Skocz do zawartości

Wpływ użytkownika absolutarianin na forum bs


Moriente

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem tak, wszyscy oburzeni userzy popatrzcie na swoje zachowanie, na spokojnie.

 

1 Sprawa dotyczyła @Tomko, któremu zbierało się od bardzo dawna, wszyscy zdawali sobie z tego sprawę, łącznie z kolegami z jego koterii. 

 

2 Adolf zachował się nieładnie za co dostał 2 tygodnie blokady.

 

3 Jest na forum strefa praktycznie bez cenzury, gdzie możecie sobie dyskutować 'na ostro'.

 

4 To co niektórzy robią, jest ślepą lojalnością wobec osób, które na to niezbyt zasługują.

 

Więc proszę każdego z osobna, kto planuje odejść z wielką pompą przy okazji tej dramy, niech sobie przemyśli tydzień na spokojnie swoją decyzję, ochłonie. a później ewentualnie poprosi o perm bana. 

 

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ilu nowych "archów" wyewoluuje z tych użytkowników, którzy w tak huczny sposób zapowiadają odejście i są oburzeni zasadami i formułą forum. Jeśli komuś nie pasują poglądy, nudzą go powtarzające się w koło tematy, to coraz rzadziej zagląda na forum/kanał/kupuje daną gazetę i z czasem o tym zapomina, a nie odchodzi własnie z taką "pompą" i nadąsaniem godnym jakieś głupiej siksy. Nie wierzę w to, że wszyscy, którzy poświęcali tyle czasu i w jakiś sposób zawiązali jakieś przyjaźnie z użytkownikami, przestaną odwiedzać to miejsce z dnia na dzień. Emocje i urażona duma. Czuje wysyp "nowych" użytkowników za jakiś czas... :) 

@la paloma adieu I teraz wszystko jasne. ?

Edytowane przez prod1gybmx
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia, kto założył to Forum? Kto wykłada kasę na Forum? Kto ma dopierdalane non stop o Forum? 

Kogo obrażają i czyją rodzinę? 

A Wy mu co niektórzy jeszcze dosrewacie mimo że zasady są czytelne od dawna. Przykre to... 

 

Powiem tak... 

Trochę wdzięczności za to co robi Marek bo wdzięczność to jedna z najbardziej niedocenianych cech. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Still napisał:

Post o dwa dni za późno....

Użytkownicy forum najczęściej reprezentują ponadprzeciętny poziom intelektualny względem reszty społeczeństwa, 

 

Zazwyczaj nie ma potrzeby pisać im takich oczywistości, gdyż sami łapią takie niuanse. 

 

Jestem wręcz zażenowany faktem, że musiałem coś takiego napisać i o oczywistościach przypominać. 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Mosze Red napisał:

Więc proszę każdego z osobna, kto planuje odejść z wielką pompą przy okazji tej dramy,

Wydaje mi się, że dla zaistniałego i omawianego zachowania istotny jest fakt, że te osoby zostały jednak do publicznego odejścia zaproszone, a nie rzuciły się jeden przez drugiego same z siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kim Un Jest? napisał:

Chciałbym tu zostać, bo cenię to miejsce i wielu braci, z którymi miałem przywilej tutaj zamienić parę zdań. Jednak od bana dla @Messer zaczęło coś we mnie pękać. Dalem temu pośrednio wyraz lajkując słowa Adolfa z wczoraj, co uważam że nie jest oznaką buntu, a pewnymi wątpliwości co do konkretnych decyzji, ale i słów kierowanych do starszych użytkowników. Dzisiejsze czystki dopełniły tylko obrazu silnego autorytaryzmu i chyba jednak jakiejś formy cenzury.


Mam nadzieję, że to jeszcze przeczytasz, bo ja nie dostałem bana, tylko jedno ostrzeżenie, właściwie zasłużone. Tak na odchodne i na uśmiech - chyba mnie z kimś pomyliłeś, kolego.
Powodzenia.

  • Like 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tytuschrypus napisał:

Wydaje mi się, że dla zaistniałego i omawianego zachowania istotny jest fakt, że te osoby zostały jednak do publicznego odejścia zaproszone, a nie rzuciły się jeden przez drugiego same z siebie. 

Zgadza się, a wynika to z tego, że grupa osób stanęła w obronie kogoś kto na obronę niezbyt zasługiwał, zrobili to z przyczyn nie racjonalnych tylko emocjonalnych/ osobistych.

 

Rozpoczęli napędzanie konfliktu, a każdy konflikt prowadzi do eskalacji, a właściciel forum nie może sobie dać 'wejść na głowę', to samo byłoby w każdej zorganizowanej grupie, pokazano by granicę, miejsce w szeregu, albo poza szeregiem. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, prod1gybmx napisał:

Nie wierzę w to, że wszyscy, którzy poświęcali tyle czasu i w jakiś sposób zawiązali jakieś przyjaźnie z użytkownikami, przestaną odwiedzać to miejsce z dnia na dzień

To jest mocny powód dla którego chcę zostać.

Szkoda urywać kontakt z użytkownikami którzy mają podobne poglądy i humor, szczególnie w tych zdupionych czasach.

Z czasem nasiąka się tym miejscem.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Mosze Red napisał:

Jestem wręcz zażenowany faktem, że musiałem coś takiego napisać i o oczywistościach przypominać. 

Wraz ze wzrostem odległości/czasu fala słabnie/tendencja.

 

Mięsień nie trenowany 'ślabnnnie'.

 

Neuronowy system synapsów jest uważany za mięsien logiczny/procesów myślowych.

Skoro go nie trenujemy tylko WALIMY powtórzenia, trudno aby był to proces ogólno rozwojowy.

 

ZAPEWNE zauważyłeś jak nowo przybywający ze świata(matrixa) pompują muła.

Następnie mają tak nabity nowy mięsień WYJEBISTOŚCI SAMCZEJ, że tracą dynamikę polowania w starym świecie(matrixa).

MOŻNA BY to porównać iż stają się KARKAMI( smarowania alfa).

 

LECZ to TYLKO jeden z mięśni logiki jest przpompowany/nabity a pewnego rodzaju   NIERUCHAWOŚĆ w matrixie jest HOROBĄ PRZEDAWKOWANIA!!!

 

TAKIE PRZEDAWKOWANIE ANABOLIKÓW 'MATRIXOWYCH'.

 

....KTO jak kto, ale akurat Ty powinieneś dawno był zaobserwować chorobę PRZEDAWKOWANIA forum.

Czego wynikiem byłoby KWARANTANNA PRO ZDROWOTNA.

 

 

....A tak pozostaje produkcja PRZECIW CIAŁ PO ODSTAWIENIU ANABOLIKA W postaci HEJTERÓW SAMOSIEJKI!!!

 

....no to se poleciałem FREE styllllem.

;)

....jakby co mandzur spakowałem....

36 minut temu, Meg4tron napisał:

Z czasem nasiąka się tym miejscem

....A to jest to co na myśli miałem....

 

....przepompownie i wyuczona anty matrixowość....bez predyspozycji....oraz autorefleksji.

TAKA cHOOOROBA 'cywilizacyjna+forumowa'. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chciałbym dodać, że Marek to złoty człowiek, bo po tym moim przypadkowym banie i problemach z nim związanych wysłał mi za darmo nagranie motywacyjne. Kto kurwa tak robi powiedzcie? I niektórzy hejtują, no dla mnie to jest jawna niesprawiedliwość wobec człowieka, który zrobił coś nierealnego wręcz. Zapewnił gnębionym systemowo mężczyznom miejsce do swobodnej dyskusji.

 

No weźcie mi powiedźcie szczerze, kto ma tyle honoru i samoświadomości w ogóle?

 

Zapomniałem o tym wcześniej napisać, mój błąd, ale warto to zaznaczyć.

 

A mówiłem credo przeczytajcie, ale nie, wzięli i się dobrowolnie pobanowali, no kurwa nie wierzę. Oślepiło mnie coś, ale nie powiem co, bo wstyd ?

 

A najlepsze jest to, że wielu z użytkowników, którzy w tak cienki sposób odchodzą pisało wiele razy o dystansie do wszystkiego, do stanięcia z boku i obserwacji.

Edytowane przez mac
  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, tytuschrypus said:

Wydaje mi się, że dla zaistniałego i omawianego zachowania istotny jest fakt, że te osoby zostały jednak do publicznego odejścia zaproszone, a nie rzuciły się jeden przez drugiego same z siebie.

Masz wojsko, i plac musztry. Generał, dwaj pułkownicy, kilku majorów, grono poruczników, i mnóstwo "mrówek".

I nie jest ważne, KTO podejdzie do generała by napluć mu w twarz - za taki czyn, Żandarmeria poprosi czy mrówkę, czy majora - do karceru. Tak, zostaną poproszeni, a nie rzucą się sami z siebie.

Oczekiwać "ochotnika do karceru" to lekka lekkomyślność :) nawet jeśli kozaczenie było "fajne" przez moment...

I jeśli jeden karcer nie pomoże, za powtórkę - będzie następny. Albo kolejne poproszenie - "chcecie bilet do cywila, majorze?"

Bo jeśli ktoś sam prosi się o karcer, to odmawiać - niehonorowo.

 

2 hours ago, Mosze Red said:

Użytkownicy forum najczęściej reprezentują ponadprzeciętny poziom intelektualny względem reszty społeczeństwa,

Ceną popularności staje się wyjście z niszy, na szerokie oceany "demokracji". Gdzie wszystkim od dawna wmawia się, że jeden człowiek - jeden głos.

A potem zdziwienie, że w cudzym domu - nie można wejść i tak jak u siebie nasrać na środku pokoju, bezkarnie. Jakie zasady, jaka toaleta?

Wszyscy jesteśmy tutaj gośćmi @Marek Kotoński - i zwykła przyzwoitość nakazuje praw gościny przestrzegać.

 

Zabawne, że żaden kraj nie chce tej genialnej zasady wprowadzić w wojsku... bo wojsko ma DZIAŁAĆ! A do tego potrzebna jest jasna hierarchia, ustalone zasady - i to też jest nauka dla każdego z Forum.

 

35 minutes ago, mac said:

A najlepsze jest to, że wielu z użytkowników, którzy w tak cienki sposób odchodzą pisało wiele razy o dystansie do wszystkiego, do stanięcia z boku i obserwacji.

"Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono".

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kespert napisał:

Oczekiwać "ochotnika do karceru" to lekka lekkomyślność :) nawet jeśli kozaczenie było "fajne" przez moment...

Rozumiem, że np. @letow Twojej ocenie kozaczył? Nie przestrzegał zasad? 

 

To pytanie retoryczne, nie musisz odpowiadać, to i tak niczego w tej chwili specjalnie nie zmienia. Tylko jakoś mi się wydaje, że mamy inną definicję kozaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobry wieczór bracia, nie spodziewałem się takiego poruszenia w tym temacie. 
Na samym początku chciałbym przeprosić @Marek Kotoński. Gdybym wiedział, jak wielu użytkowników urządzi pod tym tematem gównoburzę, to bym sobie to odpuścił.

Serio Panowie, napisałem co napisałem a część z Was zachowała się jakbyśmy byli w rezerwacie. Co tak Was zabolało w tym temacie? Nie planuję wyjazdu do Italii, jednak dzięki @absolutarianin zrozumiałem i poznałem wiele zasad, działających w tym świecie. Serio, mam wrażenie, że część z Was nawet nie zapoznała się z 25% jego materiałów na yt, a z częścią z nich, naprawdę warto. Wbrew opinii wielu z Was, nie planuję wylogowania się z systemu. Zaczynam działać, żeby zmieniać obszar nad Wisłą. 

 

Postaram się odnieść do części postów. 

On 6/30/2020 at 6:27 PM, Chadeusz said:

Co z tego, że kogoś ma? Skąd wiesz, że jest w tym związku szcześliwa? Spodobałeś jej się i zamiast dążyć do kopulacji zrobiłeś z siebie dziwaka i spowodowałeś u niej suchość pochwy na co najmniej kilka miesięcy. Nie ma się czym chwalić kolego.

Jeżeli nie jest szczęśliwa, niech odejdzie od obecnego partnera. Ja jej drzwi nie zamykam. Dążyć do kopulacji, co bym w ten sposób osiągnął? Ok, zaliczył następną pannę, co dalej? Trochę ich zaliczyłem i wiesz do jakiego wniosku doszedłem? To jest ślepa uliczka. Przegranie walki duchowej. Przynajmniej wiem, że nie przyłożyłem ręki do ogólnego spierdolenia, nie zmarnowałem energii. Tyle tu piszemy o braku moralności u kobiet, może dajmy im przykład? Jeżeli jej się spodobałem i uważa mnie za lepszą partię, niech zamknie obecny rozdział i rozpocznie nowy. Z szacunkiem do siebie i obecnego partnera. 


@Stary_Niedzwiedz

Oczywiście, każdy ma własne zdanie. Ja swoje zaprezentowałem. 
Czy mógłbyś rozwinąć celowość wklejenia linka do Efekt Dunninga-Krugera?

 

On 6/30/2020 at 7:11 PM, Krugerrand said:

Człowiek się loguje po kilku godzinach nieobecności na forum, a tu jakaś kolejna próba zrobienia jakiejś dramy na forum.

 

@absolutarianinjest zdaje się dorosłym człowiekiem i sam może się obronić, a jak będzie potrzebował adwokata, to sobie go znajdzie. No chyba, że to w porozumieniu z nim powstał ten zacny temat i dorobił się już wyznawcy.

 

Litości...

 

 

Dramy? Czy przedstawienie własnego zdania i podziękowanie publiczne to drama? Nie jestem jego wyznawcą, jednak uważam, że przekazuje w swoich filmach uniwersalne prawdy, które poprawiają jakość życia. Zresztą, chcesz, to nazywaj mnie wyznawcą. Peace! 

 

On 6/30/2020 at 7:14 PM, Adolf said:

 I tu wchodzi do gry jebana poprawność polityczna, jebane delikatne lewactwo zawsze musi się wpierdolić w tryby.

Uwierz, że do lewactwa i poprawności politycznej to mi baaaaardzo, ale to baaaardzo daleko. Jednak wypadałoby rozróżnić konstruktywną i merytoryczną krytykę lub opinię od niemającego ładu i składu zlepku wulgaryzmów. 

On 6/30/2020 at 7:14 PM, Adolf said:

Jeszcze raz podkreślam, robicie się poniektórzy miętkimi piczkami, aż oczy szczypią, od tego.

Niedługo trza będzie klęknąć i przeprosić jak w usa. Jak ktoś myśli i mówi co myśli to trzeba go szanować, bo to rzadka zaleta.

 

Pozdro  pizdusie.

Wulgaryzmy i wyzwiska to z pewnością cecha prawdziwego mężczyzny. Korci mnie, żeby Ci odpowiedzieć "pozdro pizdeczko", jednak tego nie zrobię. Co chciałeś osiągnąć tym komentarzem? Nadać sobie więcej cech męskich, rzucając inwektywy? Wyraziłem kulturalnie swoje zdanie, podziękowałem @absolutarianin, w zamian tego wyzywasz nas od pizd? Nie wiedząc kim jestem, nie znając mnie? Ciekawe. Chętnie usłyszałbym to od Ciebie prosto w twarz. 
 

On 6/30/2020 at 8:07 PM, Kim Un Jest? said:

Zauważ, że z reguły to nowi użytkownicy tworzą temu podobne tematy. Wdzięczność za "dobre rady" tak ich rozpiera, że muszą dać upust emocjom.

Hmmm, ciekawe jest to, że dołączyłem do forum raptem 5mc później od Ciebie, a wydźwięk tego posta, stawia Ciebie w świetle użytkownika ze stażem, a mnie jako nowego. Na forum jestem zarejestrowany od roku.
Przynajmniej tak to odbieram. Nie rozpiera mnie duma. Jednak chciałem, publicznie mu podziękować, żeby widział, że jego wolontariat przynosi efekty i znajdują się tacy, do których trafia jego przekaz. 

@Throgg
Dla sprostowania, nie jestem po 30, a jeszcze kilka lat przed :) 

On 6/30/2020 at 9:13 PM, Throgg said:

a wy wszyscy, którzy się nie wypierdoliliście przed 30 na dość głupich błędach i teraz się śmiejecie, to was pożrą Żydzi na koniec i tyle się będziecie śmieli.

Muszę przyznać, ciekawa teoria, jednak nie przypominam sobie, żebym gdziekolowiek, coś takiego napisał, więc mam do Ciebie serdeczną prośbę. Nie manipuluj moimi wypowiedziami i nie dodawaj sobie czegoś co tam nie padło. Nie wiem co Ciebie tak boli w tym temacie. Oglądałeś np filmik pt "Nie przesiedlajcie kobiet"? Które stwierdzenie w tamtym filmie są według Ciebie fałszywe? Naiwnie liczę na merytoryczną odpowiedź :) 
 

On 7/2/2020 at 1:37 PM, Still said:

Jeżeli członek danej organizacji, ma odmienne zdanie, zostaje zwyczajnie z niej usuwany.

Nie przypominam sobie sytuacji, żeby ktoś wyleciał z forum za konstruktywną, merytoryczną krytykę. Zobacz ilu użytkowników nie zgodziło się z moim postem. Czy wszyscy zostali usunięci z forum?

 

 

Na koniec proszę jako założyciel tematu, @Mosze Red,ze względu na offtop od kilku stron, o zamknięcie wątku.

Więcej spokoju ducha, bracia. 

 

Edytowane przez Moriente
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz.

Czytam wątek po łebkach bo ostatnio mam mało czasu i widzę, że o mnie piszą ale nie zawsze tagują - co to za obgadywanie? ?

 

Dobra. I tak nie chcę się mieszać w zadymę.

 

Tylko @Marek Kotoński napisał, że ja trolluje.

Fakt na chadów się uwziąłem i więcej o nich nie piszę zgodnie z nakazem. No i dobrze bo mnie irytuje temat chadów.

 

Wibratory pominę bo to chyba nie o mnie chodziło XD.

 

Tylko kurde xd nie napisałem tu ani jednego trollposta (nie licząc areny).

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kespert napisał:

A potem zdziwienie, że w cudzym domu - nie można wejść i tak jak u siebie nasrać na środku pokoju, bezkarnie. Jakie zasady, jaka toaleta?

Wszyscy jesteśmy tutaj gośćmi @Marek Kotoński - i zwykła przyzwoitość nakazuje praw gościny przestrzegać.

Dom, który został udostępniony na określonych zasadach. Wartość forum wynika zarówno z treści użytkowników, poziomu ich postów, jak i udziału moderacji/Założyciela Forum.

 

Forum działa na zasadzie sprzężenia zwrotnego i kooperacji, no nie?

 

Istotne jest i działanie Założyciela/Moderatorów, jak i Użytkowników.

Forum bez Użytkowników i ich udziału traci sens, Forum bez wsparcia Założycieli/Moderacji również nie ma szans funkcjonować poprawnie.

Spadek jakości związany z odpływem userów nie jest zauważalny od razu, tak samo jak spadek jakości wynikający z nieładu i uczucia, że nie jest się mile widzianym na forum. Jak już się pieprzy, to ciężko bywa to odwrócić. A może się pieprzyć, jeśli pozwala się na anarchię.

 

Kto jest odpowiedzialny za jakość forum?  Użytkownicy czy moderacja/wsparcie?

 

Obie strony.

 

Jeśli ktoś to kwestionuje i wydaje się, że moderacja służy tylko do musztrowania użytkowników, to dobrym pomysłem jest postawienie swojego własnego forum (czyli miejsce na serwerze, domena, konfiguracja, szablon, regulaminy..itd), próba jego moderacji wedle swoich własnych zasad. Zajmowanie się robieniem kopii, przywracanie w razie problemów po aktualizacji, ustalaniem priorytetów prac konserwacyjnych, pozyskiwanie funduszy..itd

Serio - w dzisiejszych czasach wiedza jest na wyciągnięcie ręki. Można się tego nauczyć i działać.

Szybko zobaczycie, że nawet w dzisiejszych czasach ogarnianie na szczegółowym poziomie to praca na cały etat, nawet pomimo tego, że współczesne silniki to nie to samo co kiedyś. Tak, można to porównać z budową i utrzymaniem domu, choć to nie są te kwoty - ale obciążenie psychiczne już tak. Do tego dochodzą kwestie prawne - duża ilość wulgaryzmów zwraca uwagę. Psuje jakość. 

 

A potem pojawia się taki wątek i obrażanie się nawzajem, nic tylko zrobić face-palma. To jest ta słynna męskość?

 

Jak @Marek Kotoński czy Wy jako pozostali twórcy postów mają tworzyć nową treść, skoro teraz energia idzie sobie gdzieś w eter?

 

OK, daliście sobie po twarzy. Teraz pora podać sobie łapy i budować nową, lepszą przyszłość.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Moriente napisał:

Oczywiście, każdy ma własne zdanie. Ja swoje zaprezentowałem. 

W formie retorycznej "kto nie z nami, ten przeciw nam". Jaką zresztą domyślnie posługuje się główny powód tego wątku.

 

11 godzin temu, Moriente napisał:

Czy mógłbyś rozwinąć celowość wklejenia linka do Efekt Dunninga-Krugera?

Tak odbieram retorykę głównego powodu tego wątku.

Wykrzykiwanie słabej merytorycznie, nie wspartej niczym poza widzimisię i resentymentami argumentacji jako Prawdy Objawionej i pielęgnowanie syndromu oblężonej twierdzy dla mnie jest modelowym przykładem osoby zachłyśniętej swoją zajebistością i - w gruncie rzeczy - naskórkową wiedzą w temacie.

 

Jest takie przysłowie: Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stary_Niedzwiedz równie dobrze to co napisałeś mogę odnieść do Ciebie. Sam uważasz, że Twoja prawda jest Twojsza. Mam nadzieję, że dostrzegasz ten paradoks.

 

Czy mógłbyś zacytować fragment, który według Ciebie jest wykrzykiwaniem? 

 

Wyprowadzę Cię również z błędu, nie uważam się za nikogo zajebistego, a tym bardziej takiego co pozjadał wszystkie rozumy i z chęcią zapoznam się z Twoimi argumentami. Niestety, żadne merytoryczne nie padły, poza przypisaniem efektu, który równie dobrze można odnieść do Twoich postów. 

 

Nikogo na siłę na nic nie na mawiam, jedynie zapraszam do głębszej refleksji nad materiałami @absolutarianin, przed napisanem krytyki. 

 

Co do tego, że jego teorie nie są poparte przykładami, to polecam zapoznać się głębiej z filmikami. Pada tam dużo sensownych przykładów i wyjaśnień. 

 

Co Was bracia tak boli, że tak bardzo krzyczycie i wkładacie w to tyle energii? 

 

 

Nie dojdziemy do porozumienia, jesteś okopany w swoich poglądach, więc życzę Ci po prostu miłego weekendu ?

Edytowane przez Moriente
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Moriente napisał:

Muszę przyznać, ciekawa teoria, jednak nie przypominam sobie, żebym gdziekolowiek, coś takiego napisał, więc mam do Ciebie serdeczną prośbę. Nie manipuluj moimi wypowiedziami i nie dodawaj sobie czegoś co tam nie padło.

Na litość boską, przecież nie pisałem o Tobie.

19 godzin temu, Moriente napisał:

Nie wiem co Ciebie tak boli w tym temacie. Oglądałeś np filmik pt "Nie przesiedlajcie kobiet"? Które stwierdzenie w tamtym filmie są według Ciebie fałszywe? Naiwnie liczę na merytoryczną odpowiedź :)

Nie oglądałem, ale że ładnie poprosiłeś, to odpaliłem na YT i po zobaczeniu 3 części, mój zapał lekko się ostudził, ale ostatecznie obejrzałem dwie i pół minuty. Wystarczy.

 

Powiem tak - ogólnie zgadzam się z postawioną tezą, że nie należy brać drewna do lasu. Ale to jest fakt oczywisty, dla każdego kto odbył swoją polacką odyseję imigranta (min. ja) i jedna z emanacji przysłowia ,,że podróże kształcą".

 

Zresztą, z tego co pamiętam, to nie wdawałem się w głębsze dysputy z @absolutarianin, bo wbrew pozorom, na pewnych płaszczyznach wiodę mocno zbliżony do niego styl życia. Jedynie trollowałem niektóre jego wpisy, bo bardzo szybko zaobserwowałem, że gość nie potrafi sprostać merytorycznej dyskusji, bez uciekania się do siermiężnej manipulacji i dość zabawnych wybiegów erystycznych. Rozgrywanie każdej dyskusji wytartą kartą, że się ma ,,wiedzę tajemną" - o którą skomlą maluczcy, a wam, taki chuj - żeby tylko móc spierdolić z niewygodnego wątku, daje dość czytelne świadectwo o osobie, którą ją stosuje.

 

Ubiegając zaś ewentualny zarzut, że @absolutarianin odsłonił poły swej szaty, ujął naszą dłoń i skierował ją w ranę zadaną w jego bok przez żydowskie pilum, abyśmy my, niewierni Tomaszowie i Tomkowie, nie mogli rzec nic innego, niż tyś ,,Pan mój",  to przypomnę tylko że z tej sceny morał był zupełnie inny i dość przewrotny:

 

Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli.

 

Tym samym, wracając więc do Twojego pierwszego postu w tym wątku - jeszcze długa droga przed Tobą jeśli chodzi o ,,dorośnięcie" i załapanie pewnych spraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2020 o 20:35, Kim Un Jest? napisał:

Pytanie na ile to jest "prawdziwe". Bo zawsze mnie bawi jak objawiają się w internetach wielcy "jebacze systemu", którzy zdążyli już na systemie zabezpieczyć swoją przyszłość. I teraz pytanie czy taki powrót do korzeni i jebanie systemu to po prostu odcinanie kuponów od dojenia systemu czy prawdziwa życiowa przemiana

Oj znam takich. W wieku 40 lat dzięki rodzicom i ich pomocy nie muszą pracować. I teraz produkują się na instagramach promując tzw. slow life przedstawiając się jako wypaleni zawodowo i powracający do korzeni. A frajerzy tą narrację łykają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Moriente napisał:

Czy mógłbyś zacytować fragment, który według Ciebie jest wykrzykiwaniem? 

Stary, jeszcze raz Ci powiem:

Mogę mieć swoje zdanie i opinię n/t twórczości jakiegoś użytkownika?

 

I może to być zdanie inne niż Twoje klękanie do miecza i chapanie jak młody pelikan wszystkiego, co wyjdzie z ust? Mogę? Proszę... Pozwolisz mi?

Oh wait...


I od kiedy to ja mam cokolwiek komukolwiek w tej materii udowadniać? Nosz JPRDL...
Troszeczkę więcej kontaktu z rzeczywistością. Serio.

Syndrom oblężonej twierdzy wypisz-wymaluj....

Ołtarzyk se postaw, kadzidełka itd, ale - z łaski swojej - nie wymiotuj swoją fascynacją w twarz innym, domagając się obfitych ejakulacji nad twórczością swojego idola. Niesmaczne toto...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, Stary_Niedzwiedz said:

Stary, jeszcze raz Ci powiem:

Mogę mieć swoje zdanie i opinię n/t twórczości jakiegoś użytkownika?

 

I może to być zdanie inne niż Twoje klękanie do miecza i chapanie jak młody pelikan wszystkiego, co wyjdzie z ust? Mogę? Proszę... Pozwolisz mi?

Oh wait...


I od kiedy to ja mam cokolwiek komukolwiek w tej materii udowadniać? Nosz JPRDL...
Troszeczkę więcej kontaktu z rzeczywistością. Serio.

Syndrom oblężonej twierdzy wypisz-wymaluj....

Ołtarzyk se postaw, kadzidełka itd, ale - z łaski swojej - nie wymiotuj swoją fascynacją w twarz innym, domagając się obfitych ejakulacji nad twórczością swojego idola. Niesmaczne toto...

 

 

Farsa.

 

Naucz się czytać ze zrozumieniem. Ja Ci zadaję zwykłe pytanie, który fragment jest wykrzykiwaniem, a Ty mi zarzucasz, że nie możesz mieć według mnie swojego zdania. Prawda jest taka, że nie masz argumentów i jesteś zwykłym niezrównoważonym krzykaczem i dalsza moja dyskusja z Tobą nie ma sensu.

 

A do miecza, to klękaj sam, jak lubisz takie zabawy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że kolega @absolutarianin jest potrzebny na Forumie, nim więcej różnych indywidualności na Forumie tym lepiej, martwi mnie ban dla kolegi @Tomko bo też fajny koleś, generalnie uważam, że indywidualnisci budują takie Forum a to, że będą konflikty i ostry język jest nieuniknione i w/g potrzebne gdyż ponieważ  albowiem buduję to niepowtarzalny charakter i klimat Foruma. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.