Skocz do zawartości

Tytuschrypus i inne przypadki


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Na samym początku zaznaczę, że nie chcę tworzyć gównoburzy, natomiast czuję, że taki temat należy się temu forum, a przede wszystkim należy się młodszym braciom, którzy biorą słowa niektórych braci za wyrocznię.

Przypadek użytkownika @tytuschrypus jest wypisz wymaluj bardzo poważnym problemem tego forum. Najpierw cytaty:

W dniu 7.04.2019 o 10:33, tytuschrypus napisał:

A ja zarabiając jeszcze więcej pełnię w związku rolę przewodnią, od wielu lat (bo to kobieta do której wróciłem). Przypuszczam, że to kombinacja tych głównie czynników albo wszystkie z nich.

W dniu 7.04.2019 o 10:33, tytuschrypus napisał:

Nawet ona chce częściej. 

 

A jak prześledzisz moje posty na forum, to i o tym wspominałem :) Nie, jest bardzo przeciętnej urody. Wielu mówiło mi, że ze swoją inteligencją i zasobami mógłbym mieć lepszą, ale te wszystkie  cechy charakteru i podejście do hajsu i jego zarabiania są znacznie ważniejsze. 

 

Temat: 

 

 

Oto bowiem użytkownik który wrócił do partnerki która go oszukiwała (niezgodnie z ideologią forum), którego partnerka jest, cytuję: "bardzo przeciętnej urody", co sam wyraźnie zaznaczył, daje rady innym, jak - i tutaj też zacytuję - "zacząć żyć i ruchać".

I to jest realny problem, czytając potem takie posty co naiwni niestety stworzą sobie w głowie otoczkę, że są jakimiś przegrywami, bo oni nie wiedzą kto im tak naprawdę te rady daje.

 

Dlatego uważam, że powinniśmy zastanowić się na forum nad wpisywaniem podstawowych informacji o sobie i swoim życiu jako warunek konieczny aby dawać rady innym np. w Świerzakowni.

 

Tutaj bowiem w stawce jest czyjś związek, a czasem coś więcej (dzieci, małżeństwo). Oczywiście, nie należy oceniać ludzi po wyglądzie, natomiast wszyscy wiemy, że kobiety bardzo przeciętnej urody nie są delikatnie mówiąc zbyt pożądane seksualnie przez mężczyzn i nie jest raczej zbyt ciężko taką kobietę znaleźć, bo same się zalecają. 

 

Problemem jest, jeśli młody użytkownik ma np. bardzo ładną kobietę, jakieś problemy z nią, a @tytuschrypus mu doradzi aby ją rzucił i znalazł lepszą, niczym silny samiec. I taki użytkownik nie rozumie kto mu to doradza. Doradza mu to człowiek, który sam jest w związku z brzydką kobietą, który jest jej takim chłopcem od zabawy, zabawiającym ją rozmową. Mało tego? Który do niej wrócił, a więc która wcześniej musiała sprawiać mu problemy. Mało tego! Forum uczy aby nie wracać nigdy do tej samej rzeki, a użytkownik ten postąpił niezgodnie z ideologią forum.

 

I w ten sposób czasem związek który dało się naprostować z ładną dziewczyną taki brat kończy, bo myśli, że radę dawał mu silny facet jak być silnym facetem i ułożyć sobie kobietę. Tymczasem ten "silny samiec" ułożył sobie brzydką, słabej urody kobietę której nawet nie trzeba układać, bo jak wiadomo, to nie jest kompletnie żadne wyzwanie, do tego jeszcze do niej wrócił, co się ogólnie na forum odradza.

 

To nic personalnego, natomiast zauważyłem już kilka razy, że tego typu rady jak być silnym samcem dawał człowiek będący niestety hipokrytą.

 

Przechodząc do rzeczy: proponuję, aby doradzać w Świerzakowni mogli tylko Ci, którzy wypełnią pewne podstawowe pola jak: czy jesteś w związku, jeśli tak to jak oceniasz SMV swojej partnerki, jak długo z nią jesteś, czy się rozstaliście wcześniej, itd. Parę zwięzłych informacji, proste checkboxy i inputy tekstowe, nic więcej.

 

Takie coś wyświetlałoby się przy profilu i użytkownik widziałby kto mu daje te rady, bo trochę słabe jest, jeśli rady o byciu silnym samcem, życiu i ruchaniu daje mu facet ze starszą od siebie pulchną kobietką. 

 

Zapraszam do dyskusji.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, akwarelowy napisał:

Na samym początku zaznaczę, że nie chcę tworzyć gównoburzy

Ta jasne, stara psychologiczna sztuczka:D

 

@archwidzę, że masz straszny kompleks tego użytkownika. W ramach terapii proponuję sprzedać kilka nieruchomości jakie posiadasz na wynajem, aby następnie udać się do Tajlandii gdzie zakupisz sobie jakąś nieruchomość dla siebie oraz na wynajem i gdzie będziesz mógł każdą rozmowę ze swoimi diwami nie droższymi niż 300 PLN rozpoczynać od tego jakże szarmanckiego wyrażenia: KURWA.

 

Jestem przekonany, że znajdziesz tam również miejscowe galerie handlowe, po których będziesz mógł się w wolnych chwilach przechadzać czyniąc swoje liczne obserwacje.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwarelowy bo widzisz tacy użytkownicy jak Tytuschrypus są w bluepill.

 

Są oni omamieni fałszem bluepill i myślą, że jest inaczej. Sadzą oni, że są poza pigułkami, a to niemożliwe. Są oni po prostu w bluepill.

 

Odrzucają psychologię ewolucyjną, bo udowadnia wiele rzeczy, których oni nie akceptują, manipulują oni wypowiedziami, rozprzestrzeniają fałsz na temat redpill.

 

Edytowane przez DuchAnalityk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dołączył notkę podczas zakładania nowego tematu, na przykład: "Z porad na forum korzystasz na własną odpowiedzialność. Ilość postów oraz reputacja użytkownika nie świadczą o jego kompetencji."

 

Po pierwsze dlatego, że nie uda się zweryfikować wprowadzonych przez użytkowników danych, a po drugie, to każdy człowiek musi myśleć sam, i jeżeli podejmuje kluczowe w życiu decyzje na podstawie postów jakichś tam nieznajomych ludzi na forum ukrytych pod anonimowymi nickami, to prędzej czy później i tak skończy źle.

 

Edytowane przez goryl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż są pewne podobieństwa między nim a archem, ale oskarżanie go o bycie nim to przesada. Nie ma żadnych dowodów, że to arch, więc oskarżenia na razie są pochopne.(choć trzeba mieć na uwadze, że to może być on). Natomiast na razie dowodów twardych brak.

Edytowane przez DuchAnalityk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@akwarelowy vel @arch vel Z kimś mnie mylisz kolego.

Powiem ci tylko jedną rzecz, ja wiem, że rodzice się tobą nie zajmowali, ale prowadzenie niekończących się krucjat w internecie wcale nie sprawi, że twój tatuś wróci do domu a mamusia pokocha i przytuli.
Opowiadanie bajek o rentierstwie i swojej sytuacji materialnej nie sprawi, że znajdziesz tutaj kolegów i zyskasz podziw i szacunek społeczności.

Jak narazie twoje zachowanie i działania, doprowadziły cię do zostania memem. Czy tego chcesz? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co takie tematy? Najpierw o @absolutarianin teraz o @tytuschrypus.

 

Ja się pytam? Po jaką cholerę @Mosze Red zakładał arenę???? Nic do was nie trafia. @Mosze Red powinnien albo przenieść takie tematy na arenę, albo dawać ostrzeżenia a jak to nie pomoże, punkciki! Poleca bany, to wróci ład na forum.

Edytowane przez Still
  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, somsiad napisał:

@Krugerrand Zadam takie głupie pytanie :D Kim jest owy @arch? Jak się domyślam jakiś zbanowy użytkownik pytanie tylko za co i dlaczego czasem niektórzy mają wrażenie, że to jego klon?

Naprawdę nie mam pojęcia, natomiast już nie tylko mnie podejrzewano o bycie kolejnym wcieleniem tego użytkownika. 

Przechodząc jednak do głównego tematu.

Nie chcę tworzyć gównoburzy i to nic personalnego, natomiast użytkownika @tytuschrypus trochę tu już znam, z jego dawnych wypowiedzi, bo forum zacząłem czytać jeszcze w 2018 roku. Moim zdaniem jest rzeczą okropną, jeśli rady jak być silnym samcem daje ktoś, kto sam wrócił do byłej (pierwszy błąd) i do tego brzydkiej byłej. 

 

Tak jak pisałem, nie oceniajmy kobiet po wyglądzie, chodzi tylko o to, że jeśli samca stać jedynie na brzydką kobietę, to trochę przeczy to jego kreowaniu się na silnego. I to jest internet, każdy może kreować tu jakąś rolę, natomiast problemem prawdziwym jest to, że często ważą się czyjeś losy, czyjeś życie, czyjeś małżeństwo!

 

I rady aby do niej nie wracać bo to nie wypali, czy żeby rzucić ją i znaleźć kolejną daje użytkownik który...

1. Wrócił

2. Znalazł - byłą i do tego brzydką.

 

Albo rady i informacje o spierdoleniu i zdradliwości kobiet dają ludzie, samcy, którzy sami zdradzali. To jest straszne jeśli komuś ważą się losy dzieci i małżeństwa i słucha takich hipokrytów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.