Skocz do zawartości

Zaczynam się bać o nasze forum


trop

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, ostatnio zauważyłem na naszym forum wysyp... pogardy. Nawet między zasłużonymi użytkownikami lub jeszcze częściej atakujących zasłużonych forumowiczów. I to nie na Arenie. 

 

Do czego to zmierza? Może ktoś ma w tym cel? Już różnie sobie myślę. Nie będę sypał przykładami bo każdy aktywny użytkownik wie o co chodzi. 

Mamy tak świetne forum, mamy wiedzę za darmo, tyle się możemy nauczyć. 

Komu zależy by robić chlew? 

 

I na koniec apel i prośba.

Chcecie się obrzucać gnojem, zakładajcie wątek w Arenie. 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, arch ma trochę racji, forum z biegiem czasu zmienia klimat a także userów. Miałem także przyjemność czytać wątki od tych najstarszych (jeszcze sprzed 2016). W mojej opinii wbrew temu co by powiedziała tzw. stara gwardia (której już prawie nie ma) - kuuuurła, kiedyś to byyyyło - forum posiada obecnie o wiele lepszą jakość i wyższy poziom niż dawniej. Są poruszane ambitniejsze tematy, jest poważniejsze a także bardziej różnorodne podejście userów. Do tego pozycja forum się ustabilizowała i stale przychodzą nowi userzy. Właśnie to starsze posty oraz userzy moim zdaniem prezentowały/li mierzenie sobie ujków i przechwałki (forum wydaje mi się, że dawniej było mocniej puasowe oraz red pillowe niż dzisiaj a nawet lekko mizoginistyczne - oczywiście ze względu na niektórych userów, którzy zdaje się dostali perm bana). Obecnie panuje tutaj ogromna liberalizacja i przybyło masę osób o odmiennie różnych poglądach, w związku z czym charakter forum musiał się konsekwentnie zmienić. Jest już mniej sekciarsko i puasowo a bardziej światowo, z otwartym umysłem. Nawet umiarkowane feministki są tutaj mile widziane pod warunkiem, że przestrzegają regulaminu, są kulturalne i potrafią się zachować. Forum otworzyło się na nowe możliwości i chociażby otworzenie patosfery (takie wątki o youtuberach) pamiętam, że mocno podzieliło to ówczesnych userów. Część z nich nawet odeszła z tego powodu ale z biegiem czasu widzę, że taka zmiana wcale nie pogorszyła jakości forum bo kto chce wchodzić na jakichś Kononowiczów czy innych ten może ale nie musi. Za to na pewno forum jest wyżej pozycjonowane w Internecie a im większą ma rozpoznawalność (nawet tą negatywną) tym większą ma siłę i moc wpływu.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.