotoński said:

Sam masz forum i nie wierzę w to, że miesięczne skargi userów na osobę ciągle zbierającą warny był olał. Dobrze wiemy że byś zareagował znacznie wcześniej niż my. Ale my mamy olać? Kończ waść wstydu oszczędź. 

Mamy inną politykę na forum - kiedyś Ci wspominałem.

Warnów nie ma, banujemy tylko boty, reklamy i scam wyłudzający pieniądze od ludzi. Reszta pisze co chce - banów nie dajemy.

Z jednej strony jest tak dlatego, że musielibyśmy posadzić armię moderatorów, żeby czytać wszystkie treści a z drugiej strony korzenie libertariańskie mojego projektu idą w sprzeczności z moderowaniem niewygodnych treści. 

Pomyjami wylewanymi na moją głowę przejmowałem się w pierwszych 2 latach działalności. Potem było trzeba podjąć decyzję czy przejmować się każdym klawiaturowym rycerzem i zabijać się o każde zdanie czy olać i pozwolić im się wykrzyczeć, samemu mając głęboko w analu ich wynurzenia. 

Wybraliśmy drugą opcję, połączoną z rzetelną informacją i stoickim spokojem. Pandemonium trwało 3 miesiące. Potem kolesiom zabrakło weny i chęci gadania ze ścianą. Polecam.

  • Like 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mac napisał:

Jestem od 2015 tutaj. Jak coś narozrabiam to dostaję najczęściej miłe upomnienie i przypomnienie od moderatorów, co bardzo doceniam. I od razu jestem naprostowany.

I tak jest w większości przypadków. 

 

Czasem upominamy publicznie, częściej na PW, faktyczne warny, takie dłuższe lub perm bany to jest mały odsetek wszystkich interwencji moda. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf przemów kolegom do rozsądku, jesteście na forum gdzie są określone zasady, nie trzymasz się ich - odchodzisz.

 

W woju też byście tak płakali że są zasady które wam nie pasują? Byście tak dostali, że byście płakali na myśl o powtórce - ale tu można zjechać moderację, oskarżać ludzi dręczonych o to że są rzekomymi konfidentami, pocisnąć bajeczki o zasadach na dzielnicy i jest OK.

 

Lubię Cię, ale nie przeginaj.

11 minut temu, Still napisał:

Za całym szacunkiem do twojej osoby Marku, o odejściu z forum zdecyduje JA SAM. Nie oczekuje od nikogo, aby mi to wmawiał.

Z całym szacunkiem, ale o Twoim odejściu może też zadecydować moderacja. Licz się ze słowami, gdy piszesz o tym kto jest usuwany i z jakiego klucza partyjnego, bo Tomko miał 23 warny i masę rozmów na PW z modami i działał dalej jak chciał.  

 

Jeszcze raz takie słowa padną, to osobiście wlepię Ci bana. Trochę szacunku do ludzi, którzy tworzą te forum często bardzo dużym kosztem.

 

@azagoth takie bajeczki że "rycerze klawiatury" się znudzą, to możesz pociskać komuś, kto nie siedzi w tym latami. Np. Taki @arch zakłada konta w ilości kilka, kilkanaście tygodniowo od lat, @FitDaria2.0 robiła to kilkadziesiąt razy, hejterzy ciągle to robią i mają swoje stałe profile. Moderatorzy ciągle banują te same osoby OD POCZĄTKU PROWADZENIA FORUM. @Mosze Red może wytłumacz jak to wygląda, bo Ty lepiej to wiesz od środka.

 

I powtarzam - nie podoba się? Nie trzymam Cię tu siłą. I nie Ty decydujesz kto może zostać a kto ma odejść, tylko MODERACJA.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w strukturę  społeczną w której panują określone zasady, jest przywódca który to wszystko założył, wymyślił  to się dostosowujesz do panujących reguł i dołączasz  albo idziesz dalej jak nie pasi.

 

Nie wiem czemu  to takie trudne do zrozumienia :D

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@azagoth mam kilka pytań, bo jednak forum, innemu forum nie równe:

 

1 Czy prowadzisz forum poruszające równie  'gorące' i kontrowersyjne tematy jak BS?

 

2 Czy to jest forum związane z relacjami międzyludzkimi, czy też jakieś typowo specjalistyczne/ hobbystyczne?

 

3 Czy jesteś znany jako właściciel z imienia i nazwiska, czy też jesteś anonem, a forum stoi na zagranicznym serwerze?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo się zbierałem do tego jak to ująć, żeby zostać dobrze zrozumianym. Chciałbym jednak podzielić się swoją perspektywą. 

 

Panowie @Marek Kotoński, @Mosze Red - wydaje mi się, że w tych narzekaniach przewijają się dwa "problemy", które są od siebie współzależne i ja może błędnie, ale w postach @Adolf i @azagoth widzę nie tyle krytykę moderatorów, co bardziej... użytkowników.  Dla mnie jest kilka takich negatywnych trendów związanych z wymianą użytkowników i skargi na Tomko są dla mnie jednym z ich objawów - nie wasza reakcja. Myślę, że nie jestem w tym poglądzie osamotniony. 

 

Nikt nie neguje ani nie dyskutuje nad waszym prawem do oceny zachowań @Tomko - przedstawiliście sytuację wystarczająco klarownie, zasady gry nie zmieniły się nagle "w trakcie" - nigdy nie było zgody na obrażanie kogoś wprost i atakowanie za pomocą wulgaryzmów, ktoś zrobił to wiele razy - ok. Wiedział za co dostaje ostrzeżenia od moderatorów, nie zmienił tego, więc moderatorzy go zbanowali. Tak jak wielokrotnie pisałem, moderacja stoi na forum na wysokim poziomie, a nawet jest coraz lepsza - na przykład teraz moderatorzy nie dają od razu warna i blokują na określony czas dostęp do konta, tylko najpierw ostrzegają wystarczająco klarownie co jest moim zdaniem ruchem w dobrą stronę. 

 

Chyba najtrudniejszy do przełknięcia dla większości jest użycie argumentu, że wielu użytkowników skarżyło się na zachowania @Tomko i zostało to społeczności forum podane jako jeden z powodów zbanowania. Ale jest trudne do przełknięcia nie dlatego, że posłuchaliście głosu użytkowników, tylko że ten głos użytkowników taki jest, bo w odczuciu części osób w tym mnie kiedyś by taki nie był. Dodatkowo dość niefortunnie złożyło się, że to była reakcja na skargę użytkownika @goryl, który jak na ironię... wykazuje wiele cech wspólnych z @archem właśnie, a teraz już w kolejnym temacie próbuje "straszyć" że naskarży moderacji i ktoś z tego powodu dostanie bana. Także - mimochodem - tacy "donosiciele" poczuli krew. 

 

Oczywiście, mi samemu też zdarzało się zgłosić wiadomość napisaną do mnie, gdzie w moim odczuciu ktoś przesadził i z ostrej dyskusji wymiana zdań przeszła w zwykłą pyskówkę. Czasem moderatorzy się przychylili, czasem nie. Ale i ja mam wrażenie, że ostatnimi czasy, wraz ze zmianą struktury użytkowników ich "wrażliwość" wzrosła i na typowo męskim forum wygląda to nieco groteskowo. Kiedyś dyskusje bywały ostre, ale jednak pełne argumentów, merytoryczne. Obecnie następuje lawina uwag osobistych, ad personam, argumentacji w rodzaju obrzucanie kogoś epitetami typu "kłamca" i inne tego typu babskie zagrywki w dyskusjach.

 

Największy problem dla mnie polega na tym, że to nie jest coś, z czym sobie można poradzić prostymi środkami. Dlatego nie warto traktować wszystkich tych wpisów jako krytyki waszego działania, bo nie ma w ogóle raczej środka który moderator forum może przedsięwziąć, żeby struktura użytkowników mu z powrotem "zmężniała". Niestety. 

 

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety @Tomko był wielokrotnie upominany i nie było widać poprawy.

@Mosze Red to opisał niemal kropka w kropkę jak było.

34 minuty temu, Mosze Red napisał:

To, że otrzymał bana jest efektem jego długoterminowego zachowania, generowania licznych konfliktów, nastawienia.

Szczerze mówiąc to długo sobie na tego bana pracował, kannistrowo pewnie ucieszone, że znowu drama na forum.

Nie chce wchodzić w szczegóły, bo pewne rzeczy powinny zostać między modami a userami ale życzę mu powodzenia w życiu.

 

Wiele razy piszemy do kogoś na pw, czy na niektóre rzeczy przymykamy oko ale są sytuacje, kiedy należy zareagować.

A i tak ciągle zdarzy się przynajmniej jedna osoba, co zacznie kwestionować warn/ban i jego słuszność.

Pamiętajcie, że z pozycji usera widzicie mikro skalę tego co się dzieje na forum.

 

I potem powstaje taki wątek jak zrobiła @Bruxa "Tomko wyleciał? Zdziwko!".

Mit bana za niewinność przez niektórych ma się dobrze.

 

PS. @absolutarianina widzę jako pozytywnego wariata, jak dobrze kojarzę jego posty.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Quo Vadis? napisał:

potem powstaje taki wątek jak zrobiła @Bruxa "Tomko wyleciał? Zdziwko!".

Mit bana za niewinność przez niektórych ma się dobrze.

To nie mit tylko, tylko śmierć medialna 'bohatera' serialu.

NAGLE, NIEWIADOMO CZEMU  główny bohater zostaje uśmiercony w wannie pełnej gówna.

 

FAKTYCZNIE BRAT @Tomko miał cięty język i sam się z nim zpinałem kilkakrotnie.

I CO Z TEGO???

 

NAPISZĘ WAM CO Z TEGO!!!

 

MASZYNOWNIA ATLANTYDY BIERZE WODĘ!!!!

 

 

 

....bblllihhkkmnrdbkvdgjncgbjjbgrhugcyggguhy..mmm.mrfu548gdfumhu...hofexggbiin.......

 

Tu ponad tym tekstem jest kod jak ratować maszynownie.

 

AVE TYTANIC.

AVE APOLLO PROGRAM.

AVE ZATRUTE NIEBO.

AVE MARYJA.

AVE CLEOPATRA.

AVE ALEHANDRO....i Kraszando.

AVE KAWAŁEK BŁOTA......i g.....a.

 

 

 

......nadeszły ZMIANY wszyscy w piasek głowy chowamy, jesteśmy tacy pizdowaci, że nie potrafimy KONFRONTOWAĆ odmiennej/asertywnej/twardej postawy innych braci......męskość zgnije w puchu....A czarne kabany będą ruchały nasze panny.....potem będzie chlip, chlip, chlip, żadna mnie nie chciała, jaki to ja biedny, jaki to ja pokrzywdzony, będę rozpierdalał czyjeś żony.

 

Na kocią łapę sobie popykam, honor/twardość/charakter złożę do śmietnika.

 

AVE MAREK AŁRELIUSZ .

.....mechanika kwantowa rozpocznie procesy całkiem od nowa.

 

 

Z PUSTEGO I SALOMON nie naleje.

 

 

 

.....liczba weteranów ciągle maleje A poplecznictwo pizdusiów płacze jak to oni nie mogą zaruchać i solą donosy, podpisując, że niby nic oni do tej osoby nie mają ale i tak ją podpierdolą.

 

 

.....pozdrawiam.

.....jako iż osobliwość POTĘŻNĄ szykuję się niczym śmieci w HIPER PRZESTRZEŃ WYRZUCONA/NIEPOTRZEBNA.

:)

 

 

 

 

  • Like 6
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie czytać jego wpisy. W wielu kwestiach się zgadzam choć tej energetyki, nie kumam. Lubie cytaty z Biblii trafne użyte również ją czytam. Spoko gość antykredytowy jak i ja. Buntownik systemu który też mnie wkurwia i przytłacza tym finansowo podatkowym gownem. Mega odważny gość nie czai się za fałszywymi nickami, awatarami itp. Za to wielki szacun mieszkam niedaleko jego klimatów więc chętnie bym zajechał porozmawiać może dostanę więcej wiedzy na tematy które mnie ciekawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Mosze Red said:

@azagoth mam kilka pytań, bo jednak forum, innemu forum nie równe:

 

1 Czy prowadzisz forum poruszające równie  'gorące' i kontrowersyjne tematy jak BS?

 

2 Czy to jest forum związane z relacjami międzyludzkimi, czy też jakieś typowo specjalistyczne/ hobbystyczne?

 

3 Czy jesteś znany jako właściciel z imienia i nazwiska, czy też jesteś anonem, a forum stoi na zagranicznym serwerze?

 

 

1. Inna grupa docelowa ale wciąż matrix, inny rodzaj matrixa można by rzec. Czy temat tak kontrowersyjny? Są ludzie, którzy za obronę swego stanowiska w tych kwestiach siedzą w więzieniu, zatem jest mocno kontrowersyjnie. Ale nie jest tak emocjonalnie jak w przypadku relacji międzyludzkich. Eskalacje personalne jednak zdarzały się często, dopóki prowadziliśmy dyskusje na poziomie personalnym. Gdy przestaliśmy dostarczać emocjonalnego paliwa hejterom to się zwyczajnie wypalili. Zupełnie jak z kobietami - nie dajesz atencji to na początku nie rozumie, wkurwia się, wariuje i chce, potem nie wie co czuje a w końcu idzie sobie poszukać innego obiektu zainteresowań. Zwyczajnie przestaliśmy generować emocje. Bo hejt to silne emocje przecież. 

2. Można by powiedzieć, że specjalistyczne. Temat dotyczy jednak nas wszystkich i rośnie w globalnej świadomości. Forum jest o zasięgu globalnym. Zresztą to nie tylko forum ale kilka Discord-ów + social media.

3. Nie jestem właścicielem (nie ma jednego właściciela) lecz jednym z "liderów". Świecę twarzą, imieniem i nazwiskiem + reputacją w branży. Forum stoi na AWS.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy forum, to forum, od dwóch dni głównie dyskutuje o tym, czy @Tomko i @absolutarianin są/byli łobuziakami, czy koffani?

 

Panowie i Panie (bo widziałem, że niektóre też się zaangażowały): serio? Aż taki mocny sezon ogórkowy, że trzeba pisać laurki albo publiczne potępienia?

 

Ogarnijcie się!

 

Chcemy powtórki gównoburzy z dwoma muszkieterami szturmującymi mury Troi?

 

PS. Moim zdaniem tego typu tematy, z debatami na temat oceny poszczególnych userów, powinny mieć miejsce wyłącznie na Arenie. @Mosze Red nie uważasz?

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Kim Un Jest? napisał:

że kiedyś może dojść do tragedii..

To jest stan przejściowy.

 

Natomiast takie małe tragedie to codzienność.

Dla przykladu:

....siedzę sobie w centrali, dumam i popuszczam oraz dokonuje zrzuty poprzez szyb windy.

A TU NAGLE JAK NIE PIERDOLNIE.

 

....moje gały dojrzały, że skończył się pas transmisyjny, nigdzie zapasowej rolki A GARAŻ CAŁY ZAJEBANY ZAPASAMI NA PANDEMIUM CORONA ŚWIRUSA!

 

....jak żyć?

JAK się teraz wypuścić po surowiec aby na filtrze cząsteczkowym nie został rozsmarowany jałowiec???

 

JAK dać do garażu susa po papirusa??? 

 

JAK można było doprowadzić się do takiego stanu??? ....bez rolki dupoślizgacza nie istnieje WC cza cza!!!

 

Takie klimaty, mini dramaty, co Ty na to BRACIE cumaty?

8 minut temu, leto napisał:

Chcemy powtórki gównoburzy z dwoma muszkieterami szturmującymi mury Troi?

Tak toczna Jeneral foN klin TO a leto!

:)

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.