Skocz do zawartości

Pani ze zrzutka.pl żebra o kasę


Rekomendowane odpowiedzi

Samica, lat 21 prosi o kasę na siebie i bombelka bo świat się od niej odwrócił. Rzucił ją alfa, na którego wzięła kredyty, a później beta, który miał być nowym tatusiem. Akcja przyśpiesza w komentarzach, gdzie beta tłumaczy, że... Pani sama od niego odeszła :) 

 

https://zrzutka.pl/3ctbht?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR0M5IH7P7s0oW7bsYo05sEyVyRFFa3V_4JV-yIL2PcfxjVRq7Lo5aKSZZA

 

Wklejam tekst, bo coś czuje, że zbiórka padnie: 

 

Cytat

 

Witam, nazywam się Kasia  mam 21 lat, jestem szczęśliwa mamą dwuletniej córki Emilki. Założyłam zrzutkę bo potrzebuje wsparcia. 
W 2017r. mając 18 lat partner z którym żyłam przez prawie 2 lata, namówił mnie na wzięcie kredytów, obiecując że damy sobie radę, że splacimy i będzie spokój, niestety nie skończyło się na jednym kredycie, najpierw był Santander, potem provident, a na koniec Tak To. W tamtym okresie byłam z nim w ciąży ze swoją córka więc wiązałam z nim dość poważne plany na przyszłość, mieszkaliśmy już wtedy razem, sami wynajmowalismy mieszkanie, i dawaliśmy sobie radę, do czasu aż córka się nie urodziła, mój partner A jej ojciec zaczął wyjeżdzać do Dani, Holandii, pewnego dnia wyjechał i go tyle widzieli. Zostawił mnie z 5 miesięczna córka, dwoma psami i 11 000 zł zaciągniętych kredytów, nie przesyłał mi pieniędzy żadnych.

 

Do tej pory ojciec córki wypiera się dziecka, nie posiadam żadnych świadczeń na nią bo według mopsu mam nieuregulowane sprawy z Alimentami, sprawa stoi w miejscu do tej pory... posiadam tylko 1000 zł renty po zmarłym ojcu z której komornik od 2 miesięcy mi pobiera 25%. 

Przejdźmy do sedna, aktualnie dnia 27.06.20 obecny partner wyrzucił mnie z domu z dzieckiem, nie był zbyt dobrym partnerem i nie układało nam się, mial być tatą Emilii i żyć z nami do końca życia, bynajmniej tak mówił.  Nie mogę się podjąć normalnej pracy gdyż mam zajęcie komornicze, od stycznia do marca podjęłam się pracy w kfc na pół etatu, pierwszy miesiąc wypłatę dostałam normalna, A na drugi już mi połowę komornik zabrał, córka nie ma zlobka bo się nie zakfalfikowala ze względów takich że ja nie pracuje i nie uczę się w normalnym systemie szkolnym, nie stać mnie na prywatny, więc nie mam nawet z kim i gdzie jej zostawić żeby się podjąć jakiejkolwiek pracy.

Wychowałam się w biednej rodzinie która nie ma też jak mi pomóc. Ustawiłam kwotę zrzutki większą bo nie mam na chwilę obecną z czego żyć, jak pisałam wyżej posiadam tylko rentę po zmarłym ojcu w wysokości 1000 zł z czego komornik pobiera mi 25%.
Gdyby tego było mało Rentę będę posiadać tylko do końca wakacji. 

Wiem że większość pewnie z was sobie pomyśli " jak na to pozwoliłaś to tak masz", ale byłam młoda i głupia wierzac i ufając niejednej osobie której nie powinno się ufać. 
Od ponad dwóch lat nie mam za co spłacać tego, borykam się z depresją i mam zaburzenia świadomości; jestem na lekach. Teraz żyłam na garnuszku chłopaka który nie pozwalal mi iść do pracy, bo twierdził że on nas utrzyma. 
Aktualnie nie mam za co żyć, nie mam gdzie żyć, i co dalej robić nie wiem. 
Wierze, mam nadzieję że nie ślepo że znajdą się dobre duszyczki i mi pomogą osiągnąć mój cel i spłacić te 11000 zł kredytu żebym mogła normalnie zyc i nie przejmować się o jutro. 

 

Jak niejeden człowiek na tym świecie potrzebuje szansy, szansy na lepsze jutro, żebym mogła normalnie zyc i móc radzić sobie samej...

Ps. Kwota kredytu 11000 jest przybliżona odsetki z miesiąca na miesiąc rosną, a aktualnie nie mam dokumentów bo zostały u byłego partnera i nie wiadomo kiedy mi je przywiezie.

 i komentarze...

 

Cytat

xxx• 29.06.2020 0:31

Sama ze mną zerwałaś twierdząc, że dajesz mi w ten sposób szanse na walkę o ten związek a ja ci nie raz mówiłem że jak chcesz ze mną być to na zawsze a nie dopóki robię wszystko co ty chcesz. Też jestem człowiekiem i mam swoje potrzeby. I nie ja cię wyrzuciłem tylko najpierw to zrobiła twoja mama która oświadczyła ze nie masz do niej powrotu a tutaj to ty zdecydowałaś o tym jak się to potoczyło, sama wiesz jak było.. Tylko większe zagrożenie dla dziecka.. nikt nie chce w domu mieć rzucane szklankami koło dziecka.. Mnie to przerosło po prostu nie wiedziałem że można mówić że się kogoś kocha jednocześnie widząc że jest w dołku jeszcze dobic i zwyzywać od najgorszych i jeszcze jakieś złośliwe akcje odwalać tak żeby złamać typowo. A potem nazywa kogoś agresorem psychicznym... Potrzebujesz podporządkowania a nie prawdziwego faceta..... ? szkoda, na prawdę myślałem że nam się uda.. Że odpuścisz i Emilka będzie miała normalny dom i dbająca o nią rodzinę..

Odpowiedz Udostępnij

VC

Virtutti Cebulari • 23 godziny temu

a tam się przejmujesz

Odpowiedz Udostępnij

 

yyy • 13 godzin temu

Hmm... Masz chłopie trochę racji ( jeśli to co piszesz faktycznie jest prawdą ) ale, czy aby się mylę czy, nie dalej jak kilka dni temu na tym że portalu zderzyłem się ze zrxutką która, była Twoją inicjatywą....

Odpowiedz Udostępnij

DK

xxx• 4 godziny temu

Filip Szczerek tak założyłem wcześniej zrzutkę tylko nie rozumiem tego ale. Ja chciałem w ten sposób poratować sytuację a nie kogoś obwinić o to że taka zaistniała. Dodam też że moja zrzutka została potwierdzona dokumentami, a zakładając ją dostałem kolejna fale krytyki od wtedy jeszcze mojej partnerki bo znowu siedziałem w telefonie :) ona swoją zrzutkę założyła pewnie siłą umysłu...

Odpowiedz Udostępnij

DM

inna pani • 4 godziny temu

Chłopie, przestań się tłumaczyć, bo nie ma po co. Wyszło tak, a nie inaczej i tyle. Zadbaj tylko o dziecko! Jeżeli jest jak mówisz, to spróbuj sądowo wywalczyć prawo do ojcostwa. Ono nie jest niczemu winne ❤️

Odpowiedz Udostępnij

DK

xxx • 3 godziny temu

zzz ale w tym rzecz że to nawet nie moje dziecko tylko ma je z poprzednim partnerem... Ja je obie wziąłem do domu rodziców ale niestety wyszło jak wyszło.. Pomógł bym jej chocby że względu na dziecko ale sam teraz mam ciężko.. Ostatnio jak się przecież ode mnie wyprowadziła to jej kasę wysyłałem.. Teraz nie mam sam więc niestety musi sobie dać radę inaczej.

Odpowiedz Udostępnij

 

 

  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wchodzę czy to prawda ale to jest cena za branie się za "ruchaczy" dawniej takie kobiety ginęły bo miały trochę instynktu samozachowawczego.

 

Co to za typ moralnie upośledzony bo zostawić ewentualną kobietę z dzieckiem i długami? No cóż prawdziwy bad boy, innymi słowy idealny kandytat na "menża" :D 

Teraz się zacznie polowanie na "betę" dawanie mu świetnego seksu, ślubik i kobita uratowana, dziecko z gnojem zrobione, tatuś się pokaże za 18 lat i będzie git majonez, czyli historia zatoczy kółko :D 

Beta będzie w dupę kopnięty a gdy bad boy się pojawi to i w najlepszym wypadku będzie drugie dziecko, nie Emilka a Kasia :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Imbryk napisał:

W jaki sposób zajęcie komornicze uniemożliwia podjęcie normalnej pracy?

..

Że musi dostawać rentę bo komornik musi jej zabrać 25% renty?

Nie kumam. 

Jest coś takiego jak kwota wolna od zajęcia. Więc komornik zabierałby to co zarobi ponad tę kwotę. Pani uważa, że to nie uczciwe, żeby zabierać jej pieniądze na spłacenie kredytu. Taka logika. Nie będzie przecież pracować i "nic" z tego nie mieć.

Edytowane przez Piter_1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

 

Co to za typ moralnie upośledzony bo zostawić ewentualną kobietę z dzieckiem i długami? No cóż prawdziwy bad boy, innymi słowy idealny kandytat na "menża" 

Mam wrażenie że w wielu przypadkach to nie tyle badboy co softboy przerażony odpowiedzialnością. Tu jest poszkodowana matka z bombelkiem. W innych przypadkach bywają poszkodowani klienci, kontrahenci itd. Tu badboy zwiał. Kiedy indziej zaś spółka znika z rynku zostawiając masę wierzycieli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Co to za typ moralnie upośledzony bo zostawić ewentualną kobietę z dzieckiem i długami? No cóż prawdziwy bad boy, innymi słowy idealny kandytat na "menża" :D 

Jak poszukasz, to w komentarzach tej wrzutki znajdziesz wpis tego gościa z którego wynika, że on nie jest biologicznym ojcem tej dziewczynki, tylko obie przygarnął :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Libertyn napisał:

Mam wrażenie że w wielu przypadkach to nie tyle badboy co softboy przerażony odpowiedzialnością.

Możesz mieć słuszność tylko znów, ile kobiet wybiera "soft bojów" na ojca swych dzieci, ja tam nie mam zaufania do samotnych matek. 

A poszkodowane oczywiście tak najbardziej jest bogu ducha winne dziecko...

 

@PanKanapka

 

Dzięki za wyjaśnienie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje zwykłego idioty, który będzie ją obejmował i jej dziecko, dopóki nie pojawi się bogatszy idiota, który również nie będzie szanował się ze względu na seks i da jej wszystkie pieniądze, a zapewniam cię, że jest więcej wagin uzależnionych niż normalni mężczyźni?

Edytowane przez Dominus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąć socjal, jakiekolwiek mieszanie się państwa w sprawy rodzinne, związkowe itd i takie pasożyty wymrą śmiercią naturalną. 

 

"Byłam głupią cipą i poleciłam na bedboja, wzięłam umowy na siebie ale to było dawno temu (3 lata temu) i nie prawda" -tak to widzę. 

 

11k? Faceci płacą po 700-800zl na dziecko  a czasem mają kilka, do tego alimenty na ex żonę i często tracą dach nad głową. Do tego każdy facet płaci w podatkach na równouprawnienie, a ona śmie zebrać? Jak jej ciężko niech odda dziecko do adopcji, obydwie będą miały lżej w przyszłości. Jak znam życie zaraz będzie drugi lub trzeci bombelek i wieczne DAJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie takie historie satysfakcjonują. I jeszcze ten komentarz tymczasowej bety XD

Powinni w szkole uczyć jakiś podstawowych zasad jak się obchodzić z kobietami i jak nie dać się wpakować w podstawowe gówno. Tymczasem niestety uczą odwrotnie. Koleś ma farta, że typiara nie potrafiła udawać miłej dłużej niż miesiąc.

Szkoda tylko, że to Emilka ma na serio przejebane i niczemu nie jest winna. To ona powinna założyć zrzutkę na to żeby usamodzielnić się i żyć z dala od mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

Ja z jednej strony rozumiem jej bezsilność w tej sytuacji. Sam aktualnie mam spore długi, ale od tej pani odróżnia mnie jedno - ja PRACUJĘ, żeby je spłacić, a nie zakładam zbiórkę.

Sam zobowiązania podpisywałem i sam muszę je spłacić - chyba logiczne, chociaż jak widać nie dla wszystkich.

 

 

comment_ZBWKqRzz69zDhpvBBKhmGUDhwaDHi3O8

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2020 o 21:47, suski napisał:

Po zdjęciu widać, że to jakiś szlauch.

Kuuurła taka ja biedna, pokrzywdzona ale do foteczki full makijarz brwii i oczu, rzęs oraz musowo lekko wydęty dziubek musi być! A co, stać mnie kurła.

Może jakiś frajerzyna do dymania się złapie na to oczko. ;)

3 godziny temu, Rnext napisał:

Mnie w takich momentach skóra się marszczy na fiucie

Zrobiłeś mi dzień brachu. Genialne. :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.