Skocz do zawartości

Feminazistowski Mega Rak - art z neta


Rekomendowane odpowiedzi

6 minutes ago, Perun82 said:

jest podział na swój - oni. 

Podział musi być, tylko chodzi o to, że nie wynika on z pozornej troski o "swoich" (feministki nie są empatyczne względem kobiet) o czym "wyznawcy" starają się przekonać, tylko ma źródło w niechęci/nienawiści do "przeciwnika" (feministki są po prostu mizoandryczne, więc projektują własną nienawiść wmawiając mężczyznom mizoginię) przy czym (fałszywa) ideologia ma dać usprawiedliwienie do zwalczania "wroga". 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale feminazistkom nie chodzi wcale o dobro kobiet, które miałoby zostać zapewnione poprzez tzw. równouprawnienie. Tu chodzi o skłócenie kobiet i mężczyzn. Zniszczenie kultury i jej rdzenia jakim jest rodzina. Feminazizm to jedna z odnóg marksizmu.

 

Tak samo jest z LGBT. Nikogo nie obchodzi, kto z kim sypia, kto z kim żyje. Ale jeśli ktoś robi z tego sprawę polityczną, to nie jest to normalne. I również w tym przypadku cierpią normalni geje i lesbijki.

 

Kiedyś dzielono ludzi na narody lepsze i gorsze, ludzi mniej wartościowych i rasę panów, robotników i burżuazję, a teraz napuszcza się kobiety na mężczyzn i homoseksualistów na heteroseksualistów. 

 

Trzeba stawiać temu opór, bo niedługo będzie u nas tak jak jest w Hiszpanii aktualnie. 

 

 

I takie jeszcze pytanie: czy ktoś z Was widział ładną feministkę? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Rnext napisał:

że nie wynika on z pozornej troski o "swoich" 

Ideologia jest narzędziem do uzyskania i utrzymania władzy. Tutaj nie chodzi o samą treść idei, a możliwość uzyskanie legalnej kontroli nad daną społecznością.

Edytowane przez Perun82
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, SSydney said:

zaraz po zapoznaniu się z forum panna dostała kopa w dupę.

U mnie pani została zapoznana z MRA, MGTOW i statystykami GUS. Jesteśmy zgodną parą :).

4 minutes ago, cst9191 said:

I takie jeszcze pytanie: czy ktoś z Was widział ładną feministkę? 

Ja w weekend, pielęgniarka chodząca na manify.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Orybazy napisał:

Jesteśmy zgodną parą

Kiedy ją poinformowałeś? Długo z nią jesteś? 

 

U mnie to było nie do odratowania dwustronnie nie miałem zamiaru marnować jej czasu szczególnie, że zaczynała coś o bomblu mówić.

Dla mnie to było jedyne i słuszne wyjście. Wychowywać Pańci nie miałem zamiaru, nie będę poprawiać tego co jej rodzice spierdolili. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, SSydney said:

Kiedy ją poinformowałeś? Długo z nią jesteś? 

Na początku znajomości jakieś cztery lata temu, a i jeszcze że ślubu nie będzie.

33 minutes ago, maroon said:

Nie miałeś klasycznego wypierania - nie nawidzisz kobiet, bzdury to są, to nie jest prawda, itp. pierdololo? 

O dziwo nie. Ale ja mam podejście wóz albo przewóz. Takie mam wartości i zasady, jak się nie podoba to szukamy sobie partnerów dalej.

To nie była moja pierwsza wielka miłość więc i asertywności się nauczyłem, świadomości własnej wartości.

Edytowane przez Orybazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Perun82 napisał:

(do których zalicza się religia)

"43 Słyszeliście, że powiedziano: Będziesz miłował swego bliźniego, a nieprzyjaciela swego będziesz nienawidził. 44 A Ja wam powiadam: Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują; 45 tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie; ponieważ On sprawia, że słońce Jego wschodzi nad złymi i nad dobrymi, i On zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych. 46 Jeśli bowiem miłujecie tych, którzy was miłują, cóż za nagrodę mieć będziecie? Czyż i celnicy tego nie czynią? 47 I jeśli pozdrawiacie tylko swych braci, cóż szczególnego czynicie? Czyż i poganie tego nie czynią? 48 Bądźcie więc wy doskonali, jak doskonały jest Ojciec wasz niebieski."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rycerz76

 

Cytat

„Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy”

(Mt 10,34-11,1)

 

Cytat

“Tak mówi Pan, Bóg Izraela: “Każdy z was niech przypasze miecz do boku. Przejdźcie tam i z powrotem od jednej bramy w obozie do drugiej i zabijajcie: kto swego brata, kto swego przyjaciela, kto swego krewnego””. Synowie Lewiego uczynili według rozkazu Mojżesza, i zabito w tym dniu około trzech tysięcy mężów. Mojżesz powiedział wówczas do nich: “Poświęciliście ręce dla Pana, ponieważ każdy z was był przeciw swojemu synowi, przeciw swemu bratu. Oby Pan użyczył wam dzisiaj błogosławieństwa!”

 

Edytowane przez Perun82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tytuschrypus napisał:

No właśnie, bo są dwie kwestie - jedna to różnica między zarobkami kobiet i mężczyzn w ogóle, średnia, która w Polsce zresztą wcale nie jest taka wielka, a druga to dystrybucja w związkach osób z poszczególnymi zarobkami i dysproporcja wśród par.

 

Przyszedł mi do głowy pomysł - skoro Panie zarabiają mniej w związku np Pan zarabia 6 tys a Pani 3 tys. To chyba logiczne jest że wkład w małżeństwo lub związek powinien być 50/50 czyli pani te brakujące 3 tys musi odpracować pracami domowymi gotowaniem itd.

 

Lub

 

Pan daje wtedy 3 tys i Pani 3 tys.  Reszta zarobków Pana czyli pozostałe 3 tys jest jego wyłączną własnością.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, absolutarianin napisał:

Tolerowanie feminizmu oraz obłudnych postaw takich jak twoja kolego, który mnie zarzucasz że robię sobie jakąś reklamę, a z nikogo tutaj nie wziąłem nawet 1 eurocenta, zaś sam zapierdalasz w służalczej formie i zanosisz swoje cebuliony do tamtych pasożytów i wywrotowców, którzy za nie nakręcą ci jeszcze filmiki do tiwu jak to przez mężczyzn polki są dyskryminowane w pracy i w domu, żeby i twoja szara myszka przywdziała pracowy żakiet i puściła się, bo przecież ona też będzie wyzwolona, skoro cała reszta jest - po prostu skończy się katastrofą.

No i właśnie o tym Ci w innym temacie pisałem :) Po co Ci te wrzutki polityczne w cholernie istotnym temacie? Po co te ideologiczne obsesje? Wszystkie się puszczają, ku chwale Polin i górali z Góry Synaj, a nad PL wisi hasło rodem z Dantego "porzućcie wszelką nadzieję wy, którzy to wchodzicie". Przecież sam, jako człowiek wykształcony i niewątpliwie inteligentny wiesz, że tyle w tym realnie prawdy, co z kozła mleka. Po co? Nie warto za wszelką cenę widzieć wszędzie siły "onych".

 

Warto za to zastanowić się, co zrobić z tym dalej. I jak w tym świecie egzystować. Z korzyścią dla siebie i związku lub przyszłego związku. O tym też pisałem. Pisał i @Mosze Red odnośnie wyboru przyszłej żony. O roli ojca, o roli obserwacji relacji w rodzinie przyszłej wybranki, o tym, by nie ulegać pozorom i ułudzie, by być ostrożnym. Itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SSydney napisał:

Odkryłem, że mieszkanie z kobietą pod jednym dachem dłużej niż kilka nocy (lim -> 1)zaczyna mnie męczyć. ?

JEDNAKOŻ nadejdzie czas, który zamieni pętle (0-1) PONOWNIE  w constans.

Teraz zapewne jest FREE EGO Mod.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.